Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Stolný tenis 2016/17

26. kolo: Blatná Polianka - Úbrež 7:11; Rakovský Imrich, Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 3, Svoboda Vincent 2

1. Vinc Martin, Komarik Jozef - Štefanič Gabriel, Svoboda Miroslav 3:1 1 0
2. Vinc Ján, Kostrej Ján - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:2 2 0
3. Vinc Martin - Rakovský Imrich 1:3 2 1
4. Komarik Jozef - Svoboda Miroslav 2:3 2 2
5. Vinc Ján Štefanič Gabriel 3:2 3 2
6. Kostrej Ján - Svoboda Vincent 3:1 4 2
7. Vinc Martin - Svoboda Miroslav 3:2 5 2
8. Komarik Jozef - Štefanič Gabriel 2:3 5 3
9. Vinc Ján - Svoboda Vincent 1:3 5 4
10. Kostrej Ján - Rakovský Imrich 3:2 6 4
11. Vinc Martin - Štefanič Gabriel 1:3 6 5
12. Komarik Jozef - Svoboda Vincent 3:1 7 5
13. Vinc Ján - Rakovský Imrich 1:3 7 6
14. Kostrej Ján - Svoboda Miroslav 2:3 7 7
15. Vinc Martin - Svoboda Vincent 1:3 7 8
16. Komarik Jozef - Rakovský Imrich 0:3 7 9
17. Vinc Ján - Svoboda Miroslav 2:3 7 10
18. Kostrej Ján - Štefanič Gabriel 1:3 7 11

 
Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 39:5 5:5 88.6%
2. Svoboda Miroslav 60:41 10:16 59.4%
3. Štefanič Gabriel 50:43 8:9 53.8%
4. Rakovský Imrich 43:45 7:15 48.9%
5. Svoboda Vincent 27:39 3:9 40.9%
6. Lukáč Milan 4:11 3:12 26.7%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Záverečná tabuľka:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 26 23 3 0 354:114 75
2. ŠK Stretavka 26 21 3 2 330:138 71
3. OKST Dúbravka 26 14 6 6 255:213 60
4. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 26 16 1 8 1 261:207 58
5. OKST Budkovce 26 14 2 10 268:200 56
6. STK Kaluža 26 14 2 10 261:207 56
7. STO obec Tušická Nová Ves 26 13 3 10 246:222 55
8. TJ STO Úbrež 26 13 3 10 251:217 55
9. MKST Veľké Kapušany "C" 26 11 3 12 224:244 51
10. STO Sliepkovce 26 11 1 14 227:241 49
11. OŠK Blatná Polianka 26 6 3 17 201:267 41
12. ŠK Porostov 26 5 0 21 135:333 36
13. STO Šírava Lúčky 26 4 2 20 140:328 36
14. STO Beša 26 1 0 25 123:345 28
 


25. kolo: Úbrež - Sliepkovce 12:6; Čuri Branislav 4,5; Svoboda Miroslav 4; Svoboda Vincent 2,5; Štefanič Gabriel 1

1. Svoboda Vincent, Čuri Branislav - Minda Kamil st., Sabol Martin 3:1 1 0
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Minda Kamil ml., Adam Ivo 1:3 1 1
3. Čuri Branislav - Minda Kamil st. 3:1 2 1
4. Svoboda Miroslav - Sabol Martin 3:1 3 1
5. Štefanič Gabriel - Minda Kamil ml. 0:3 3 2
6. Svoboda Vincent - Adam Ivo 3:2 4 2
7. Čuri Branislav - Sabol Martin 3:0 5 2
8. Svoboda Miroslav - Minda Kamil ml. 3:1 6 2
9. Štefanič Gabriel - Adam Ivo 0:3 6 3
10. Svoboda Vincent - Minda Kamil st. 0:3 6 4
11. Čuri Branislav - Minda Kamil ml. 3:0 7 4
12. Svoboda Miroslav - Adam Ivo 3:0 8 4
13. Štefanič Gabriel - Minda Kamil st. 0:3 8 5
14. Svoboda Vincent - Sabol Martin 3:0 9 5
15. Čuri Branislav - Adam Ivo 3:0 10 5
16. Svoboda Miroslav - Minda Kamil st. 3:1 11 5
17. Štefanič Gabriel - Sabol Martin 3:1 12 5
18. Svoboda Vincent - Minda Kamil ml. 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 39:5 5:5 88.6%
2. Svoboda Miroslav 57:40 10:15 58.8%
3. Štefanič Gabriel 47:42 8:8 52.8%
4. Rakovský Imrich 40:44 7:14 47.6%
5. Svoboda Vincent 25:37 3:8 40.3%
6. Lukáč Milan 4:11 3:12 26.7%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 


Tabuľka súťaže po 25. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 25 22 3 0 338:112 72
2. ŠK Stretavka 24 20 3 1 311:121 67
3. OKST Dúbravka 25 13 6 6 243:207 57
4. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 25 15 1 8 1 250:200 55
5. OKST Budkovce 25 14 2 9 261:189 55
6. STK Kaluža 25 13 2 10 247:203 53
7. TJ STO Úbrež 25 12 3 10 240:210 52
8. STO obec Tušická Nová Ves 24 12 3 9 231:201 51
9. MKST Veľké Kapušany "C" 25 11 3 11 216:234 50
10. STO Sliepkovce 25 10 1 14 213:237 46
11. OŠK Blatná Polianka 25 6 3 16 194:256 40
12. STO Šírava Lúčky 25 4 2 19 136:314 35
13. ŠK Porostov 24 4 0 20 122:310 32
14. STO Beša 24 1 0 23 112:320 26


24. kolo: Michalovce E - Úbrež 14:4; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 1,5; Rakovský Imrich 1

 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 35:5 4:5 87.5%
2. Svoboda Miroslav 53:40 10:14 57.0%
3. Štefanič Gabriel 46:39 8:7 54.1%
4. Rakovský Imrich 40:44 7:14 47.6%
5. Svoboda Vincent 23:35 2:8 39.7%
6. Lukáč Milan 4:11 3:12 26.7%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 24. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 24 21 3 0 323:109 69
2. ŠK Stretavka 24 20 3 1 311:121 67
3. OKST Dúbravka 24 13 5 6 234:198 55
4. OKST Budkovce 24 14 1 9 252:180 53
5. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 24 14 1 8 1 237:195 52
6. STO obec Tušická Nová Ves 24 12 3 9 231:201 51
7. STK Kaluža 24 12 2 10 236:196 50
8. TJ STO Úbrež 24 11 3 10 228:204 49
9. MKST Veľké Kapušany "C" 24 11 3 10 209:223 49
10. STO Sliepkovce 24 10 1 13 207:225 45
11. OŠK Blatná Polianka 24 6 3 15 189:243 39
12. STO Šírava Lúčky 24 4 2 18 133:299 34
13. ŠK Porostov 24 4 0 20 122:310 32
14. STO Beša 24 1 0 23 112:320 26




23. kolo: Úbrež - Beša 14:4; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 4,5; Svoboda Vincent 3; Lukáč Milan 2

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Vargovčík Ján, Titka Attila 3:0 1 0
2. Svoboda Vincent, Lukáč Milan - Lukáč Peter, Vojtko Gábor 1:3 1 1
3. Svoboda Miroslav - Lukáč Peter 3:0 2 1
4. Štefanič Gabriel - Vojtko Gábor 3:1 3 1
5. Svoboda Vincent - Vargovčík Ján 3:0 4 1
6. Lukáč Milan - Titka Attila 3:0 5 1
7. Svoboda Miroslav - Vojtko Gábor 3:2 6 1
8. Štefanič Gabriel - Vargovčík Ján 3:0 7 1
9. Svoboda Vincent - Titka Attila 3:1 8 1
10. Lukáč Milan - Lukáč Peter 2:3 8 2
11. Svoboda Miroslav - Vargovčík Ján 3:0 9 2
12. Štefanič Gabriel - Titka Attila 3:0 10 2
13. Svoboda Vincent - Lukáč Peter 3:0 11 2
14. Lukáč Milan - Vojtko Gábor 3:0 12 2
15. Svoboda Miroslav - Titka Attila 3:0 13 2
16. Štefanič Gabriel - Lukáč Peter 3:0 14 2
17. Svoboda Vincent - Vojtko Gábor 2:3 14 3
18. Lukáč Milan - Vargovčík Ján 1:3

 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 35:5 4:5 87.5%
2. Svoboda Miroslav 52:37 9:14 58.4%
3. Štefanič Gabriel 45:36 7:7 55.6%
4. Rakovský Imrich 39:41 7:13 48.8%
5. Svoboda Vincent 23:31 2:7 42.6%
6. Lukáč Milan 4:11 3:12 26.7%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 23. kole - základná časť


por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 23 20 3 0 309:105 66
2. ŠK Stretavka 23 19 3 1 301:113 64
3. OKST Budkovce 23 14 1 8 244:170 52
4. OKST Dúbravka 23 12 5 6 224:190 52
5. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 23 13 1 8 1 225:189 49
6. STO obec Tušická Nová Ves 23 12 2 9 222:192 49
7. STK Kaluža 23 12 1 10 227:187 48
8. TJ STO Úbrež 23 11 3 9 224:190 48
9. MKST Veľké Kapušany "C" 23 10 3 10 196:218 46
10. STO Sliepkovce 23 10 1 12 201:213 44
11. OŠK Blatná Polianka 23 6 3 14 181:233 38
12. STO Šírava Lúčky 23 4 2 17 130:284 33
13. ŠK Porostov 23 4 0 19 117:297 31
14. STO Beša 23 0 0 23 97:317 23



22. kolo: Veľké Kapušany C - Úbrež 10:8; Štefanič Gabriel 3; Svoboda Vincent 2; Rakovský Imrich 1,5; Svoboda Miroslav 1; Lukáč Milan 0,5

1. Sabo Pavol, Köblös Attila - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 3:1 1 0
2. Štim Ján ml., Vargovčík Erik - Rakovský Imrich, Lukáč Milan 2:3 1 1
3. Sabo Pavol - Svoboda Miroslav 3:2 2 1
4. Štim Ján ml. - Rakovský Imrich 3:1 3 1
5. Köblös Attila - Štefanič Gabriel 1:3 3 2
6. Vargovčík Erik - Svoboda Vincent 1:3 3 3
7. Sabo Pavol - Rakovský Imrich 3:0 4 3
8. Štim Ján ml. - Štefanič Gabriel 0:3 4 4
9. Köblös Attila - Svoboda Vincent 0:3 4 5
10. Vargovčík Erik - Svoboda Miroslav 0:3 4 6
11. Sabo Pavol - Štefanič Gabriel 3:0 5 6
12. Štim Ján ml. - Svoboda Vincent 3:2 6 6
13. Köblös Attila - Svoboda Miroslav 3:1 7 6
14. Vargovčík Erik - Rakovský Imrich 3:2 8 6
15. Sabo Pavol - Svoboda Vincent 3:1 9 6
16. Štim Ján ml. - Svoboda Miroslav 3:1 10 6
17. Köblös Attila - Rakovský Imrich 1:3 10 7
18. Vargovčík Erik - Štefanič Gabriel 2:3

 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež
 
1. Čuri Branislav 35:5 4:5 87.5%
2. Svoboda Miroslav 48:37 8:14 56.5%
3. Štefanič Gabriel 41:36 6:7 53.2%
4. Rakovský Imrich 39:41 7:13 48.8%
5. Svoboda Vincent 20:30 2:6 40.0%
6. Lukáč Milan 2:9 3:11 18.2%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 22. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 22 19 3 0 291:105 63
2. ŠK Stretavka 21 17 3 1 275:103 58
3. OKST Budkovce 22 13 1 8 231:165 49
4. OKST Dúbravka 22 11 5 6 211:185 49
5. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 22 13 1 7 1 225:171 48
6. STK Kaluža 22 12 1 9 220:176 47
7. STO obec Tušická Nová Ves 22 11 2 9 208:188 46
8. TJ STO Úbrež 22 10 3 9 210:186 45
9. STO Sliepkovce 22 10 1 11 196:200 43
10. MKST Veľké Kapušany "C" 22 9 3 10 182:214 43
11. OŠK Blatná Polianka 21 6 3 12 173:205 36
12. STO Šírava Lúčky 22 4 2 16 126:270 32
13. ŠK Porostov 22 4 0 18 113:283 30
14. STO Beša 22 0 0 22 93:303 22


21. kolo: Úbrež - Tušická Nová Ves 7:11; Svoboda Miroslav 2,5; Rakovský Imrich a Svoboda Vincent po 2; Štefanič Gabriel 0,5 

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Jendželovský Marián, Marjov Ľubomír 3:2 1 0
2. Rakovský Imrich, Lukáč Milan - Matysko Ján, Ivan Peter st. 0:3 1 1
3. Svoboda Miroslav - Marjov Ľubomír 2:3 1 2
4. Rakovský Imrich - Ivan Peter st. 3:0 2 2
5. Štefanič Gabriel - Jendželovský Marián 2:3 2 3
6. Svoboda Vincent - Matysko Ján 3:1 3 3
7. Svoboda Miroslav - Ivan Peter st. 3:1 4 3
8. Rakovský Imrich - Jendželovský Marián 0:3 4 4
9. Štefanič Gabriel - Matysko Ján 1:3 4 5
10. Svoboda Vincent - Marjov Ľubomír 0:3 4 6
11. Svoboda Miroslav - Jendželovský Marián 2:3 4 7
12. Rakovský Imrich - Matysko Ján 1:3 4 8
13. Štefanič Gabriel - Marjov Ľubomír 0:3 4 9
14. Svoboda Vincent - Ivan Peter st. 3:1 5 9
15. Svoboda Miroslav - Matysko Ján 3:1 6 9
16. Rakovský Imrich - Marjov Ľubomír 3:1 7 9
17. Štefanič Gabriel - Ivan Peter st. 1:3 7 10
18. Svoboda Vincent - Jendželovský Marián 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 35:5 4:5 87.5%
2. Svoboda Miroslav 47:34 8:13 58.0%
3. Štefanič Gabriel 38:35 6:6 52.1%
4. Rakovský Imrich 38:38 6:13 50.0%
5. Svoboda Vincent 18:28 2:7 39.1%
6. Lukáč Milan 2:9 2:10 18.2%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 21. kole - základná časť


por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 21 18 3 0 278:100 60
2. ŠK Stretavka 21 17 3 1 275:103 58
3. OKST Dúbravka 21 11 5 5 206:172 48
4. OKST Budkovce 21 12 1 8 218:160 46
5. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 21 12 1 7 1 211:167 45
6. STK Kaluža 21 11 1 9 203:175 44
7. TJ STO Úbrež 21 10 3 8 202:176 44
8. STO obec Tušická Nová Ves 21 10 2 9 193:185 43
9. STO Sliepkovce 21 10 1 10 191:187 42
10. MKST Veľké Kapušany "C" 21 8 3 10 172:206 40
11. OŠK Blatná Polianka 21 6 3 12 173:205 36
12. STO Šírava Lúčky 21 4 2 15 123:255 31
13. ŠK Porostov 21 4 0 17 112:266 29
14. STO Beša 21 0 0 21 89:289 21



20. kolo: Kaluža - Úbrež 11:7; Čuri Branislav 3; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 1,5; Rakovský Imrich 1

1. Kondáš Peter, Králik Peter - Rakovský Imrich, Čuri Branislav 3:1 1 0
2. Sorokáč Štefan st,.Sorokáč Štefan ml. - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 0:3 1 1
3. Kondáš Peter - Čuri Branislav 2:3 1 2
4. Králik Peter - Svoboda Miroslav 0:3 1 3
5. Nameš Štefan - Rakovský Imrich 2:3 1 4
6. Sorokáč Štefan st. - Štefanič Gabriel 3:2 2 4
7. Kondáš Peter - Svoboda Miroslav 3:0 3 4
8. Králik Peter - Rakovský Imrich 3:0 4 4
9. Nameš Štefan - Štefanič Gabriel 0:3 4 5
10. Sorokáč Štefan st. - Čuri Branislav 1:3 4 6
11. Kondáš Peter - Rakovský Imrich 3:2 5 6
12. Králik Peter - Štefanič Gabriel 3:2 6 6
13. Nameš Štefan - Čuri Branislav 1:3 6 7
14. Sorokáč Štefan st. - Svoboda Miroslav 3:1 7 7
15. Kondáš Peter - Štefanič Gabriel 3:2 8 7
16. Králik Peter - Čuri Branislav 3:1 9 7
17. Nameš Štefan - Svoboda Miroslav 3:2 10 7
18. Sorokáč Štefan st. - Rakovský Imrich 3:2


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež


1. Čuri Branislav 35:5 4:5 87.5%
2. Svoboda Miroslav 45:32 7:13 58.4%
3. Štefanič Gabriel 38:31 5:6 55.1%
4. Rakovský Imrich 36:36 6:12 50.0%
5. Svoboda Vincent 16:26 2:6 38.1%
6. Lukáč Milan 2:9 2:10 18.2%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 20. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 20 17 3 0 265:95 57
2. ŠK Stretavka 20 16 3 1 258:102 55
3. OKST Budkovce 20 12 1 7 213:147 45
4. OKST Dúbravka 20 10 5 5 194:166 45
5. TJ STO Úbrež 20 10 3 7 195:165 43
6. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 20 11 1 7 1 196:164 42
7. STO Sliepkovce 20 10 1 9 183:177 41
8. STK Kaluža 20 10 1 9 187:173 41
9. STO obec Tušická Nová Ves 20 9 2 9 182:178 40
10. MKST Veľké Kapušany "C" 20 8 3 9 169:191 39
11. OŠK Blatná Polianka 20 5 3 12 163:197 33
12. STO Šírava Lúčky 20 4 2 14 121:239 30
13. ŠK Porostov 20 4 0 16 111:249 28
14. STO Beša 20 0 0 20 83:277 20



19. kolo: Úbrež - Porostov 16:2; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 3,5; Rakovský Imrich 3; Svoboda Vincent 1; 5 x WO

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Longa Jozef, Hreščák Miroslav 3:0 1 0
2. Svoboda Vincent, Štefanič Gabriel - W.O. 3:0 2 0
3. Svoboda Miroslav - Longa Jozef 3:1 3 0
4. Rakovský Imrich - Hreščák Miroslav 3:0 4 0
5. Svoboda Vincent - Gorej Milan 3:0 5 0
6. Štefanič Gabriel - W.O. 3:0 6 0
7. Svoboda Miroslav - Hreščák Miroslav 3:1 7 0
8. Rakovský Imrich - Gorej Milan 3:1 8 0
9. Svoboda Vincent - W.O. 3:0 9 0
10. Štefanič Gabriel - Longa Jozef 3:1 10 0
11. Svoboda Miroslav - Gorej Milan 3:1 11 0
12. Rakovský Imrich - W.O. 3:0 12 0
13. Svoboda Vincent - Longa Jozef 2:3 12 1
14. Štefanič Gabriel - Hreščák Miroslav 3:0 13 1
15. Svoboda Miroslav - W.O. 3:0 14 1
16. Rakovský Imrich - Longa Jozef 3:1 15 1
17. Svoboda Vincent - Hreščák Miroslav 2:3 15 2
18. Štefanič Gabriel - Gorej Milan 3:0


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež
 
1. Čuri Branislav 32:4 4:4 88.9%
2. Svoboda Miroslav 44:29 6:13 60.3%
3. Štefanič Gabriel 37:28 4:6 56.9%
4. Rakovský Imrich 35:33 6:11 51.5%
5. Svoboda Vincent 16:26 2:6 38.1%
6. Lukáč Milan 2:9 2:10 18.2%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 19. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 19 16 3 0 250:92 54
2. ŠK Stretavka 19 15 3 1 244:98 52
3. OKST Budkovce 19 11 1 7 197:145 42
4. TJ STO Úbrež 19 10 3 6 188:154 42
5. OKST Dúbravka 19 9 5 5 182:160 42
6. STO Sliepkovce 19 10 1 8 179:163 40
7. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 19 10 1 7 1 183:159 39
8. STO obec Tušická Nová Ves 19 9 2 8 177:165 39
9. MKST Veľké Kapušany "C" 19 8 3 8 163:179 38
10. STK Kaluža 19 9 1 9 176:166 38
11. OŠK Blatná Polianka 19 5 3 11 160:182 32
12. STO Šírava Lúčky 19 4 2 13 115:227 29
13. ŠK Porostov 19 3 0 16 99:243 25
14. STO Beša 19 0 0 19 81:261 19


18. kolo 18.2.2017: Lúčky - Úbrež 2:16; Čuri Branislav a Svoboda Miroslav po 4,5; Rakovský Imrich a Svoboda Vincent po 3,5

1. Kalaj Milan, Kalaj Dušan - Svoboda Miroslav, Rakovský Imrich 2:3 0 1
2. Badnárik Ján, Sokologorský Jakub - Čuri Branislav, Štefanič Gabriel 0:3 0 2
3. Kalaj Milan - Čuri Branislav 1:3 0 3
4. Kalaj Dušan - Svoboda Miroslav 0:3 0 4
5. Badnárik Ján - Štefanič Gabriel 0:3 0 5
6. Sokologorský Jakub - Rakovský Imrich 0:3 0 6
7. Kalaj Milan - Svoboda Miroslav 1:3 0 7
8. Kalaj Dušan - Štefanič Gabriel 0:3 0 8
9. Badnárik Ján - Rakovský Imrich 0:3 0 9
10. Sokologorský Jakub - Čuri Branislav 0:3 0 10
11. Kalaj Milan - Štefanič Gabriel 3:1 1 10
12. Kalaj Dušan - Rakovský Imrich 0:3 1 11
13. Badnárik Ján - Čuri Branislav 0:3 1 12
14. Sokologorský Jakub - Svoboda Miroslav 0:3 1 13
15. Kalaj Milan - Rakovský Imrich 3:0 2 13
16. Kalaj Dušan - Čuri Branislav 1:3 2 14
17. Badnárik Ján - Svoboda Miroslav 0:3 2 15
18. Sokologorský Jakub - Štefanič Gabriel 0:3 2 16
 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 32:4 4:4 88.9%
2. Svoboda Miroslav 41:29 5:13 58.6%
3. Štefanič Gabriel 31:27 2:6 53.4%
4. Rakovský Imrich 32:33 6:11 49.2%
5. Svoboda Vincent 18:25 3:6 41.9%
6. Lukáč Milan 2:9 2:10 18.2%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 18. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 18 15 3 0 239:85 51
2. ŠK Stretavka 18 14 3 1 230:94 49
3. OKST Budkovce 18 11 1 6 189:135 41
4. OKST Dúbravka 18 8 5 5 172:152 39
5. STO Sliepkovce 18 10 1 7 172:152 39
6. TJ STO Úbrež 18 9 3 6 172:152 39
7. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 18 10 1 6 1 176:148 38
8. STO obec Tušická Nová Ves 18 9 2 7 169:155 38
9. MKST Veľké Kapušany "C" 18 7 3 8 153:171 35
10. STK Kaluža 18 8 1 9 165:159 35
11. OŠK Blatná Polianka 18 4 3 11 145:179 29
12. STO Šírava Lúčky 18 4 2 12 111:213 28
13. ŠK Porostov 18 3 0 15 97:227 24
14. STO Beša 18 0 0 18 78:246 18




17. kolo 11.2.2017: Úbrež - Stretavka 3:15; Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent a Rakovský Imrich po 1

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Luco Radoslav, Marcinčák Miloš 0:3 0 1
2. Lukáč Milan, Rakovský Imrich - Šarocký Matej, Astrab Jaroslav 0:3 0 2
3. Svoboda Miroslav - Šarocký Matej 2:3 0 3
4. Rakovský Imrich - Astrab Jaroslav 0:3 0 4
5. Svoboda Vincent - Luco Radoslav 2:3 0 5
6. Lukáč Milan - Marcinčák Miloš 0:3 0 6
7. Svoboda Miroslav - Astrab Jaroslav 3:1 1 6
8. Rakovský Imrich - Luco Radoslav 1:3 1 7
9. Svoboda Vincent - Marcinčák Miloš 3:1 2 7
10. Lukáč Milan - Šarocký Matej 2:3 2 8
11. Svoboda Miroslav - Luco Radoslav 0:3 2 9
12. Rakovský Imrich - Marcinčák Miloš 3:1 3 9
13. Svoboda Vincent - Šarocký Matej 1:3 3 10
14. Lukáč Milan - Astrab Jaroslav 0:3 3 11
15. Svoboda Miroslav - Marcinčák Miloš 0:3 3 12
16. Rakovský Imrich - Šarocký Matej 0:3 3 13
17. Svoboda Vincent - Astrab Jaroslav 0:3 3 14
18. Lukáč Milan - Luco Radoslav 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 28:4 3:4 87.5%
2. Svoboda Miroslav 37:29 4:13 56.1%
3. Štefanič Gabriel 31:27 2:6 53.4%
4. Rakovský Imrich 29:32 5:11 47.5%
5. Svoboda Vincent 15:24 2:6 38.5%
6. Lukáč Milan 2:9 2:10 18.2%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 17. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 17 15 2 0 230:76 49
2. ŠK Stretavka 17 14 2 1 221:85 47
3. OKST Budkovce 17 11 1 5 181:125 40
4. OKST Dúbravka 17 8 5 4 166:140 38
5. STO Sliepkovce 17 9 1 7 155:151 36
6. TJ STO Úbrež 17 8 3 6 156:150 36
7. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 17 9 1 6 1 163:143 35
8. STO obec Tušická Nová Ves 17 8 2 7 159:147 35
9. MKST Veľké Kapušany "C" 17 6 3 8 143:163 32
10. STK Kaluža 17 7 1 9 153:153 32
11. OŠK Blatná Polianka 17 4 3 10 137:169 28
12. STO Šírava Lúčky 17 4 2 11 109:197 27
13. ŠK Porostov 17 3 0 14 92:214 23
14. STO Beša 17 0 0 17 77:229 17




16. kolo 5.2.2017: Úbrež - Bracovce C 10:8; Čuri Branislav 4,5; Rakovský Imrich 1,5; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 1; 2 x WO

1. Štefanič Gabriel, Svoboda Miroslav - Hrabovský Miroslav, Mišinský Július 0:3 0 1
2. Čuri Branislav, Rakovský Imrich - Behunčík Ján, Fázik Ján 3:2 1 1
3. Čuri Branislav - Hrabovský Miroslav 3:1 2 1
4. Svoboda Miroslav - Behunčík Ján 3:2 3 1
5. Rakovský Imrich - Fázik Ján 1:3 3 2
6. Štefanič Gabriel - Mišinský Július 0:3 3 3
7. Čuri Branislav - Behunčík Ján 3:0 4 3
8. Svoboda Miroslav - Fázik Ján 0:3 4 4
9. Rakovský Imrich - Mišinský Július 2:3 4 5
10. Štefanič Gabriel - Hrabovský Miroslav 3:1 5 5
11. Čuri Branislav - Fázik Ján 3:0 6 5
12. Svoboda Miroslav - Mišinský Július 0:3 6 6
13. Rakovský Imrich - W.O. 3:0 7 6
14. Štefanič Gabriel - Behunčík Ján 0:3 7 7
15. Čuri Branislav - Mišinský Július 3:0 8 7
16. Svoboda Miroslav - W.O. 3:0 9 7
17. Rakovský Imrich - Behunčík Ján 3:1 10 7
18. Štefanič Gabriel - Fázik Ján 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 28:4 3:4 87.5%
2. Svoboda Miroslav 36:26 4:12 58.1%
3. Štefanič Gabriel 31:27 2:6 53.4%
4. Rakovský Imrich 28:29 5:10 49.1%
5. Svoboda Vincent 14:21 2:5 40.0%
6. Lukáč Milan 2:5 2:9 28.6%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 16. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 16 14 2 0 212:76 46
2. ŠK Stretavka 16 13 2 1 206:82 44
3. OKST Budkovce 16 11 1 4 173:115 39
4. TJ STO Úbrež 16 8 3 5 153:135 35
5. OKST Dúbravka 16 7 5 4 150:138 35
6. STO obec Tušická Nová Ves 16 8 1 7 150:138 33
7. STO Sliepkovce 16 8 1 7 141:147 33
8. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 16 8 1 6 1 149:139 32
9. MKST Veľké Kapušany "C" 16 6 3 7 139:149 31
10. STK Kaluža 16 6 1 9 143:145 29
11. OŠK Blatná Polianka 16 4 2 10 128:160 26
12. STO Šírava Lúčky 16 4 2 10 105:183 26
13. ŠK Porostov 16 3 0 13 90:198 22
14. STO Beša 16 0 0 16 77:211 16

 


15. kolo 28.1.2017: Dúbravka - Úbrež 9:9; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 3; Rakovský Imrich 2; Lukáč Milan 1

1. Kmec Filip, Dekány Radoslav - Rakovský Imrich, Lukáč Milan 3:0 1 0
2. Leško Marek, Eľko Štefan st. - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 3:1 2 0
3. Leško Marek - Svoboda Miroslav 3:0 3 0
4. Kmec Filip - Štefanič Gabriel 2:3 3 1
5. Dekány Radoslav - Rakovský Imrich 3:2 4 1
6. Eľko Štefan st. - Lukáč Milan 3:0 5 1
7. Leško Marek - Štefanič Gabriel 3:2 6 1
8. Kmec Filip - Rakovský Imrich 2:3 6 2
9. Dekány Radoslav - Lukáč Milan 3:0 7 2
10. Eľko Štefan st. - Svoboda Miroslav 0:3 7 3
11. Leško Marek - Rakovský Imrich 3:2 8 3
12. Šalamon Ondrej - Lukáč Milan 2:3 8 4
13. Dekány Radoslav - Svoboda Miroslav 1:3 8 5
14. Eľko Štefan st. - Štefanič Gabriel 1:3 8 6
15. Leško Marek - Lukáč Milan 3:0 9 6
16. Šalamon Ondrej - Svoboda Miroslav 0:3 9 7
17. Dekány Radoslav - Štefanič Gabriel 2:3 9 8
18. Eľko Štefan st. - Rakovský Imrich 0:3 9 9

 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 24:4 2:4 85.7%
2. Svoboda Miroslav 35:24 4:11 59.3%
3. Štefanič Gabriel 30:24 2:5 55.6%
4. Rakovský Imrich 27:27 4:10 50.0%
5. Svoboda Vincent 14:21 2:5 40.0%
6. Lukáč Milan 2:5 2:9 28.6%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

Tabuľka súťaže po 15. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 15 13 2 0 202:68 43
2. ŠK Stretavka 15 12 2 1 192:78 41
3. OKST Budkovce 15 10 1 4 162:108 36
4. OKST Dúbravka 15 6 5 4 140:130 32
5. STO Sliepkovce 15 8 1 6 134:136 32
6. TJ STO Úbrež 15 7 3 5 143:127 32
7. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 15 8 1 5 1 141:129 31
8. STO obec Tušická Nová Ves 15 7 1 7 139:131 30
9. MKST Veľké Kapušany "C" 15 6 3 6 131:139 30
10. STK Kaluža 15 5 1 9 129:141 26
11. OŠK Blatná Polianka 15 4 2 9 124:146 25
12. STO Šírava Lúčky 15 4 2 9 97:173 25
13. ŠK Porostov 15 3 0 12 83:187 21
14. STO Beša 15 0 0 15 73:197 15


14. kolo 21.1.2017: Úbrež - Budkovce 11:7; Čuri Branislav 4,5; Svoboda Miroslav 3,5; Rokovský Imrich 2; Štefanič Gabriel 1

1. Lukáč Milan, Rakovský Imrich - Červenák Viliam, Horňák Marek 1:3 0 1
2. Svoboda Miroslav, Čuri Branislav - Eliáš Peter, Tkáč Slavomír 3:1 1 1
3. Čuri Branislav - Horňák Marek 3:0 2 1
4. Svoboda Miroslav - Červenák Viliam 0:3 2 2
5. Rakovský Imrich - Eliáš Peter 3:2 3 2
6. Štefanič Gabriel - Horňák Jozef 0:3 3 3
7. Čuri Branislav - Červenák Viliam 3:0 4 3
8. Svoboda Miroslav - Eliáš Peter 3:2 5 3
9. Rakovský Imrich - Horňák Jozef 1:3 5 4
10. Štefanič Gabriel - Horňák Marek 2:3 5 5
11. Čuri Branislav - Eliáš Peter 3:0 6 5
12. Svoboda Miroslav - Horňák Jozef 3:1 7 5
13. Rakovský Imrich - Horňák Marek 3:2 8 5
14. Štefanič Gabriel - Červenák Viliam 3:2 9 5
15. Čuri Branislav - Horňák Jozef 3:1 10 5
16. Svoboda Miroslav - Horňák Marek 3:0 11 5
17. Rakovský Imrich - Červenák Viliam 0:3 11 6
18. Štefanič Gabriel - Eliáš Peter 1:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 24:4 2:4 85.7%
2. Svoboda Miroslav 32:23 4:10 58.2%
3. Štefanič Gabriel 27:23 2:4 54.0%
4. Rakovský Imrich 25:25 4:9 50.0%
5. Svoboda Vincent 14:21 2:5 40.0%
6. Lukáč Milan 1:2 2:8 33.3%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 14. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 14 12 2 0 189:63 40
2. ŠK Stretavka 14 12 1 1 183:69 39
3. OKST Budkovce 14 9 1 4 146:106 33
4. OKST Dúbravka 14 6 4 4 131:121 30
5. STO Sliepkovce 14 8 0 6 125:127 30
6. TJ STO Úbrež 14 7 2 5 134:118 30
7. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 14 8 0 5 1 132:120 29
8. STO obec Tušická Nová Ves 14 7 1 6 134:118 29
9. MKST Veľké Kapušany "C" 14 5 3 6 119:133 27
10. STK Kaluža 14 5 0 9 120:132 24
11. STO Šírava Lúčky 14 4 2 8 95:157 24
12. OŠK Blatná Polianka 14 3 2 9 112:140 22
13. ŠK Porostov 14 3 0 11 77:175 20
14. STO Beša 14 0 0 14 67:185 14
 

 


13. kolo 17.12.2016: Úbrež - Blatná Polianka 11:7; Svoboda Miroslav 3,5; Svoboda Vincent 3; Štefanič Gabriel 2,5; Rakovský Imrich 2

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Vinc Martin, Komarik Jozef 3:0 1 0
2. Rakovský Imrich, Lukáč Milan - Vinc Ján, Kostrej Ján 1:3 1 1
3. Svoboda Miroslav - Vinc Ján 3:2 2 1
4. Rakovský Imrich - Vinc Martin 1:3 2 2
5. Štefanič Gabriel - Komarik Jozef 0:3 2 3
6. Svoboda Vincent - Kostrej Ján 1:3 2 4
7. Svoboda Miroslav - Vinc Martin 3:2 3 4
8. Rakovský Imrich - Komarik Jozef 3:0 4 4
9. Štefanič Gabriel - Kostrej Ján 2:3 4 5
10. Svoboda Vincent - Vinc Ján 3:0 5 5
11. Svoboda Miroslav - Komarik Jozef 2:3 5 6
12. Rakovský Imrich - Kostrej Ján 3:0 6 6
13. Štefanič Gabriel - Vinc Ján 3:0 7 6
14. Svoboda Vincent - Vinc Martin 3:1 8 6
15. Svoboda Miroslav - Kostrej Ján 3:0 9 6
16. Rakovský Imrich - Vinc Ján 1:3 9 7
17. Štefanič Gabriel - Vinc Martin 3:2 10 7
18. Svoboda Vincent - Komarik Jozef 3:1


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež
 
1. Čuri Branislav 20:4 1:4 83.3%
2. Svoboda Miroslav 29:22 3:10 56.9%
3. Štefanič Gabriel 26:20 2:4 56.5%
4. Rakovský Imrich 23:23 4:8 50.0%
5. Svoboda Vincent 14:21 2:5 40.0%
6. Lukáč Milan 1:2 2:7 33.3%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 13. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 13 11 2 0 177:57 37
2. ŠK Stretavka 13 11 1 1 170:64 36
3. OKST Budkovce 13 9 1 3 139:95 32
4. OKST Dúbravka 13 6 4 3 127:107 29
5. STO Sliepkovce 13 7 0 6 115:119 27
6. TJ STO Úbrež 13 6 2 5 123:111 27
7. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 13 7 0 5 1 118:116 26
8. STO obec Tušická Nová Ves 13 6 1 6 120:114 26
9. MKST Veľké Kapušany "C" 13 5 3 5 114:120 26
10. STK Kaluža 13 5 0 8 114:120 23
11. STO Šírava Lúčky 13 4 1 8 86:148 22
12. OŠK Blatná Polianka 13 3 1 9 103:131 20
13. ŠK Porostov 13 3 0 10 69:165 19
14. STO Beša 13 0 0 13 63:171 13

 


12. kolo 10.12.2016: Sliepkovce - Úbrež 10:8; Štefanič Gabriel 3; Rakovský Imrich 2,5; Svoboda Miroslav 2; Lukáč Milan 0,5

1. Minda Kamil st., Sabol Martin - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 3:2 1 0
2. Adam Ivo, Kravec Ján - Lukáč Milan, Rakovský Imrich 0:3 1 1
3. Minda Kamil st. - Svoboda Miroslav 3:0 2 1
4. Sabol Martin - Štefanič Gabriel 2:3 2 2
5. Adam Ivo - Rakovský Imrich 3:2 3 2
6. Kravec Ján - Svoboda Vincent 3:1 4 2
7. Minda Kamil st. - Štefanič Gabriel 3:2 5 2
8. Sabol Martin - Rakovský Imrich 1:3 5 3
9. Adam Ivo - Svoboda Vincent 3:1 6 3
10. Kravec Ján - Svoboda Miroslav 0:3 6 4
11. Minda Kamil st. - Rakovský Imrich 3:2 7 4
12. Sabol Martin - Svoboda Vincent 3:0 8 4
13. Adam Ivo - Svoboda Miroslav 0:3 8 5
14. Kravec Ján - Štefanič Gabriel 1:3 8 6
15. Minda Kamil st. - Svoboda Vincent 3:0 9 6
16. Sabol Martin - Svoboda Miroslav 3:0 10 6
17. Adam Ivo - Štefanič Gabriel 0:3 10 7
18. Kravec Ján - Rakovský Imrich 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

 
1. Čuri Branislav 20:4 1:4 83.3%
2. Štefanič Gabriel 24:18 1:4 57.1%
3. Svoboda Miroslav 26:21 2:10 55.3%
4. Rakovský Imrich 21:21 4:7 50.0%
5. Svoboda Vincent 11:20 2:5 35.5%
6. Lukáč Milan 1:2 2:6 33.3%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 12. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 12 10 2 0 163:53 34
2. ŠK Stretavka 12 10 1 1 157:59 33
3. OKST Budkovce 12 9 1 2 131:85 31
4. OKST Dúbravka 12 6 4 2 122:94 28
5. MKST Veľké Kapušany "C" 12 5 3 4 108:108 25
6. STO Sliepkovce 12 6 0 6 101:115 24
7. TJ STO Úbrež 12 5 2 5 112:104 24
8. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 12 6 0 5 1 108:108 23
9. STO obec Tušická Nová Ves 12 5 1 6 108:108 23
10. STO Šírava Lúčky 12 4 1 7 82:134 21
11. STK Kaluža 12 4 0 8 100:116 20
12. OŠK Blatná Polianka 12 3 1 8 96:120 19
13. ŠK Porostov 12 3 0 9 65:151 18
14. STO Beša 12 0 0 12 59:157 12




11. kolo 2.12.2016: Úbrež - Michalovce E 9:9; Čuri Branislav 4,5; Štefanič Gabriel 2,5; Svoboda Miroslav 1,5; Rakovský Imrich 0,5

1. Čuri Branislav, Rakovský Imrich - Kostovčík Martin, Matej Ján 3:2 1 0
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Tkáč Matej, Papcún Marek 3:1 2 0
3. Čuri Branislav - Tkáč Matej 3:1 3 0
4. Svoboda Miroslav - Matej Ján 3:2 4 0
5. Rakovský Imrich - Papcún Marek 1:3 4 1
6. Štefanič Gabriel - Kostovčík Martin 0:3 4 2
7. Čuri Branislav - Matej Ján 3:1 5 2
8. Svoboda Miroslav - Papcún Marek 2:3 5 3
9. Rakovský Imrich - Kostovčík Martin 1:3 5 4
10. Štefanič Gabriel - Tkáč Matej 1:3 5 5
11. Čuri Branislav - Papcún Marek 3:1 6 5
12. Svoboda Miroslav - Kostovčík Martin 0:3 6 6
13. Rakovský Imrich - Tkáč Matej 0:3 6 7
14. Štefanič Gabriel - Matej Ján 3:0 7 7
15. Čuri Branislav - Kostovčík Martin 3:1 8 7
16. Svoboda Miroslav - Tkáč Matej 1:3 8 8
17. Rakovský Imrich - Soták Ľubomír 1:3 8 9
18. Štefanič Gabriel - Papcún Marek 3:0

 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež
 
1. Čuri Branislav 20:4 1:4 83.3%
2. Svoboda Miroslav 24:19 2:9 55.8%
3. Štefanič Gabriel 21:17 1:3 55.3%
4. Rakovský Imrich 19:19 3:7 50.0%
5. Svoboda Vincent 11:16 2:5 40.7%
6. Lukáč Milan 1:2 1:6 33.3%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 11. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 11 9 2 0 146:52 31
2. ŠK Stretavka 11 9 1 1 144:54 30
3. OKST Budkovce 11 8 1 2 121:77 28
4. OKST Dúbravka 11 6 4 1 114:84 27
5. TJ STO Úbrež 11 5 2 4 104:94 23
6. STO obec Tušická Nová Ves 11 5 1 5 103:95 22
7. MKST Veľké Kapušany "C" 11 4 3 4 93:105 22
8. STO Sliepkovce 11 5 0 6 91:107 21
9. STO Šírava Lúčky 11 4 1 6 81:117 20
10. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 11 5 0 5 1 98:100 20
11. STK Kaluža 11 4 0 7 97:101 19
12. OŠK Blatná Polianka 11 3 1 7 88:110 18
13. ŠK Porostov 11 2 0 9 53:145 15
14. STO Beša 11 0 0 11 53:145 11



10. kolo 26.11.2016: Beša - Úbrež 5:13; Čuri Branislav 4; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 3; Rakovský Imrich 2,5; Svoboda Vincent 0,5

1. Cap Arpád, Vargovčík Ján - Svoboda Miroslav, Čuri Branislav 3:1 1 0
2. Vojtko Gábor, Lukáč Peter - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 0:3 1 1
3. Lukáč Peter - Čuri Branislav 0:3 1 2
4. Cap Arpád - Svoboda Miroslav 3:2 2 2
5. Vargovčík Ján - Rakovský Imrich 0:3 2 3
6. Vojtko Gábor - Štefanič Gabriel 0:3 2 4
7. Lukáč Peter - Svoboda Miroslav 0:3 2 5
8. Cap Arpád - Rakovský Imrich 3:1 3 5
9. Vargovčík Ján - Štefanič Gabriel 0:3 3 6
10. Vojtko Gábor - Čuri Branislav 0:3 3 7
11. Lukáč Peter - Rakovský Imrich 0:3 3 8
12. Cap Arpád - Štefanič Gabriel 3:1 4 8
13. Vargovčík Ján - Čuri Branislav 1:3 4 9
14. Vojtko Gábor - Svoboda Miroslav 0:3 4 10
15. Lukáč Peter - Štefanič Gabriel 0:3 4 11
16. Cap Arpád - Čuri Branislav 2:3 4 12
17. Vargovčík Ján - Svoboda Miroslav 0:3 4 13
18. Vojtko Gábor - Rakovský Imrich 3:1

 
Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

 
1. Čuri Branislav 16:4 0:4 80.0%
2. Svoboda Miroslav 23:16 1:9 59.0%
3. Rakovský Imrich 19:15 2:7 55.9%
4. Štefanič Gabriel 19:15 0:3 55.9%
5. Svoboda Vincent 11:16 2:5 40.7%
6. Lukáč Milan 1:2 1:6 33.3%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 10. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 10 9 1 0 137:43 29
2. ŠK Stretavka 10 8 1 1 130:50 27
3. OKST Budkovce 10 8 1 1 117:63 27
4. OKST Dúbravka 10 5 4 1 104:76 24
5. STO obec Tušická Nová Ves 10 5 1 4 96:84 21
6. TJ STO Úbrež 10 5 1 4 95:85 21
7. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 10 5 0 4 1 91:89 19
8. MKST Veľké Kapušany "C" 10 3 3 4 81:99 19
9. STO Sliepkovce 10 4 0 6 80:100 18
10. OŠK Blatná Polianka 10 3 1 6 80:100 17
11. STO Šírava Lúčky 10 3 1 6 70:110 17
12. STK Kaluža 10 3 0 7 86:94 16
13. ŠK Porostov 10 2 0 8 47:133 14
14. STO Beša 10 0 0 10 46:134 10



9. kolo 19.11.2016: Úbrež - Veľké Kapušany C 13:5; Svoboda Miroslav 3; Rakovský Imrich, Svoboda Vincent a Štefanič Gabriel po 2; 3 x WO

1. Svoboda Vincent, Svoboda Miroslav - Vargovčík Erik, Köblös Attila 1:3 0 1
2. Rakovský Imrich, Lukáč Milan - Štim Ján ml., Jakab Szabolcs 1:3 0 2
3. Svoboda Miroslav - Vargovčík Erik 3:0 1 2
4. Štefanič Gabriel - Jakab Szabolcs 0:3 1 3
5. Rakovský Imrich - Štim Ján ml. 3:2 2 3
6. Svoboda Vincent - Köblös Attila 3:2 3 3
7. Svoboda Miroslav - Jakab Szabolcs 3:2 4 3
8. Štefanič Gabriel - Štim Ján ml. 3:0 5 3
9. Rakovský Imrich - W.O. 3:0 6 3
10. Svoboda Vincent - Vargovčík Erik 3:0 7 3
11. Svoboda Miroslav - Štim Ján ml. 3:2 8 3
12. Štefanič Gabriel - W.O. 3:0 9 3
13. Rakovský Imrich - Vargovčík Erik 3:0 10 3
14. Svoboda Vincent - Jakab Szabolcs 0:3 10 4
15. Svoboda Miroslav - Köblös Attila 3:0 11 4
16. Štefanič Gabriel - Vargovčík Erik 3:0 12 4
17. Rakovský Imrich - Jakab Szabolcs 1:3 12 5
18. Svoboda Vincent - W.O. 3:0

 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 12:4 0:3 75.0%
2. Svoboda Miroslav 20:15 1:8 57.1%
3. Rakovský Imrich 17:13 1:7 56.7%
4. Štefanič Gabriel 16:14 0:4 53.3%
5. Svoboda Vincent 11:16 1:5 40.7%
6. Lukáč Milan 1:2 1:5 33.3%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

Tabuľka súťaže po 9. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 9 8 1 0 126:36 26
2. ŠK Stretavka 9 7 1 1 120:42 24
3. OKST Budkovce 9 7 1 1 104:58 24
4. OKST Dúbravka 9 4 4 1 91:71 21
5. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 9 5 0 3 1 84:78 18
6. STO obec Tušická Nová Ves 9 4 1 4 83:79 18
7. TJ STO Úbrež 9 4 1 4 82:80 18
8. STO Sliepkovce 9 4 0 5 75:87 17
9. OŠK Blatná Polianka 9 3 1 5 75:87 16
10. STO Šírava Lúčky 9 3 1 5 68:94 16
11. MKST Veľké Kapušany "C" 9 2 3 4 65:97 16
12. STK Kaluža 9 3 0 6 78:84 15
13. ŠK Porostov 9 2 0 7 42:120 13
14. STO Beša 9 0 0 9 41:121 9



8. kolo 17.11.2016: Tušická Nová Ves - Úbrež 13:5; Svoboda Vincent 2; Svoboda Miroslav, Rakovský Imrich a Štefanič Gabriel po 1

1. Petrík Peter st., Ivan Peter st. - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:1 1 0
2. Jendželovský Marián, Marjov Ľubomír - Rakovský Imrich, Lukáč Milan 3:1 2 0
3. Marjov Ľubomír - Svoboda Miroslav 3:0 3 0
4. Petrík Peter st. - Štefanič Gabriel 3:0 4 0
5. Ivan Peter st. - Rakovský Imrich 2:3 4 1
6. Jendželovský Marián - Svoboda Vincent 3:0 5 1
7. Marjov Ľubomír - Štefanič Gabriel 3:2 6 1
8. Petrík Peter st. - Rakovský Imrich 3:1 7 1
9. Ivan Peter st. - Svoboda Vincent 2:3 7 2
10. Jendželovský Marián - Svoboda Miroslav 3:0 8 2
11. Marjov Ľubomír - Rakovský Imrich 3:0 9 2
12. Petrík Peter st. - Svoboda Vincent 3:0 10 2
13. Ivan Peter st. - Svoboda Miroslav 1:3 10 3
14. Jendželovský Marián - Štefanič Gabriel 3:0 11 3
15. Marjov Ľubomír - Svoboda Vincent 2:3 11 4
16. Petrík Peter st. - Lukáč Milan 3:0 12 4
17. Ivan Peter st. - Štefanič Gabriel 1:3 12 5
18. Jendželovský Marián - Rakovský Imrich 3:2

 

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 12:4 0:3 75.0%
2. Rakovský Imrich 15:12 1:6 55.6%
3. Štefanič Gabriel 14:13 0:3 51.9%
4. Svoboda Miroslav 16:15 1:7 51.6%
5. Svoboda Vincent 9:15 1:4 37.5%
6. Lukáč Milan 1:2 1:5 33.3%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 8. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 8 8 0 0 117:27 24
2. ŠK Stretavka 8 6 1 1 104:40 21
3. OKST Budkovce 8 6 1 1 92:52 21
4. OKST Dúbravka 8 4 3 1 82:62 19
5. STO obec Tušická Nová Ves 8 4 1 3 76:68 17
6. STO Sliepkovce 8 4 0 4 69:75 16
7. OŠK Blatná Polianka 8 3 1 4 73:71 15
8. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 8 4 0 3 1 69:75 15
9. TJ STO Úbrež 8 3 1 4 69:75 15
10. MKST Veľké Kapušany "C" 8 2 3 3 60:84 15
11. STK Kaluža 8 3 0 5 70:74 14
12. STO Šírava Lúčky 8 2 1 5 57:87 13
13. ŠK Porostov 8 1 0 7 32:112 10
14. STO Beša 8 0 0 8 38:106 8




7.kolo 12.11.2016: Úbrež - Kaluža 10:8; Čuri Branislav a Štefanič Gabriel po 3, Svoboda Miroslav a Rakovský Imrich po 2

1. Čuri Branislav, Svoboda Miroslav - Kondáš Peter, Králik Peter 1:3 0 1
2. Rakovský Imrich, Štefanič Gabriel - Sorokáč Štefan st., Nameš Štefan 2:3 0 2
3. Čuri Branislav - Kondáš Peter 2:3 0 3
4. Svoboda Miroslav - Nameš Štefan 3:2 1 3
5. Rakovský Imrich - Králik Peter 1:3 1 4
6. Štefanič Gabriel - Sorokáč Štefan st. 3:2 2 4
7. Čuri Branislav - Nameš Štefan 3:0 3 4
8. Svoboda Miroslav - Králik Peter 3:2 4 4
9. Rakovský Imrich - Sorokáč Štefan st. 3:0 5 4
10. Štefanič Gabriel - Kondáš Peter 0:3 5 5
11. Čuri Branislav - Králik Peter 3:1 6 5
12. Svoboda Miroslav - Sorokáč Štefan st. 1:3 6 6
13. Rakovský Imrich - Kondáš Peter 1:3 6 7
14. Štefanič Gabriel - Nameš Štefan 3:0 7 7
15. Čuri Branislav - Sorokáč Štefan st. 3:1 8 7
16. Svoboda Miroslav - Kondáš Peter 2:3 8 8
17. Rakovský Imrich - Nameš Štefan 3:0 9 8
18. Štefanič Gabriel - Králik Peter 3:0


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 12:4 0:3 75.0%
2. Rakovský Imrich 14:9 1:5 60.9%
3. Štefanič Gabriel 13:10 0:3 56.5%
4. Svoboda Miroslav 15:13 1:6 53.6%
5. Lukáč Milan 1:1 1:4 50.0%
6. Svoboda Vincent 7:13 1:3 35.0%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 7. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 7 7 0 0 106:20 21
2. OKST Budkovce 7 6 1 0 85:41 20
3. ŠK Stretavka 7 5 1 1 90:36 18
4. OKST Dúbravka 7 3 3 1 70:56 16
5. OŠK Blatná Polianka 7 3 1 3 66:60 14
6. STO obec Tušická Nová Ves 7 3 1 3 63:63 14
7. TJ STO Úbrež 7 3 1 3 64:62 14
8. MKST Veľké Kapušany "C" 7 2 3 2 53:73 14
9. STO Sliepkovce 7 3 0 4 58:68 13
10. STO Šírava Lúčky 7 2 1 4 53:73 12
11. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 7 3 0 3 1 58:68 12
12. STK Kaluža 7 2 0 5 56:70 11
13. ŠK Porostov 7 1 0 6 28:98 9
14. STO Beša 7 0 0 7 32:94 7



6. kolo 5.11.2016: Porostov - Úbrež 1:17; Svoboda Miroslav 4,5; Štefanič Gabriel 4; Rakovský Imrich a Svoboda Vincent po 3,5; Lukáč Milan 1,5

1. Tiža Ján. Longa Jozef - Svoboda Vincent, Svoboda Miroslav 1:3 0 1
2. Pinkovský Miroslav, Hreščák Miroslav - Rakovský Imrich, Lukáč Milan 1:3 0 2
3. Tiža Ján - Svoboda Miroslav 0:3 0 3
4. Hreščák Miroslav - Štefanič Gabriel 0:3 0 4
5. Longa Jozef - Rakovský Imrich 3:0 1 4
6. Pinkovský Miroslav - Svoboda Vincent 0:3 1 5
7. Tiža Ján - Štefanič Gabriel 0:3 1 6
8. Hreščák Miroslav - Rakovský Imrich 1:3 1 7
9. Longa Jozef - Svoboda Vincent 0:3 1 8
10. Pinkovský Miroslav - Svoboda Miroslav 1:3 1 9
11. Tiža Ján - Rakovský Imrich 0:3 1 10
12. Hreščák Miroslav - Svoboda Vincent 2:3 1 11
13. Longa Jozef - Svoboda Miroslav 0:3 1 12
14. Pinkovský Miroslav - Štefanič Gabriel 1:3 1 13
15. Tiža Ján - Svoboda Vincent 1:3 1 14
16. Hreščák Miroslav - Svoboda Miroslav 1:3 1 15
17. Longa Jozef - Štefanič Gabriel 2:3 1 16
18. Pinkovský Miroslav - Rakovský Imrich 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 9:3 0:2 75.0%
2. Rakovský Imrich 12:6 1:4 66.7%
3. Svoboda Miroslav 13:11 1:5 54.2%
4. Štefanič Gabriel 10:9 0:2 52.6%
5. Lukáč Milan 2:4 1:4 33.3%
6. Svoboda Vincent 6:14 1:3 30.0%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 6. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 6 6 0 0 91:17 18
2. OKST Budkovce 6 5 1 0 74:34 17
3. ŠK Stretavka 6 4 1 1 73:35 15
4. OKST Dúbravka 6 3 2 1 61:47 14
5. STO obec Tušická Nová Ves 6 3 1 2 57:51 13
6. OŠK Blatná Polianka 6 3 1 2 63:45 13
7. MKST Veľké Kapušany "C" 6 2 2 2 44:64 12
8. STO Sliepkovce 6 3 0 3 57:51 12
9. STO Šírava Lúčky 6 2 1 3 50:58 11
10. TJ STO Úbrež 6 2 1 3 54:54 11
11. STK Kaluža 6 2 0 4 48:60 10
12. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 6 2 0 3 1 46:62 9
13. STO Beša 6 0 0 6 25:83 6
14. ŠK Porostov 6 0 0 6 13:95 6


5. kolo 28.10.2016: Úbrež - Lúčky 4:14; Čuri Branislav 2, Svoboda Miroslav a Svoboda Vincent po 1

1. Svoboda Vincent, Svoboda Miroslav - Sokologorský Jozef, Sekletár Ladislav 1:3 0 1
2. Štefanič Gabriel, Lukáč Milan - Kalaj Milan, Mrug Ladislav 0:3 0 2
3. Čuri Branislav - Sokologorský Jozef 0:3 0 3
4. Svoboda Miroslav - Sekletár Ladislav 3:1 1 3
5. Štefanič Gabriel - Kalaj Milan 2:3 1 4
6. Svoboda Vincent - Mrug Ladislav 0:3 1 5
7. Čuri Branislav - Sekletár Ladislav 3:0 2 5
8. Svoboda Miroslav - Kalaj Milan 2:3 2 6
9. Štefanič Gabriel - Mrug Ladislav 0:3 2 7
10. Svoboda Vincent - Sokologorský Jozef 0:3 2 8
11. Čuri Branislav - Kalaj Milan 3:0 3 8
12. Svoboda Miroslav - Mrug Ladislav 0:3 3 9
13. Štefanič Gabriel - Sokologorský Jozef 0:3 3 10
14. Svoboda Vincent - Sekletár Ladislav 2:3 3 11
15. Čuri Branislav - Mrug Ladislav 0:3 3 12
16. Svoboda Miroslav - Sokologorský Jozef 0:3 3 13
17. Lukáč Milan - Sekletár Ladislav 1:3 3 14
18. Svoboda Vincent - Kalaj Milan 3:1


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 9:3 0:3 75.0%
2. Rakovský Imrich 9:6 0:4 60.0%
3. Lukáč Milan 1:1 0:4 50.0%
4. Svoboda Miroslav 9:11 0:5 45.0%
5. Štefanič Gabriel 6:9 0:1 40.0%
6. Svoboda Vincent 3:13 0:3 18.8%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 5. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 5 5 0 0 76:14 15
2. OKST Budkovce 5 5 0 0 65:25 15
3. ŠK Stretavka 5 3 1 1 58:32 12
4. OKST Dúbravka 5 3 1 1 52:38 12
5. STO obec Tušická Nová Ves 5 3 0 2 48:42 11
6. STO Sliepkovce 5 3 0 2 54:36 11
7. OŠK Blatná Polianka 5 2 1 2 49:41 10
8. STO Šírava Lúčky 5 2 1 2 47:43 10
9. MKST Veľké Kapušany "C" 5 2 1 2 35:55 10
10. TJ STO Úbrež 5 1 1 3 37:53 8
11. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 5 2 0 2 1 42:48 8
12. STK Kaluža 5 1 0 4 34:56 7
13. STO Beša 5 0 0 5 21:69 5
14. ŠK Porostov 5 0 0 5 12:78 5



4. kolo 22.10.2016: Stretavka - Úbrež 13:5; Rakovský Imrich a Štefanič Gabriel po 2, Svoboda Miroslav 1

1. Šarocký Matej, Astrab Jaroslav - Svoboda Vincent, Štefanič Gabriel 3:1 1 0
2. Luco Radoslav, Marcinčák Miloš - Svoboda Miroslav, Rakovský Imrich 3:2 2 0
3. Šarocký Matej - Svoboda Miroslav 1:3 2 1
4. Astrab Jaroslav - Štefanič Gabriel 3:1 3 1
5. Luco Radoslav - Rakovský Imrich 2:3 3 2
6. Marcinčák Miloš - Svoboda Vincent 3:2 4 2
7. Šarocký Matej - Štefanič Gabriel 1:3 4 3
8. Astrab Jaroslav - Rakovský Imrich 3:1 5 3
9. Luco Radoslav - Svoboda Vincent 3:1 6 3
10. Marcinčák Miloš - Svoboda Miroslav 3:0 7 3
11. Šarocký Matej - Rakovský Imrich 3:0 8 3
12. Astrab Jaroslav - Svoboda Vincent 3:0 9 3
13. Luco Radoslav - Svoboda Miroslav 3:2 10 3
14. Marcinčák Miloš - Štefanič Gabriel 3:0 11 3
15. Šarocký Matej - Svoboda Vincent 3:1 12 3
16. Astrab Jaroslav - Svoboda Miroslav 3:1 13 3
17. Sidor Jaroslav - Štefanič Gabriel 0:3 13 4
18. Marcinčák Miloš - Rakovský Imrich 1:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Lukáč Milan 1:0 0:3 100.0%
2. Čuri Branislav 7:1 0:2 87.5%
3. Rakovský Imrich 9:6 0:4 60.0%
4. Svoboda Miroslav 8:8 0:4 50.0%
5. Štefanič Gabriel 6:6 0:1 50.0%
6. Svoboda Vincent 2:10 0:2 16.7%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 4. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 4 4 0 0 64:8 12
2. OKST Budkovce 4 4 0 0 53:19 12
3. ŠK Stretavka 4 3 1 0 52:20 11
4. STO obec Tušická Nová Ves 4 3 0 1 42:30 10
5. OKST Dúbravka 4 2 1 1 42:30 9
6. MKST Veľké Kapušany "C" 4 2 1 1 30:42 9
7. STO Sliepkovce 4 2 0 2 39:33 8
8. OŠK Blatná Polianka 4 1 1 2 36:36 7
9. TJ STO Úbrež 4 1 1 2 33:39 7
10. STO Šírava Lúčky 4 1 1 2 33:39 7
11. STK Kaluža 4 1 0 3 26:46 6
12. SO ZŠ MiHra Bracovce "C" 4 1 0 2 1 25:47 5
13. STO Beša 4 0 0 4 18:54 4
14. ŠK Porostov 4 0 0 4 11:61 4


3. kolo 15.10.2016: Bracovce C - Úbrež 7:11; Čuri Branislav 4, Rakovský Imrich 3, Svoboda Miroslav 2, Lukáč Milan a Svoboda Vincent po 1

1. Mišinský Július, Frenák Alexander - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 3:1
2. Fázik Ján, Behunčík Ján - Rakovský Imrich, Lukáč Milan 3:2
3. Mišinský Július - Čuri Branislav 1:3
4. Frenák Alexander - Svoboda Miroslav 0:3
5. Fázik Ján - Rakovský Imrich 0:3
6. Behunčík Ján - Svoboda Vincent 3:0
7. Mišinský Július - Svoboda Miroslav 1:3
8. Frenák Alexander - Rakovský Imrich 0:3
9. Fázik Ján - Svoboda Vincent 3:0
10. Behunčík Ján - Čuri Branislav 1:3
11. Mišinský Július - Rakovský Imrich 2:3
12. Frenák Alexander - Svoboda Vincent 0:3
13. Fázik Ján - Čuri Branislav 0:3
14. Behunčík Ján - Svoboda Miroslav 3:0
15. Mišinský Július - Svoboda Vincent 3:0
16. Frenák Alexander - Čuri Branislav 0:3
17. Fázik Ján - Svoboda Miroslav 3:0
18. Kmeť Ján - Lukáč Milan 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Lukáč Milan 1:0 0:3 100.0%
2. Čuri Branislav 7:1 0:2 87.5%
3. Rakovský Imrich 7:4 0:3 63.6%
4. Svoboda Miroslav 7:5 0:3 58.3%
5. Štefanič Gabriel 4:4 0:0 50.0%
6. Svoboda Vincent 2:6 0:1 25.0%
7. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%

 

Tabuľka súťaže po 3. kole:

1. ŠKST Michalovce "E" 3 3 0 0 48:6 9
2. OKST Budkovce 3 3 0 0 40:14 9
3. ŠK Stretavka 3 2 1 0 39:15 8
4. STO obec Tušická Nová Ves 3 2 0 1 28:26 7
5. STO Sliepkovce 3 2 0 1 32:22 7
6. OŠK Blatná Polianka 3 1 1 1 31:23 6
7. TJ STO Úbrež 3 1 1 1 28:26 6
8. OKST Dúbravka 3 1 1 1 25:29 6
9. MKST Veľké Kapušany "C" 3 1 1 1 20:34 6
10. STK Kaluža 3 1 0 2 21:33 5
11. STO Šírava Lúčky 3 0 1 2 21:33 4
12. SO ZŠ Mihra-Bracovce "C" 3 1 0 1 1 19:35 4
13. STO Beša 3 0 0 3 16:38 3
14. ŠK Porostov 3 0 0 3 10:44 3


 


2. kolo 12.10.2016: Úbrež - Dúbravka 9:9; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 3, Rakovský Imrich 2, Svoboda Vincent 1

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Dekány Radoslav, Kmec Filip 0:3
2. Rakovský Imrich, Lukáč Milan - Leško Marek, Eľko Štefan st. 2:3
3. Svoboda Miroslav - Leško Marek 3:0
4. Rakovský Imrich - Kmec Filip 2:3
5. Svoboda Vincent - Dekány Radoslav 0:3
6. Štefanič Gabriel - Eľko Štefan st. 2:3
7. Svoboda Miroslav - Kmec Filip 0:3
8. Rakovský Imrich - Dekány Radoslav 3:1
9. Svoboda Vincent - Eľko Štefan st. 3:0
10. Štefanič Gabriel - - Leško Marek 3:0
11. Svoboda Miroslav - Dekány Radoslav 3:2
12. Rakovský Imrich - Eľko Štefan st. 3:2
13. Svoboda Vincent - Leško Marek 2:3
14. Štefanič Gabriel - Kmec Filip 3:0
15. Svoboda Miroslav - Eľko Štefan st. 3:0
16. Rakovský Imrich - Leško Marek 0:3
17. Svoboda Vincent - Kmec Filip 1:3
18. Štefanič Gabriel - Dekány Radoslav 3:0 


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež

1. Čuri Branislav 3:1 0:1 75.0%
2. Svoboda Miroslav 5:3 0:2 62.5%
3. Štefanič Gabriel 4:4 0:0 50.0%
4. Rakovský Imrich 4:4 0:2 50.0%
5. Svoboda Vincent 1:3 0:1 25.0%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:0 0:2 0%


Tabuľka súťaže po 2. kole - základná časť


por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 2 2 0 0 30:6 6
2. STO Sliepkovce 2 2 0 0 25:11 6
3. OKST Budkovce 2 2 0 0 24:12 6
4. ŠK Stretavka 2 1 1 0 27:9 5
5. OŠK Blatná Polianka 2 1 1 0 23:13 5
6. MKST Veľké Kapušany "C" 2 1 1 0 20:16 5
7. STO obec Tušická Nová Ves 2 1 0 1 17:19 4
8. SO ZŠ Mihra-Bracovce "C" 2 1 0 0 1 12:24 3
9. OKST Dúbravka 2 0 1 1 15:21 3
10. STO Šírava Lúčky 2 0 1 1 13:23 3
11. TJ STO Úbrež 2 0 1 1 17:19 3
12. STK Kaluža 2 0 0 2 11:25 2
13. STO Beša 2 0 0 2 10:26 2
14. ŠK Porostov 2 0 0 2 8:28 2


1. kolo 29.9.2016: Budkovce - Úbrež 10:8; Branislav Čuri 3; Imrich Rakovský a Miroslav Svoboda po 2; Gabriel Štefanič 1

1. Horňák Jozef, Eliáš Peter -  Rakovský Imrich, Lukáč Milan 3:0
2. Horňák Marek, Červenák Viliam - Svoboda Miroslav, Čuri Branislav 3:0
3. Červenák Viliam - Čuri Branislav 3:0
4. Horňák Marek - Svoboda Miroslav 1:3
5. Eliáš Peter - Rakovský Imrich 3:1
6. Horňák Jozef - Štefanič Gabriel 3:1
7. Červenák Viliam - Svoboda Miroslav 1:3
8. Horňák Marek - Rakovský Imrich 2:3
9. Eliáš Peter - Štefanič Gabriel 3:2
10. Horňák Jozef - Čuri Branislav 2:3
11. Červenák Viliam - Rakovský Imrich 3:1
12. Horňák Marek - Štefanič Gabriel 0:3
13. Eliáš Peter - Čuri Branislav 0:3
14. Horňák Jozef - Svoboda Miroslav 3:0
15. Červenák Viliam - Štefanič Gabriel 3:0
16. Horňák Marek - Čuri Branislav 2:3
17. Eliáš Peter - Svoboda Miroslav 3:1
18. Horňák Jozef - Rakovský Imrich 1:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež
 
1. Čuri Branislav 3:1 0:1 75.0%
2. Rakovský Imrich 2:2 0:1 50.0%
3. Svoboda Miroslav 2:2 0:1 50.0%
4. Štefanič Gabriel 1:3 0:0 25.0%
5. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
6. Svoboda Vincent 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:0 0:1 0%


Tabuľka súťaže po 1. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. STO obec Tušická Nová Ves 1 1 0 0 15:3 3
2. ŠKST Michalovce "E" 1 1 0 0 14:4 3
3. SO ZŠ Mihra-Bracovce "C" 1 1 0 0 12:6 3
4. OKST Budkovce 1 1 0 0 10:8 3
5. MKST Veľké Kapušany "C" 1 0 1 0 9:9 2
6. ŠK Stretavka 1 0 1 0 9:9 2
7. OŠK Blatná Polianka 1 0 1 0 9:9 2
8. STO Šírava Lúčky 1 0 1 0 9:9 2
9. TJ STO Úbrež 1 0 0 1 8:10 1
10. OKST Dúbravka 1 0 0 1 6:12 1
11. STK Kaluža 1 0 0 1 4:14 1
12. STO Beša 1 0 0 1 3:15 1




Vyžrebovanie 5. stolnotenisovej ligy mužov okresov Michalovce a Sobrance

1.kolo 1.10.2016 14:30 Budkovce – Úbrež
2. kolo 8.10.2016 17:00 Úbrež – Dúbravka
3. kolo 15.10.2016 14:00 Bracovce C – Úbrež
4. kolo 22.10 17:00 Stretavka – Úbrež
5. kolo 29.10.216 17:00 Úbrež – Lúčky
6. kolo 5.11.2016 17:00 Porostov – Úbrež
7. kolo 12.11.2016 17:00 Úbrež – Kaluža
8. kolo 17.11.2016 17:00 Tušická Nová Ves – Úbrež
9. kolo 19.11.2016 17:00 Úbrež – V. Kapušany C
10. kolo 26.11.2016 17:00 Beša – Úbrež
11. kolo 3.12.2016 17:00 Úbrež – Michalovce E
12. kolo 10.12.2016 17:00 Sliepkovce – Úbrež
13. kolo 17.12.2016 17:00 Úbrež – Blatná Polianka
14. kolo 21.1.2017 17:00 Úbrež – Budkovce
15. kolo 28.1.2017 14:30 Dúbravka – Úbrež
16. kolo 4.2.2017 17:00 Úbrež – Bracovce C
17. kolo 11.2.2017 17:00 Úbrež – Stretavka
18. kolo 18.2.2017 17:00 Lúčky – Úbrež
19. kolo 25.2.2017 17:00 Úbrež – Porostov
20. kolo 4.3.2017 17:00 Kaluža – Úbrež
21. kolo 11.3.2017 17:00 Úbrež – Tušická Nová Ves
22. kolo 17.3.2017 18:00 V. Kapušany C – Úbrež
23. kolo 25.3.2017 17:00 Úbrež – Beša
24. kolo 31.3.2017 18:00 Michalovce E – Úbrež
25. kolo 8.4.2017 17:00 Úbrež – Sliepkovce
26. kolo 22.4.2017 16:00 Blatná Polianka - Úbrež