Anketa:

.

Futbal muži 2016/17

Štatistika OFK Úbrež v ročníku 2016/17

Naše mužstvo OFK Úbrež skončilo na 5. mieste s počtom bodov 41, s 12 výhrami, 5 remízami a 7 prehrami. Celkové skóre sme mali vysoko aktívne 82:34.

Góly: Našim najlepším strelcom bol Ján Pokrivňák s 33 gólmi, čím sa stal aj kráľom strelcov 8. ligy. Milan Drotár strelil 8 gólov, Peter Fečík 6, Martin Kornúc, Matúš Geľatko, Ján Janák a Dušan Bely po 5, Peter Jančo 4, Marek Streňo 3, Matej Andričík a Maroš Bejda po 2, Marián Teleky a Rastislav Serbák po 1.

Červené karty: Červené karty inkasovali Matej Andričík a Martin Koškovský.

Žlté karty: Žltú kartu dostalo 9 našich hráčov, konkrétne Milan Drotár a Matej Andričík po 3, Martin Kornúc 2, Dušan Bely, Milan Drotár, Martin Koškovský, Matej Andričík, Matúš Geľatko a Peter Jančo po 1.

Odohrané minúty: Plný čas v 24 zápasoch 2160 minút neodohral nikto. Najviac – 1980 minút odohral Ján Pokrivňák. Kapitán mužstva Milan Drotár odohral 1965 minút, Matúš Geľatko 1857, brankár Branislav Ondrík 1800, Martin Kornúc 1625, Peter Fečík 1604, Patrik Orosz 1538, Marek Streňo 1489, Matej Andričík 1485, Martin Koškovský 1429, Patrik Vaňo 1420, Peter Jančo 1059, Rastislav Serbák 882, Ján Janák 826, Maroš Bejda 776, Dušan Bely 540, Patrik Petruška 475, Ján Hrabovský 402, Milan Ivanco 175, Martin Beňo 156, Ľuboš Mirda 117, Marián Teleky 35, Tomáš Lenarčič 14, Jozef Staruch 10. Celkovo sa do hry zapojilo 24 hráčov.

13 TJ ŠM Jovsa 24 1 2 21 12:101 5 -31 7.5

26. kolo 18.6.2017: Lekárovce - Úbrež 0:3 (0:3); góly: Peter Fečík, Ján Pokrivňák, Martin Kornúc

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Andričík, Streňo (75. Orosz), Vaňo, Fečík, Geľatko, Drotár, Kornúc (71. Hrabovský), Janák (46. Bejda), Pokrivňák

25. kolo 11.6.2017: Úbrež - Ptrukša 12:0 (6:0); góly: Ján Pokrivňák 5, Peter Jančo 2, Matúš Geľatko, Matej Andričík, Martin Kornúc, Marek Streňo a Peter Fečík

Úbrež: Ondrík - Streňo (46.Bejda), Andričík, Vaňo, Orosz (53.Hrabovský) - Fečík, Drotár, Kornúc, Geľatko - Jančo, Pokrivňak

24. kolo 4.6.2017: Ložín - Úbrež 3:1 (2:0); gól: Ján Janák

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Vaňo, Orosz, Streňo, Andričík, Fečík (72. Hrabovský), Geľatko, Kornúc, Janák, Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 22 1 2 19 12:90 5 -28 7.5

23.kolo 28.5.2017: Úbrež - Jastrabie 2:2 (0:1); góly: Ján Koprivňák, Milan Drotár (z PK); ŽK: Milan Drotár, Patrik Orosz, Peter Jančo

Úbrež: Ondrík - Fečík, Orosz, Andričík, Jančo, Geľatko, Drotár (75. Mirda), Kornúc, Hrabovský, Pokrivňák, Beňo

21. kolo 21.5.2017: Beša - Úbrež 3:3 (0:2); Góly: Ján Pokrivňák, Peter Jančo, Ján Janák

Úbrež: Ondrík - Andričík, Vaňo, Streňo, Orosz, Fečík (60. Kornúc), Drotár, Geľatko, Jančo (77. Hrabovský), Janák, Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 20 1 2 17 12:81 5 -25 7.5

20. kolo 14.5.2017: Úbrež - Petrovce n/L B 1:1 (0:0); Gól: Milan Drotár (z PK); ČK: Martin Koškovský; ŽK: Martin Koškovský

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Vaňo, Andričík, Orosz - Drotár, Kornúc (86.Mirda), Janák, Bejda (46.Jančo), Geľatko - Pokrivňák

12 TJ Družstevník Lekárovce 19 5 3 11 26:45 18 -12 15.71

19. kolo 7.5.2017: Jovsa - Úbrež 0:7 (0:4); góly: Ján Pokrivňák 5, Ján Janák, Maroš Bejda

Úbrež: Mirda - Koškovský, Andričík, Vaňo (55. Streňo), Orosz, Drotár, Geľatko, Kornúc (66. Jančo), Janák, Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 19 1 2 16 11:79 5 -25 7.5

18. kolo 23.4.2017: Sobrance B - Úbrež 2:1 (2:1); l: Matej Andričík; ŽK: Matej Andričík

Úbrež: Ondrík - Andričík, Vaňo, Orosz (50. Hrabovský), Streňo, Fečík, Drotár, Jančo, Geľatko, Bejda, Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 17 1 2 14 10:68 5 -22 7.5

17. kolo 16.4.2017: Úbrež -  Iňačovce 4:0 (2:0); góly: Ján Pokrivňák 2, Peter Fečík, Milan Drotár; ŽK: Matej Andričík

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Vaňo, Andričík, Serbák (46. Orosz), Fečík, Drotár, Geľatko, Kornúc (75. Jančo), Janák ((84. Bejda), Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 16 1 2 13 10:66 5 -19 7.5

16. kolo 9.4.2017: Úbrež - Stretava 3:0 (3:0); góly: Matúš Geľatko 2, Ján Pokrivňák

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Streňo, Andričík, Serbák, Jančo (60. Hrabovský), Fečík, Drotár, Geľatko (82. Orosz), Kornúc (66. Bejda), Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 15 1 2 12 10:64 5 -19 7.5

15. kolo 2.4.2017: Horňa - Úbrež 2:4 (2:1); góly: Ján Pokrivňák 2, Ján Janák, vlastný; ŽK: Serbák, Geľatko

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Orosz, Vaňo, Serbák (58. Janák), Fečík, Andričík, Drotár, Geľatko (85. Streňo), Kornúc (76. Jančo), Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 14 1 1 12 9:63 4 -17 7.5

14. kolo 26.3.2017: Úbrež - Oborín 3:3 (2:2); góly: Milan Drotár, Ján Janák, Ján Pokrivňák; ŽK: Drotár, Kornúc

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Andričík, Serbák, Orosz (43. Streňo), Geľatko, Drotár, Kornúc (73. Jančo), Vaňo, Janák, Pokrivňák (90. Hrabovský)

13 TJ ŠM Jovsa 13 1 1 11 9:56 4 -17 7.5

Prípravný zápas 19.3.2017: Hažín - Úbrež 1:4 (0:2)

Góly:
Martin Sliško, Martin Kornúc, Matúš Geľatko, Milan Drotár

Úbrež:
Ondrík - Koškovský, Andričík, Serbák, Orosz (43. Streňo), Drotár, Fečik ( 67.Vaňo) - Geľatko, Sliško (46. Jančo) Kornúc - Hrabovský (67.Janák)

Prípravný zápas 15.3.2017: Internacionáli Michalovce - Úbrež 5:5 (2:2)

Góly: Ján Janák 2, Lukáš Čisar, Milan Drotár, Patrik Orosz

Úbrež:
Ondrík - Vaňo, Andričík, Orosz, Gaľa - Kornuc, Drotár - Geľatko, Sliško, Janák - Čisar (35.Beňo)

Hralo sa na umelej tráve v Michalovciach.

Prípravný zápas 12.3.2017: Zbudza - Úbrež 1:6 (0:2); Góly: Martin Kornúc 2, Ján Hrabovsky 2, Matej Andričík, Matúš Geľatko

Úbrež: Ondrik - Andričík, Vaňo, Streňo (55.Beňo), Orosz - Drotár, L.Maščák (75.Mirda) - Geľatko, Sliško, Kornúc - Hrabovský

Prípravný zápas 5.3.2017: Tibava - Úbrež 5:3 (2:2);  Góly: M.Drotár, Ľ.Mirda, M. Andričík

Úbrež . Ondrík - Koškovský, Andričík, Streňo, Orosz - Drotár, Fečík - Kornúc, L.Maščák, Geľatko - Mirda

Po zle zahratom úvode sme v dosť oklieštenej zostave prehrávali už 2:0, postupne sme však dokázali prevziať iniciatívu a ešte do polčasu sa nám podarilo vyrovnať. V 50.min sme dokonca viedli 3:2, ale po zranení Orosza sme od cca 70 minúty dohrávali iba desiati, čo súper využil nielen na vyrovnanie, ale aj na získanie vedenia. Za stavu 4:3 sme ešte nastrelili brvno, ale na vyrovnanie nám už nestačili sily. V samom závere sme inkasovali piaty gól, ktorý rozhodol o dvojgólovom víťazstve domácich.

V sobotu 25.2.2017 sa naše futbalové mužstvo zúčastnilo halového futbalového turnaja v Rožňave. Zúčastnilo sa na ňom 16 mužstiev prevažne z 1 a 2. triedy ObFZ Rožňava. Hralo sa v štyroch skupinách, po štyri mužstvá. Postup do vyraďovacej fázy si zabezpečili prvý dvaja v skupine, potom nasledovali zápasy "Play-Off"
V našej "C" skupine sme sa po dvoch výhrach a jedenej remíze umiestnili na prvom mieste. Vo vyraďovačke sme po dráme prehrali o jeden gól a skončili na turnaji na celkovom 5 mieste.
Úbrež: Drotár, Kornúc, Mirda, Beňo, Streňo, Jančo, Pokrivňák, Vaňo, Janák, Gere

Prípravný zápas 19.2.2017:  Zbudza - Úbrež 1:5 (1:2); Góly: J.Pokrivňák 4, M.Beňo

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Andričík, Streňo, Hrabovský - Vaňo (81.Mirda), Drotár - Janák, Kornúc (71.Beňo), Geľatko - Pokrivňák

Štatistika OFK Úbrež v jesennej časti 8. ligy ObFz MI 2016/17:

Naše mužstvo OFK Úbrež skončilo v jesennej časti súťaže v prvej polovici tabuľky na 6. mieste s počtom bodov 19, so 6 výhrami, 1 remízou a 5 prehrami. Celkové skóre sme mali vysoko pozitívne 38:18.

Góly: Našim najlepším strelcom bol Ján Pokrivňák s 13 gólmi. Milan Drotár a Dušan Bely strelili po 5 gólov, Martin Kornúc a Peter Fečík po 3, Marek Streňo a Matúš Geľatko po 2, Marián Teleky, Peter Jančo, Maroš Bejda a Rastislav Serbák po 1.

Červené karty
: Jedinú červenú kartu dostal Matej Andričík v zápase v Petrovciach n/L.

Žlté karty: Žltú kartu dostalo 5 našich hráčov, konkrétne Dušan Bely, Milan Drotár, Martin Koškovský, Matej Andričík a Martin Kornúc.

Odohrané minúty: Plný čas v jesenných 12 zápasoch 1080 minút neodohral nikto. Najviac – 990 minút odohral kapitán mužstva Milan Drotár. Marek Streňo odohral 941 minút, Ján Pokrivňák 900, Peter Fečík 825, Branislav Ondrík 810, Martin Kornúc 808, Matúš Geľatko 790, Patrik Orosz 785, Martin Koškovský 756, Rastislav Serbák 598, Peter Jančo 588, Dušan Bely 540, Patrik Vaňo 516, Patrik Petruška 515, Matej Andričík 405, Maroš Bejda 393, Ján Janák 221, Milan Ivanco 175, Ján Hrabovský 155, Martin Beňo 60, Marián Teleky 35, Tomáš Lenarčič 14, Jozef Staruch 10. Celkovo sa do hry v jesennej časti súťaže zapojilo 23 hráčov.

13. kolo 30.10.2016: Úbrež - Lekárovce 4:1 (1:1); góly: Milan Drotár, Matej Kornúc, Maroš Bejda, Peter Fečík

Úbrež: Ondrík - Serbák, Streňo, Vaňo (46. Petruška), Orosz, Geľatko, Janák (67. Bejda), Drotár, Fečík (74. Jančo), Kornúc, Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 12 1 1 10 9:52 4 -14 7.5

12. kolo 22.10.2016: Ptrukša - Úbrež 0:4 (0:3); góly: Ján Pokrivňák 2, Peter Jančo, vlastný gól; ŽK: Martin Kornúc

Úbrež: Ondrík, Koškovský, Streňo, Orosz, Geľatko, Drotár, Jančo (75. Hrabovský), Fečik, Kornúc, Pokrivňák, Serbák

13 TJ ŠM Jovsa 11 1 1 9 8:46 4 -11 7.5

11. kolo 16.10.2016: Úbrež - Ložín 6:0 (3:0); góly: Matúš Geľatko 2, Ján Pokrivňák, Martin Kornúc, Peter Fečík, Milan Drotár

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Streňo, Janák (75. Orosz), Vaňo, Geľatko, Drotár, Fečík, Kornúc, Pokrivňák, Serbák (75. Hrabovský)

13 TJ ŠM Jovsa 10 1 1 8 8:41 4 -11 7.5

10. kolo 9.10.2016: Jastrabie - Úbrež 3:2 (1:1); góly: Ján Koprivňák 2; ŽK: Milan Drotár

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Streňo, Vaňo, Petruška (70. Orosz), Geľatko, Kornúc, Drotár, Bejda, Pokrivňák, Bely (81. Hrabovský)

13 TJ ŠM Jovsa 9 1 1 7 8:38 4 -8 7.5

Dohrávka z 5. kola 7.10.2016: Úbrež - Sobrance B 6:3 (1:1); góly: Ján Pokrivňák 3, Dušan Bely, Martin Kornúc, Milan Drotár

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Vaňo, Orosz, Streňo, Fečík, Drotár, Kornúc, Jančo, Pokrivňák Bely

9. kolo 2.10.2016: Úbrež - Beša 7:1 (6:0); góly: Ján Pokrivňák 4, Dušan Bely 3

Úbrež: Fečík - Koškovský (72. Jančo), Vaňo, Petruška, Orosz, Geľatko, Drotár, Kornúc (81. Streňo), Bejda (56. Hrabovský), Pokrivňák, Bely

Tabuľka po 9. kole:

7 TJ Ptrukša 8 3 1 4 11:19 10 -2 9.14
8 OFK Horňa 8 3 0 5 12:17 9 -6 7.25
9 OFK ÚBREŽ 7 2 1 4 16:11 7 -2 0
11 MFK Sobrance B 5 2 0 3 15:11 6 0 3.5

8. kolo 24.9.2016: Petrovce n/L B - Úbrež 3:2 (2:1); góly: Milan Drotár, Dušan Bely; ČK: Matej Andričík

Úbrež: Fečík - Koškovský, Streňo, Andričík, Vaňo, Geľatko, Drotár, Jančo, Bely, Pokrivňák, Serbák

12 OFK ÚBREŽ 6 1 1 4 9:10 4 -2 0

7. kolo 18.9.2016: Úbrež - Jovsa 4:0 (1:0); góly: Peter Fečik, Milan Drotár, Ján Pokrivňák, Rastislav Serbák

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Streňo, Andričík, Petruška, Geľatko, Fečik, Drotár, Bejda, Pokrivňák, Serbák

13 TJ ŠM Jovsa 7 0 1 6 5:28 1 -8 7.5

Dohrávka z 3. kola 15.9.2016: Stretava - Úbrež 2:0 (1:0)

Úbrež: Fečík - Serbák, Andričík, Streňo (71. Bely), Orosz, Geľatko, Drotár, Jančo, Kornúc (61.Petruska), Bejda (55.Janák), Pokrivňák

6. kolo 11.9.2016: Úbrež má voľno

5. kolo 4.9.2016: Úbrež - Sobrance B, zápas sa odohrá v náhradnom termíne

4. kolo 28.8.2016: Iňačovce - Úbrež 3:2 (1:0); góly: Marek Streňo 2; ŽK: Andričík

Úbrež: Ondrík - Streňo, Orosz, Andričík, Fečík, Geľatko, Jančo, Kornúc, Ivanco, Bejda, Pokrivňák

13 TJ ŠM Jovsa 4 0 0 4 2:18 0 -6 0

3. kolo 21.8.2016: Stretava - Úbrež (domáci nenastúpili na zápas, zápas sa odohrá v inom termíne)

2. kolo 14.8.2016: Úbrež - Horňa 1:2 (1:1); gól: Marián Teleky

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Streňo, Orosz, Fečík, Petruška (61. Hrabovský), Drotár, Jančo, Bely, Kornúc, Teleky (30. Beňo)

1. kolo 7.8.2016: Oborín - Úbrež 0:0; ŽK: Martin Koškovský, Dušan Bely

Úbrež: Ondrík - Koškovský, Streňo, Orosz (80. Staruch), Andričík, Petruška (67. Hrabovský), Drotár, Jančo, Bely, Ivanco (85. Teleky), Serbák

Gulášový prípravný futbalový zápas: Úbrež - Jasenov 6:6 (2:1);

Góly: Úbrež - M.Drotár 2, E.Bely, R.Serbák, J.Pokrivňák, P.Jančo; Jasenov - M.Bejda 4, M.Streňo, J.Mihalovič