Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Stolný tenis 2015/16

Nadstavba 7. kolo (o 1.- 8. miesto) 2.4.2016: Stretavka - Úbrež 11:7; Branislav Čuri 4; Imrich Rakovský 1,5; Miroslav Svoboda 1; Vincent Svoboda 0,5


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 7. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 57:7 11:5 89.1%
2. Svoboda Miroslav 45:43 10:12 51.1%
3. Štefanič Gabriel 12:12 2:2 50.0%
4. Rakovský Imrich 39:48 9:13 44.8%
5. Svoboda Vincent 21:56 6:15 27.3%
6. Hamadej Ján 0:4 0:1 0%
7. Lukáč Milan 0:8 0:2 0%

 
Konečná tabuľka súťaže po 7. kole - nadstavba 01.-08.


por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 22 19 2 1 297:99 62
2. ŠK Stretavka 22 18 2 2 276:120 60
3. STK Kaluža 22 16 2 4 267:129 56
4. Pivnica Orechová 22 15 1 6 253:143 53
5. STO Šírava Lúčky 22 15 0 7 230:166 52
6. OKST Budkovce 22 10 1 11 185:211 43
7. STO obec Tušická Nová Ves 22 9 2 11 175:221 42
8. TJ STO Úbrež 22 9 2 11 193:203 42

Tabuľka - nadstavba 09.-16.


por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
9. OŠK Blatná Polianka 22 13 1 8 220:176 49
10. STO Falkušovce 22 11 3 8 197:199 47
11. STO Sliepkovce 21 8 0 13 177:201 37
12. MKST Veľké Kapušany "C" 22 5 4 13 152:244 36
13. OKST Dúbravka 22 6 2 14 151:245 36
14. ŠK Porostov 22 4 2 16 134:262 32
15. TTC Vojany Tigers "B" 21 3 2 16 141:237 29
16. STO Beša 22 0 2 20 102:294 24

 


Nadstavba 6. kolo (o 1.- 8. miesto) 19.3.2016: Úbrež - Tušická Nová Ves 6:12; Gabriel Štefanič 3; Imrich Rakovský 2; Miroslav Svoboda 1

 

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 6. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 53:7 11:4 88.3%
2. Štefanič Gabriel 12:8 2:2 60.0%
3. Svoboda Miroslav 44:40 10:11 52.4%
4. Rakovský Imrich 38:45 8:13 45.8%
5. Svoboda Vincent 21:56 5:15 27.3%
6. Hamadej Ján 0:4 0:1 0%
7. Lukáč Milan 0:8 0:2 0%


Tabuľka súťaže po 6. kole (nadstavba o 1.-8. miesto):

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 21 17 2 2 265:113 57
2. ŠKST Michalovce "E" 20 17 2 1 263:97 56
3. STK Kaluža 21 15 2 4 252:126 53
4. Pivnica Orechová 22 15 1 6 253:143 53
5. STO Šírava Lúčky 19 15 0 4 219:123 49
6. OKST Budkovce 21 10 1 10 183:195 42
7. TJ STO Úbrež 21 9 2 10 186:192 41
8. STO obec Tušická Nová Ves 21 8 2 11 165:213 39



Nadstavba 5. kolo (o 1.- 8. miesto) 12.3.2016: Úbrež - Budkovce 10:8; Branislav Čuri 4,5; Miroslav Svoboda 3,5; Imrich Rakovský a Vincent Svoboda po 1

1. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - Mištanič Štefan ml., Červenák Viliam 0:3
2. Čuri Branislav, Svoboda Miroslav - Horňák Marek, Tkáč Slavomír 3:1
3. Čuri Branislav - Mištanič Štefan ml. 3:1
4. Svoboda Miroslav - Červenák Viliam 0:3
5. Rakovský Imrich - Horňák Marek 1:3
6. Svoboda Vincent - Tkáč Slavomír 3:1
7. Čuri Branislav - Červenák Viliam 3:1
8. Svoboda Miroslav - Horňák Marek 3:1
9. Rakovský Imrich - Tkáč Slavomír 3:0
10. Svoboda Vincent - Mištanič Štefan ml. 2:3
11. Čuri Branislav - Horňák Marek 3:1
12. Svoboda Miroslav - Tkáč Slavomír 3:1
13. Rakovský Imrich - Mištanič Štefan ml. 0:3
14. Svoboda Vincent - Červenák Viliam 0:3
15. Čuri Branislav - Tkáč Slavomír 3:0
16. Svoboda Miroslav - Mištanič Štefan ml. 3:2
17. Rakovský Imrich - Červenák Viliam 0:3
18. Svoboda Vincent - Horňák Marek 0:3


 Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 5. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 53:7 11:4 88.3%
2. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
3. Svoboda Miroslav 43:37 10:10 53.8%
4. Rakovský Imrich 36:43 8:12 45.6%
5. Svoboda Vincent 21:52 5:14 28.8%
6. Hamadej Ján 0:4 0:1 0%
7. Lukáč Milan 0:8 0:2 0%

 

Tabuľka súťaže po 5. kole - nadstavba (o 1.- 8. miesto):

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 20 16 2 2 251:109 54
2. ŠKST Michalovce "E" 19 16 2 1 253:89 53
3. STK Kaluža 21 15 2 4 252:126 53
4. Pivnica Orechová 21 15 1 5 245:133 52
5. STO Šírava Lúčky 19 15 0 4 219:123 49
6. OKST Budkovce 20 10 1 9 179:181 41
7. TJ STO Úbrež 20 9 2 9 180:180 40
8. STO obec Tušická Nová Ves 20 7 2 11 153:207 36

 


Nadstavba 4. kolo (o 1.- 8. miesto) 5.3.2016: Úbrež - Orechová 5:13; Branislav Čuri 4; Vincent Svoboda 1

1. Čuri Branislav, Rakovský Imrich - Hajaš Marcel, Levický Michal st. 1:3
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Laci Patrik, Lešo Martin 0:3
3. Čuri Branislav - Hajaš Marcel 3:0
4. Svoboda Miroslav - Levický Michal ml. 2:3
5. Rakovský Imrich - Levický Michal st. 2:3
6. Svoboda Vincent - Lešo Martin 0:3
7. Čuri Branislav - Levický Michal ml. 3:0
8. Svoboda Miroslav - Levický Michal st. 1:3
9. Rakovský Imrich - Lešo Martin 1:3
10. Svoboda Vincent - Hajaš Marcel 3:1
11. Čuri Branislav - Levický Michal st. 3:2
12. Svoboda Miroslav - Lešo Martin 0:3
13. Rakovský Imrich - Laci Patrik 1:3
14. Svoboda Vincent  - Levický Michal ml. 0:3
15. Čuri Branislav - Lešo Martin 3:0
16. Svoboda Miroslav - Laci Patrik 2:3
17. Rakovský Imrich - Levický Michal ml. 2:3
18. Svoboda Vincent - Levický Michal st. 1:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 4. kole nadstavby
:

1. Čuri Branislav 49:7 10:4 87.5%
2. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
3. Svoboda Miroslav 40:36 9:10 52.6%
4. Rakovský Imrich 35:40 8:11 46.7%
5. Svoboda Vincent 20:49 5:13 29.0%
6. Hamadej Ján 0:4 0:1 0%
7. Lukáč Milan 0:8 0:2 0%

 

Tabuľka súťaže po 4. kole - nadstavba (o 1.- 8. miesto):

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 19 16 2 1 244:98 53
2. ŠKST Michalovce "E" 19 16 2 1 253:89 53
3. STK Kaluža 19 14 2 3 234:108 49
4. STO Šírava Lúčky 19 15 0 4 219:123 49
5. Pivnica Orechová 19 13 1 5 220:122 46
6. OKST Budkovce 19 10 1 8 171:171 40
7. TJ STO Úbrež 19 8 2 9 170:172 37
8. STO obec Tušická Nová Ves 19 7 2 10 149:193 35

 


Nadstavba 3. kolo (o 1.- 8. miesto) 27.2.2016: Lúčky - Úbrež 16:2; Miroslav Svoboda 2


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 3. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 45:7 10:3 86.5%
2. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
3. Svoboda Miroslav 40:32 9:9 55.6%
4. Rakovský Imrich 35:36 8:10 49.3%
5. Svoboda Vincent 19:46 5:12 29.2%
6. Hamadej Ján 0:4 0:1 0%
7. Lukáč Milan 0:8 0:2 0%


Tabuľka súťaže po 3. kole - nadstavba (o 1.- 8. miesto):

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 18 16 2 0 236:88 52
2. ŠKST Michalovce "E" 18 15 2 1 241:83 50
3. STK Kaluža 18 14 2 2 228:96 48
4. STO Šírava Lúčky 18 14 0 4 209:115 46
5. Pivnica Orechová 18 12 1 5 207:117 43
6. OKST Budkovce 18 9 1 8 161:163 37
7. TJ STO Úbrež 18 8 2 8 165:159 36
8. STO obec Tušická Nová Ves 18 7 2 9 141:183 34

 


Nadstavba 2. kolo (o 1.- 8. miesto) 20.2.2016: Kaluža - Úbrež 13:5; Branislav Čuri a Miroslav Svoboda po 2, Imrich Rakovský 1

1. Kondáš Peter, Riebesam Norbert - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 3:1
2. Fecák Lukáš, Sorokáč Štefan st. - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:1
3. Kondáš Peter - Čuri Branislav 0:3
4. Riebesam Norbert - Svoboda Miroslav 2:3
5. Fecák Lukáš - Rakovský Imrich 3:0
6. Sorokáč Štefan st. - Svoboda Vincent 3:0
7. Kondáš Peter - Svoboda Miroslav 3:0
8. Riebesam Norbert - Rakovský Imrich 3:1
9. Fecák Lukáš - Svoboda Vincent 3:0
10. Sorokáč Štefan st. - Čuri Branislav 3:2
11. Kondáš Peter - Rakovský Imrich 3:0
12. Riebesam Norbert - Svoboda Vincent 3:0
13. Fecák Lukáš - Čuri Branislav 3:2
14. Sorokáč Štefan st. - Svoboda Miroslav 1:3
15. Kondáš Peter - Svoboda Vincent 3:0
16. Riebesam Norbert - Čuri Branislav 0:3
17. Fecák Lukáš - Svoboda Miroslav 3:2
18. Sorokáč Štefan st. - Rakovský Imrich 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 2. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 45:7 10:3 86.5%
2. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
3. Svoboda Miroslav 38:30 9:8 55.9%
4. Rakovský Imrich 35:32 8:9 52.2%
5. Svoboda Vincent 19:42 5:11 31.1%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:8 0:2 0%

 


Nadstavba 1. kolo (o 1.- 8. miesto) 12.2.2016: Úbrež - Michalovce E 0:18

1. Lukáč Milan, Rakovský Imrich - Kostovčík Martin, Soos Mikuláš 1:3
2. Svoboda Vincent, Svoboda Miroslav - Papcun Marek, Bašar Milan 0:3
3. Svoboda Miroslav - Papcun Marek 1:3
4. Rakovský Imrich - Matej Ján 1:3
5. Svoboda Vincent - Kostovčík Martin 0:3
6. Lukáč Milan - Bašar Milan 0:3
7. Svoboda Miroslav - Matej Ján 1:3
8. Rakovský Imrich - Kostovčík Martin 0:3
9. Svoboda Vincent - Bašar Milan 0:3
10. Lukáč Milan - Papcun Marek 0:3
11. Svoboda Miroslav - Kostovčík Martin 1:3
12. Rakovský Imrich - Bašar Milan 0:3
13. Svoboda Vincent - Papcun Marek 1:3
14. Lukáč Milan - Soos Mikuláš 0:3
15. Svoboda Miroslav - Bašar Milan 1:3
16. Rakovský Imrich - Papcun Marek 1:3
17. Svoboda Vincent - Soos Mikuláš 0:3
18. Lukáč Milan - Kostovčík Martin 2:3

 

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 1. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 43:5 10:2 89.6%
2. Svoboda Miroslav 36:28 9:7 56.3%
3. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
4. Rakovský Imrich 34:29 8:8 54.0%
5. Svoboda Vincent 19:38 5:10 33.3%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:8 0:2 0%

 

Tabuľka súťaže po 1. kole - nadstavba (o 1.-8. miesto)


por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 16 15 1 0 217:71 47
2. ŠKST Michalovce "E" 16 14 1 1 216:72 45
3. STK Kaluža 16 13 2 1 207:81 44
4. STO Šírava Lúčky 16 12 0 4 178:110 40
5. Pivnica Orechová 16 10 1 5 183:105 37
6. OKST Budkovce 16 9 1 6 150:138 35
7. TJ STO Úbrež 16 8 2 6 158:130 34
8. STO obec Tušická Nová Ves 16 7 2 7 135:153 32



15. kolo 30.1.2016: Úbrež - Beša 14:4; Branislav Čuri 4,5; Imrich Rakovský 3,5; Miroslav Svoboda a Vincent Svoboda po 3

1. Čuri Branislav, Rakovský Imrich - Cap Arpád, Vargovčík Ján 3:0
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Vojtko Gábor, Lukáč Peter 1:3
3. Čuri Branislav - Cap Arpád 3:0
4. Svoboda Miroslav - Vargovčík Ján 3:0
5. Rakovský Imrich - Vojtko Gábor 3:0
6. Svoboda Vincent - Lukáč Peter 3:2
7. Čuri Branislav - Vargovčík Ján 3:0
8. Svoboda Miroslav - Vojtko Gábor 3:0
9. Rakovský Imrich - Lukáč Peter 3:0
10. Svoboda Vincent - Cap Arpád 1:3
11. Čuri Branislav - Vojtko Gábor 3:1
12. Svoboda Miroslav - Lukáč Peter 3:0
13. Rakovský Imrich - Cap Arpád 0:3
14. Svoboda Vincent - Vargovčík Ján 3:2
15. Čuri Branislav - Lukáč Peter 3:0
16. Svoboda Miroslav - Cap Arpád 1:3
17. Rakovský Imrich - Vargovčík Ján 3:1
18. Svoboda Vincent - Vojtko Gábor 3:0

 

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 15. kole:

1. Čuri Branislav 43:5 10:2 89.6%
2. Svoboda Miroslav 36:24 9:6 60.0%
3. Rakovský Imrich 34:25 8:7 57.6%
4. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
5. Svoboda Vincent 19:34 5:9 35.8%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%

 

Tabuľka súťaže po 15. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 15 14 1 0 204:66 44
2. ŠKST Michalovce "E" 15 13 1 1 198:72 42
3. STK Kaluža 15 12 2 1 196:74 41
4. STO Šírava Lúčky 15 11 0 4 167:103 37
5. Pivnica Orechová 15 10 1 4 176:94 36
6. OKST Budkovce 15 9 1 5 143:127 34
7. TJ STO Úbrež 15 8 2 5 158:112 33
8. STO obec Tušická Nová Ves 15 7 2 6 130:140 31
9. OŠK Blatná Polianka 15 8 0 7 144:126 31
10. STO Falkušovce 15 7 0 8 120:150 29
11. STO Sliepkovce 15 4 0 11 108:162 23
12. OKST Dúbravka 15 3 1 11 97:173 22
13. TTC Vojany Tigers "B" 15 2 2 11 93:177 21
14. MKST Veľké Kapušany "C" 15 2 2 11 84:186 21
15. ŠK Porostov 15 2 1 12 80:190 20
16. STO Beša 15 0 0 15 62:208 15



14. kolo 23.1.2016: Blatná Polianka - Úbrež 11:7; Branislav Čuri 4; Imrich Rakovský, Miroslav Svoboda a Vincent Svoboda po 1

1. Vinc Martin, Komarik Jozef - Čuri Branislav, Rakovský Imrich 3:2
2. Vinc Ján, Kostrej Ján - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:0
3. Vinc Martin - Čuri Branislav 0:3
4. Komarik Jozef - Svoboda Miroslav 1:3
5. Vinc Ján - Rakovský Imrich 0:3
6. Kostrej Ján - Svoboda Vincent 3:0
7. Vinc Martin - Svoboda Miroslav 3:0
8. Komarik Jozef - Rakovský Imrich 3:1
9. Vinc Ján - Svoboda Vincent 3:0
10. Kostrej Ján - Čuri Branislav 0:3
11. Vinc Martin - Rakovský Imrich 3:0
12. Komarik Jozef - Svoboda Vincent 3:2
13. Vinc Ján - Čuri Branislav 1:3
14. Kostrej Ján - Svoboda Miroslav 3:1
15. Vinc Martin - Svoboda Vincent 0:3
16. Komarik Jozef - Čuri Branislav 0:3
17. Vinc Ján - Svoboda Miroslav 3:1
18. Kostrej Ján - Rakovský Imrich 3:1

 

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 14. kole:

1. Čuri Branislav 39:5 9:2 88.6%
2. Svoboda Miroslav 33:23 9:5 58.9%
3. Rakovský Imrich 31:24 7:7 56.4%
4. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
5. Svoboda Vincent 16:33 5:8 32.7%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%


Tabuľka súťaže po 14. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 14 13 1 0 191:61 41
2. ŠKST Michalovce "E" 14 12 1 1 183:69 39
3. STK Kaluža 14 11 2 1 180:72 38
4. Pivnica Orechová 14 9 1 4 162:90 33
5. OKST Budkovce 14 8 1 5 132:120 31
6. STO Šírava Lúčky 13 9 0 4 137:97 31
7. OŠK Blatná Polianka 14 8 0 6 139:113 30
8. STO obec Tušická Nová Ves 14 7 2 5 126:126 30
9. TJ STO Úbrež 14 7 2 5 144:108 30
10. STO Falkušovce 14 7 0 7 113:139 28
11. STO Sliepkovce 14 4 0 10 105:147 22
12. MKST Veľké Kapušany "C" 14 2 2 10 82:170 20
13. OKST Dúbravka 13 3 0 10 84:150 19
14. TTC Vojany Tigers "B" 14 2 1 11 84:168 19
15. ŠK Porostov 14 2 1 11 78:174 19
16. STO Beša 14 0 0 14 58:194 14



13. kolo 17.1.2016: Úbrež - Sliepkovce 16:2; Branislav Čuri, Miroslav Svoboda a Imrich Rakovský po 4,5; Vincent Svoboda 2,5

1. Čuri Branislav, Rakovský Imrich - Minda Kamil ml., Nameš Štefan 3:2
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Minda Kamil st., Kravec Ján 3:2
3. Čuri Branislav - Minda Kamil ml. 3:0
4. Svoboda Miroslav - Nameš Štefan 3:2
5. Rakovský Imrich - Minda Kamil st. 3:1
6. Svoboda Vincent - Kravec Ján 3:0
7. Čuri Branislav - Nameš Štefan 3:0
8. Svoboda Miroslav - Minda Kamil st. 3:2
9. Rakovský Imrich - Kravec Ján 3:2
10. Svoboda Vincent - Minda Kamil ml. 1:3
11. Čuri Branislav - Minda Kamil st. 3:0
12. Svoboda Miroslav - Kravec Ján 3:2
13. Rakovský Imrich - Minda Kamil ml. 3:2
14. Svoboda Vincent - Nameš Štefan 3:1
15. Čuri Branislav - Kravec Ján 3:0
16. Svoboda Miroslav - Minda Kamil ml. 3:0
17. Rakovský Imrich - Nameš Štefan 3:1
18. Svoboda Vincent - Minda Kamil st. 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 13. kole:

1. Čuri Branislav 35:5 9:1 87.5%
2. Svoboda Miroslav 32:20 9:4 61.5%
3. Rakovský Imrich 30:21 7:6 58.8%
4. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
5. Svoboda Vincent 15:30 5:7 33.3%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%

 

Tabuľka súťaže po 13. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 13 12 1 0 176:58 38
2. ŠKST Michalovce "E" 13 11 1 1 172:62 36
3. STK Kaluža 13 10 2 1 166:68 35
4. STO Šírava Lúčky 13 9 0 4 137:97 31
5. Pivnica Orechová 13 8 1 4 145:89 30
6. TJ STO Úbrež 13 7 2 4 137:97 29
7. STO obec Tušická Nová Ves 13 7 2 4 122:112 29
8. OKST Budkovce 13 7 1 5 121:113 28
9. OŠK Blatná Polianka 13 7 0 6 128:106 27
10. STO Falkušovce 13 6 0 7 99:135 25
11. STO Sliepkovce 13 4 0 9 102:132 21
12. OKST Dúbravka 13 3 0 10 84:150 19
13. MKST Veľké Kapušany "C" 13 2 2 9 75:159 19
14. TTC Vojany Tigers "B" 13 2 1 10 77:157 18
15. ŠK Porostov 13 2 1 10 74:160 18
16. STO Beša 13 0 0 13 57:177 13


12. kolo 8.1.2016: Veľké Kapušany C - Úbrež 5:13; Branislav Čuri 4,5; Miroslav Svoboda 3,5; Imrich Rakovský a Vincent Svoboda po 2,5

1. Köblöš Attila, Havrila Dominik - Čuri Branislav, Rakovský Imrich 2:3
2. Jakab Szabolcs, Štim Ján ml. - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 1:3
3. Jakab Szabolcs - Čuri Branislav 0:3
4. Havrila Dominik - Svoboda Miroslav 3:0
5. Köblöš Attila - Rakovský Imrich 2:3
6. Štim Ján ml. - Svoboda Vincent 1:3
7. Jakab Szabolcs - Svoboda Miroslav 0:3
8. Havrila Dominik - Rakovský Imrich 3:0
9. Köblöš Attila - Svoboda Vincent 3:1
10. Štim Ján ml. - Čuri Branislav 1:3
11. Jakab Szabolcs - Rakovský Imrich 3:2
12. Havrila Dominik - Svoboda Vincent 3:1
13. Köblöš Attila - Čuri Branislav 0:3
14. Štim Ján ml. - Svoboda Miroslav 0:3
15. Jakab Szabolcs - Svoboda Vincent 1:3
16. Havrila Dominik - Čuri Branislav 0:3
17. Köblöš Attila - Svoboda Miroslav 1:3
18. Štim Ján ml. - Rakovský Imrich 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 12. kole:

1. Čuri Branislav 31:5 8:1 86.1%
2. Svoboda Miroslav 28:20 8:4 58.3%
3. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
4. Rakovský Imrich 26:21 6:6 55.3%
5. Svoboda Vincent 13:28 4:7 31.7%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%


Tabuľka súťaže po 12. kole - základná časť

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 12 11 1 0 159:57 35
2. ŠKST Michalovce "E" 12 10 1 1 157:59 33
3. STK Kaluža 12 9 2 1 150:66 32
4. STO Šírava Lúčky 12 8 0 4 121:95 28
5. STO obec Tušická Nová Ves 12 7 2 3 115:101 28
6. Pivnica Orechová 12 7 1 4 129:87 27
7. OKST Budkovce 12 7 1 4 114:102 27
8. OŠK Blatná Polianka 12 7 0 5 126:90 26
9. TJ STO Úbrež 12 6 2 4 121:95 26
10. STO Falkušovce 12 5 0 7 88:128 22
11. STO Sliepkovce 12 4 0 8 100:116 20
12. OKST Dúbravka 12 3 0 9 81:135 18
13. MKST Veľké Kapušany "C" 12 2 2 8 74:142 18
14. TTC Vojany Tigers "B" 12 2 1 9 75:141 17
15. ŠK Porostov 12 1 1 10 63:153 15
16. STO Beša 12 0 0 12 55:161 12




11. kolo 22.12.2015: Úbrež - Dúbravka 14:4; Branislav Čuri, Imrich Rakovský a Miroslav Svoboda po 4,5; Vincent Svoboda 0,5

1. Čuri Branislav Rakovský, Imrich - Leško Richard, Halecký Dominik 3:1
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Eľko Štefan st., Leško Marek 3:2
3. Čuri Branislav - Eľko Štefan st. 3:0
4. Svoboda Miroslav - Halecký Dominik 3:1
5. Rakovský Imrich - Leško Richard 3:0
6. Svoboda Vincent - Leško Marek 2:3
7. Čuri Branislav - Halecký Dominik 3:0
8. Svoboda Miroslav - Leško Richard 3:0
9. Rakovský Imrich - Leško Marek 3:0
10. Svoboda Vincent - Eľko Štefan st. 2:3
11. Čuri Branislav - Leško Richard 3:1
12. Svoboda Miroslav - Leško Marek 3:1
13. Rakovský Imrich - Eľko Štefan st. 3:2
14. Svoboda Vincent - Halecký Dominik 1:3
15. Čuri Branislav - Leško Marek 3:1
16. Svoboda Miroslav - Eľko Štefan st. 3:0
17. Rakovský Imrich - Šalamon Ondrej 3:0
18. Svoboda Vincent - Kurej Peter 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 11. kole:

1. Čuri Branislav 27:5 7:1 84.4%
2. Svoboda Miroslav 25:19 7:4 56.8%
3. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
4. Rakovský Imrich 24:19 5:6 55.8%
5. Svoboda Vincent 11:26 3:7 29.7%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%

Tabuľka súťaže po 11. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 11 10 1 0 146:52 32
2. ŠKST Michalovce "E" 11 9 1 1 144:54 30
3. STK Kaluža 11 8 2 1 138:60 29
4. STO Šírava Lúčky 11 8 0 3 115:83 27
5. STO obec Tušická Nová Ves 11 6 2 3 100:98 25
6. OŠK Blatná Polianka 11 7 0 4 120:78 25
7. Pivnica Orechová 11 6 1 4 115:83 24
8. OKST Budkovce 11 6 1 4 102:96 24
9. TJ STO Úbrež 11 5 2 4 108:90 23
10. STO Falkušovce 11 4 0 7 75:123 19
11. STO Sliepkovce 11 4 0 7 96:102 19
12. OKST Dúbravka 11 3 0 8 76:122 17
13. MKST Veľké Kapušany "C" 11 2 2 7 69:129 17
14. TTC Vojany Tigers "B" 11 2 1 8 70:128 16
15. ŠK Porostov 11 1 1 9 60:138 14
16. STO Beša 11 0 0 11 50:148 11



10. kolo 12.12.2015: Vojany B - Úbrež 5:13; Branislav Čuri a Imrich Rakovský po 3,5; Miroslav Svoboda a Vincent Svoboda po 3

1. Filip Ján Gyüre, Michal - Čuri Branislav, Rakovský Imrich 0:3
2. Havrila František, Varga Vojtech - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:1
3. Varga Vojtech - Čuri Branislav 0:3
4. Gyüre Michal - Svoboda Miroslav 2:3
5. Havrila František - Rakovský Imrich 3:0
6. Filip Ján - Svoboda Vincent 1:3
7. Varga Vojtech - Svoboda Miroslav 0:3
8. Gyüre Michal - Rakovský Imrich 2:3
9. Havrila František - Svoboda Vincent 3:0
10. Filip Ján - Čuri Branislav 0:3
11. Varga Vojtech - Rakovský Imrich 0:3
12. Gyüre Michal - Svoboda Vincent 0:3
13. Havrila František - Čuri Branislav 3:1
14. Filip Ján - Svoboda Miroslav 0:3
15. Varga Vojtech - Svoboda Vincent 1:3
16. Gyüre Michal - Čuri Branislav 0:3
17. Havrila František - Svoboda Miroslav 3:2
18. Filip Ján - Rakovský Imrich 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 10. kole:

1. Čuri Branislav 23:5 6:1 82.1%
2. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
3. Svoboda Miroslav 21:19 6:4 52.5%
4. Rakovský Imrich 20:19 4:6 51.3%
5. Svoboda Vincent 11:22 2:7 33.3%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%

Tabuľka súťaže po 10. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 10 8 1 1 128:52 27
2. ŠK Stretavka 9 8 1 0 120:42 26
3. STK Kaluža 10 7 2 1 122:58 26
4. STO Šírava Lúčky 9 8 0 1 107:55 25
5. STO obec Tušická Nová Ves 10 6 1 3 91:89 23
6. OKST Budkovce 10 6 0 4 93:87 22
7. OŠK Blatná Polianka 10 6 0 4 107:73 22
8. Pivnica Orechová 10 5 1 4 99:81 21
9. TJ STO Úbrež 10 4 2 4 94:86 20
10. STO Falkušovce 10 4 0 6 70:110 18
11. STO Sliepkovce 10 4 0 6 94:86 18
12. OKST Dúbravka 10 3 0 7 72:108 16
13. MKST Veľké Kapušany "C" 10 2 2 6 67:113 16
14. TTC Vojany Tigers "B" 10 2 1 7 66:114 15
15. ŠK Porostov 10 0 1 9 48:132 11
16. STO Beša 10 0 0 10 44:136 10



9. kolo 28.11.2015: Úbrež - Lúčky 7:11; Branislav Čuri 4,5; Imrich Rakovský 1,5; Miroslav Svoboda 1

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Mrug Ladislav, Kalaj Milan 1:3
2. Rakovský Imrich, Čuri Branislav - Sekletár Ladislav, Sokologorský Jozef 3:0
3. Čuri Branislav - Mrug Ladislav 3:1
4. Svoboda Miroslav - Kalaj Milan 3:0
5. Rakovský Imrich - Sekletár Ladislav 0:3
6. Svoboda Vincent - Sokologorský Jozef 0:3
7. Čuri Branislav - Kalaj Milan 3:0
8. Svoboda Miroslav - Sekletár Ladislav 1:3
9. Rakovský Imrich - Sokologorský Jozef 0:3
10. Svoboda Vincent - Mrug Ladislav 0:3
11. Čuri Branislav - Sekletár Ladislav 3:2
12. Svoboda Miroslav - Sokologorský Jozef 0:3
13. Rakovský Imrich - Mrug Ladislav 0:3
14. Svoboda Vincent - Kalaj Milan 2:3
15. Čuri Branislav - Sokologorský Jozef 3:1
16. Svoboda Miroslav - Mrug Ladislav 0:3
17. Rakovský Imrich - Kalaj Milan 3:2
18. Svoboda Vincent - Sekletár Ladislav 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 9. kole:


1. Čuri Branislav 20:4 5:1 83.3%
2. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
3. Svoboda Miroslav 18:18 6:3 50.0%
4. Rakovský Imrich 17:18 3:6 48.6%
5. Svoboda Vincent 8:21 2:6 27.6%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%

 

Tabuľka po 9. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 9 8 1 0 120:42 26
2. STO Šírava Lúčky 9 8 0 1 107:55 25
3. ŠKST Michalovce "E" 9 7 1 1 114:48 24
4. STK Kaluža 9 6 2 1 106:56 23
5. OKST Budkovce 9 6 0 3 89:73 21
6. STO obec Tušická Nová Ves 9 5 1 3 76:86 20
7. OŠK Blatná Polianka 9 5 0 4 92:70 19
8. Pivnica Orechová 9 4 1 4 87:75 18
9. STO Sliepkovce 9 4 0 5 87:75 17
10. TJ STO Úbrež 9 3 2 4 81:81 17
11. STO Falkušovce 9 3 0 6 59:103 15
12. OKST Dúbravka 9 3 0 6 66:96 15
13. MKST Veľké Kapušany "C" 9 2 2 5 65:97 15
14. TTC Vojany Tigers "B" 9 2 1 6 61:101 14
15. ŠK Porostov 9 0 1 8 45:117 10
16. STO Beša 9 0 0 9 41:121 9



8. kolo 20.11. 2015: Michalovce E - Úbrež 14:4; Branislav Čuri 3,5; Miroslav Svoboda 0,5

1. Bašar Milan, Papcun Marek - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 2:3
2. Kostovčík Martin, Soos Mikuláš - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:0
3. Kostovčík Martin - Čuri Branislav 2:3
4. Matej Ján - Svoboda Miroslav 3:1
5. Bašar Milan - Rakovský Imrich 3:1
6. Soos Mikuláš - Svoboda Vincent 3:0
7. Kostovčík Martin - Svoboda Miroslav 3:1
8. Matej Ján - Rakovský Imrich 3:0
9. Bašar Milan - Svoboda Vincent 3:0
10. Soos Mikuláš - Čuri Branislav 1:3
11. Kostovčík Martin - Rakovský Imrich 3:1
12. Matej Ján - Svoboda Vincent 3:0
13. Bašar Milan - Čuri Branislav 3:2
14. Soos Mikuláš - Svoboda Miroslav 3:2
15. Kostovčík Martin - Svoboda Vincent 3:1
16. Papcun Marek - Čuri Branislav 0:3
17. Bašar Milan - Svoboda Miroslav 3:0
18. Soos Mikuláš - Rakovský Imrich 3:0


 Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 8. kole:

1. Čuri Branislav 16:4 4:1 80.0%
2. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
3. Svoboda Miroslav 17:15 6:2 53.1%
4. Rakovský Imrich 16:15 2:6 51.6%
5. Svoboda Vincent 8:17 2:5 32.0%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%

 

Tabuľka po 8. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 8 7 1 0 109:35 23
2. ŠKST Michalovce "E" 8 7 1 0 107:37 23
3. STO Šírava Lúčky 8 7 0 1 96:48 22
4. STK Kaluža 8 5 2 1 90:54 20
5. OKST Budkovce 8 5 0 3 76:68 18
6. OŠK Blatná Polianka 8 5 0 3 86:58 18
7. STO obec Tušická Nová Ves 8 4 1 3 64:80 17
8. TJ STO Úbrež 8 3 2 3 74:70 16
9. Pivnica Orechová 8 3 1 4 72:72 15
10. STO Sliepkovce 8 3 0 5 76:68 14
11. OKST Dúbravka 8 3 0 5 64:80 14
12. MKST Veľké Kapušany "C" 8 2 2 4 59:85 14
13. TTC Vojany Tigers "B" 7 2 1 4 51:75 12
14. STO Falkušovce 7 1 0 6 36:90 9
15. ŠK Porostov 8 0 1 7 38:106 9
16. STO Beša 8 0 0 8 36:108 8


7. kolo 14.11.2015: Úbrež - Stretavka 7:11; Svoboda Miroslav 3, Rakovský Imrich a Štefanič Gabriel po 2

1. Rakovský Imrich, Lukáč Milan - Zemánek Tomáš, Astrab Jaroslav 1:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Luco Radoslav, Marcinčák Miloš 1:3
3. Svoboda Miroslav - Zemánek Tomáš 2:3
4. Štefanič Gabriel - Astrab Jaroslav 0:3
5. Rakovský Imrich - Luco Radoslav 1:3
6. Lukáč Milan - Marcinčák Miloš 0:3
7. Svoboda Miroslav - Astrab Jaroslav 3:2
8. Štefanič Gabriel - Luco Radoslav 1:3
9. Rakovský Imrich - Sidor Jaroslav 3:0
10. Lukáč Milan - Zemánek Tomáš 2:3
11. Svoboda Miroslav - Luco Radoslav 3:1
12. Štefanič Gabriel - Sidor Jaroslav 3:1
13. Rakovský Imrich - Zemánek Tomáš 3:1
14. Lukáč Milan - Astrab Jaroslav 0:3
15. Svoboda Miroslav - Sidor Jaroslav 3:0
16. Štefanič Gabriel - Zemánek Tomáš 3:2
17. Rakovský Imrich - Astrab Jaroslav 2:3
18. Lukáč Milan - Luco Radoslav 0:3

 

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 7. kole:

1. Čuri Branislav 13:3 3:1 81.3%
2. Svoboda Miroslav 17:11 5:2 60.7%
3. Rakovský Imrich 16:11 2:5 59.3%
4. Štefanič Gabriel 9:7 2:1 56.3%
5. Svoboda Vincent 8:13 2:4 38.1%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:4 0:1 0%

 

Tabuľka súťaže po 7. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 7 6 1 0 96:30 20
2. ŠKST Michalovce "E" 7 6 1 0 93:33 20
3. STO Šírava Lúčky 7 6 0 1 85:41 19
4. STK Kaluža 7 4 2 1 78:48 17
5. OKST Budkovce 7 5 0 2 71:55 17
6. OŠK Blatná Polianka 7 4 0 3 71:55 15
7. TJ STO Úbrež 7 3 2 2 70:56 15
8. Pivnica Orechová 7 3 1 3 65:61 14
9. STO obec Tušická Nová Ves 7 3 1 3 52:74 14
10. STO Sliepkovce 7 3 0 4 70:56 13
11. OKST Dúbravka 7 3 0 4 59:67 13
12. MKST Veľké Kapušany "C" 7 2 1 4 50:76 12
13. TTC Vojany Tigers "B" 6 2 1 3 45:63 11
14. STO Beša 7 0 0 7 33:93 7
15. ŠK Porostov 7 0 0 7 29:97 7
16. STO Falkušovce 6 0 0 6 23:85 6



6. kolo 31.10.2015: Budkovce - Úbrež 10:8; Rakovský Imrich 3, Čuri Branislav a Svoboda Miroslav po 2,5

1. Horňák Jozef, Tkáč Slavomír - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:0
2. Červenák Viliam, Horňák Marek - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 2:3
3. Červenák Viliam - Čuri Branislav 3:2
4. Horňák Marek - Svoboda Miroslav 1:3
5. Tkáč Slavomír - Rakovský Imrich 0:3
6. Horňák Jozef - Svoboda Vincent 3:0
7. Červenák Viliam - Svoboda Miroslav 3:0
8. Horňák Marek - Rakovský Imrich 2:3
9. Tkáč Slavomír - Svoboda Vincent 3:1
10. Horňák Jozef - Čuri Branislav 0:3
11. Červenák Viliam - Rakovský Imrich 3:0
12. Horňák Marek - Svoboda Vincent 3:0
13. Tkáč Slavomír - Čuri Branislav 0:3
14. Horňák Jozef - Svoboda Miroslav 3:0
15. Červenák Viliam - Svoboda Vincent 3:0
16. Horňák Marek - Čuri Branislav 3:1
17. Tkáč Slavomír - Svoboda Miroslav 0:3
18. Horňák Jozef - Rakovský Imrich 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 6. kole:

1. Čuri Branislav 13:3 3:1 81.3%
2. Rakovský Imrich 14:9 2:4 60.9%
3. Svoboda Miroslav 14:10 5:1 58.3%
4. Štefanič Gabriel 7:5 2:0 58.3%
5. Svoboda Vincent 8:13 2:4 38.1%

 

Tabuľka súťaže po 6. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 6 6 0 0 84:24 18
2. STO Šírava Lúčky 6 6 0 0 79:29 18
3. ŠK Stretavka 6 5 1 0 85:23 17
4. STK Kaluža 6 3 2 1 66:42 14
5. OKST Budkovce 6 4 0 2 60:48 14
6. TJ STO Úbrež 6 3 2 1 63:45 14
7. OŠK Blatná Polianka 6 4 0 2 64:44 14
8. Pivnica Orechová 6 3 0 3 56:52 12
9. STO obec Tušická Nová Ves 6 2 1 3 39:69 11
10. TTC Vojany Tigers "B" 6 2 1 3 45:63 11
11. MKST Veľké Kapušany "C" 6 2 1 3 45:63 11
12. STO Sliepkovce 6 2 0 4 55:53 10
13. OKST Dúbravka 6 2 0 4 48:60 10
14. STO Beša 6 0 0 6 30:78 6
15. STO Falkušovce 6 0 0 6 23:85 6
16. ŠK Porostov 6 0 0 6 22:86 6



5. kolo 24.10.2015: Orechová - Úbrež 7:11; Čuri Branislav 4,5; Svoboda Miroslav 3,5; Rakovský Imrich 2; Štefanič Gabriel 1

1. Levický Michal st., Levický Michal ml. - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:0
2. Hajaš Marcel, Gecko Peter - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 2:3
3. Levický Michal st. - Čuri Branislav 0:3
4. Hajaš Marcel - Svoboda Miroslav 3:1
5. Levický Michal ml. - Rakovský Imrich 2:3
6. Gecko Peter - Štefanič Gabriel 1:3
7. Levický Michal st. - Svoboda Miroslav 2:3
8. Hajaš Marcel - Rakovský Imrich 3:2
9. Levický Michal ml. - Štefanič Gabriel 3:2
10. Gecko Peter - Čuri Branislav 1:3
11. Levický Michal st. - Rakovský Imrich 2:3
12. Hajaš Marcel - Štefanič Gabriel 3:0
13. Levický Michal ml. - Čuri Branislav 1:3
14. Gecko Peter - Svoboda Miroslav 2:3
15. Levický Michal st. - Štefanič Gabriel 3:2
16. Hajaš Marcel - Čuri Branislav 1:3
17. Levický Michal ml. - Svoboda Miroslav 1:3
18. Gecko Peter - Svoboda Vincent 3:0


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 5. kole:

1. Čuri Branislav 11:1 2:1 91.7%
2. Svoboda Miroslav 12:8 4:1 60.0%
3. Štefanič Gabriel 7:5 2:0 58.3%
4. Rakovský Imrich 11:8 2:3 57.9%
5. Svoboda Vincent 8:9 2:3 47.1%

Tabuľka súťaže po 5. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "E" 5 5 0 0 74:16 15
2. ŠK Stretavka 5 4 1 0 69:21 14
3. STK Kaluža 5 3 2 0 58:32 13
4. TJ STO Úbrež 5 3 2 0 55:35 13
5. STO Šírava Lúčky 4 4 0 0 51:21 12
6. Pivnica Orechová 5 3 0 2 54:36 11
7. OŠK Blatná Polianka 5 3 0 2 54:36 11
8. OKST Budkovce 5 3 0 2 50:40 11
9. STO Sliepkovce 5 2 0 3 47:43 9
10. OKST Dúbravka 5 2 0 3 41:49 9
11. STO obec Tušická Nová Ves 5 1 1 3 28:62 8
12. MKST Veľké Kapušany "C" 5 1 1 3 33:57 8
13. TTC Vojany Tigers "B" 5 1 1 3 34:56 8
14. STO Beša 5 0 0 5 24:66 5
15. STO Falkušovce 5 0 0 5 18:72 5
16. ŠK Porostov 4 0 0 4 12:60 4


4. kolo 17.10.2015: Úbrež - Kaluža 9:9; Čuri Branislav 4,5; Rakovský Imrich 2; Svoboda Miroslav 1,5; Svoboda Vincent 1

1. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - Kondáš Peter, Fecák Lukáš 1:3
2. Čuri Branislav, Svoboda Miroslav - Sorokáč Štefan st., Králik Peter 3:1
3. Svoboda Miroslav - Kondáš Peter 1:3
4. Čuri Branislav - Fecák Lukáš 3:0
5. Rakovský Imrich - Sorokáč Štefan st. 3:0
6. Svoboda Vincent - Králik Peter 0:3
7. Svoboda Miroslav - Fecák Lukáš 0:3
8. Čuri Branislav - Sorokáč Štefan st. 3:0
9. Rakovský Imrich - Králik Peter 3:1
10. Svoboda Vincent - Kondáš Peter 0:3
11. Svoboda Miroslav - Sorokáč Štefan st. 1:3
12. Čuri Branislav - Králik Peter 3:0
13. Rakovský Imrich - Kondáš Peter 0:3
14. Svoboda Vincent - Fecák Lukáš 0:3
15. Svoboda Miroslav - Králik Peter 3:1
16. Čuri Branislav - Kondáš Peter 3:0
17. Rakovský Imrich - Fecák Lukáš 2:3
18. Svoboda Vincent - Sorokáč Štefan st. 3:2


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež po 4. kole:

1. Čuri Branislav 7:1 1:1 87.5%
2. Štefanič Gabriel 6:2 2:0 75.0%
3. Svoboda Miroslav 9:7 3:1 56.3%
4. Rakovský Imrich 9:7 2:2 56.3%
5. Svoboda Vincent 8:8 2:2 50.0%

Tabuľka súťaže po 4. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 4 4 0 0 60:12 12
2. ŠKST Michalovce "E" 4 4 0 0 58:14 12
3. STO Šírava Lúčky 4 4 0 0 51:21 12
4. STK Kaluža 4 3 1 0 49:23 11
5. Pivnica Orechová 4 3 0 1 47:25 10
6. TJ STO Úbrež 4 2 2 0 44:28 10
7. OKST Budkovce 4 2 0 2 40:32 8
8. OŠK Blatná Polianka 4 2 0 2 40:32 8
9. STO Sliepkovce 4 2 0 2 39:33 8
10. MKST Veľké Kapušany "C" 4 1 1 2 29:43 7
11. TTC Vojany Tigers "B" 4 1 1 2 26:46 7
12. OKST Dúbravka 4 1 0 3 29:43 6
13. STO obec Tušická Nová Ves 4 0 1 3 18:54 5
14. STO Beša 4 0 0 4 18:54 4
15. STO Falkušovce 4 0 0 4 16:56 4
16. ŠK Porostov 4 0 0 4 12:60 4


3. kolo 10.10.2015: Falkušovce - Úbrež 5:13; Svoboda Miroslav 4,5; Štefanič Gabriel 3,5; Svoboda Vincent 3, Rakovský Imrich 2

1. Štefan Václav, Dekány Radoslav - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 0:3
2. Eliáš Peter, Kanči Miroslav - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:0
3. Eliáš Peter - Svoboda Miroslav 2:3
4. Dekány Radoslav - Rakovský Imrich 3:2
5. Štefan Václav - Štefanič Gabriel 0:3
6. Kanči Miroslav - Svoboda Vincent 2:3
7. Eliáš Peter - Rakovský Imrich 3:2
8. Dekány Radoslav - Štefanič Gabriel 1:3
9. Štefan Václav - Svoboda Vincent 0:3
10. Kanči Miroslav - Svoboda Miroslav 2:3
11. Eliáš Peter - Štefanič Gabriel 3:1
12. Dekány Radoslav - Svoboda Vincent 1:3
13. Štefan Václav - Svoboda Miroslav 0:3
14. Kanči Miroslav - Rakovský Imrich 1:3
15. Eliáš Peter - Svoboda Vincent 3:1
16. Dekány Radoslav - Svoboda Miroslav 0:3
17. Štefan Václav - Rakovský Imrich 0:3
18. Kanči Miroslav - Štefanič Gabriel 0:3



Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež po 3. kole
:

1. Štefanič Gabriel 6:2 2:0 75.0%
2. Čuri Branislav 3:1 0:1 75.0%
3. Svoboda Miroslav 8:4 2:1 66.7%
4. Svoboda Vincent 7:5 2:1 58.3%
5. Rakovský Imrich 7:5 2:1 58.3%


Tabuľka súťaže po 3. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 3 3 0 0 47:7 9
2. ŠKST Michalovce "E" 3 3 0 0 43:11 9
3. STK Kaluža 3 3 0 0 40:14 9
4. STO Šírava Lúčky 3 3 0 0 36:18 9
5. TJ STO Úbrež 3 2 1 0 35:19 8
6. Pivnica Orechová 3 2 0 1 35:19 7
7. OKST Budkovce 3 2 0 1 34:20 7
8. STO Sliepkovce 3 2 0 1 32:22 7
9. OŠK Blatná Polianka 3 1 0 2 26:28 5
10. OKST Dúbravka 3 1 0 2 25:29 5
11. MKST Veľké Kapušany "C" 3 0 1 2 18:36 4
12. TTC Vojany Tigers "B" 3 0 1 2 16:38 4
13. STO obec Tušická Nová Ves 3 0 1 2 15:39 4
14. STO Falkušovce 3 0 0 3 11:43 3
15. STO Beša 3 0 0 3 10:44 3
16. ŠK Porostov 3 0 0 3 9:45 3


2. kolo 3.10.2015: Úbrež - Porostov 13:5; Rakovský Imrich, Svoboda Vincent a Štefanič Gabriel po 3,5; Svoboda Miroslav 2,5

 

 

 

 

 

 

 

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Pinkovský Miroslav, Longa Jozef 3:0
2. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - Hreščák Michal, Hreščák Miroslav 3:0
3. Svoboda Miroslav - Pinkovský Miroslav 3:0
4. Rakovský Imrich - Hreščák Miroslav 3:2
5. Štefanič Gabriel - Hreščák Michal 2:3
6. Svoboda Vincent - Longa Jozef 2:3
7. Svoboda Miroslav - Hreščák Miroslav 2:3
8. Rakovský Imrich - Hreščák Michal 3:0
9. Štefanič Gabriel - Longa Jozef 3:2
10. Svoboda Vincent - Pinkovský Miroslav 3:1
11. Svoboda Miroslav - Hreščák Michal 1:3
12. Rakovský Imrich - Longa Jozef 3:1
13. Štefanič Gabriel - Pinkovský Miroslav 3:2
14. Svoboda Vincent - Hreščák Miroslav 3:0
15. Svoboda Miroslav - Longa Jozef 3:1
16. Rakovský Imrich - Pinkovský Miroslav 2:3
17. Štefanič Gabriel - Hreščák Miroslav 3:0
18. Svoboda Vincent - Hreščák Michal 3:0

Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež po 2. kole:

1. Štefanič Gabriel 3:1 1:0 75.0%
2. Čuri Branislav 3:1 0:1 75.0%
3. Rakovský Imrich 5:3 2:0 62.5%
4. Svoboda Vincent 4:4 2:0 50.0%
5. Svoboda Miroslav 4:4 1:1 50.0%
6. Hamadej Ján 0:0 0:0 0%
7. Lukáč Milan 0:0 0:0 0%


Tabuľka súťaže po 2. kole - základná časť:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 2 2 0 0 31:5 6
2. Pivnica Orechová 2 2 0 0 31:5 6
3. ŠKST Michalovce "E" 2 2 0 0 29:7 6
4. STK Kaluža 2 2 0 0 26:10 6
5. TJ STO Úbrež 2 1 1 0 22:14 5
6. OKST Budkovce 2 1 0 1 19:17 4
7. STO Sliepkovce 2 1 0 1 21:15 4
8. OKST Dúbravka 2 1 0 1 18:18 4
9. STO Šírava Lúčky 1 1 0 0 11:7 3
10. MKST Veľké Kapušany "C" 2 0 1 1 15:21 3
11. TTC Vojany Tigers "B" 2 0 1 1 13:23 3
12. STO obec Tušická Nová Ves 2 0 1 1 11:25 3
13. ŠK Porostov 2 0 0 2 7:29 2
14. STO Falkušovce 2 0 0 2 6:30 2
15. STO Beša 2 0 0 2 4:32 2
16. OŠK Blatná Polianka 1 0 0 1 6:12 1


 

1. kolo 26.9.2015: Tušická Nová Ves - Úbrež 9:9; Čuri Branislav 3; Rakovský Imrich 2,5; Svoboda Miroslav 2; Svoboda Vincent 1,5

1. Marjov Ľubomír, Jendželovský Marián - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 3:2
2. Ivan Peter st., Matysko Ján - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 2:3
3. Marjov Ľubomír - Čuri Branislav 1:3
4. Matysko Ján - Svoboda Miroslav 1:3
5. Ivan Peter st. - Rakovský Imrich 3:2
6. Jendželovský Marián - Svoboda Vincent 3:0
7. Marjov Ľubomír - Svoboda Miroslav 1:3
8. Matysko Ján - Rakovský Imrich 2:3
9. Ivan Peter st. - Svoboda Vincent 3:0
10. Jendželovský Marián - Čuri Branislav 3:1
11. Marjov Ľubomír - Rakovský Imrich 2:3
12. Matysko Ján - Svoboda Vincent 2:3
13. Ivan Peter st. - Čuri Branislav 1:3
14. Jendželovský Marián - Svoboda Miroslav 3:1
15. Marjov Ľubomír - Svoboda Vincent 3:1
16. Matysko Ján - Čuri Branislav 0:3
17. Ivan Peter st. - Svoboda Miroslav 3:2
18. Jendželovský Marián - Rakovský Imrich 3:1


Zľava: Imrich Rakovský, Miroslav Svoboda, Vincent Svoboda, Gabriel Štefanič


Vyžrebovanie 5. stolnotenisovej ligy mužov okresov Michalovce a Sobrance

1.k. 26.9.2015 17:00 Tušická Nová Ves – Úbrež
2.k. 3.10.2015 17:00 Úbrež – Porostov
3.k. 10.10.2015 16:00 Falkušovce – Úbrež
4.k. 17.10.2015 17:00 Úbrež – Kaluža
5.k. 24.10.2015 17:00 Orechová – Úbrež
6.k. 31.10.2015 17:00 Budkovce - Úbrež
7.k. 14.11.2015 17:00 Úbrež – Stretava
8.k. 20.11.2015 17:00 Michalovce E – Úbrež
9.k. 28.11.2015 17:00 Úbrež – Lúčky
10.k. 12.12.2015 17:00 Vojany B – Úbrež
11.k. 19.12.2015 17:00 Úbrež – Dúbravka
12.k. 8.1.2016 17:00 V. Kapušany C - Úbrež
13.k. 16.1.2016 17:00 Úbrež – Sliepkovce
14.k. 23.1.2016 16:00 Bl. Polianka – Úbrež
15.k. 30.1.2016 17:00 Úbrež – Beša

O celkové umiestnenie Skupina A o 1. – 8.miesto 7.kôl od 13.2. – 2.4.
Skupina B o 9. – 16.miesto 7.kôl od 13.2. – 2.4.

16.kolo sobota 13.2.2016 o 17:00 hod
17.kolo sobota 20.2.2016 o 17:00 hod
18.kolo sobota 27.2.2016 o 17:00 hod
19.kolo sobota 5.3.2016 o 17:00 hod
20.kolo sobota 12.3.2016 o 17:00 hod
21.kolo sobota 19.3.2016 o 17:00 hod
Voľná sobota 26.3.2016 – Veľkonočné sviatky
22.kolo sobota 2.4.2016 o 17:00 hod