Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Stolný tenis 2014/15



Záverečná tabuľka 5. liga muži - michalovsko-sobranecká 2014/2015

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 24 23 0 1 329:103 93
2. ŠK Stretavka 24 20 0 4 284:148 84
3. OKST Budkovce 24 19 1 4 277:155 82
4. ŠKST Michalovce "D" 24 18 2 4 300:132 80
5. STK Kaluža 24 15 3 6 267:165 72
6. Pivnica Orechová 24 11 3 10 221:211 60
7. TJ STO Úbrež 24 10 4 10 225:207 58
8. STO obec Tušická Nová Ves 24 10 2 12 205:227 56
9. STK Slávia Sobrance "B" 24 8 1 15 197:235 49

10. STO Sliepkovce 23 12 1 10 216:198 60
11. MKST Veľké Kapušany "D" 23 9 5 9 199:215 55
12. OKST Dúbravka 23 8 2 13 175:239 49
13. OKST Bracovce "C" 23 7 2 14 182:232 46
14. OŠK Blatná Polianka 23 6 3 14 169:245 44
15. ŠK Porostov 23 4 4 15 168:246 39
16. STO Falkušovce 23 2 0 21 112:302 29
17. STO Beša 23 1 1 21 74:340 27


9. kolo nadstavba 11.4.2015: Michalovce D - Úbrež 13:5; Čuri Branislav 3; Rakovský Imrich a Svoboda Miroslav po 1

1. Kostovčík Martin, Soos Mikuláš - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 3:1
2. Papcun Marek, Matej Ján - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:0
3. Kostovčík Martin - Čuri Branislav 3:2
4. Bašar Milan - Svoboda Miroslav 2:3
5. Papcun Marek - Rakovský Imrich 3:2
6. Soos Mikuláš - Svoboda Vincent 3:1
7. Kostovčík Martin - Svoboda Miroslav 3:1
8. Bašar Milan - Rakovský Imrich 3:1
9. Papcun Marek - Svoboda Vincent 3:2
10. Soos Mikuláš - Čuri Branislav 0:3
11. Kostovčík Martin - Rakovský Imrich 3:1
12. Bašar Milan - Svoboda Vincent 3:1
13. Matej Ján - Čuri Branislav 1:3
14. Soos Mikuláš - Svoboda Miroslav 3:1
15. Kostovčík Martin - Svoboda Vincent 3:0
16. Bašar Milan - Čuri Branislav 1:3
17. Matej Ján - Svoboda Miroslav 3:1
18. Soos Mikuláš - Rakovský Imrich 1:3

 

Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 9. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 57:11 11:6 83.8%
2. Svoboda Miroslav 54:41 16:8 56.8%
3. Štefanič Gabriel 19:18 6:3 51.4%
4. Tkáčik Juraj 5:5 0:2 50.0%
5. Rakovský Imrich 39:47 3:16 45.3%
6. Svoboda Vincent 26:54 4:20 32.5%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka súťaže po 9. kole - nadstavba 01.-09.

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 23 22 0 1 317:97 89
2. ŠK Stretavka 24 20 0 4 284:148 84
3. OKST Budkovce 24 19 1 4 277:155 82
4. ŠKST Michalovce "D" 24 18 2 4 300:132 80
5. STK Kaluža 24 15 3 6 267:165 72
6. Pivnica Orechová 24 11 3 10 221:211 60
7. TJ STO Úbrež 24 10 4 10 225:207 58
8. STO obec Tušická Nová Ves 24 10 2 12 205:227 56
9. STK Slávia Sobrance "B" 23 8 1 14 191:223 48



8. kolo nadstavba 28.3.2015: Úbrež - Bracovce B 7:11; Rakovský Imrich 2; Svoboda Miroslav a Svoboda Vincent po 1; 3 x WO

1. Svoboda Miroslav, Rakovský Imrich - Treščo Štefan, Fecák Lukáš 1:3
2. Svoboda Vincent, Štefanič Gabriel - Eštok Ján, Fázik Ján 0:3
3. Svoboda Miroslav - Fázik Ján 1:3
4. Rakovský Imrich - Eštok Ján 0:3
5. Štefanič Gabriel - Fecák Lukáš 0:3
6. Svoboda Vincent - Treščo Štefan 0:3
7. Svoboda Miroslav - Eštok Ján 3:1
8. Rakovský Imrich - Fecák Lukáš 1:3
9. Štefanič Gabriel - Treščo Štefan 0:3
10. Svoboda Vincent - Fázik Ján 3:1
11. Svoboda Miroslav - Fecák Lukáš 0:3
12. Rakovský Imrich - Treščo Štefan 3:1
13. Štefanič Gabriel - Fázik Ján 0:3
14. Svoboda Vincent - W.O. 3:0
15. Svoboda Miroslav - W.O. 3:0
16. Rakovský Imrich - Fázik Ján 3:1
17. Štefanič Gabriel - W.O. 3:0
18. Svoboda Vincent - Fecák Lukáš 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 8. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 54:10 11:5 84.4%
2. Svoboda Miroslav 53:38 16:7 58.2%
3. Štefanič Gabriel 19:18 6:3 51.4%
4. Tkáčik Juraj 5:5 0:2 50.0%
5. Rakovský Imrich 38:44 3:15 46.3%
6. Svoboda Vincent 26:50 4:19 34.2%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka súťaže po 8. kole - nadstavba 01.-09.

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 23 22 0 1 317:97 89
2. ŠK Stretavka 24 20 0 4 284:148 84
3. OKST Budkovce 23 18 1 4 265:149 78
4. ŠKST Michalovce "D" 23 17 2 4 287:127 76
5. STK Kaluža 23 15 2 6 258:156 70
6. Pivnica Orechová 23 11 2 10 212:202 58
7. TJ STO Úbrež 23 10 4 9 220:194 57
8. STO obec Tušická Nová Ves 23 10 2 11 199:215 55
9. STK Slávia Sobrance "B" 23 8 1 14 191:223 48



7. kolo nadstavba 21.3.2015: Úbrež - Sobrance B 14:4; Čuri Branislav a Svoboda Miroslav po 4,5; Rakovský Imrich 3; Svoboda Vincent a Tkáčik Juraj po 1

1. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Copák Andrej, Hajaš Marcel 1:3
2. Čuri Branislav, Svoboda Miroslav - Hreščák Martin, Hreščák Michal 3:0
3. Svoboda Miroslav - Hajaš Marcel 3:1
4. Čuri Branislav - Hreščák Martin 3:0
5. Rakovský Imrich - Copák Andrej 1:3
6. Tkáčik Juraj - Hreščák Michal 3:2
7. Svoboda Miroslav - Hreščák Martin 3:0
8. Čuri Branislav - Copák Andrej 3:0
9. Rakovský Imrich - Hreščák Michal 3:1
10. Tkáčik Juraj - Hajaš Marcel 2:3
11. Svoboda Miroslav - Copák Andrej 3:0
12. Čuri Branislav - Hreščák Michal 3:0
13. Rakovský Imrich - Hajaš Marcel 3:2
14. Svoboda Vincent - Hreščák Martin 3:0
15. Svoboda Miroslav - Hreščák Michal 3:1
16. Čuri Branislav - Hajaš Marcel 3:2
17. Rakovský Imrich - Hreščák Martin 3:0
18. Svoboda Vincent - Copák Andrej 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 7. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 54:10 11:5 84.4%
2. Svoboda Miroslav 52:36 16:6 59.1%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 5:5 0:2 50.0%
5. Rakovský Imrich 36:42 3:14 46.2%
6. Svoboda Vincent 25:48 4:18 34.2%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka súťaže po 7. kole - nadstavba 01.-09.

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 22 21 0 1 306:90 85
2. ŠK Stretavka 23 19 0 4 274:140 80
3. OKST Budkovce 22 18 1 3 257:139 77
4. ŠKST Michalovce "D" 21 16 1 4 262:116 70
5. STK Kaluža 22 15 1 6 249:147 68
6. TJ STO Úbrež 22 10 4 8 213:183 56
7. Pivnica Orechová 22 11 1 10 203:193 56
8. STO obec Tušická Nová Ves 21 10 1 10 188:190 52
9. STK Slávia Sobrance "B" 23 8 1 14 191:223 48



5. kolo nadstavba 8.3.2015: Úbrež - Orechová 10:8; Čuri Branislav 4,5; Rakovský Imrich 3; Svoboda Miroslav 1,5; Svoboda Vincent 1

1. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - Laci Patrik, Lešo Martin 1:3
2. Čuri Branislav, Svoboda Miroslav - Levický Michal ml., Levický Michal st. 3:2
3. Čuri Branislav - Levický Michal st. 3:0
4. Svoboda Miroslav - Lešo Martin 0:3
5. Rakovský Imrich - Levický Michal ml. 0:3
6. Svoboda Vincent - Laci Patrik 3:2
7. Čuri Branislav - Lešo Martin 3:1
8. Svoboda Miroslav - Levický Michal ml. 1:3
9. Rakovský Imrich - Laci Patrik 3:0
10. Svoboda Vincent - Levický Michal st. 0:3
11. Čuri Branislav - Levický Michal ml. 3:1
12. Svoboda Miroslav - Gecko Peter 3:0
13. Rakovský Imrich - Levický Michal st. 3:1
14. Svoboda Vincent - Lešo Martin 0:3
15. Čuri Branislav - Gecko Peter 3:1
16. Svoboda Miroslav - Levický Michal st. 2:3
17. Rakovský Imrich - Lešo Martin 3:1
18. Svoboda Vincent - Levický Michal ml. 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 5. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 50:10 10:5 83.3%
2. Svoboda Miroslav 48:36 15:6 57.1%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 4:4 0:2 50.0%
5. Rakovský Imrich 33:41 3:13 44.6%
6. Svoboda Vincent 24:47 4:17 33.8%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%



Tabuľka súťaže po 5. kole - nadstavba 01.-09. 

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 20 19 0 1 279:81 77
2. +2 OKST Budkovce 21 17 1 3 246:132 73
3. -2 ŠK Stretavka 21 17 0 4 249:129 72
4. ŠKST Michalovce "D" 20 16 1 3 257:103 69
5. -2 STK Kaluža 20 15 1 4 236:124 66
6. TJ STO Úbrež 21 9 4 8 199:179 52
7. Pivnica Orechová 20 10 1 9 185:175 51
8. -2 STO obec Tušická Nová Ves 20 10 1 9 185:175 51
9. STK Slávia Sobrance "B" 21 8 1 12 181:197 46



4. kolo nadstavba 25.2.2015: Tušická Nová Ves - Úbrež 9:9; Čuri Branislav 3,5; Svoboda Miroslav 2,5; Rakovský Imrich 2; Svoboda Vincent 1

1. Marjov Ľubomír, Jendželovský Marián - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:0
2. Ivan Peter st., Matysko Ján - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 0:3
3. Marjov Ľubomír - Čuri Branislav 0:3
4. Matysko Ján - Svoboda Miroslav 1:3
5. Ivan Peter st. - Rakovský Imrich 1:3
6. Jendželovský Marián - Svoboda Vincent 3:0
7. Marjov Ľubomír - Svoboda Miroslav 3:0
8. Matysko Ján - Rakovský Imrich 0:3
9. Ivan Peter st. - Svoboda Vincent 3:2
10. Jendželovský Marián - Čuri Branislav 3:0
11. Marjov Ľubomír - Rakovský Imrich 3:2
12. Matysko Ján - Svoboda Vincent 1:3
13. Ivan Peter st. - Čuri Branislav 1:3
14. Jendželovský Marián - Svoboda Miroslav 3:0
15. Marjov Ľubomír - Svoboda Vincent 3:0
16. Matysko Ján - Čuri Branislav 0:3
17. Ivan Peter st. - Svoboda Miroslav 2:3
18. Jendželovský Marián - Rakovský Imrich 3:1


Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 4. kole nadstavby
:

1. Čuri Branislav 46:10 9:5 82.1%
2. Svoboda Miroslav 47:33 14:6 58.8%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 4:4 0:2 50.0%
5. Rakovský Imrich 30:40 3:12 42.9%
6. Svoboda Vincent 23:44 4:16 34.3%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka súťaže po 4. kole - nadstavba 01.-09.

1. +2 OKST Bracovce "B" 19 19 0 0 271:71 76
2. +2 OKST Budkovce 20 16 1 3 236:124 69
3. -2 ŠK Stretavka 20 16 0 4 239:121 68
4. -2 STK Kaluža 19 15 1 3 230:112 65
5. +2 ŠKST Michalovce "D" 18 15 1 2 237:87 64
6. Pivnica Orechová 19 10 1 8 177:165 50
7. STO obec Tušická Nová Ves 19 10 1 8 177:165 50
8. TJ STO Úbrež 20 8 4 8 189:171 48
9. STK Slávia Sobrance "B" 20 7 1 12 171:189 42



3. kolo nadstavba 21.2.2015: Úbrež - Stretavka 5:13; Svoboda Miroslav 3; Tkáčik Juraj 2



Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 3. kole nadstavby
:

1. Čuri Branislav 43:9 8:5 82.7%
2. Svoboda Miroslav 45:31 13:6 59.2%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 4:4 0:2 50.0%
5. Rakovský Imrich 28:38 3:11 42.4%
6. Svoboda Vincent 22:41 4:15 34.9%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%



Tabuľka súťaže po 3. kole - nadstavba 01.-09.


por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. +2 OKST Bracovce "B" 18 18 0 0 261:63 72
2. +2 OKST Budkovce 19 16 1 2 228:114 68
3. STK Kaluža 19 15 1 3 230:112 65
4. +2 ŠKST Michalovce "D" 18 15 1 2 237:87 64
5. -4 ŠK Stretavka 19 15 0 4 227:115 64
6. Pivnica Orechová 19 10 1 8 177:165 50
7. STO obec Tušická Nová Ves 18 10 0 8 168:156 48
8. TJ STO Úbrež 19 8 3 8 180:162 46
9. STK Slávia Sobrance "B" 19 7 1 11 165:177 41

 


2. kolo nadstavba 15.2.2015: Úbrež - Budkovce 4:14; Čuri Branislav 4

1. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Mištanič Štefan ml., Pivarník Róbert 2:3
2. Svoboda Miroslav, Čuri Branislav - Horňák Jozef, Červenák Viliam 0:3
3. Čuri Branislav - Mištanič Štefan ml. 3:0
4. Svoboda Miroslav - Červenák Viliam 0:3
5. Rakovský Imrich - Horňák Jozef 0:3
6. Svoboda Vincent - Pivarník Róbert 2:3
7. Čuri Branislav - Červenák Viliam 3:0
8. Svoboda Miroslav - Horňák Jozef 1:3
9. Rakovský Imrich - Pivarník Róbert 1:3
10. Svoboda Vincent - Mištanič Štefan ml. 0:3
11. Čuri Branislav - Horňák Jozef 3:0
12. Svoboda Miroslav - Pivarník Róbert 1:3
13. Rakovský Imrich - Mištanič Štefan ml. 1:3
14. Svoboda Vincent - Červenák Viliam 0:3
15. Čuri Branislav - Pivarník Róbert 3:1
16. Svoboda Miroslav - Mištanič Štefan ml. 0:3
17. Rakovský Imrich - Červenák Viliam 1:3
18. Svoboda Vincent - Horňák Jozef 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 2. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 43:9 8:5 82.7%
2. Svoboda Miroslav 42:30 13:5 58.3%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 28:34 3:10 45.2%
6. Svoboda Vincent 22:37 4:14 37.3%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka súťaže po 2. kole - nadstavba 01.-09ro

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. +7 OKST Bracovce "B" 17 17 0 0 251:55 68
2. ŠKST Michalovce "D" 18 15 1 2 237:87 64
3. STK Kaluža 18 15 1 2 222:102 64
4. OKST Budkovce 18 15 1 2 217:107 64
5. -4 ŠK Stretavka 18 14 0 4 214:110 60
6. STO obec Tušická Nová Ves 17 10 0 7 160:146 47
7. Pivnica Orechová 18 9 1 8 167:157 46
8. TJ STO Úbrež 18 8 3 7 175:149 45
9. STK Slávia Sobrance "B" 18 7 1 10 158:166 40

 


1. kolo nadstavba 8.2.2015: Kaluža - Úbrež 10:8; Čuri Branislav 2,5; Rakovský Imrich 2; Svoboda Vincent 2; Svoboda Miroslav 1,5

1. Kondáš Peter, Riebesam Norbert - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:1
2. Sorokáč Štefan st., Králik Peter -  Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 0:3
3. Kondáš Peter - Čuri Branislav 3:0
4. Riebesam Norbert - Svoboda Miroslav 3:1
5. Sorokáč Štefan st. - Rakovský Imrich 0:3
6. Králik Peter - Svoboda Vincent 2:3
7. Kondáš Peter - Svoboda Miroslav 3:1
8. Riebesam Norbert - Rakovský Imrich 3:0
9. Sorokáč Štefan st. - Svoboda Vincent 2:3
10. Králik Peter - Čuri Branislav 0:3
11. Kondáš Peter - Rakovský Imrich 3:0
12. Riebesam Norbert - Svoboda Vincent 3:0
13. Sorokáč Štefan st. - Čuri Branislav 1:3
14. Králik Peter - Svoboda Miroslav 1:3
15. Kondáš Peter - Svoboda Vincent 3:0
16. Riebesam Norbert - Čuri Branislav 3:2
17. Sorokáč Štefan st. - Svoboda Miroslav 3:1
18. Králik Peter - Rakovský Imrich 1:3


Úspešnosť hráčov v družstve STO Úbrež po 1. kole nadstavby:

1. Čuri Branislav 39:9 8:4 81.3%
2. Svoboda Miroslav 42:26 13:4 61.8%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 28:30 3:9 48.3%
6. Svoboda Vincent 22:33 4:13 40.0%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka súťaže po 1. kole - nadstavba 01.-09.

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 16 16 0 0 237:51 64
2. ŠKST Michalovce "D" 17 15 1 1 233:73 63
3. STK Kaluža 17 14 1 2 212:94 60
4. OKST Budkovce 17 14 1 2 203:103 60
5. ŠK Stretavka 17 13 0 4 202:104 56
6. STO obec Tušická Nová Ves 17 10 0 7 160:146 47
7. Pivnica Orechová 17 9 1 7 161:145 45
8. TJ STO Úbrež 17 8 3 6 171:135 44
9. STK Slávia Sobrance "B" 17 7 1 9 150:156 39



V základnej časti súťaže TJ STO Úbrež skončil na 8. mieste. V nadstavbe o 1.-9. miesto hráme nasledovne:

1. So 07. febr. 2015 17:00 STK Kaluža - TJ STO Úbrež
Kultúrny dom, Kaluža
2. So 14. febr. 2015 17:00 TJ STO Úbrež - OKST Budkovce
Kultúrny dom Úbrež
3. So 21. febr. 2015 17:00 TJ STO Úbrež - ŠK Stretavka
Kultúrny dom Úbrež
4. So 28. febr. 2015 17:00 STO obec Tušická Nová Ves - TJ STO Úbrež
Kultúrny dom č.213, Tušická Nová Ves
5. So 07. mar. 2015 17:00 TJ STO Úbrež - Pivnica Orechová
Kultúrny dom Úbrež
7. So 21. mar. 2015 17:00 TJ STO Úbrež - STK Slávia Sobrance "B"
Kultúrny dom Úbrež
8. So 28. mar. 2015 17:00 TJ STO Úbrež - OKST Bracovce "B"
Kultúrny dom Úbrež
9. So 11. apr. 2015 14:00 ŠKST Michalovce "D" - TJ STO Úbrež
Stolnotenisová herňa, ul. kpt. Nálepku 8, Michalovce



17. kolo 31.1.2015: Úbrež - Falkušovce 16:2; Čuri Branislav 4,5; Svoboda Miroslav 4,5; Rakovský Imrich 3,5; Svoboda Vincent 3,5


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 17. kole:

1. Čuri Branislav 37:7 7:4 84.1%
2. Svoboda Miroslav 41:23 12:4 64.1%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 26:28 3:8 48.1%
6. Svoboda Vincent 20:31 4:12 39.2%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka po 17. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 16 16 0 0 0 237:51 64
2. ŠKST Michalovce "D" 16 14 1 1 0 221:67 59
3. STK Kaluža 16 13 1 2 0 202:86 56
4. OKST Budkovce 16 13 1 2 0 191:97 56
5. ŠK Stretavka 16 12 0 4 0 191:97 52
6. STO obec Tušická Nová Ves 16 10 0 6 0 153:135 46
7. Pivnica Orechová 16 9 1 6 0 155:133 44
8. TJ STO Úbrež 16 8 3 5 0 163:125 43
9. STK Slávia Sobrance "B" 16 7 1 8 0 144:144 38
10. STO Sliepkovce 16 6 1 9 0 129:159 35
11. OKST Bracovce "C" 16 5 1 10 0 114:174 32
12. MKST Veľké Kapušany "D" 16 4 3 9 0 116:172 31
13. OŠK Blatná Polianka 16 3 2 11 0 105:183 27
14. OKST Dúbravka 16 3 1 12 0 96:192 26
15. ŠK Porostov 16 2 2 12 0 113:175 24
16. STO Falkušovce 16 1 0 15 0 70:218 19
17. STO Beša 16 1 0 15 0 48:240 19



16. kolo 24.1.2015: Budkovce - Úbrež 14:4; Čuri Branislav 2; Svoboda Miroslav 2

1. Mištanič Štefan ml., Pivarník Róbert - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:0
2. Červenák Viliam, Horňák Marek -  Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 3:2
3. Mištanič Štefan ml. - Svoboda Miroslav 3:2
4. Pivarník Róbert - Čuri Branislav 2:3
5. Horňák Marek - Rakovský Imrich 3:2
6. Červenák Viliam - Svoboda Vincent 3:1
7. Mištanič Štefan ml. - Čuri Branislav 3:0
8. Pivarník Róbert - Rakovský Imrich 3:1
9. Horňák Marek - Svoboda Vincent 3:0
10. Červenák Viliam - Svoboda Miroslav 2:3
11. Mištanič Štefan ml. - Rakovský Imrich 3:0
12. Pivarník Róbert - Svoboda Vincent 3:0
13. Horňák Marek - Svoboda Miroslav 0:3
14. Červenák Viliam - Čuri Branislav 3:0
15. Mištanič Štefan ml. - Svoboda Vincent 3:2
16. Pivarník Róbert - Svoboda Miroslav 3:0
17. Horňák Marek - Čuri Branislav 1:3
18. Červenák Viliam - Rakovský Imrich 3:1

 
Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 16. kole:

1. Čuri Branislav 33:7 6:4 82.5%
2. Svoboda Miroslav 37:23 11:4 61.7%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 23:27 2:8 46.0%
6. Svoboda Vincent 17:30 3:12 36.2%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 16. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 15 15 0 0 0 225:45 60
2. ŠKST Michalovce "D" 15 13 1 1 0 203:67 55
3. OKST Budkovce 15 13 1 1 0 184:86 55
4. STK Kaluža 15 12 1 2 0 191:79 52
5. ŠK Stretavka 15 11 0 4 0 180:90 48
6. STO obec Tušická Nová Ves 15 9 0 6 0 139:131 42
7. Pivnica Orechová 15 8 1 6 0 138:132 40
8. TJ STO Úbrež 15 7 3 5 0 147:123 39
9. STK Slávia Sobrance "B" 15 7 1 7 0 137:133 37
10. OKST Bracovce "C" 15 5 1 9 0 106:164 31
11. MKST Veľké Kapušany "D" 15 4 3 8 0 116:154 30
12. STO Sliepkovce 14 4 1 9 0 106:146 27
13. OŠK Blatná Polianka 15 3 2 10 0 101:169 26
14. OKST Dúbravka 15 3 1 11 0 91:179 25
15. ŠK Porostov 15 2 2 11 0 107:163 23
16. STO Falkušovce 15 1 0 14 0 68:202 18
17. STO Beša 15 1 0 14 0 47:223 18



15. kolo 17.1.2015: Úbrež - Dúbravka 14:4; Čuri Branislav 4,5; Rakovský Imrich 3,5; Svoboda Vincent 3,5; Svoboda Miroslav 2,5

1. Čuri Branislav, Svoboda Miroslav - Halecký Dominik, Šalamon Ondrej 3:0
2. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - Eľko Štefan st., Leško Marek 3:2
3. Čuri Branislav - Halecký Dominik 3:1
4. Svoboda Miroslav - Leško Marek 0:3
5. Rakovský Imrich - Eľko Štefan st. 3:2
6. Svoboda Vincent - Šalamon Ondrej 3:0
7. Čuri Branislav - Leško Marek 3:2
8. Svoboda Miroslav - Eľko Štefan st. 3:0
9. Rakovský Imrich - Šalamon Ondrej 3:0
10. Svoboda Vincent - Halecký Dominik 1:3
11. Čuri Branislav - Eľko Štefan st. 3:0
12. Svoboda Miroslav - Šalamon Ondrej 3:0
13. Rakovský Imrich - Halecký Dominik 3:2
14. Svoboda Vincent - Leško Marek 3:2
15. Čuri Branislav - Šalamon Ondrej 3:0
16. Svoboda Miroslav - Halecký Dominik 1:3
17. Rakovský Imrich - Leško Marek 0:3
18. Svoboda Vincent - Eľko Štefan st. 3:1


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 15. kole:

1. Čuri Branislav 31:5 6:3 86.1%
2. Svoboda Miroslav 35:21 11:3 62.5%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Rakovský Imrich 23:23 2:7 50.0%
5. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
6. Svoboda Vincent 17:26 3:11 39.5%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 15. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 15 15 0 0 0 225:45 60
2. ŠKST Michalovce "D" 14 12 1 1 0 185:67 51
3. OKST Budkovce 14 12 1 1 0 170:82 51
4. STK Kaluža 14 11 1 2 0 177:75 48
5. ŠK Stretavka 14 10 0 4 0 165:87 44
6. TJ STO Úbrež 14 7 3 4 0 143:109 38
7. STO obec Tušická Nová Ves 14 8 0 6 0 128:124 38
8. Pivnica Orechová 14 7 1 6 0 127:125 36
9. STK Slávia Sobrance "B" 14 7 1 6 0 130:122 36
10. OKST Bracovce "C" 15 5 1 9 0 106:164 31
11. STO Sliepkovce 14 4 1 9 0 106:146 27
12. MKST Veľké Kapušany "D" 14 3 3 8 0 105:147 26
13. OŠK Blatná Polianka 14 3 2 9 0 94:158 25
14. OKST Dúbravka 14 3 1 10 0 87:165 24
15. ŠK Porostov 14 2 2 10 0 100:152 22
16. STO Falkušovce 14 1 0 13 0 65:187 17
17. STO Beša 14 1 0 13 0 47:205 17



14. kolo 10.1.2015: Bracovce C - Úbrež 2:16; Čuri Branislav 4,5; Svoboda Miroslav 4,5; Rakovský Imrich 4,5; Svoboda Vincent 2,5

1. Frenák Alexander, Onody Zoltan - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 0:3
2. Behunčík Ján Dekány Radoslav Rakovský Imrich Svoboda Vincent 0:3
3. Frenák Alexander - Čuri Branislav 0:3
4. Onody Zoltan - Svoboda Miroslav 0:3
5. Behunčík Ján - Rakovský Imrich 0:3
6. Dekány Radoslav - Svoboda Vincent 3:2
7. Frenák Alexander - Svoboda Miroslav 2:3
8. Onody Zoltan - Rakovský Imrich 0:3
9. Behunčík Ján - Svoboda Vincent 0:3
10. Dekány Radoslav - Čuri Branislav 1:3
11. Frenák Alexander - Rakovský Imrich 1:3
12. Onody Zoltan - Svoboda Vincent 0:3
13. Behunčík Ján - Čuri Branislav 0:3
14. Dekány Radoslav - Svoboda Miroslav 0:3
15. Frenák Alexander - Svoboda Vincent 3:2
16. Onody Zoltan - Čuri Branislav 0:3
17. Behunčík Ján - Svoboda Miroslav 0:3
18. Dekány Radoslav - Rakovský Imrich 1:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 14. kole
:

1. Čuri Branislav 27:5 5:3 84.4%
2. Svoboda Miroslav 33:19 10:3 63.5%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:2 55.9%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 20:22 1:7 47.6%
6. Svoboda Vincent 14:25 2:11 35.9%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 14. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 14 14 0 0 0 208:44 56
2. ŠKST Michalovce "D" 13 11 1 1 0 168:66 47
3. OKST Budkovce 13 11 1 1 0 159:75 47
4. STK Kaluža 13 10 1 2 0 165:69 44
5. ŠK Stretavka 13 10 0 3 0 158:76 43
6. STK Slávia Sobrance "B" 13 7 1 5 0 125:109 35
7. TJ STO Úbrež 13 6 3 4 0 129:105 34
8. STO obec Tušická Nová Ves 13 7 0 6 0 113:121 34
9. Pivnica Orechová 13 6 1 6 0 114:120 32
10. OKST Bracovce "C" 14 5 1 8 0 100:152 30
11. STO Sliepkovce 14 4 1 9 0 106:146 27
12. MKST Veľké Kapušany "D" 13 3 3 7 0 104:130 25
13. OŠK Blatná Polianka 13 3 2 8 0 93:141 24
14. OKST Dúbravka 13 3 1 9 0 83:151 23
15. ŠK Porostov 13 2 2 9 0 93:141 21
16. STO Falkušovce 13 1 0 12 0 62:172 16
17. STO Beša 13 0 0 13 0 36:198 13



12. kolo 20.12.2014: Sliepkovce - Úbrež 7:11; Čuri Branislav 4,5; Štefanič Gabriel 3; Svoboda Miroslav 2,5; Rakovský Imrich 1

1  Minda Kamil st., Sabol Martin - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:1
2. Minda Kamil ml., Adam Ivo - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 2:3
3. Minda Kamil st. - Čuri Branislav 2:3
4. Sabol Martin - Svoboda Miroslav 0:3
5. Adam Ivo - Štefanič Gabriel 2:3
6. Nameš Štefan - Rakovský Imrich 2:3
7. Minda Kamil st. - Svoboda Miroslav 3:1
8. Sabol Martin - Štefanič Gabriel 1:3
9. Adam Ivo - Rakovský Imrich 3:0
10. Nameš Štefan - Čuri Branislav 0:3
11. Minda Kamil st. - Štefanič Gabriel 3:1
12. Minda Kamil ml. - Svoboda Vincent 3:0
13. Adam Ivo - Čuri Branislav 0:3
14. Nameš Štefan - Svoboda Miroslav 3:0
15. Minda Kamil st. - Svoboda Vincent 3:0
16. Minda Kamil ml. - Čuri Branislav 2:3
17. Adam Ivo - Svoboda Miroslav 1:3
18. Nameš Štefan - Štefanič Gabriel 1:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 12. kole:

1. Čuri Branislav 23:5 4:3 82.1%
2. Svoboda Miroslav 29:19 9:3 60.4%
3. Štefanič Gabriel 19:15 6:4 55.9%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 16:22 0:5 42.1%
6. Svoboda Vincent 12:23 1:11 34.3%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 12. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 12 12 0 0 0 175:41 48
2. STK Kaluža 12 9 1 2 0 150:66 40
3. ŠKST Michalovce "D" 11 9 1 1 0 138:60 39
4. OKST Budkovce 11 9 1 1 0 134:64 39
5. ŠK Stretavka 11 8 0 3 0 128:70 35
6. STK Slávia Sobrance "B" 11 7 0 4 0 111:87 32
7. TJ STO Úbrež 12 5 3 4 0 113:103 30
8. Pivnica Orechová 11 5 1 5 0 93:105 27
9. STO obec Tušická Nová Ves 10 5 0 5 0 78:102 25
10. STO Sliepkovce 12 4 1 7 0 100:116 25
11. OKST Dúbravka 11 4 2 5 0 86:112 25
12. OKST Bracovce "C" 11 4 1 6 0 91:107 24
13. MKST Veľké Kapušany "D" 11 2 2 7 0 79:119 19
14. OŠK Blatná Polianka 11 2 2 7 0 74:124 19
15. STO Falkušovce 10 1 0 9 0 46:134 13
16. ŠK Porostov 10 0 1 9 0 62:118 11
17. STO Beša 11 0 0 11 0 34:164 11



11. kolo 13.12.2014: Úbrež - Kaluža 9:9; Čuri Branislav 3,5; Svoboda Miroslav 2,5; Štefanič Gabriel 2; Rakovský Imrich 1


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 11. kole:

1. Čuri Branislav 19:5 3:3 79.2%
2. Svoboda Miroslav 27:17 8:3 61.4%
3. Štefanič Gabriel 16:14 6:3 53.3%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 15:21 0:5 41.7%
6. Svoboda Vincent 12:21 1:10 36.4%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka po 11. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 11 11 0 0 0 159:39 44
2. STK Kaluža 11 9 1 1 0 148:50 39
3. ŠKST Michalovce "D" 10 9 0 1 0 129:51 37
4. OKST Budkovce 10 9 0 1 0 125:55 37
5. ŠK Stretavka 11 8 0 3 0 128:70 35
6. STK Slávia Sobrance "B" 10 6 0 4 0 100:80 28
7. TJ STO Úbrež 11 4 3 4 0 102:96 26
8. STO obec Tušická Nová Ves 10 5 0 5 0 78:102 25
9. Pivnica Orechová 10 5 0 5 0 84:96 25
10. STO Sliepkovce 11 4 1 6 0 93:105 24
11. OKST Bracovce "C" 11 4 1 6 0 91:107 24
12. OKST Dúbravka 10 4 1 5 0 77:103 23
13. OŠK Blatná Polianka 10 1 2 7 0 58:122 15
14. MKST Veľké Kapušany "D" 9 1 2 6 0 59:103 14
15. STO Falkušovce 9 1 0 8 0 41:121 12
16. ŠK Porostov 10 0 1 9 0 62:118 11
17. STO Beša 10 0 0 10 0 32:148 10



10. kolo 6.12.2014: Bracovce B - Úbrež 12:6; Čuri Branislav 3; Svoboda Miroslav 2; 1 x WO

1. Treščo Štefan, Fecák Lukáš - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:1
2. Fázik Ján, Ivan Michal - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 3:0
3. Treščo Štefan - Svoboda Miroslav 2:3
4. Ivan Michal - Rakovský Imrich 3:0
5. Fázik Ján - Čuri Branislav 1:3
6. Fecák Lukáš - Svoboda Vincent 3:0
7. Treščo Štefan - Rakovský Imrich 3:1
8. Ivan Michal - Čuri Branislav 3:2
9. Fázik Ján - Svoboda Vincent 3:0
10. Fecák Lukáš - Svoboda Miroslav 3:0
11. Treščo Štefan - Čuri Branislav 1:3
12. Ivan Michal - Svoboda Vincent 3:0
13. Fázik Ján - Svoboda Miroslav 2:3
14. Fecák Lukáš - Rakovský Imrich 3:0
15. W.O. - Svoboda Vincent 0:3
16. Ivan Michal - Svoboda Miroslav 3:1
17. Fázik Ján - Rakovský Imrich 3:1
18. Fecák Lukáš - Čuri Branislav 2:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 10. kole:

1. Čuri Branislav 16:4 2:3 80.0%
2. Svoboda Miroslav 25:15 7:3 62.5%
3. Štefanič Gabriel 14:12 6:2 53.8%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 14:20 0:5 41.2%
6. Svoboda Vincent 12:19 1:9 38.7%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka po 10. kole
:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 10 10 0 0 0 145:35 40
2. STK Kaluža 10 9 0 1 0 139:41 37
3. OKST Budkovce 9 8 0 1 0 114:48 33
4. ŠKST Michalovce "D" 9 8 0 1 0 113:49 33
5. ŠK Stretavka 10 7 0 3 0 113:67 31
6. TJ STO Úbrež 10 4 2 4 0 93:87 24
7. STK Slávia Sobrance "B" 9 5 0 4 0 87:75 24
8. OKST Bracovce "C" 10 4 1 5 0 86:94 23
9. STO Sliepkovce 9 4 1 4 0 82:80 22
10. OKST Dúbravka 9 4 1 4 0 75:87 22
11. STO obec Tušická Nová Ves 9 4 0 5 0 68:94 21
12. Pivnica Orechová 9 4 0 5 0 71:91 21
13. MKST Veľké Kapušany "D" 9 1 2 6 0 59:103 14
14. OŠK Blatná Polianka 9 1 2 6 0 54:108 14
15. STO Falkušovce 9 1 0 8 0 41:121 12
16. ŠK Porostov 9 0 1 8 0 55:107 10
17. STO Beša 9 0 0 9 0 27:135 9



9. kolo 29.11.2014: Stretavka - Úbrež 12:6; Čuri Branislav 4,5; Rakovský Imrich 1; Svoboda Miroslav 0,5 

1. Šarocký Matej, Astrab Jaroslav - Svoboda Vincent, Štefanič Gabriel 3:0
2. Luco Radoslav, Marcinčák Miloš - Čuri Branislav, Svoboda Miroslav 2:3
3. Šarocký Matej - Svoboda Miroslav 3:0
4. Astrab Jaroslav - Rakovský Imrich 3:1
5. Luco Radoslav - Čuri Branislav 0:3
6. Marcinčák Miloš - Štefanič Gabriel 3:0
7. Šarocký Matej - Rakovský Imrich 3:0
8. Astrab Jaroslav - Čuri Branislav 0:3
9. Luco Radoslav - Štefanič Gabriel 3:2
10. Marcinčák Miloš - Svoboda Miroslav 3:2
11. Šarocký Matej - Čuri Branislav 1:3
12. Astrab Jaroslav - Svoboda Vincent 3:0
13. Luco Radoslav - Svoboda Miroslav 3:2
14. Marcinčák Miloš - Rakovský Imrich 3:1
15. Šarocký Matej - Svoboda Vincent 3:0
16. Astrab Jaroslav - Svoboda Miroslav 3:0
17. Popeľášová Zuzka - Rakovský Imrich 0:3
18. Marcinčák Miloš - Čuri Branislav 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 9. kole:

1. Čuri Branislav 13:3 2:2 81.3%
2. Svoboda Miroslav 23:13 7:2 63.9%
3. Štefanič Gabriel 14:12 6:2 53.8%
4. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
5. Rakovský Imrich 14:16 0:4 46.7%
6. Svoboda Vincent 12:16 1:8 42.9%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 9. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 9 9 0 0 0 133:29 36
2. STK Kaluža 9 8 0 1 0 125:37 33
3. ŠK Stretavka 9 7 0 2 0 109:53 30
4. OKST Budkovce 8 7 0 1 0 98:46 29
5. ŠKST Michalovce "D" 8 7 0 1 0 96:48 29
6. TJ STO Úbrež 9 4 2 3 0 87:75 23
7. OKST Bracovce "C" 9 4 1 4 0 85:77 22
8. STO Sliepkovce 9 4 1 4 0 82:80 22
9. STO obec Tušická Nová Ves 9 4 0 5 0 68:94 21
10. Pivnica Orechová 9 4 0 5 0 71:91 21
11. STK Slávia Sobrance "B" 8 4 0 4 0 76:68 20
12. OKST Dúbravka 7 3 1 3 0 58:68 17
13. OŠK Blatná Polianka 8 1 2 5 0 47:97 13
14. MKST Veľké Kapušany "D" 7 0 2 5 0 44:82 9
15. ŠK Porostov 8 0 1 7 0 49:95 9
16. STO Falkušovce 8 0 0 8 0 28:116 8
17. STO Beša 8 0 0 8 0 22:122 8

 


8. kolo 22.11.2014: Úbrež - Tušická Nová Ves 11:7; Čuri Branislav 4; Štefanič Gabriel 3,5; Svoboda Miroslav 2,5; Svoboda Vincent 1


 

 

 

 

 

 

1. Čuri Branislav, Svoboda Vincent -  Marjov Ľubomír, Jendželovský Marián 0:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič - Gabriel Matysko, Ján Ivan Peter st. 3:2
3. Svoboda Miroslav - Marjov Ľubomír 2:3
4. Rakovský Imrich - Matysko Ján 2:3
5. Čuri Branislav - Jendželovský Marián 3:2
6. Štefanič Gabriel - Ivan Peter st. 3:0
7. Svoboda Miroslav - Matysko Ján 3:0
8. Rakovský Imrich - Jendželovský Marián 0:3
9. Čuri Branislav - Ivan Peter st. 3:0
10. Štefanič Gabriel - Marjov Ľubomír 3:0
11. Svoboda Miroslav - Jendželovský Marián 0:3
12. Svoboda Vincent - Ivan Peter st. 3:2
13. Čuri Branislav -  Marjov Ľubomír 3:0
14. Štefanič Gabriel - Matysko Ján 3:0
15. Svoboda Miroslav - Ivan Peter st. 3:1
16. Svoboda Vincent - Marjov Ľubomír 0:3
17. Čuri Branislav - Matysko Ján 3:0
18. Štefanič Gabriel - Jendželovský Marián 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 8. kole:

1. Čuri Branislav 9:3 1:2 75.0%
2. Svoboda Miroslav 23:9 6:2 71.9%
3. Štefanič Gabriel 14:10 6:1 58.3%
4. Rakovský Imrich 13:13 0:4 50.0%
5. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
6. Svoboda Vincent 12:14 1:7 46.2%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka po 8. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 8 8 0 0 0 121:23 32
2. ŠKST Michalovce "D" 8 7 0 1 0 96:48 29
3. STK Kaluža 8 7 0 1 0 110:34 29
4. ŠK Stretavka 8 6 0 2 0 97:47 26
5. OKST Budkovce 7 6 0 1 0 83:43 25
6. TJ STO Úbrež 8 4 2 2 0 81:63 22
7. STO Sliepkovce 8 4 1 3 0 76:68 21
8. STO obec Tušická Nová Ves 8 4 0 4 0 65:79 20
9. STK Slávia Sobrance "B" 7 4 0 3 0 70:56 19
10. OKST Bracovce "C" 8 3 1 4 0 74:70 18
11. OKST Dúbravka 7 3 1 3 0 58:68 17
12. Pivnica Orechová 8 3 0 5 0 59:85 17
13. MKST Veľké Kapušany "D" 7 0 2 5 0 44:82 9
14. OŠK Blatná Polianka 7 0 2 5 0 33:93 9
15. ŠK Porostov 7 0 1 6 0 42:84 8
16. STO Falkušovce 7 0 0 7 0 24:102 7
17. STO Beša 7 0 0 7 0 19:107 7

  


7. kolo 15.11.2014: Orechová - Úbrež 11:7; Svoboda Miroslav 2,5; Čuri Branislav 2; Štefanič Gabriel 1,5; Rakovský Imrich 1

1. Levický Michal st, Levický Michal ml. - Čuri Branislav, Svoboda Vincent 3:1
2. Laci Patrik, Lešo Martin - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 2:3
3. Levický Michal st. - Svoboda Miroslav 3:1
4. Lešo Martin - Rakovský Imrich 1:3
5. Levický Michal ml. - Svoboda Vincent 3:0
6. Gecko Peter - Čuri Branislav 1:3
7. Levický Michal st. - Rakovský Imrich 3:0
8. Lešo Martin - Svoboda Vincent 3:0
9. Levický Michal ml. - Čuri Branislav 3:0
10. Laci Patrik - Svoboda Miroslav 0:3
11. Levický Michal st. - Štefanič Gabriel 3:0
12. Lešo Martin - Čuri Branislav 2:3
13. Levický Michal ml. - Svoboda Miroslav 3:2
14. Laci Patrik - Rakovský Imrich 3:1
15. Levický Michal st. - Čuri Branislav 3:0
16. Lešo Martin - Svoboda Miroslav 0:3
17. Levický Michal ml. - Rakovský Imrich 3:1
18. Laci Patrik - Štefanič Gabriel 2:3



Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 6. kole
:

1. Svoboda Miroslav 21:7 5:2 75.0%
2. Čuri Branislav 5:3 1:1 62.5%
3. Štefanič Gabriel 11:9 5:0 55.0%
4. Rakovský Imrich 13:11 0:5 54.2%
5. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
6. Svoboda Vincent 11:13 1:6 45.8%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 7. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 7 7 0 0 0 110:16 28
2. ŠKST Michalovce "D" 7 6 0 1 0 79:47 25
3. ŠK Stretavka 7 6 0 1 0 90:36 25
4. STK Kaluža 7 6 0 1 0 95:31 25
5. OKST Budkovce 6 5 0 1 0 67:41 21
6. STO Sliepkovce 7 4 1 2 0 75:51 20
7. STO obec Tušická Nová Ves 7 4 0 3 0 58:68 19
8. TJ STO Úbrež 7 3 2 2 0 70:56 18
9. OKST Bracovce "C" 7 3 0 4 0 65:61 16
10. Pivnica Orechová 7 3 0 4 0 56:70 16
11. STK Slávia Sobrance "B" 6 3 0 3 0 53:55 15
12. OKST Dúbravka 6 2 1 3 0 46:62 13
13. ŠK Porostov 7 0 1 6 0 42:84 8
14. OŠK Blatná Polianka 6 0 2 4 0 31:77 8
15. MKST Veľké Kapušany "D" 6 0 1 5 0 35:73 7
16. STO Falkušovce 6 0 0 6 0 23:85 6
17. STO Beša 6 0 0 6 0 13:95 6



6. kolo 8.11.2014: Úbrež - Michalovce D 6:12; Čuri Branislav 3,5; Svoboda Miroslav 2; Svoboda Vincent 0,5

1. Čuri Branislav, Svoboda Vincent - Bašar Milan, Papcun Marek 3:1
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Soos Mikuláš, Kostovčík Martin 0:3
3. Svoboda Miroslav - Štefančík Anton 3:2
4. Rakovský Imrich - Papcun Marek 0:3
5. Čuri Branislav - Bašar Milan 3:1
6. Štefanič Gabriel - Kostovčík Martin 1:3
7. Svoboda Miroslav - Papcun Marek 3:1
8. Rakovský Imrich - Bašar Milan 1:3
9. Čuri Branislav - Kostovčík Martin 1:3
10. Štefanič Gabriel - Štefančík Anton 1:3
11. Svoboda Miroslav - Bašar Milan 2:3
12. Rakovský Imrich - Kostovčík Martin 1:3
13. Čuri Branislav - Štefančík Anton 3:0
14. Svoboda Vincent - Papcun Marek 1:3
15. Svoboda Miroslav - Kostovčík Martin 0:3
16. Rakovský Imrich - Soos Mikuláš 1:3
17. Čuri Branislav - Papcun Marek 3:2
18. Svoboda Vincent - Bašar Milan 1:3

 

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 6. kole:

1. Svoboda Miroslav 19:5 4:2 79.2%
2. Čuri Branislav 3:1 1:0 75.0%
3. Rakovský Imrich 12:8 0:5 60.0%
4. Štefanič Gabriel 10:8 4:0 55.6%
5. Svoboda Vincent 11:11 1:5 50.0%
6. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
7. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 


5. kolo 25.10.2014: Porostov - Úbrež 6:12; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 3,5; Rakovský Imrich 3; Svoboda Vincent 2

1. Jenčík Miloš, Hreščák Miroslav - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:0
2. Longa Jozef, Hadvab Peter - Štefanič Gabriel, Svoboda Miroslav 0:3
3. Jenčík Miloš - Svoboda Miroslav 3:0
4. Hreščák Miroslav - Rakovský Imrich 1:3
5. Longa Jozef - Štefanič Gabriel 1:3
6. Hadvab Peter - Svoboda Vincent 0:3
7. Jenčík Miloš - Rakovský Imrich 3:0
8. Hreščák Miroslav - Štefanič Gabriel 1:3
9. Longa Jozef - Svoboda Vincent 2:3
10. Hadvab Peter - Svoboda Miroslav 0:3
11. Jenčík Miloš - Štefanič Gabriel 3:0
12. Hreščák Miroslav - Svoboda Vincent 3:1
13. Longa Jozef - Svoboda Miroslav 0:3
14. Hadvab Peter - Rakovský Imrich 0:3
15. Jenčík Miloš - Svoboda Vincent 3:0
16. Hreščák Miroslav - Svoboda Miroslav 0:3
17. Longa Jozef - Rakovský Imrich 1:3
18. Hadvab Peter - Štefanič Gabriel 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve: TJ STO Úbrež po 5. kole:

1. Svoboda Miroslav 17:3 4:1 85.0%
2. Rakovský Imrich 12:4 0:4 75.0%
3. Štefanič Gabriel 10:6 4:0 62.5%
4. Svoboda Vincent 11:9 0:5 55.0%
5. Tkáčik Juraj 2:2 0:1 50.0%
6. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka po 5. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry bonus kont. zápasy body
1. STK Kaluža 5 5 0 0 0 74:16 20
2. ŠKST Michalovce "D" 5 4 0 1 0 57:33 17
3. ŠK Stretavka 5 4 0 1 0 64:26 17
4. STO obec Tušická Nová Ves 5 4 0 1 0 52:38 17
5. OKST Bracovce "B" 4 4 0 0 0 62:10 16
6. TJ STO Úbrež 5 3 2 0 0 57:33 16
7. STO Sliepkovce 5 3 0 2 0 53:37 14
8. OKST Budkovce 3 3 0 0 0 34:20 12
9. Pivnica Orechová 5 2 0 3 0 40:50 11
10. STK Slávia Sobrance "B" 4 2 0 2 0 38:34 10
11. OKST Bracovce "C" 5 1 0 4 0 35:55 8
12. OKST Dúbravka 3 1 0 2 0 17:37 6
13. MKST Veľké Kapušany "D" 5 0 1 4 0 30:60 6
14. ŠK Porostov 5 0 0 5 0 28:62 5
15. OŠK Blatná Polianka 4 0 1 3 0 16:56 5
16. STO Beša 5 0 0 5 0 13:77 5
17. STO Falkušovce 3 0 0 3 0 14:40 3



4. kolo 18.10.2014: Úbrež - V. Kapušany D 9:9; Rakovský Imrich 3, Svoboda Miroslav 2, Svoboda Vincent 2, Tkáčik Juraj 2

1. Svoboda Miroslav, Tkáčik Juraj - Havrila Dominik, Salaky Martin 0:3
2. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Köblöš Attila, Jakab Szabolcs 2:3
3. Svoboda Miroslav - Havrila Dominik 0:3
4. Rakovský Imrich - Salaky Martin 0:3
5. Svoboda Vincent - Köblöš Attila 3:2
6. Tkáčik Juraj - Jakab Szabolcs 3:0
7. Svoboda Miroslav - Salaky Martin 1:3
8. Rakovský Imrich - Köblöš Attila 3:0
9. Svoboda Vincent - Jakab Szabolcs 3:1
10. Tkáčik Juraj - Havrila Dominik 2:3
11. Svoboda Miroslav - Köblöš Attila 3:0
12. Rakovský Imrich - Jakab Szabolcs 3:0
13. Svoboda Vincent - Havrila Dominik 0:3
14. Tkáčik Juraj - Salaky Martin 3:2
15. Svoboda Miroslav - Jakab Szabolcs 3:1
16. Rakovský Imrich - Havrila Dominik 3:1
17. Svoboda Vincent - Salaky Martin 0:3
18. Tkáčik Juraj - Köblöš Attila 2:3

 


3. kolo 11.10.2014: Beša - Úbrež 1:17; Svoboda Miroslav a Svoboda Vincent po 4.5; Štefanič Gabriel a Rakovský Imrich po 4

1. Vargovčík Ján, Lukáč Peter - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 1:3
2. Cap Arpád, Vojtko Gábor - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:2
3. Vargovčík Ján - Svoboda Miroslav 1:3
4. Lukáč Peter - Rakovský Imrich 0:3
5. Cap Arpád - Svoboda Vincent 1:3
6. Vojtko Gábor - Štefanič Gabriel 2:3
7. Vargovčík Ján - Rakovský Imrich 0:3
8. Lukáč Peter - Svoboda Vincent 0:3
9. Cap Arpád - Štefanič Gabriel 1:3
10. Vojtko Gábor - Svoboda Miroslav 1:3
11. Vargovčík Ján - Svoboda Vincent 0:3
12. Lukáč Peter - Štefanič Gabriel 0:3
13. Cap Arpád - Svoboda Miroslav 0:3
14. Vojtko Gábor - Rakovský Imrich 2:3
15. Vargovčík Ján - Štefanič Gabriel 0:3
16. Lukáč Peter - Svoboda Miroslav 0:3
17. Cap Arpád - Rakovský Imrich 0:3
18. Vojtko Gábor - Svoboda Vincent 0:3


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 3. kole
:

1. Svoboda Miroslav 12:0 3:0 100.0%
2. Rakovský Imrich 6:2 0:2 75.0%
3. Štefanič Gabriel 7:5 2:1 58.3%
4. Svoboda Vincent 7:5 1:2 58.3%
5. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 3. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 3 3 0 0 48:6 12
2. STK Kaluža 3 3 0 0 45:9 12
3. ŠK Stretavka 3 3 0 0 44:10 12
4. STO obec Tušická Nová Ves 3 3 0 0 37:17 12
5. TJ STO Úbrež 3 2 1 0 36:18 10
6. ŠKST Michalovce "D" 3 2 0 1 33:21 9
7. -2 Pivnica Orechová 3 2 0 1 28:26 9
8. OKST Budkovce 2 2 0 0 22:14 8
9. +4 STK Slávia Sobrance "B" 3 1 0 2 25:29 6
10. -2 STO Sliepkovce 3 1 0 2 22:32 6
11. OKST Dúbravka 2 1 0 1 11:25 5
12. OŠK Blatná Polianka 3 0 1 2 13:41 4
13. ŠK Porostov 3 0 0 3 17:37 3
14. +2 OKST Bracovce "C" 3 0 0 3 16:38 3
15. -3 MKST Veľké Kapušany "D" 3 0 0 3 16:38 3
16. STO Beša 3 0 0 3 9:45 3
17. -2 STO Falkušovce 2 0 0 2 10:26 2

 


2. kolo 4.10.2014: Úbrež - Bl. Polianka 9:9; Svoboda Miroslav 4,5; Svoboda Vincent 2; Štefanič Gabriel 1,5; Lukáč Milan 1

1. Svoboda Vincent, Lukáč Milan - Vinc Martin, Komarik Jozef 0:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Bačová Jana, Kostrej Ján 3:0
3. Svoboda Miroslav - Vinc Martin 3:1
4. Lukáč Milan - Komarik Jozef 0:3
5. Svoboda Vincent - Bačová Jana 3:0
6. Štefanič Gabriel - Kostrej Ján 2:3
7. Svoboda Miroslav - Komarik Jozef 3:1
8. Lukáč Milan - Bačová Jana 3:1
9. Svoboda Vincent - Kostrej Ján 0:3
10. Štefanič Gabriel - Vinc Martin 1:3
11. Svoboda Miroslav - Bačová Jana 3:0
12. Lukáč Milan - Kostrej Ján 0:3
13. Svoboda Vincent - Vinc Martin 1:3
14. Štefanič Gabriel - Komarik Jozef 1:3
15. Svoboda Miroslav - Kostrej Ján 3:0
16. Lukáč Milan Vinc Martin 1:3
17. Svoboda Vincent - Komarik Jozef 3:1
18. Štefanič Gabriel - Bačová Jana 3:0


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 2. kole:

1. Svoboda Miroslav 8:0 2:0 100.0%
2. Rakovský Imrich 2:2 0:1 50.0%
3. Štefanič Gabriel 3:5 2:0 37.5%
4. Svoboda Vincent 3:5 0:2 37.5%
5. Lukáč Milan 1:3 0:1 25.0%

 

Tabuľka po 2. kole:

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry body kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 2 2 0 0 31:5 8
2. ŠK Stretavka 2 2 0 0 30:6 8
3. STK Kaluža 2 2 0 0 29:7 8
4. STO obec Tušická Nová Ves 2 2 0 0 25:11 8
5. Pivnica Orechová 2 2 0 0 24:12 8
6. TJ STO Úbrež 2 1 1 0 19:17 6
7. ŠKST Michalovce "D" 2 1 0 1 19:17 5
8. STO Sliepkovce 2 1 0 1 17:19 5
9. OKST Budkovce 1 1 0 0 12:6 4
10. OKST Dúbravka 1 1 0 0 10:8 4
11. OŠK Blatná Polianka 2 0 1 1 11:25 3
12. MKST Veľké Kapušany "D" 2 0 0 2 12:24 2
13. STK Slávia Sobrance "B" 2 0 0 2 12:24 2
14. ŠK Porostov 2 0 0 2 11:25 2
15. STO Falkušovce 2 0 0 2 10:26 2
16. OKST Bracovce "C" 2 0 0 2 8:28 2
17. STO Beša 2 0 0 2 8:28 2

 


1. kolo 27.9.2014: Sobrance B - Úbrež 8:10; Svoboda Miroslav 4.5; Štefanič Gabriel 2,5; Rakovský Imrich 2; Svoboda Vincent 1

1. Pinkovský Miroslav, Hajaš Marcel - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:2
2. Popovič Patrik, Hreščák Michal - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 1:3
3. Popovič Patrik - Svoboda Miroslav 0:3
4. Hajaš Marcel - Rakovský Imrich 3:0
5. Pinkovský Miroslav - Svoboda Vincent 2:3
6. Hreščák Michal - Štefanič Gabriel 3:1
7. Popovič Patrik - Rakovský Imrich 0:3
8. Hajaš Marcel - Svoboda Vincent 3:2
9. Pinkovský Miroslav - Štefanič Gabriel 3:1
10. Hreščák Michal - Svoboda Miroslav 2:3
11. Popovič Patrik - Svoboda Vincent 3:2
12. Hajaš Marcel - Štefanič Gabriel 0:3
13. Pinkovský Miroslav - Svoboda Miroslav 1:3
14. Hreščák Michal - Rakovský Imrich 3:2
15. Popovič Patrik - Štefanič Gabriel 0:3
16. Hajaš Marcel - Svoboda Miroslav 1:3
17. Pinkovský Miroslav - Rakovský Imrich 2:3
18. Hreščák Michal - Svoboda Vincent 3:0


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež

por. č. meno hráča V:P štvorhra úsp.
1. Svoboda Miroslav 4:0 1:0 100.0%
2. Štefanič Gabriel 2:2 1:0 50.0%
3. Rakovský Imrich 2:2 0:1 50.0%
4. Svoboda Vincent 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka 5. ligy po 1. kole

por.č. družstvo odohrané výhry remízy prehry body kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 1 1 0 0 18:0 4
2. ŠK Stretavka 1 1 0 0 16:2 4
3. STK Kaluža 1 1 0 0 15:3 4
4. STO obec Tušická Nová Ves 1 1 0 0 14:4 4
5. ŠKST Michalovce "D" 1 1 0 0 14:4 4
6. Pivnica Orechová 1 1 0 0 13:5 4
7. OKST Budkovce 1 1 0 0 12:6 4
8. TJ STO Úbrež 1 1 0 0 10:8 4
9. STK Slávia Sobrance "B" 1 0 0 1 8:10 1
10. STO Sliepkovce 1 0 0 1 6:12 1
11. MKST Veľké Kapušany "D" 1 0 0 1 5:13 1
12. STO Beša 1 0 0 1 4:14 1
13. ŠK Porostov 1 0 0 1 4:14 1
14. STO Falkušovce 1 0 0 1 3:15 1
15. OŠK Blatná Polianka 1 0 0 1 2:16 1
16. OKST Bracovce "C" 1 0 0 1 0:18 1


Vyžrebovanie 5. ligy mužov okresov Michalovce a Sobrance


1.k. 27.9.2014 o 17:00 Sobrance - Úbrež

2.k. 4.10.2014 o 17:00 Úbrež - Bl.Polianka

3.k. 11.10.2014 o 17:00 Beša - Úbrež

4.k. 18.10.2014 o 17:00 Úbrež - V.Kapušany D

5.k. 25.10.2014 o 17:00 Porostov - Úbrež

6.k. 8.11.2014 o 17:00 Úbrež - Michalovce D

7.k. 15.11.2014 o 17:00 Orechová - Úbrež

8.k. 22.11.2014 o 17:00 Úbrež - Tušická Nová Ves

9.k. 29.11.2014 o 17:00 Stretavka - Úbrež

10.k. 6.12.2014 o 15:00 Bracovce B - Úbrež

11.k. 13.12.2014 o 17:00 Úbrež - Kaluža

12.k. 20.12.2014 o 17:00 Sliepkovce - Úbrež

13.k. Úbrež - voľno

14.k. 10.1.2015 o 15:00 Bracovce C - Úbrež

15.k. 17.1.2015 o 17:00 Úbrež - Dúbravka

16.k. 24.1.2015 o 17:00 Budkovce - Úbrež

17.k. 31.1.2015 o 17:00 Úbrež - Falkušovce


O celkové umiestnenie:  Skupina A o 1. - 9. miesto 9 kôl od 7.2. do 11.4.2015

                                    Skupina B o 10. - 17. miesto 7 kôl od 7.2. do 21.3.2015

18.k. 7.2.2015 o 17:00

19.k. 14.2.2015 o 17:00

20.k. 21.2.2015 o 17:00

21.k. 28.2.2015 o 17:00

22.k. 7.3.2015 o 17:00

23.k. 14.3.2015 o 17:00

24.k. 21.3.2015 o 17:00

25.k. 28.3.2015 o 17:00

26.k. 11.4.2015 o 17:00