Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Stolný tenis 2013/14

5. kolo nadstavba o 7.-12, miesto: Úbrež - Orechová 5:13; Svoboda Miroslav 2; Rakovský Imrich 1,5; Štefanič Gabriel 1; Svoboda Vincent 0,5

1. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Levický Michal st., Levický Michal ml. 3:2
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Lešo Martin, Nameš Štefan 0:3
3. Svoboda Miroslav - Nameš Štefan 3:1
4. Rakovský Imrich - Lešo Martin 3:0
5. Svoboda Vincent - Levický Michal st. 1:3
6. Štefanič Gabriel - Levický Michal ml. 1:3
7. Svoboda Miroslav - Lešo Martin 2:3
8. Rakovský Imrich - Levický Michal st. 2:3
9. Svoboda Vincent - Levický Michal ml. 0:3
10. Štefanič Gabriel - Nameš Štefan 3:0
11. Svoboda Miroslav - Levický Michal st. 1:3
12. Rakovský Imrich - Levický Michal ml. 2:3
13. Svoboda Vincent - Nameš Štefan 2:3
14. Štefanič Gabriel - Lešo Martin 0:3
15. Svoboda Miroslav - Laci Patrik 3:0
16. Rakovský Imrich - Gecko Peter 2:3
17. Svoboda Vincent - Lešo Martin 0:3
18. Štefanič Gabriel - Levický Michal st. 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 5. kole nadstavby:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 55:31 15:7 64.0%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 45:32 13:7 58.4%
5. Svoboda Vincent 35:48 6:14 42.2%
6. Rakovský Imrich 33:49 6:12 40.2%


Konečná tabuľka  5. liga muži - michalovsko-sobranecká 2013/2014

Tabuľka súťaže po kole - nadstavba 01.-06.
1. STO Šírava Lúčky 22 20 1 1 283:113 83
2. STK Kaluža 22 18 1 3 281:115 77
3. OKST Bracovce "B" 22 17 3 2 278:118 76
4. ŠKST Michalovce "D" 22 16 1 5 267:129 71
5. OKST Budkovce "B" 22 13 1 8 218:178 62
6. ŠK Stretavka 22 11 2 9 214:182 57

Tabuľka súťaže po kole - nadstavba 07.-12.
7. STK Orechová 22 14 2 6 229:167 66
8. +2 STO obec Tušická Nová Ves 22 13 2 7 219:177 63
9. TJ STO Úbrež 22 11 1 10 210:186 56
10. STO Sliepkovce 22 11 0 11 210:186 55
11. STK Slávia Sobrance "B" 22 7 2 13 170:226 45
12. ŠK Porostov 22 5 3 14 163:233 40

Tabuľka súťaže po kole - nadstavba 13.-18.
13. OKST Dúbravka 22 8 1 13 173:223 47
14. OŠK Blatná Polianka 22 7 2 13 175:221 45
15. +3 KPST Michalovce 22 5 1 16 157:239 38
16. MKST Veľké Kapušany "D" 22 5 0 17 128:268 37
17. STO Falkušovce 22 4 1 17 130:266 35
18. STO Beša 22 1 0 21 59:337 25


4. kolo nadstavba o 7.-12. miesto: Úbrež - Tušická Nová Ves 11:7; Štefanič Gabriel 4,5; Svoboda Vincent 3; Svoboda Miroslav 2,5; Rakovský Imrich 1

1. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - Ivan Peter st., Matysko Ján 1:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Jendželovský Marián, Marjov Ľubomír 3:1
3. Svoboda Miroslav - Marjov Ľubomír 2:3
4. Rakovský Imrich - Matysko Ján 1:3
5. Svoboda Vincent - Jendželovský Marián 0:3
6. Štefanič Gabriel - Ivan Peter st. 3:0
7. Svoboda Miroslav - Matysko Ján 3:1
8. Rakovský Imrich - Jendželovský Marián 2:3
9. Svoboda Vincent - Ivan Peter st. 3:1
10. Štefanič Gabriel - Marjov Ľubomír 3:1
11. Svoboda Miroslav - Jendželovský Marián 2:3
12. Rakovský Imrich - Ivan Peter st. 2:3
13. Svoboda Vincent - Marjov Ľubomír 3:0
14. Štefanič Gabriel - Matysko Ján 3:1
15. Svoboda Miroslav - Ivan Peter st. 3:1
16. Rakovský Imrich - Marjov Ľubomír 3:1
17. Svoboda Vincent - Matysko Ján 3:2
18. Štefanič Gabriel - Jendželovský Marián 3:1

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 4. kole nadstavby:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 53:29 15:6 64.6%
3. Štefanič Gabriel 44:29 13:6 60.3%
4. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
5. Svoboda Vincent 35:44 5:14 44.3%
6. Rakovský Imrich 32:46 5:12 41.0%

Tabuľka súťaže po 4. kole - nadstavba o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STK Orechová 21 13 2 6 216:162 62
8. STO obec Tušická Nová Ves 21 12 2 7 207:171 59
9. TJ STO Úbrež 21 11 1 9 205:173 55
10. STO Sliepkovce 21 10 0 11 196:182 51
11. STK Slávia Sobrance "B" 21 7 2 12 164:214 44
12. ŠK Porostov 21 5 3 13 159:219 39


3. kolo nadstavba o 7.-12. miesto: Úbrež - Sobrance "B" 15:3; Rakovský Imrich 3, Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 2,5; Svoboda Vincent 2; 5 x WO

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Hreščák Michal, Pinkovský Miroslav 3:0
2. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - W.O. 3:0
3. Svoboda Miroslav - Hajaš Marcel 3:1
4. Rakovský Imrich - Hreščák Michal 3:2
5. Svoboda Vincent - Pinkovský Miroslav 3:2
6. Štefanič Gabriel - W.O. 3:0
7. Svoboda Miroslav - Hreščák Michal 3:2
8. Rakovský Imrich - Pinkovský Miroslav 3:2
9. Svoboda Vincent - W.O. 3:0
10. Štefanič Gabriel - Hajaš Marcel 0:3
11. Svoboda Miroslav - Pinkovský Miroslav 1:3
12. Rakovský Imrich - W.O. 3:0
13. Svoboda Vincent - Hajaš Marcel 2:3
14. Štefanič Gabriel - Hreščák Michal 3:0
15. Svoboda Miroslav - W.O. 3:0
16. Rakovský Imrich - Hajaš Marcel 3:2
17. Svoboda Vincent - Hreščák Michal 3:0
18. Štefanič Gabriel - Pinkovský Miroslav 3:1

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 3. kole nadstavby:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 51:27 14:6 65.4%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 40:29 12:6 58.0%
5. Svoboda Vincent 32:43 5:13 42.7%
6. Rakovský Imrich 31:43 5:11 41.9%

Tabuľka súťaže po 3. kole - nadstavba o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STK Orechová 20 12 2 6 205:155 58
8. +4 STO obec Tušická Nová Ves 20 12 2 6 200:160 58
9. -2 TJ STO Úbrež 20 10 1 9 194:166 51
10. STO Sliepkovce 20 10 0 10 189:171 50
11. STK Slávia Sobrance "B" 20 7 1 12 155:205 42
12. +5 ŠK Porostov 20 5 2 13 150:210 37


2. kolo nadstavba o 7.-12. miesto: Porostov - Úbrež 2:16; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 4,5; Svoboda Vincent a Rakovský Imrich po 3,5

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 2. kole nadstavby:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 49:26 13:6 65.3%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 38:28 11:6 57.6%
5. Svoboda Vincent 30:42 5:13 41.7%
6. Rakovský Imrich 28:43 5:11 39.4%

Tabuľka súťaže po 2. kole - nadstavba o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STK Orechová 19 11 2 6 191:151 54
8. STO obec Tušická Nová Ves 19 11 2 6 189:153 54
9. +6 STO Sliepkovce 19 10 0 9 182:160 49
10. TJ STO Úbrež 19 9 1 9 179:163 47
11. STK Slávia Sobrance "B" 19 7 1 11 152:190 41
12. +2 ŠK Porostov 19 5 2 12 146:196 36


1. kolo nadstavba o 7.-12. miesto: Úbrež - Sliepkovce 12:6; Svoboda Vincent 3,5; Rakovský Imrich 3,5; Svoboda Miroslav 2,5 Štefanič Gabriel 2.5 

1. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Minda Kamil, Sabol Martin 3:0
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Minda Kamil, Adam Ivo 3:0
3. Svoboda Miroslav - Minda Kamil 2:3
4. Rakovský Imrich - Sabol Martin 3:2
5. Svoboda Vincent - Minda Kamil 3:0
6. Štefanič Gabriel - Adam Ivo 1:3
7. Svoboda Miroslav - Sabol Martin 3:0
8. Rakovský Imrich - Minda Kamil 1:3
9. Svoboda Vincent - Adam Ivo 3:0
10. Štefanič Gabriel - Minda Kamil 1:3
11. Svoboda Miroslav - Minda Kamil 0:3
12. Rakovský Imrich - Adam Ivo 3:2
13. Svoboda Vincent - Minda Kamil 2:3
14. Štefanič Gabriel - Sabol Martin 3:0
15. Svoboda Miroslav - Adam Ivo 3:1
16. Rakovský Imrich - Minda Kamil 3:0
17. Svoboda Vincent - Sabol Martin 3:0
18. Štefanič Gabriel - Minda Kamil 3:1

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 1. kole nadstavby:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 45:26 12:6 63.4%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 34:28 10:6 54.8%
5. Svoboda Vincent 27:41 4:13 39.7%
6. Rakovský Imrich 25:42 4:11 37.3%

Tabuľka súťaže po 1. kole - nadstavba  o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STK Orechová 18 11 1 6 182:142 52
8. STO obec Tušická Nová Ves 18 11 1 6 180:144 52
9. +6 STO Sliepkovce 18 9 0 9 168:156 45
10. TJ STO Úbrež 18 8 1 9 163:161 43
11. STK Slávia Sobrance "B" 18 7 1 10 148:176 40
12. +2 ŠK Porostov 18 5 2 11 144:180 35


17. kolo 20.2.2014: Úbrež - Porostov 9:9; Svoboda Miroslav 3,5; Štefanič Gabriel 2,5; Rakovský Imrich 2; Svoboda Vincent 1

1. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent - Hreščák Miroslav, Jenčík Miloš 0:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Tiža Ján, Longa Jozef 3:1
3. Svoboda Miroslav - Jenčík Miloš 1:3
4. Rakovský Imrich - Hreščák Miroslav 3:0
5. Svoboda Vincent - Tiža Ján 3:0
6. Štefanič Gabriel - Longa Jozef 2:3
7. Svoboda Miroslav - Hreščák Miroslav 3:2
8. Rakovský Imrich - Tiža Ján 3:1
9. Svoboda Vincent - Longa Jozef 0:3
10. Štefanič Gabriel - Jenčík Miloš 0:3
11. Svoboda Miroslav - Tiža Ján 3:0
12. Rakovský Imrich - Longa Jozef 2:3
13. Svoboda Vincent - Jenčík Miloš 0:3
14. Štefanič Gabriel - Hreščák Miroslav 3:0
15. Svoboda Miroslav - Longa Jozef 3:0
16. Rakovský Imrich - Jenčík Miloš 1:3
17. Svoboda Vincent - Hreščák Miroslav 2:3
18. Štefanič Gabriel - Gorej Milan 3:0

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 17. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 43:24 11:6 64.2%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 32:26 9:6 55.2%
5. Svoboda Vincent 24:40 3:13 37.5%
6. Rakovský Imrich 22:41 3:11 34.9%

Tabuľka súťaže po 17. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STK Kaluža 17 15 1 1 231:75 63
2. ŠKST Michalovce "D" 17 15 1 1 230:76 63
3. STO Šírava Lúčky 17 15 1 1 223:83 63
4. OKST Bracovce "B" 17 13 3 1 226:80 59
5. ŠK Stretavka 17 11 2 4 184:122 52
6. OKST Budkovce "B" 17 11 1 5 177:129 51
7. STK Orechová 17 10 1 6 170:136 48
8. STO obec Tušická Nová Ves 17 10 1 6 169:137 48
9. STO Sliepkovce 17 9 0 8 162:144 44
10. TJ STO Úbrež 17 7 1 9 151:155 39
11. STK Slávia Sobrance "B" 17 7 1 9 142:164 39
12. ŠK Porostov 17 5 2 10 137:169 34
13. OŠK Blatná Polianka 17 5 1 11 129:177 33
14. OKST Dúbravka 17 4 1 12 118:188 30
15. KPST Michalovce 17 3 1 13 106:200 27
16. MKST Veľké Kapušany "D" 17 2 0 15 81:225 23
17. STO Falkušovce 17 2 0 15 79:227 23
18. STO Beša 17 0 0 17 39:267 17


16. kolo 15.2.2014: Blatná Polianka - Úbrež 3:15; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel po 3,5; Svoboda Vincent 2; Rakovský Imrich 1; 5 x WO

1. Kostrej Ján, Vinc Martin - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 2:3
2. W.O. - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 0:3
3. Vinc Martin - Svoboda Miroslav 1:3
4. Kostrej Ján - Rakovský Imrich 3:0
5. Vinc Ján - Svoboda Vincent 2:3
6. W.O. - Štefanič Gabriel 0:3
7. Vinc Martin - Rakovský Imrich 3:0
8. Kostrej Ján - Svoboda Vincent 3:2
9. Vinc Ján - Štefanič Gabriel 0:3
10. W.O. - Svoboda Miroslav 0:3
11. Vinc Martin - Svoboda Vincent 0:3
12. Kostrej Ján - Štefanič Gabriel 0:3
13. Vinc Ján - Svoboda Miroslav 2:3
14. W.O. - Rakovský Imrich 0:3
15. Vinc Martin - Štefanič Gabriel 1:3
16. Kostrej Ján - Svoboda Miroslav 0:3
17. Vinc Ján - Rakovský Imrich 0:3
18. W.O. - Svoboda Vincent 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 16. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 40:23 10:6 63.5%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 30:24 8:6 55.6%
5. Svoboda Vincent 23:37 3:12 38.3%
6. Rakovský Imrich 20:39 3:10 33.9%

Tabuľka súťaže po 16. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STK Kaluža 16 14 1 1 214:74 59
2. ŠKST Michalovce "D" 16 14 1 1 212:76 59
3. STO Šírava Lúčky 16 14 1 1 209:79 59
4. OKST Bracovce "B" 16 12 3 1 213:75 55
5. +2 ŠK Stretavka 16 10 2 4 173:115 48
6. OKST Budkovce "B" 16 10 1 5 163:125 47
7. -2 STK Orechová 16 10 1 5 163:125 47
8. STO obec Tušická Nová Ves 16 9 1 6 157:131 44
9. STO Sliepkovce 16 8 0 8 147:141 40
10. STK Slávia Sobrance "B" 16 7 1 8 136:152 38
11. TJ STO Úbrež 16 7 0 9 142:146 37
12. OŠK Blatná Polianka 16 5 1 10 125:163 32
13. ŠK Porostov 16 5 1 10 128:160 32
14. OKST Dúbravka 16 4 1 11 113:175 29
15. KPST Michalovce 16 3 1 12 103:185 26
16. MKST Veľké Kapušany "D" 16 2 0 14 80:208 22
17. STO Falkušovce 16 2 0 14 75:213 22
18. STO Beša 16 0 0 16 39:249 16


15. kolo 8.2.2014: Úbrež - Lúčky 4:14; Rakovský Imrich a Svoboda Miroslav po 1; 2 x WO

 

 

 

 

 

 

 

1. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Kalaj Milan, Mrug Ladislav 0:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Sekletár Ladislav, Sokologorský Jozef 1:3
3. Svoboda Miroslav - Kalaj Milan 3:0
4. Rakovský Imrich - Mrug Ladislav 0:3
5. Svoboda Vincent - Sekletár Ladislav 0:3
6. Štefanič Gabriel - Sokologorský Jozef 1:3
7. Svoboda Miroslav - Mrug Ladislav 0:3
8. Rakovský Imrich - Sekletár Ladislav 1:3
9. Svoboda Vincent - Sokologorský Jozef 0:3
10. Štefanič Gabriel - Kalaj Milan 1:3
11. Svoboda Miroslav - Sekletár Ladislav 1:3
12. Rakovský Imrich - Sokologorský Jozef 2:3
13. Svoboda Vincent - Kalaj Milan 0:3
14. Štefanič Gabriel - W.O. 3:0
15. Svoboda Miroslav - Sokologorský Jozef 1:3
16. Rakovský Imrich - Kalaj Milan 3:2
17. Svoboda Vincent - W.O. 3:0
18. Štefanič Gabriel - Sekletár Ladislav 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 15. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 37:23 9:6 61.7%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 27:24 7:6 52.9%
5. Svoboda Vincent 21:36 3:12 36.8%
6. Rakovský Imrich 19:37 3:10 33.9%

Tabuľka súťaže po 15. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STK Kaluža 15 13 1 1 199:71 55
2. ŠKST Michalovce "D" 15 13 1 1 196:74 55
3. STO Šírava Lúčky 15 13 1 1 195:75 55
4. OKST Bracovce "B" 15 12 2 1 204:66 53
5. STK Orechová 15 10 1 4 161:109 46
6. OKST Budkovce "B" 15 10 0 5 154:116 45
7. ŠK Stretavka 15 9 2 4 160:110 44
8. STO obec Tušická Nová Ves 15 9 1 5 154:116 43
9. STO Sliepkovce 15 7 0 8 136:134 36
10. STK Slávia Sobrance "B" 15 6 1 8 123:147 34
11. TJ STO Úbrež 15 6 0 9 127:143 33
12. OŠK Blatná Polianka 15 5 1 9 122:148 31
13. ŠK Porostov 15 5 1 9 123:147 31
14. OKST Dúbravka 15 4 1 10 105:165 28
15. KPST Michalovce 15 2 1 12 93:177 22
16. MKST Veľké Kapušany "D" 15 2 0 13 73:197 21
17. STO Falkušovce 15 2 0 13 71:199 21
18. STO Beša 15 0 0 15 34:236 15


14. kolo 25.1.2014: Falkušovce - Úbrež 6:12; Svoboda Miroslav 4,5; Štefanič Gabriel 3,5; Svoboda Vincent a Rakovský Imrich po 2

1. Balog Michal, Onody Zoltan - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 1:3
2. Kanči Miroslav, Eliáš Peter - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:2
3. Kanči Miroslav - Svoboda Miroslav 1:3
4. Onody Zoltan - Štefanič Gabriel 3:1
5. Balog Michal - Rakovský Imrich 3:2
6. Eliáš Peter - Svoboda Vincent 3:1
7. Kanči Miroslav - Štefanič Gabriel 2:3
8. Onody Zoltan - Rakovský Imrich 1:3
9. Balog Michal - Svoboda Vincent 2:3
10. Eliáš Peter - Svoboda Miroslav 2:3
11. Kanči Miroslav - Rakovský Imrich 0:3
12. Onody Zoltan - Svoboda Vincent 2:3
13. Balog Michal - Svoboda Miroslav 0:3
14. Eliáš Peter - Štefanič Gabriel 1:3
15. Kanči Miroslav - Svoboda Vincent 3:2
16. Onody Zoltan - Svoboda Miroslav 1:3
17. Balog Michal - Štefanič Gabriel 0:3
18. Eliáš Peter - Rakovský Imrich 3:0

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 14. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 36:20 9:5 64.3%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 27:21 7:5 56.3%
5. Svoboda Vincent 21:33 3:11 38.9%
6. Rakovský Imrich 18:34 3:9 34.6%

Tabuľka súťaže po 14. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STK Kaluža 14 12 1 1 182:70 51
2. ŠKST Michalovce "D" 14 12 1 1 181:71 51
3. STO Šírava Lúčky 14 12 1 1 181:71 51
4. OKST Bracovce "B" 14 11 2 1 187:65 49
5. STK Orechová 14 9 1 4 150:102 42
6. OKST Budkovce "B" 14 9 0 5 142:110 41
7. ŠK Stretavka 14 8 2 4 149:103 40
8. STO obec Tušická Nová Ves 14 8 1 5 144:108 39
9. STO Sliepkovce 14 7 0 7 128:124 35
10. STK Slávia Sobrance "B" 14 6 1 7 116:136 33
11. TJ STO Úbrež 14 6 0 8 123:129 32
12. OŠK Blatná Polianka 14 5 1 8 115:137 30
13. ŠK Porostov 14 5 1 8 120:132 30
14. OKST Dúbravka 14 3 1 10 94:158 24
15. KPST Michalovce 14 2 1 11 87:165 21
16. MKST Veľké Kapušany "D" 14 2 0 12 66:186 20
17. STO Falkušovce 14 2 0 12 70:182 20
18. STO Beša 14 0 0 14 33:219 14


13. kolo 18.1.2104: Stretavka - Úbrež 11:7; Svoboda Miroslav a Štefanič Gabriel 2,5; Svoboda Vincent a Rakovský Imrich po 1

1. Šarocký Matej, Zemánek Tomáš - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:1
2. Luco Radoslav, Marcinčák Miloš - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 2:3
1. Šarocký Matej - Svoboda Miroslav 2:3
2. Zemánek Tomáš - Rakovský Imrich 3:1
3. Luco Radoslav - Svoboda Vincent 3:0
4. Marcinčák Miloš - Štefanič Gabriel 1:3
5. Šarocký Matej - Rakovský Imrich 3:0
6. Zemánek Tomáš - Svoboda Vincent 3:2
7. Luco Radoslav - Štefanič Gabriel 3:1
8. Marcinčák Miloš - Svoboda Miroslav 3:1
9. Šarocký Matej - Svoboda Vincent 3:2
10. Zemánek Tomáš - Štefanič Gabriel 1:3
11. Luco Radoslav - Svoboda Miroslav 3:2
12. Marcinčák Miloš - Rakovský Imrich 3:0
13. Šarocký Matej - Štefanič Gabriel 3:1
14. Zemánek Tomáš - Svoboda Miroslav 1:3
15. Popeľášová Zuzka - Rakovský Imrich 1:3
16. Sidor Jaroslav - Svoboda Vincent 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 13. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 32:20 8:5 61.5%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 24:20 6:5 54.5%
5. Svoboda Vincent 19:31 3:10 38.0%
6. Rakovský Imrich 16:32 3:8 33.3%

Tabuľka súťaže po 13. kole
:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STK Kaluža 13 11 1 1 167:67 47
2. ŠKST Michalovce "D" 13 11 1 1 167:67 47
3. -2 STO Šírava Lúčky 13 11 1 1 167:67 47
4. OKST Bracovce "B" 13 10 2 1 172:62 45
5. STK Orechová 13 9 1 3 147:87 41
6. ŠK Stretavka 13 8 2 3 145:89 39
7. OKST Budkovce "B" 13 8 0 5 129:105 37
8. STO obec Tušická Nová Ves 13 7 1 5 132:102 35
9. +2 STK Slávia Sobrance "B" 13 6 1 6 109:125 32
10. STO Sliepkovce 13 6 0 7 115:119 31
11. OŠK Blatná Polianka 13 5 1 7 111:123 29
12. TJ STO Úbrež 13 5 0 8 111:123 28
13. ŠK Porostov 13 4 1 8 109:125 26
14. OKST Dúbravka 13 3 1 9 88:146 23
15. KPST Michalovce 13 2 1 10 84:150 20
16. MKST Veľké Kapušany "D" 13 2 0 11 61:173 19
17. STO Falkušovce 13 2 0 11 64:170 19
18. STO Beša 13 0 0 13 28:206 13


12. kolo 11.1.2014: Úbrež - ŠKST Michalovce "D" 2:16; Svoboda Miroslav a Rakovský Imrich po 1

1. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Matej Ján, Papcun Marek 0:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Kostovčík Martin, Soos Mikuláš 0:3
1. Svoboda Miroslav - Matej Ján 1:3
2. Rakovský Imrich - Papcun Marek 0:3
3. Svoboda Vincent - Štefančík Anton 1:3
4. Štefanič Gabriel - Kostovčík Martin 1:3
5. Svoboda Miroslav -Papcun Marek 0:3
6. Rakovský Imrich - Štefančík Anton 3:1
7. Svoboda Vincent - Kostovčík Martin 0:3
8. Štefanič Gabriel - Matej Ján 1:3
9. Svoboda Miroslav - Štefančík Anton 3:2
10. Rakovský Imrich - Kostovčík Martin 1:3
11. Svoboda Vincent - Matej Ján 0:3
12. Štefanič Gabriel - Papcun Marek 1:3
13. Svoboda Miroslav - Kostovčík Martin 2:3
14. Rakovský Imrich - Matej Ján 0:3
15. Svoboda Vincent - Papcun Marek 1:3
16. Štefanič Gabriel - Soos Mikuláš 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 12. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 30:18 7:5 62.5%
3. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
4. Štefanič Gabriel 22:18 5:5 55.0%
5. Svoboda Vincent 18:28 3:9 39.1%
6. Rakovský Imrich 15:29 3:7 34.1%

Tabuľka súťaže po 12. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 12 11 1 0 159:57 46
2. STK Kaluža 12 10 1 1 153:63 43
3. ŠKST Michalovce "D" 12 10 1 1 157:59 43
4. OKST Bracovce "B" 12 9 2 1 157:59 41
5. STK Orechová 12 8 1 3 137:79 37
6. ŠK Stretavka 12 7 2 3 134:82 35
7. STO obec Tušická Nová Ves 12 7 1 4 125:91 34
8. OKST Budkovce "B" 12 7 0 5 118:98 33
9. STO Sliepkovce 12 6 0 6 107:109 30
10. OŠK Blatná Polianka 12 5 1 6 106:110 28
11. STK Slávia Sobrance "B" 12 5 1 6 96:120 28
12. TJ STO Úbrež 12 5 0 7 104:112 27
13. ŠK Porostov 12 4 1 7 105:111 25
14. +2 KPST Michalovce 12 2 1 9 78:138 19
15. OKST Dúbravka 12 2 1 9 74:142 19
16. MKST Veľké Kapušany "D" 12 2 0 10 58:158 18
17. STO Falkušovce 12 1 0 11 52:164 15
18. STO Beša 12 0 0 12 24:192 12


11. kolo 21.12.2013: Sobrance - Úbrež 8:10; Svoboda Miroslav 4; Štefanič Gabriel 3; Tkáčik Juraj 2; Svoboda Vincent 1

1. Copák Andrej, Hajaš Marcel - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 3:2
2. Hreščák Michal, Pinkovský Miroslav - Svoboda Vincent, Tkáčik Juraj 3:0
1. Hajaš Marcel - Svoboda Miroslav 1:3
2. Pinkovský Miroslav - Tkáčik Juraj 0:3
3. Hreščák Michal - Svoboda Vincent 3:2
4. Copák Andrej - Štefanič Gabriel 2:3
5. Hajaš Marcel - Tkáčik Juraj 3:1
6. Pinkovský Miroslav - Svoboda Vincent 0:3
7. Hreščák Michal - Štefanič Gabriel 1:3
8. Copák Andrej - Svoboda Miroslav 1:3
9. Hajaš Marcel - Svoboda Vincent 3:1
10. Pinkovský Miroslav - Štefanič Gabriel 3:1
11. Hreščák Michal - Svoboda Miroslav 2:3
12. Copák Andrej - Tkáčik Juraj 3:1
13. Hajaš Marcel - Štefanič Gabriel 1:3
14. Pinkovský Miroslav -  Svoboda Miroslav 1:3
15. Hreščák Michal - Tkáčik Juraj 0:3
16. Copák Andrej - Svoboda Vincent 3:0

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 11. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 29:15 7:4 65.9%
3. Štefanič Gabriel 22:14 5:4 61.1%
4. Tkáčik Juraj 6:4 1:2 60.0%
5. Svoboda Vincent 18:24 3:8 42.9%
6. Rakovský Imrich 14:26 3:6 35.0%

Tabuľka súťaže po 11. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 11 10 1 0 145:53 42
2. STK Kaluža 11 9 1 1 142:56 39
3. ŠKST Michalovce "D" 11 9 1 1 141:57 39
4. OKST Bracovce "B" 11 8 2 1 143:55 37
5. STK Orechová 11 7 1 3 125:73 33
6. STO obec Tušická Nová Ves 11 7 1 3 121:77 33
7. ŠK Stretavka 11 6 2 3 119:79 31
8. +2 STO Sliepkovce 11 6 0 5 99:99 29
9. +2 OKST Budkovce "B" 11 6 0 5 104:94 29
10. -2 OŠK Blatná Polianka 11 5 1 5 99:99 27
11. -2 STK Slávia Sobrance "B" 11 5 1 5 92:106 27
12. TJ STO Úbrež 11 5 0 6 102:96 26
13. ŠK Porostov 11 3 1 7 95:103 21
14. OKST Dúbravka 11 2 1 8 68:130 18
15. MKST Veľké Kapušany "D" 11 2 0 9 55:143 17
16. -2 KPST Michalovce 11 1 1 9 63:135 15
17. STO Falkušovce 11 1 0 10 49:149 14
18. STO Beša 11 0 0 11 20:178 11


10. kolo 14.12.2013: Úbrež - Kaluža 4:14; Štefanič Gabriel 3; Svoboda Miroslav 1

1. Rakovský Imrich, Svoboda Vincent -  Fencík Milan, Kondáš Peter 1:3
2. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Riebesam Norbert, Sorokáč Štefan st. 0:3
1. Svoboda Miroslav - Fencík Milan 1:3
2. Rakovský Imrich - Kondáš Peter 0:3
3. Svoboda Vincent - Riebesam Norbert 1:3
4. Štefanič Gabriel - Sorokáč Štefan st. 3:2
5. Svoboda Miroslav - Kondáš Peter 0:3
6. Rakovský Imrich - Riebesam Norbert 0:3
7. Svoboda Vincent - Sorokáč Štefan st. 1:3
8. Štefanič Gabriel - Fencík Milan 3:2
9. Svoboda Miroslav - Riebesam Norbert 1:3
10. Rakovský Imrich - Sorokáč Štefan st. 1:3
11. Svoboda Vincent - Fencík Milan 1:3
12. Štefanič Gabriel - Kondáš Peter 0:3
13. Svoboda Miroslav - Sorokáč Štefan st. 3:1
14. Rakovský Imrich - Fencík Milan 0:3
15. Svoboda Vincent - Kondáš Peter 1:3
16. Štefanič Gabriel - Riebesam Norbert 3:2

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 10. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Tkáčik Juraj 4:2 1:1 66.7%
3. Svoboda Miroslav 25:15 7:3 62.5%
4. Štefanič Gabriel 19:13 5:3 59.4%
5. Svoboda Vincent 17:21 3:7 44.7%
6. Rakovský Imrich 14:26 3:6 35.0%

Tabuľka súťaže po 10. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 10 10 0 0 136:44 40
2. STK Kaluža 10 9 0 1 133:47 37
3. ŠKST Michalovce "D" 10 8 1 1 129:51 35
4. OKST Bracovce "B" 10 7 2 1 125:55 33
5. -2 STK Orechová 10 7 1 2 117:63 32
6. ŠK Stretavka 10 6 2 2 113:67 30
7. STO obec Tušická Nová Ves 10 6 1 3 107:73 29
8. OŠK Blatná Polianka 10 5 1 4 95:85 26
9. STK Slávia Sobrance "B" 10 5 1 4 84:96 26
10. -2 STO Sliepkovce 10 5 0 5 85:95 25
11. OKST Budkovce "B" 10 5 0 5 94:86 25
12. TJ STO Úbrež 10 4 0 6 92:88 22
13. ŠK Porostov 10 3 1 6 88:92 20
14. +3 KPST Michalovce 10 1 1 8 59:121 14
15. OKST Dúbravka 10 1 1 8 57:123 14
16. MKST Veľké Kapušany "D" 10 1 0 9 45:135 13
17. STO Falkušovce 10 1 0 9 41:139 13
18. STO Beša 10 0 0 10 20:160 10


9. kolo 30.11.2013: Sliepkovce - Úbrež 11:7; Svoboda Miroslav 3,5; Štefanič Gabriel 2,5; Svododa Vincent 1

1. Minda Kamil, Sabol Martin - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 2:3
2. Minda Kamil, Adam Ivo - Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:0
1. Minda Kamil - Svoboda Miroslav 2:3
2. Sabol Martin - Rakovský Imrich 3:1
3. Minda Kamil - Svoboda Vincent 3:2
4. Adam Ivo - Štefanič Gabriel 3:2
5. Minda Kamil - Rakovský Imrich 3:2
6. Sabol Martin - Svoboda Vincent 3:1
7. Minda Kamil - Štefanič Gabriel 1:3
8. Adam Ivo - Svoboda Miroslav 2:3
9. Minda Kamil - Svoboda Vincent 3:2
10. Sabol Martin - Štefanič Gabriel 1:3
11. Minda Kamil - Svoboda Miroslav 0:3
12. Adam Ivo - Rakovský Imrich 3:0
13. Minda Kamil - Štefanič Gabriel 3:0
14. Sabol Martin - Svoboda Miroslav 3:2
15. Minda Kamil - Rakovský Imrich 3:1
16. Adam Ivo - Svoboda Vincent 2:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 9. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 24:12 7:2 66.7%
3. Tkáčik Juraj 4:2 1:1 66.7%
4. Štefanič Gabriel 16:12 5:2 57.1%
5. Svoboda Vincent 17:17 3:6 50.0%
6. Rakovský Imrich 14:22 3:5 38.9%

Tabuľka súťaže po 9. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 9 9 0 0 121:41 36
2. STK Kaluža 9 8 0 1 119:43 33
3. STK Orechová 9 7 1 1 113:49 31
4. ŠKST Michalovce "D" 9 7 1 1 111:51 31
5. OKST Bracovce "B" 9 6 2 1 111:51 29
6. -3 ŠK Stretavka 9 6 1 2 104:58 28
7. +2 STO obec Tušická Nová Ves 9 5 1 3 92:70 25
8. +3 STO Sliepkovce 9 5 0 4 82:80 24
9. -2 OŠK Blatná Polianka 9 5 0 4 86:76 24
10. -2 STK Slávia Sobrance "B" 9 5 0 4 75:87 24
11. +2 OKST Budkovce "B" 9 4 0 5 83:79 21
12. -2 TJ STO Úbrež 9 4 0 5 88:74 21
13. ŠK Porostov 9 3 1 5 81:81 19
14. OKST Dúbravka 9 1 0 8 48:114 12
15. +2 MKST Veľké Kapušany "D" 9 1 0 8 42:120 12
16. STO Falkušovce 9 1 0 8 41:121 12
17. KPST Michalovce 9 0 1 8 43:119 10
18. STO Beša 9 0 0 9 18:144 9


8. kolo 21.11.2013: Úbrež - Dúbravka 10:8; Štefanič Gabriel 3,5; Svoboda Vincent 3; Svoboda Miroslav 2,5; Rakovský Imrich 1

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel -  Kiškaš Miroslav, Seman Marek 3:1
2. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Eľko Štefan st., Leško Marek 0:3
1. Svoboda Miroslav - Kiškaš Miroslav 2:3
2. Rakovský Imrich - Eľko Štefan st. 2:3
3. Svoboda Vincent - Leško Marek 3:2
4. Štefanič Gabriel -  Seman Marek 3:1
5. Svoboda Miroslav - Eľko Štefan st. 3:1
6. Rakovský Imrich - Leško Marek 1:3
7. Svoboda Vincent - Seman Marek 3:0
8. Štefanič Gabriel - Kiškaš Miroslav 2:3
9. Svoboda Miroslav - Leško Marek 1:3
10. Rakovský Imrich - Seman Marek 3:1
11. Svoboda Vincent - Kiškaš Miroslav 2:3
12. Štefanič Gabriel - Eľko Štefan st. 3:2
13. Svoboda Miroslav - Seman Marek 3:0
14. Rakovský Imrich - Kiškaš Miroslav 1:3
15. Svoboda Vincent - Eľko Štefan st. 3:0
16. Štefanič Gabriel - Leško Marek 3:0

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 8. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Tkáčik Juraj 4:2 1:1 66.7%
3. Svoboda Miroslav 21:11 6:2 65.6%
4. Štefanič Gabriel 14:10 4:2 58.3%
5. Svoboda Vincent 16:14 3:5 53.3%
6. Rakovský Imrich 14:18 3:4 43.8%

Tabuľka súťaže po 8. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 8 8 0 0 106:38 32
2. STK Kaluža 8 7 0 1 105:39 29
3. ŠK Stretavka 8 6 1 1 100:44 27
4. STK Orechová 8 6 1 1 97:47 27
5. -3 ŠKST Michalovce "D" 8 6 1 1 95:49 27
6. OKST Bracovce "B" 8 5 2 1 98:46 25
7. OŠK Blatná Polianka 8 5 0 3 80:64 23
8. STK Slávia Sobrance "B" 8 5 0 3 73:71 23
9. STO obec Tušická Nová Ves 8 4 1 3 76:68 21
10. +3 TJ STO Úbrež 8 4 0 4 81:63 20
11. -3 STO Sliepkovce 8 4 0 4 71:73 20
12. ŠK Porostov 8 3 1 4 76:68 18
13. -2 OKST Budkovce "B" 8 3 0 5 71:73 17
14. OKST Dúbravka 8 1 0 7 45:99 11
15. STO Falkušovce 8 1 0 7 39:105 11
16. KPST Michalovce 8 0 1 7 41:103 9
17. MKST Veľké Kapušany "D" 8 0 0 8 28:116 8
18. STO Beša 8 0 0 8 14:130 8


7. kolo 16.11.2013: Budkovce "B" - Úbrež 11:7; Štefanič Gabriel 2,5; Rakovský Imrich, Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent po 1,5

1. Pivarník Róbert, Tkáč Slavomír -  Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 2:3
2. Červenák Viliam, Horňák Marek - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 2:3
1. Červenák Viliam - Svoboda Miroslav 3:0
2. Horňák Marek - Rakovský Imrich 3:1
3. Pivarník Róbert - Svoboda Vincent 3:0
4. Tkáč Slavomír - Štefanič Gabriel 1:3
5. Červenák Viliam - Rakovský Imrich 3:0
6. Horňák Marek - Svoboda Vincent 3:0
7. Pivarník Róbert - Štefanič Gabriel 3:2
8. Tkáč Slavomír - Svoboda Miroslav 0:3
9. Červenák Viliam - Svoboda Vincent 3:2
10. Horňák Marek - Štefanič Gabriel 1:3
11. Pivarník Róbert - Svoboda Miroslav 3:0
12. Tkáč Slavomír -  Rakovský Imrich 0:3
13. Červenák Viliam - Štefanič Gabriel 3:1
14. Horňák Marek - Svoboda Miroslav 3:1
15. Pivarník Róbert - Rakovský Imrich 3:1
16. Tkáč Slavomír - Svoboda Vincent 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 7. kole:

1. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
2. Svoboda Miroslav 19:9 5:2 67.9%
3. Tkáčik Juraj 4:2 1:1 66.7%
4. Štefanič Gabriel 11:9 3:2 55.0%
5. Svoboda Vincent 13:13 3:4 50.0%
6. Rakovský Imrich 13:15 3:3 46.4%

Tabuľka súťaže po 7. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 7 7 0 0 96:30 28
2. ŠKST Michalovce "D" 7 6 1 0 88:38 26
3. STK Kaluža 7 6 0 1 94:32 25
4. +2 ŠK Stretavka 7 5 1 1 90:36 23
5. STK Orechová 7 5 1 1 82:44 23
6. +2 OŠK Blatná Polianka 7 5 0 2 80:46 22
7. -2 OKST Bracovce "B" 7 4 2 1 80:46 21
8. STO Sliepkovce 7 4 0 3 63:63 19
9. STK Slávia Sobrance "B" 7 4 0 3 59:67 19
10. STO obec Tušická Nová Ves 7 3 1 3 60:66 17
11. +2 OKST Budkovce "B" 7 3 0 4 63:63 16
12. ŠK Porostov 7 3 0 4 67:59 16
13. -2 TJ STO Úbrež 7 3 0 4 71:55 16
14. OKST Dúbravka 7 1 0 6 37:89 10
15. STO Falkušovce 7 1 0 6 35:91 10
16. KPST Michalovce 7 0 0 7 32:94 7
17. MKST Veľké Kapušany "D" 7 0 0 7 25:101 7
18. STO Beša 7 0 0 7 12:114 7


6. kolo 2.11.2013: Úbrež - Bracovce "B" 3:15; Štefanič Gabriel 2, Svoboda Miroslav 1

 

 

 

 

 

 

 

1. Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel - Treščo Štefan, Fecák Lukáš 1:3
2. Svoboda Vincent, Tkáčik Juraj - Fázik Ján, Ivan Michal 0:3
1. Svoboda Miroslav - Ivan Michal 0:3
2. Rakovský Imrich - Bašar Milan 0:3
3. Svoboda Vincent - Fázik Ján 0:3
4. Štefanič Gabriel - Treščo Štefan 0:3
5. Svoboda Miroslav - Bašar Milan 3:2
6. Rakovský Imrich - Fázik Ján 1:3
7. Svoboda Vincent - Treščo Štefan 0:3
8. Štefanič Gabriel - Ivan Michal 1:3
9. Svoboda Miroslav - Fecák Lukáš 0:3
10. Rakovský Imrich - Treščo Štefan 0:3
11. Tkáčik Juraj - Ivan Michal 0:3
12. Štefanič Gabriel -  Bašar Milan 3:1
13. Svoboda Miroslav - Treščo Štefan 0:3
14. Rakovský Imrich - Ivan Michal 0:3
15. Tkáčik Juraj - Bašar Milan 0:3
16. Štefanič Gabriel - Fecák Lukáš 3:2 

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 6. kole:

1. Svoboda Miroslav 18:6 4:2 75.0%
2. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
3. Tkáčik Juraj 4:2 1:1 66.7%
4. Štefanič Gabriel 9:7 2:2 56.3%
5. Svoboda Vincent 12:10 2:4 54.5%
6. Rakovský Imrich 12:12 2:3 50.0%

Tabuľka súťaže po 6. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 6 6 0 0 84:24 24
2. ŠKST Michalovce "D" 6 5 1 0 76:32 22
3. STK Kaluža 6 5 0 1 80:28 21
4. STK Orechová 6 5 0 1 73:35 21
5. +2 OKST Bracovce "B" 6 4 2 0 74:34 20
6. -4 ŠK Stretavka 6 4 1 1 76:32 19
7. +3 STO Sliepkovce 6 4 0 2 57:51 18
8. OŠK Blatná Polianka 6 4 0 2 70:38 18
9. -3 STK Slávia Sobrance "B" 6 4 0 2 55:53 18
10. +2 STO obec Tušická Nová Ves 6 3 0 3 51:57 15
11. -3 TJ STO Úbrež 6 3 0 3 64:44 15
12. ŠK Porostov 6 2 0 4 55:53 12
13. OKST Budkovce "B" 6 2 0 4 52:56 12
14. OKST Dúbravka 6 1 0 5 33:75 9
15. KPST Michalovce 6 0 0 6 24:84 6
16. STO Falkušovce 6 0 0 6 20:88 6
17. MKST Veľké Kapušany "D" 6 0 0 6 19:89 6
18. STO Beša 6 0 0 6 9:99 6


5. kolo 23.10.2013: KPST Michalovce - Úbrež 4:14; Štefanič Gabriel 4,5; Svoboda Vincent 4; Svoboda M. 3,5; Rakovský 2

1. Dekány Radoslav, Kmeť Ján - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 0:3
2. Kasman Marek, Tomčík Jozef -  Svoboda Vincent, Rakovský Imrich 3:0
1. Tomčík Jozef - Svoboda Miroslav 0:3
2. Kasman Marek -  Rakovský Imrich 3:0
3. Kmeť Ján - Svoboda Vincent 0:3
4. Dekány Radoslav - Štefanič Gabriel 1:3
5. Tomčík Jozef - Rakovský Imrich 3:1
6. Kasman Marek - Svoboda Vincent 1:3
7. Kmeť Ján - Štefanič Gabriel 0:3
8. Dekány Radoslav - Svoboda Miroslav 0:3
9. Tomčík Jozef - Svoboda Vincent 2:3
10. Kasman Marek - Štefanič Gabriel 1:3
11. Kmeť Ján - Svoboda Miroslav 1:3
12. Dekány Radoslav - Rakovský Imrich 2:3
13. Tomčík Jozef - Štefanič Gabriel 1:3
14. Kasman Marek Svoboda Miroslav 3:1
15. Kmeť Ján - Rakovský Imrich 2:3
16. Dekány Radoslav - Svoboda Vincent 0:3

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 5. kole:

1. Tkáčik Juraj 4:0 1:0 100.0%
2. Svoboda Miroslav 17:3 4:1 85.0%
3. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
4. Svoboda Vincent 12:8 2:3 60.0%
5. Rakovský Imrich 12:8 2:3 60.0%
6. Štefanič Gabriel 7:5 2:1 58.3%

Tabuľka súťaže po 5. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 5 5 0 0 68:22 20
2. ŠK Stretavka 5 4 1 0 68:22 18
3. ŠKST Michalovce "D" 5 4 1 0 59:31 18
4. +2 STK Kaluža 5 4 0 1 63:27 17
5. STK Orechová 5 4 0 1 56:34 17
6. +3 STK Slávia Sobrance "B" 5 4 0 1 48:42 17
7. -4 OKST Bracovce "B" 5 3 2 0 59:31 16
8. +2 TJ STO Úbrež 5 3 0 2 61:29 14
9. OŠK Blatná Polianka 5 3 0 2 54:36 14
10. -3 STO Sliepkovce 5 3 0 2 46:44 14
11. ŠK Porostov 5 2 0 3 48:42 11
12. STO obec Tušická Nová Ves 5 2 0 3 40:50 11
13. -2 OKST Budkovce "B" 5 1 0 4 42:48 8
14. OKST Dúbravka 5 1 0 4 32:58 8
15. KPST Michalovce 5 0 0 5 22:68 5
16. STO Falkušovce 5 0 0 5 19:71 5
17. MKST Veľké Kapušany "D" 5 0 0 5 17:73 5
18. STO Beša 5 0 0 5 8:82 5

4. kolo 19.10.2013: Úbrež - V. Kapušany "D" 16:2; Svoboda Miroslav 4,5; Rakovský Imrich 4,5; Tkáčik Juraj 4,5; Svoboda Vincent 2,5

 

 

 

 

 

 

 

1. Svoboda Miroslav, Tkáčik Juraj - Matyi Štefan, Salaky Martin 3:1
2. Svoboda Vincent, Rakovský Imrich - Jakab Szabolcs, Havrila Dominik 3:0
1. Svoboda Miroslav - Salaky Martin 3:0
2. Rakovský Imrich - Matyi Štefan 3:1
3. Svoboda Vincent - Havrila Dominik 2:3
4. Tkáčik Juraj - Jakab Szabolcs 3:0
5. Svoboda Miroslav - Matyi Štefan 3:0
6. Rakovský Imrich - Havrila Dominik 3:1
7. Svoboda Vincent - Jakab Szabolcs 3:1
8. Tkáčik Juraj - Salaky Martin 3:2
9. Svoboda Miroslav - Havrila Dominik 3:2
10. Rakovský Imrich - Jakab Szabolcs 3:0
11. Svoboda Vincent - Salaky Martin 3:1
12. Tkáčik Juraj - Matyi Štefan 3:2
13. Svoboda Miroslav - Jakab Szabolcs 3:0
14. Rakovský Imrich - Salaky Martin 3:0
15. Svoboda Vincent - Matyi Štefan 2:3
16. Tkáčik Juraj - Havrila Dominik 3:0

Úspešnosť hráčov TJ STO Úbrež po 4. kole:


1. Tkáčik Juraj 4:0 1:0 100.0%
2. Svoboda Miroslav 14:2 3:1 87.5%
3. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
4. Rakovský Imrich 10:6 2:2 62.5%
5. Svoboda Vincent 8:8 2:2 50.0%
6. Štefanič Gabriel 3:5 1:1 37.5%

Tabuľka súťaže po 4. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 4 4 0 0 59:13 16
2. +2 STO Šírava Lúčky 4 4 0 0 53:19 16
3. OKST Bracovce "B" 4 3 1 0 50:22 14
4. ŠKST Michalovce "D" 4 3 1 0 47:25 14
5. STK Orechová 4 3 0 1 41:31 13
6. STK Kaluža 4 3 0 1 47:25 13
7. STO Sliepkovce 4 3 0 1 44:28 13
8. -2 OŠK Blatná Polianka 4 3 0 1 50:22 13
9. STK Slávia Sobrance "B" 4 3 0 1 38:34 13
10. +3 TJ STO Úbrež 4 2 0 2 47:25 10
11. OKST Budkovce "B" 4 1 0 3 36:36 7
12. ŠK Porostov 4 1 0 3 35:37 7
13. -2 STO obec Tušická Nová Ves 4 1 0 3 26:46 7
14. OKST Dúbravka 4 1 0 3 24:48 7
15. KPST Michalovce 4 0 0 4 18:54 4
16. STO Falkušovce 4 0 0 4 16:56 4
17. MKST Veľké Kapušany "D" 4 0 0 4 14:58 4
18. STO Beša 4 0 0 4 3:69 4


3. kolo 12.10.2013: Tušická Nová Ves - Úbrež 10:8; Svoboda Miroslav 3,5; Štefanič Gabriel 2,5; Svoboda Vincent 2

1. Jendželovský Marián, Marjov Ľubomír - Rakovský Imrich, Svoboda Vincent 3:0
2. Ivan Peter st., Matysko Ján - Svoboda Miroslav, Štefanič Gabriel 2:3
1. Marjov Ľubomír - Svoboda Miroslav 1:3
2. Matysko Ján - Rakovský Imrich 3:1
3. Jendželovský Marián - Svoboda Vincent 3:0
4. Ivan Peter st. - Štefanič Gabriel 3:1
5. Marjov Ľubomír - Rakovský Imrich 3:1
6. Matysko Ján - Svoboda Vincent 1:3
7. Jendželovský Marián - Štefanič Gabriel 3:1
8. Ivan Peter st. - Svoboda Miroslav 1:3
9. Marjov Ľubomír - Svoboda Vincent 3:2
10. Matysko Ján - Štefanič Gabriel 0:3
11. Jendželovský Marián - Svoboda Miroslav 3:0
12. Ivan Peter st. - Rakovský Imrich 3:0
13. Marjov Ľubomír - Štefanič Gabriel 1:3
14. Matysko Ján - Svoboda Miroslav 2:3
15. Jendželovský Marián - Rakovský Imrich 3:0
16. Koscelanský Jozef - Svoboda Vincent 0:3

Úspešnosť hráčov TJ STO Úbrež po 3. kole:

1. Svoboda Miroslav 10:2 2:1 83.3%
2. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
3. Svoboda Vincent 6:6 1:2 50.0%
4. Rakovský Imrich 6:6 1:2 50.0%
5. Štefanič Gabriel 3:5 1:1 37.5%

Tabuľka súťaže po 3. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 3 3 0 0 44:10 12
2. OKST Bracovce "B" 3 3 0 0 41:13 12
3. ŠKST Michalovce "D" 3 3 0 0 38:16 12
4. +2 STO Šírava Lúčky 3 3 0 0 38:16 12
5. +3 STK Orechová 3 2 0 1 31:23 9
6. -2 OŠK Blatná Polianka 3 2 0 1 32:22 9
7. +3 STK Kaluža 3 2 0 1 32:22 9
8. STO Sliepkovce 3 2 0 1 28:26 9
9. -4 STK Slávia Sobrance "B" 3 2 0 1 28:26 9
10. -3 OKST Budkovce "B" 3 1 0 2 28:26 6
11. +3 STO obec Tušická Nová Ves 3 1 0 2 23:31 6
12. ŠK Porostov 3 1 0 2 27:27 6
13. TJ STO Úbrež 3 1 0 2 31:23 6
14. -3 OKST Dúbravka 3 1 0 2 21:33 6
15. KPST Michalovce 3 0 0 3 15:39 3
16. STO Falkušovce 3 0 0 3 14:40 3
17. MKST Veľké Kapušany "D" 3 0 0 3 12:42 3
18. STO Beša 3 0 0 3 3:51 3


2. kolo 5.10.2013: Úbrež - Beša 17:1; Svoboda Miroslav, Rakovský Imrich a Svoboda Vincent po 4,5; Lukáč Milan 3,5

 

 

 

 

 

 

 

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Vargovčík Ján, Vojtko Gábor 3:0
2. Lukáč Milan, Rakovský Imrich - Šipoš Attila, Varga Adrián 3:1
1. Svoboda Miroslav - Šipoš Attila 3:1
2. Rakovský Imrich - Varga Adrián 3:0
3. Svoboda Vincent - Vargovčík Ján 3:0
4. Lukáč Milan - Vojtko Gábor 3:0
5. Svoboda Miroslav - Varga Adrián 3:0
6. Rakovský Imrich - Vargovčík Ján 3:0
7. Svoboda Vincent - Vojtko Gábor 3:0
8. Lukáč Milan - Šipoš Attila 1:3
9. Svoboda Miroslav - Vargovčík Ján 3:1
10. Rakovský Imrich Vojtko Gábor 3:0
11. Svoboda Vincent Šipoš Attila 3:0
12. Lukáč Milan - Varga Adrián 3:0
13. Svoboda Miroslav - Vojtko Gábor 3:0
14. Rakovský Imrich - Šipoš Attila 3:2
15. Svoboda Vincent - Varga Adrián 3:0
16. Lukáč Milan -  Vargovčík Ján 3:0

Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež po 2. kole:

1. Svoboda Miroslav 7:1 1:1 87.5%
2. Rakovský Imrich 6:2 1:1 75.0%
3. Lukáč Milan 3:1 1:0 75.0%
4. Svoboda Vincent 4:4 1:1 50.0%
5. Štefanič Gabriel 1:3 0:1 25.0%


Tabuľka súťaže po 2. kole:


por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. ŠK Stretavka 2 2 0 0 30:6 8
2. +6 ŠKST Michalovce "D" 2 2 0 0 27:9 8
3. OKST Bracovce "B" 2 2 0 0 27:9 8
4. OŠK Blatná Polianka 2 2 0 0 26:10 8
5. +2 STK Slávia Sobrance "B" 2 2 0 0 24:12 8
6. +3 STO Šírava Lúčky 2 2 0 0 21:15 8
7. -2 OKST Budkovce "B" 2 1 0 1 20:16 5
8. -2 STK Orechová 2 1 0 1 19:17 5
9. +7 STO Sliepkovce 2 1 0 1 14:22 5
10. -6 STK Kaluža 2 1 0 1 22:14 5
11. +3 OKST Dúbravka 2 1 0 1 17:19 5
12. TJ STO Úbrež 2 1 0 1 23:13 5
13. -2 ŠK Porostov 2 0 0 2 16:20 2
14. -4 STO obec Tušická Nová Ves 2 0 0 2 13:23 2
15. KPST Michalovce 2 0 0 2 8:28 2
16. -4 MKST Veľké Kapušany "D" 2 0 0 2 8:28 2
17. STO Falkušovce 2 0 0 2 7:29 2
18. STO Beša 2 0 0 2 2:34 2

 

1. kolo 26.9.2013: Orechová - Úbrež 12:6; Svoboda Miroslav 3, Rakovský Imrich 2, Štefanič Gabriel 1, Svoboda Vincent 0

1. Levický Michal st., Levický Michal ml. - Svoboda Vincent, Svoboda Miroslav 3:1
2. Lešo Martin, Nameš Štefan - Rakovský Imrich, Štefanič Gabriel 3:1
1. Levický Michal st. - Svoboda Miroslav 1:3
2. Nameš Štefan - Svoboda Vincent 3:0
3. Levický Michal ml. - Štefanič Gabriel 0:3
4. Lešo Martin - Rakovský Imrich 0:3
5. Levický Michal st. - Svoboda Vincent 3:0
6. Nameš Štefan - Štefanič Gabriel 3:2
7. Levický Michal ml. - Rakovský Imrich 3:0
8. Lešo Martin - Svoboda Miroslav 3:1
9. Levický Michal st. - Štefanič Gabriel 3:1
10. Nameš Štefan - Rakovský Imrich 1:3
11. Levický Michal ml. - Svoboda Miroslav 2:3
12. Lešo Martin - Svoboda Vincent 3:0
13. Levický Michal st. - Rakovský Imrich 3:0
14. Nameš Štefan - Svoboda Miroslav 0:3
15. Levický Michal ml. - Svoboda Vincent 3:1
16. Lešo Martin - Štefanič Gabriel 3:1


Úspešnosť hráčov v družstve TJ STO Úbrež
 
1. Svoboda Miroslav 3:1 0:1 75.0%
2. Rakovský Imrich 2:2 0:1 50.0%
3. Štefanič Gabriel 1:3 0:1 25.0%
4. Svoboda Vincent 0:4 0:1 0%


Vyžrebovanie stolnotenisovej 5. ligy okresy Michalovce a Sobrance (zápasy sa hrajú zvyčajne v sobotu o 17:00 hod.):

1.kolo 28.9.2013 Orechová - Úbrež

2.kolo 5.10.2013 Úbrež - Beša

3.kolo 12.10.2013 Tušická Nová Ves - Úbrež

4.kolo 19.10.2013 Úbrež - Veľké Kapušany D

5.kolo 26.10.2013 KPST Michalovce - Úbrež (18:00)

6.kolo 2.11.2013 Úbrež - Bracovce

7.kolo 16.11.2013 Budkovce B - Úbrež

8.kolo 23.11.2013 Úbrež - Dúbravka

9.kolo 30.11.2013 Sliepkovce - Úbrež

10.kolo 14.12.2013 Úbrež - Kaluža

11.kolo 21.12.2013 Sobrance B - Úbrež

12.kolo 11.1.2014 Úbrež - Michalovce D

13.kolo 18.1 2014 Stretávka - Úbrež

14.kolo 25.1.2014 Falkušovce - Úbrež

15.kolo 8.2.2014 Úbrež - Lúčky

16. kolo 15.2.2014 Blatná Polianka - Úbrež

17.kolo 22.2.2014 Úbrež - Porostov

O celkové umiestnenie: Skupina A o 1. – 6.miesto
Skupina B o 7. – 12.miesto
Skupina C o 13. – 18.miesto

18.kolo sobota 1.3.2014 o 17:00 hod

19.kolo sobota 8.3.2014 o 17:00 hod

20.kolo sobota 15.3.2014 o 17:00 hod

21.kolo sobota 22.4.2014 o 17:00 hod

22.kolo sobota 29.4.2014 o 17:00 hod