Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Dorastenci 2013/14

18. kolo 14.6.2014: Úbrež - Bežovce 3:7 (1:2); góly: Peter Tóth, Patrik Orosz, Erik Kima

II.A trieda dorastencov: 18. kolo - sobota 14.6.2014 o 17.00 h: Blatná Polianka - Koromľa 21:0 (12:0), Veľké Revištia - Porostov 3:6 (1:3), Sejkov - OŠK Pavlovce n/U 6:7 (3:2), Záhor - Tibava 2:4 (1:3), Úbrež - Bežovce 3:7 (1:2).

1. Blatná Polianka 18 15 0 3 118:32 45
2. Bežovce 18 13 1 4 76:49 40
3. OŠK Pavlovce n/U 18 13 0 5 77:66 39
4. Koromľa 18 11 1 6 97:53 34
5. Záhor 18 10 0 8 87:57 30
6. Tibava 18 9 0 9 76:85 27
7. Sejkov 18 7 0 11 66:84 21
8. Úbrež 18 4 0 14 50:93 12
9. Porostov 18 3 2 13 43:104 11
10. Veľké Revištia 18 2 2 14 31:98 8


17. kolo 7.6.2014: Tibava - Úbrež 9:2 (3:2); góly: Marek Streňo, Peter Varcholak

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: 17. kolo - sobota 7.6.2014 o 17.00 h: Bežovce - Blatná Polianka 4:1 (1:1), Tibava - Úbrež 9:2 (3:2), OŠK Pavlovce n/U - Záhor 6:2 (4:1), Porostov - Sejkov 7:3 (5:2), Koromľa - Veľké Revištia 2:2 (1:1).

1. Blatná Polianka 17 14 0 3 97:32 42
2. Bežovce 17 12 1 4 69:46 37
3. OŠK Pavlovce n/U 17 12 0 5 70:60 36
4. Koromľa 17 11 1 5 97:32 34
5. Záhor 17 10 0 7 85:53 30
6. Tibava 17 8 0 9 72:83 24
7. Sejkov 17 7 0 10 60:77 21
8. Úbrež 17 4 0 13 47:86 12
9. Porostov 17 2 2 13 37:101 8
10. Veľké Revištia 17 2 2 13 28:92 8

 

16. kolo 31.5.2014: Úbrež - Pavlovce 0:12 (0:5)

II.A trieda dorastencov: 16. kolo - sobota 31.5.2014 o 17.00 h: Blatná Polianka - Veľké Revištia 6:3 (1:0), Sejkov - Koromľa 1:15 (0:6), Záhor - Porostov 6:2 (3:1), Úbrež - OŠK Pavlovce n/U 0:12 (0:5), Bežovce - Tibava 3:0 kont. (hostia nenastúpili).

1. Blatná Polianka 16 14 0 2 96:28 42
2. Bežovce 16 11 1 4 65:45 34
3. Koromľa 16 11 0 5 95:30 33
4. OŠK Pavlovce n/U 16 11 0 5 64:58 33
5. Záhor 16 10 0 6 83:47 30
6. Sejkov 16 7 0 9 57:70 21
7. Tibava 16 7 0 9 63:81 21
8. Úbrež 16 4 0 12 45:77 12
9. Veľké Revištia 16 2 1 13 26:90 7
10. Porostov 16 1 2 13 30:98 5


15. kolo 24.5.2014: Porostov - Úbrež 8:1 (4:1); gól: Peter Varcholak

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: 15. kolo - sobota 24.5.2014 o 17.00 h: Tibava - Blatná Polianka 1:5 (1:4), OŠK Pavlovce n/U - Bežovce 3:0 (1:0), Porostov - Úbrež 8:1 (4:1), Koromľa - Záhor 5:2 (2:0), Veľké Revištia - Sejkov 9:0 (5:0).

1. Blatná Polianka 15 13 0 2 90:25 39
2. Bežovce 15 10 1 4 62:45 31
3. Koromľa 15 10 0 5 80:29 30
4. OŠK Pavlovce n/U 15 10 0 5 52:58 30
5. Záhor 15 9 0 6 77:45 27
6. Sejkov 15 7 0 8 56:55 21
7. Tibava 15 7 0 8 63:78 21
8. Úbrež 15 4 0 11 45:65 12
9. Veľké Revištia 15 2 1 12 23:84 7
10. Porostov 15 1 2 12 28:92 5
 

14. kolo 17.5.2014: Úbrež - Koromľa 1:7 (0:3); gól: Marek Streňo

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: 14. kolo - sobota 17.5.2014 o 17.00 h: Blatná Polianka - Sejkov 8:2 (5:1), Záhor - Veľké Revištia 4:1 (3:0), Úbrež - Koromľa 1:7 (0:3), Bežovce - Porostov 3:3 (1:1), Tibava - OŠK Pavlovce n/U 5:4 (2:2).

1. Blatná Polianka 14 12 0 2 85:24 36
2. Bežovce 14 10 1 3 62:42 31
3. Koromľa 14 9 0 5 75:27 27
4. Záhor 14 9 0 5 75:40 27
5. OŠK Pavlovce n/U 14 9 0 5 49:58 27
6. Sejkov 14 7 0 7 56:46 21
7. Tibava 14 7 0 7 62:73 21
8. Úbrež 14 4 0 10 44:57 12
9. Veľké Revištia 14 1 1 12 14:84 4
10. Porostov 14 0 2 12 20:91 2


13. kolo 10.5.2014: V.Revištia - Úbrež 4:1 (1:1); gól: Marek Streňo

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: z 12. kola - oprava: Tibava - Koromľa 0:12 (0:4), a nie 0:11 (0:4); 13. kolo - sobota 10.5.2014 o 16.30 h: OŠK Pavlovce n/U - Blatná Polianka 4:2 (2:1), Porostov - Tibava 1:6 (0:3), Koromľa - Bežovce 2:4 (1:2), Veľké Revištia - Úbrež 4:1 (1:1), Sejkov - Záhor 3:5 (1:3).

1. Blatná Polianka 13 11 0 2 77:22 33
2. Bežovce 13 10 0 3 59:39 30
3. OŠK Pavlovce n/U 13 9 0 4 45:53 27
4. Koromľa 13 8 0 5 68:26 24
5. Záhor 13 8 0 5 71:39 24
6. Sejkov 13 7 0 6 54:38 21
7. Tibava 13 6 0 7 57:69 18
8. Úbrež 13 4 0 9 43:50 12
9. Veľké Revištia 13 1 1 11 13:80 4
10. Porostov 13 0 1 12 17:88 1


12. kolo 3.5.2014: Úbrež - Sejkov 3:7 (1:4); góly: Marek Streňo 2, Tomáš Čisar

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: dohrávka 11. kola - štvrtok 1.5.2014 o 16.00 h: Veľké Revištia - Tibava 0:11 (0:5); 12. kolo - sobota 3.5.2014 o 16.30 h: Blatná Polianka - Záhor 11:3 (10:2), Úbrež - Sejkov 3:7 (1:4), Bežovce - Veľké Revištia 5:1 (2:0), Tibava - Koromľa 0:11 (0:4), OŠK Pavlovce n/U - Porostov 7:0 (4:0).

1. Blatná Polianka 12 11 0 1 75:18 33
2. Bežovce 12 9 0 3 55:37 27
3. Koromľa 12 8 0 4 66:22 24
4. OŠK Pavlovce n/U 12 8 0 4 41:51 24
5. Záhor 12 7 0 5 66:36 21
6. Sejkov 12 7 0 5 51:33 21
7. Tibava 12 5 0 7 51:68 15
8. Úbrež 12 4 0 8 42:46 12
9. Porostov 12 0 1 11 16:82 1
10. Veľké Revištia 12 0 1 11 9:79 1

 

11. kolo 26.4.2014: Záhor - Úbrež 11:2 (4:1); góly: Patrik Orosz 2

Úbrež: Kováč - Gejguš, Horňak, Minda, Matúš Mikula - Pužo, Kima, Orosz, Miker - Kiš, Mydliar

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: 10. kolo - sobota 19.4.2014 o 16.00 h: OŠK Pavlovce n/U - Veľké Revištia 3:0 kont. (hostia nenastúpili); 11. kolo - sobota 26.4.2014 o 16.00 h: Porostov - Blatná Polianka 0:9 (0:5), Koromľa - OŠK Pavlovce n/U 2:4 (1:2), Veľké Revištia - Tibava (odložené), Sejkov - Bežovce 5:2 (2:0), Záhor - Úbrež 11:2 (4:1).

1. Blatná Polianka 11 10 0 1 64:15 30
2. Bežovce 11 8 0 3 50:36 24
3. Záhor 11 7 0 4 63:25 21
4. Koromľa 11 7 0 4 54:22 21
5. OŠK Pavlovce n/U 11 7 0 4 34:51 21
6. Sejkov 11 6 0 5 44:30 18
7. Úbrež 11 4 0 7 39:39 12
8. Tibava 10 4 0 6 40:56 12
9. Veľké Revištia 10 0 1 9 8:63 1
10. Porostov 11 0 1 10 16:75 1

 

10. kolo 19.4.2014: Bl.Polianka - Úbrež 3:1 (2:0); gól: Patrik Orosz, ŽK: Michal Štefanič

Úbrež: Orosz - Staruch - Gejguš, Minda, P.Dubrovský - Dušan Poľak (18. Kima), T.Dubrovský, Matúš Mikula, Frič, T.Čisar(46. Horňak)Koceľa (46. Miker)








II.A trieda dorastencov: 10. kolo - sobota 19.4.2014 o 16.00 h: Blatná Polianka - Úbrež 3:1 (2:0), Bežovce - Záhor 1:5 (0:2), Tibava - Sejkov 5:3 (1:0), OŠK Pavlovce n/U - Veľké Revištia (nenahlásili), Porostov - Koromľa 1:5 (0:2).

1. Blatná Polianka 10 9 0 1 55:15 27
2. Bežovce 10 8 0 2 48:31 24
3. Koromľa 10 7 0 3 52:18 21
4. Záhor 10 6 0 4 52:23 18
5. Sejkov 10 5 0 5 39:28 15
6. OŠK Pavlovce n/U 9 5 0 4 27:49 15
7. Úbrež 10 4 0 6 37:28 12
8. Tibava 10 4 0 6 40:56 12
9. Porostov 10 0 1 9 16:66 1
10. Veľké Revištia 9 0 1 8 8:60 1
V tabuľke nie je zarátaný výsledok stretnutia: OŠK Pavlovce n/U - Veľké Revištia (10.k.).


II. A tr. dorastencov 2013/14 - jarná časť:

10.k 19.4.2014 16:00 B.Polianka - Úbrež

11.k 26.4.2014 16:00 Záhor - Úbrež       

12.k 3.5.2014 16:30 Úbrež - Sejkov

13.k 10.5.2014 16:30 V.Revištia - Úbrež

14.k 17.5.2014 17:00 Úbrež - Koromľa

15.k 24.5.2014 17:00 Porostov - Úbrež

16.k 31.5.2014 17:00 Úbrež - Pavlovce

17.k 7.6.2014 17:00 Tibava - Úbrež

18.k 14.6.2014 14:00 Úbrež - Bežovce


Prípravný futbalový zápas 12.4.2014: Úbrež - Jovsa 1:7 (0:3); gól: Marek Streňo

Úbrež: Gejguš - Streňo - Štofa, Mikulský, Dávid Poľak - Varcholák, Petruška, Orosz, Matúš Mikula - Miker, Pužo


Prípravný halový turnaj - 22.2.2014 v telocvični ZŠ

22.2.2014 sa v našej telocvični uskutočnil turnaj úbrežských dorastencov. Chlapci boli rozdelení do troch mužstiev a to Úbrežania, Jasenovčania a Fekišovčania. Turnaj bol mimoriadne vyrovnaný, keď si všetky mužstva pripísali po jedno víťazstvo, muselo o konečnom poradí rozhodovať skóre. Najlepšie ho mali chlapci z Fekišoviec a odniesli si víťazstvo v turnaji.. Na druhom mieste skončili chlapci z Úbreže a bronz získali Jasenovčania. Najlepším strelcom turnaja bol Peter Tóth z Jasenova so šiestimi gólmi. Vďaka patrí všetkým zúčastneným za pekné sobotné futbalové popoludnie.











Bilancia jesennej časti dorasteneckej súťaže II.A tr. ObFZ MI 2013/14:

Úbrežskí dorastenci skončili na 7. mieste s 12 bodmi a skóre 36:25. Najlepším strelcom družstva bol Marek Streňo s 15 gólmi, Dávid Poľak strelil 5 gólov, Miro Kiš 4, Peter Varcholák a Nikolas Pužo po 3, Tomáš Čisar a Miro Frič po 2, Lukáš Čisar a Ján Koceľa po 1 gól.

Najdlhšie bol na ihrisku Michal Gejguš – 763 minút. Podľa odohraného času nasledujú Dominik Minda 750 minút, Peter Varcholák 677, Dávid Poľak 667, Matúš Mikula 647, Marek Streňo a Lukáš Čisar po 642, Patrik Orosz 481, Miro Kiš 464, Jozef Štofa 379, Jozef Staruch 360, Tomáš Čisar 360, Nikolas Pužo 341, Marko Mikula 270, Janko Horňak 247, Ján Koceľa 174, Dominik Frič 147, Miro Frič 135, Vlado Regenda, Dušan Poľak, Peter Palenčár a Ján Polóny po 90, Rene Miker 75, Peter Tóth 45.


9. kolo 2.11.2013: Bežovce - Úbrež 1:0 (1:0)

Úbrež: Polóny - Staruch - Štofa (46. Tóth), Minda (75. Horňak), Gejguš (77. Pužo) - Da. Poľak (60. Orosz), L.Čisar, M.Frič, Varcholák (46. Mat.Mikula) - T.Čisar (46. Koceľa), Streňo

 

 

 

 

 



II.A trieda dorastencov - U19: - zo 6. kola - oprava: Bežovce - OŠK Pavlovce n/U 10:3 (5:1) a nie 10:2); - 9. kolo - sobota 2.11.2013 o 13.30 h: Koromľa - Bl. Polianka 7:1 (5:0), Porostov - Veľ. Revištia 2:2 (0:1), OŠK Pavlovce n/U - Sejkov 4:3 (1:2), Tibava - Záhor 4:3 (3:1), Bežovce - Úbrež 1:0 (1:0).

1. Blatná Polianka 9 8 0 1 52:14 24
2. Bežovce 9 8 0 1 47:26 24
3. Koromľa 9 6 0 3 47:17 18
4. Záhor 9 5 0 4 47:22 15
5. Sejkov 9 5 0 4 36:23 15
6. OŠK Pavlovce n/U 9 5 0 4 27:49 15
7. Úbrež 9 4 0 5 36:25 12
8. Tibava 9 3 0 6 35:53 9
9. Porostov 9 0 1 8 15:61 1
10. Veľké Revištia 9 0 1 8 8:60 1
Jesenná časť tejto súťaže sa stretnutiami 11. kola v dňoch 2.-3.11.2013 skončila


8. kolo 26.10.2013: Úbrež - Tibava 5:1 (2:0); góly: Miro Frič 2, Marek Streňo, Lukáš Čisar, Peťo Varcholák

Úbrež: Orosz - Palenčár - Štofa (65. Pužo) Minda, Gejguš - Varcholák, Streňo (46. M.Frič) L. Čisar, Mat.Mikula - Koceľa (60. Horňak) T. Čisar (46. Da. Poľak)

II.A trieda dorastencov - U19: - zo 7. kola: Porostov - Záhor 2:7 (0:2); - 8. kolo - sobota
26.10.2013 o 14.00 h: Bl. Polianka - Bežovce 5:0 (4:0), Úbrež - Tibava 5:1 (2:0), Záhor - OŠK
Pavlovce n/U 14:0 (7:0), Sejkov - Porostov 6:1 (4:1), Veľ. Revištia - Koromľa 2:4 (1:1).

1. Blatná Polianka 8 8 0 0 51:7 24
2. Bežovce 8 7 0 1 46:25 21
3. Záhor 8 5 0 3 44:18 15
4. Koromľa 8 5 0 3 40:16 15
5. Sejkov 8 5 0 3 33:19 15
6. Úbrež 8 4 0 4 36:24 12
7. OŠK Pavlovce n/U 8 4 0 4 22:46 12
8. Tibava 8 2 0 6 31:50 6
9. Porostov 8 0 0 8 13:59 0
10. Veľké Revištia 8 0 0 8 6:58 0


7. kolo 19.10.2013: Pavlovce - Úbrež 5:2 (1:1); góly: Marek Streňo 2

Úbrež: P.Orosz - Dušan Poľak, J.Štofa, D.Minda,M.Gejguš - P.Varcholak (81. R.Miker),L.Čisar, M.Streňo, Matúš Mikula (71.J.Horňák) - M.Kiš (68. N.Pužo), David Poľak

 

 

 

 

 

 

  

II.A trieda dorastencov - U19: - zo 6. kola - oprava: Záhor - Koromľa 3:1 (1:0) a nie 3:0; - 7. kolo - sobota 19.10.2013 o 14.00 h: Veľ. Revištia - Bl. Polianka 0:11 (0:5), Koromľa - Sejkov 2:3 (1:1), Porostov - Záhor : ( : ), OŠK Pavlovce n/U - Úbrež 5:2 (1:1), Tibava - Bežovce 7:10 (2:5).

1. Blatná Polianka 7 7 0 0 46:7 21
2. Bežovce 7 7 0 0 46:20 21
3. Koromľa 7 4 0 3 36:14 12
4. Sejkov 7 4 0 3 27:18 12
5. OŠK Pavlovce n/U 7 4 0 3 22:32 12
6. Úbrež 7 3 0 4 31:23 9
7. Záhor 6 3 0 3 23:16 9
8. Tibava 7 2 0 5 30:45 6
9. Porostov 6 0 0 6 10:46 0
10. Veľké Revištia 7 0 0 7 4:54 0
V tabuľke nie je zarátaný výsledok stretnutia: Porostov - Záhor (7.k.)

 

6. kolo 12.10.2013: Úbrež - Porostov 10:1 (4:1); góly: Marek Streňo 3 (1 z PK), Miro Kiš 2, Peter Varcholák 2, David Poľak, Janko Koceľa, Tomáš Čisar

Úbrež: Gejguš - Štofa, D. Minda, Streňo, Mat. Mikula - Varcholak, Poľak, Koceľa (46. L.Čisar) - Horňák (46. Pužo) Kiš, T.Čisar

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov - U19: - 6. kolo - sobota 12.10.2013 o 14.30 h: Bl. Polianka - Tibava 9:2 (4:1), Bežovce - OŠK Pavlovce n/U 10:2 (5:1), Úbrež - Porostov 10:1 (4:1), Záhor - Koromľa 3:0 (1:0), Sejkov - Veľ. Revištia 7:0 (3:0).

1. Blatná Polianka 6 6 0 0 35:7 18
2. Bežovce 6 6 0 0 36:13 18
3. Koromľa 6 4 0 2 33:11 12
4. Úbrež 6 3 0 3 29:18 9
5. Sejkov 6 3 0 3 24:16 9
6. Záhor 6 3 0 3 23:15 9
7. OŠK Pavlovce n/U 6 3 0 3 17:30 9
8. Tibava 6 2 0 4 23:35 6
9. Porostov 6 0 0 6 10:46 0
10. Veľké Revištia 6 0 0 6 4:43 0

 

5. kolo 6.10.2013: Koromľa - Úbrež 2:1 (2:0); gól: Tomáš Čisar

Úbrež: Gejguš - D.Frič, D.Minda, Regenda, Mat.Mikula - Varcholak, Poľak, Mar.Mikula, Orosz - Kiš (46. Pužo), T.Čisar

II.A trieda dorastencov - U19: - zo 4. kola: Úbrež - Veľ. Revištia 7:0 (po rozhodnutí ŠTK; pôvodne 7:0 nedohrané od 57´ pre pokles počtu hráčov hostí pod 7; ŠTK ponechala v platnosti výsledok z HP); - 5. kolo - sobota 5.10.2013 o 14.30 h: Sejkov - Bl. Polianka 1:3 (1:1), Veľ. Revištia - Záhor 1:10 (1:6), Koromľa - Úbrež 2:1 (2:0), Porostov -Bežovce 3:11 (1:7), OŠK Pavlovce n/U - Tibava 3:0 kont. (hostia nenastúpili).

1. Blatná Polianka 5 5 0 0 26:5 15
2. Bežovce 5 5 0 0 26:11 15
3. Koromľa 5 4 0 1 33:8 12
4. OŠK Pavlovce n/U 5 3 0 2 15:20 9
5. Záhor 5 2 0 3 20:15 6
6. Úbrež 5 2 0 3 19:17 6
7. Sejkov 5 2 0 3 17:16 6
8. Tibava 5 2 0 3 21:26 6
9. Porostov 5 0 0 5 9:36 0
10. Veľké Revištia 5 0 0 5 4:36 0

4. kolo 28.9.2013: Úbrež - Veľké Revištia 7:0 (6:0); nedohrané; rozhodca v 57. minúte ukončil zápas pre pokles počtu hráčov hostí na 6; góly Poľak Dávid 2, Pužo Nikolas 2, Streňo Marek 2, Kiš Miroslav

Úbrež: Gejguš - D.Frič - Varcholak, Minda, Mat. Mikula - Poľak, Streňo, Čisar - Miker (46. Horňak), Pužo, Kiš

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov - U19: - 4. kolo - sobota 28.9.2013 o 15.00 h: Bl. Polianka - OŠK Pavlovce n/U 7:0 (3:0), Tibava - Porostov 6:1 (4:0), Bežovce - Koromľa 5:2 (2:0), Úbrež - Veľ. Revištia 7:0 (6:0) nedohrané od 57´ pre pokles počtu hráčov hostí pod 7, Záhor - Sejkov 3:2 (1:0).

1. Blatná Polianka 4 4 0 0 23:4 12
2. Bežovce 4 4 0 0 15:8 12
3. Koromľa 4 3 0 1 31:7 9
4. Úbrež 4 2 0 2 18:15 6
5. Sejkov 4 2 0 2 16:13 6
6. Tibava 4 2 0 2 21:23 6
7. OŠK Pavlovce n/U 4 2 0 2 12:20 6
8. Záhor 4 1 0 3 10:14 3
9. Porostov 4 0 0 4 6:25 0
10. Veľké Revištia 4 0 0 4 3:26 0


3. kolo 21.9.2013: Sejkov - Úbrež 7:4 (3:2); góly:Marek Streňo 2, Dáv-Poľak 2

Úbrež: Staruch - L.Čisar, D.Minda, Štofa,Gejguš - Varcholak (46. Horňák), Streňo, Marko Mikula, Matúš Mikula (82. R.Miker) - Kiš (60. Pužo), D.Poľak

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov - U19: - 3. kolo - sobota 21.9.2013 o 15.00 h: Záhor - Bl. Polianka 1:2 (1:1), Sejkov - Úbrež 7:4 (3:2), Veľ. Revištia - Bežovce 2:3 (0:1), Koromľa - Tibava 17:1 (5:0), Porostov - OŠK Pavlovce n/U 3:6 (0:2)

1. Koromľa 3 3 0 0 29:2 9
2. Blatná Polianka 3 3 0 0 16:4 9
3. Bežovce 3 3 0 0 10:6 9
4. Sejkov 3 2 0 1 14:10 6
5. OŠK Pavlovce n/U 3 2 0 1 12:13 6
6. Úbrež 3 1 0 2 11:15 3
7. Tibava 3 1 0 2 15:22 3
8. Záhor 3 0 0 3 7:12 0
9. Porostov 3 0 0 3 5:19 0
10. Veľké Revištia 3 0 0 3 3:19 0

 

2. kolo 14.9.2013: Úbrež - Záhor 6:4 (5:1); góly: Streňo Marek 5, Kiš Miro

Úbrež: Orosz - Staruch - Mat.Mikula, D.Minda (80. Miker), Gejguš - Varcholak, Mar.Mikula, Čisar, Poľak - Kiš (60. Pužo), Streňo

 

 

 

 

 

 

 

 

1. kolo 7.9.2013: Úbrež - Bl. Polianka 1:4 (0:1); gól: Nikolas Pužo

Úbrež: Orosz - Gejguš, Staruch, Minda, Streňo - Varcholák, L.Čisar, T. Čisar, Mat. Mikula (35. D. Poľak) - Kiš (55. Pužo), Koceľa (46. Horňák)








Vyžrebovanie II.A triedy dorastencov:

Schválené výnimky: - Koromľa - doma v nedeľu o 2.30 h pred ÚHČ domácich stretnutí družstva
mužov Koromle (aj v prípade, ak družstvo mužov Koromle nehrá v príslušnú
nedeľu doma).

01. kolo - sobota 07.09.2013 o 15.30 h:
01. Úbrež - Blatná Polianka
02. Záhor - Bežovce
03. Sejkov - Tibava
04. Veľké Revištia - OŠK Pavlovce n/U
05. Koromľa - Porostov

02. kolo - sobota 14.09.2013 o 15.30 h:
06. Blatná Polianka - Porostov
07. OŠK Pavlovce n/U- Koromľa
08. Tibava - Veľké Revištia
09. Bežovce - Sejkov
10. Úbrež - Záhor

03. kolo - sobota 21.09.2013 o 15.00 h:
11. Záhor - Blatná Polianka
12. Sejkov - Úbrež
13. Veľké Revištia - Bežovce
14. Koromľa - Tibava
15. Porostov - OŠK Pavlovce n/U

04. kolo - sobota 28.09.2013 o 15.00 h:
16. Blatná Polianka - OŠK Pavlovce n/U
17. Tibava - Porostov
18. Bežovce - Koromľa
19. Úbrež - Veľké Revištia
20. Záhor - Sejkov

05. kolo - sobota 05.10.2013 o 14.30 h:
21. Sejkov - Blatná Polianka
22. Veľké Revištia - Záhor 67. Záhor - Veľké Revištia
23. Koromľa - Úbrež
24. Porostov - Bežovce
25. OŠK Pavlovce n/U- Tibava 

06. kolo - sobota 12.10.2013 o 14.30 h:
26. Blatná Polianka - Tibava
27. Bežovce - OŠK Pavlovce n/U
28. Úbrež - Porostov 73. Porostov - Úbrež
29. Záhor - Koromľa 74. Koromľa - Záhor
30. Sejkov - Veľké Revištia

07. kolo - sobota 19.10.2013 o 14.00 h:
31. Veľké Revištia - Blatná Polianka
32. Koromľa - Sejkov
33. Porostov - Záhor
34. OŠK Pavlovce n/U- Úbrež
35. Tibava - Bežovce

08. kolo - sobota 26.10.2013 o 14.00 h:
36. Blatná Polianka - Bežovce
37. Úbrež - Tibava
38. Záhor - OŠK Pavlovce n/U
39. Sejkov - Porostov
40. Veľké Revištia - Koromľa

09. kolo - sobota 02.11.2013 o 13.30 h: 
41. Koromľa - Blatná Polianka
42. Porostov - Veľké Revištia
43. OŠK Pavlovce n/U- Sejkov
44. Tibava - Záhor
45. Bežovce - Úbrež 


Prípravný zápas 24.8.2013: Jovsa - Úbrež 6:1; gól : Rene Minda


Úbrež: Orosz - R. Minda, Štofa, Gejguš, D.Minda - Varchoľak, Čisar, Mat.Mikula - D.Poľak, Koceľa