Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Futbal muži 2013/14


Bilancia futbalovej súťaže III. A triedy ObFZ MI ročník 2013/14:

V jarnej časti súťaže dosahovalo naše mužstvo ešte slabšie výsledky, ako v jeseni. Celý ročník sme ukončili na 6. mieste so 16 bodmi a pasívnym skóre 29:33. Zo 14 zápasov sme vyhrali iba 5, 1 zápas sme remízovali a 8 zápasov prehrali.

Góly: Našim najlepším strelcom bol Lukáš Čisar, ktorý hral iba v jeseni a strelil 9 gólov. Druhým najlepším strelcom bol Juan Pablo Tovar Mesa, ktorý za nás začal hrať až na jar a strelil 4 góly. Po 3 góly dali Erik Buksár a Dušan Poľak, po 2 góly Ján Ondejka a Martin Kornúc, po jednom góle Rasťo Serbak, Marek Streňo, Martin Beňo a Milan Ivanco.

Žlté karty: Oproti jeseni, keď sme neinkasovali ani jednu červenú ani žltú kartu, na jar dostali žlté karty títo naši hráči: Braňo Mečiar, Dušan Poľak, Jozef Staruch, Tomáš Lukáč, Rasťo Serbák a Róbert Antonič.

Odohrané minúty: Najviac odohraných minút má za celú sezónu 2013/14 Ľuboš Mirda - 1215. Ďalšie poradie hráčov podľa odohraných minút je nasledovné: Martin Beňo 985, Tomáš Lenarčič 887, Marek Streňo 886, Dušan Poľak 876, Martin Kornúc 807, Tomáš Lukáč 806, Róbert Antonič 696, Matej Andričík, Lukáš Čisar, Rasťo Serbak a Ján Ondejka po 630, Ľuboš Tokár 546, Pablo Tovar 512, Martin Koškovský 495, Erik Buksár 460, Jozef Staruch a Juraj Soták po 450, Michal Gejguš 441, Anton Chovanec 270, Milan Ivanco 192, Patrik Orosz 125, Daniel Hvižďák 90, Braňo Mečiar 83, Lukáš Petruška 33, Laco Maščák 21, Peter Tóth 14. 


Gulašový zápas "Úbrežania" - "Legionári" 0:1 (0:0)

 

 

 

 

 

 

 

 


14. kolo 1.6.2014: Úbrež - Jovsa 0:2 (0:0)

Úbrež: Mirda - Koškovský, Soták, Serbak, Gejguš - Lenarčič (78. Lukáč), Buksár (59. Antonič), Beňo, Ondejka - Poľak (85. Orosz), Tovar

 

 

 

 

 

 

 


III.A trieda mužov: 14. kolo - nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h: Jastrabie pri MI - Stretava 2:2 (1:1), Úbrež - Jovsa 0:2 (0:0), Horňa - Ruský Hrabovec 4:0 (2:0), Veľké Revištia B - Nižná Rybnica 2:6 (2:3).

1. Jovsa 14 11 0 3 33:17 33
2. Ruský Hrabovec 14 10 0 4 44:21 30
3. Horňa 14 7 2 5 31:24 23
4. Nižná Rybnica 14 7 1 6 32:36 22
5. Veľké Revištia B 14 6 1 7 29:30 19
6. Úbrež 14 5 1 8 29:33 16
7. Stretava 14 4 2 8 20:38 14
8. Jastrabie pri MI 14 2 1 11 15:34 7
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3).


13. kolo 25.5.2014: Stretava - Úbrež 3:4 (1:3); góly: Dušan Poľak, Ján Ondejka, Juan Pablo Tovar Mesa, Erik Buksar; ŽK: Rasťo Serbak, Róbert Antonič

Úbrež: Mirda - Koškovský, Soták, Serbák, Gejguš - Buksár (82. Orosz), Lukáč (72. Antonič), Beňo, Ondejka - Poľak (87. Tokár), Tovar

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: - z 12. kola z 18.5.2014: Jastrabie pri MI - Úbrež 0:3 kont. (pre NŠH domácich mladšieho ako 16 rokov; pôvodne 4:1); 13. kolo - nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h: Nižná Rybnica - Jastrabie pri MI 2:1 (1:1), Ruský Hrabovec - Veľké Revištia B 2:1 (0:0), Jovsa - Horňa 0:4 (0:2), Stretava - Úbrež 3:4 (1:3).

1. Ruský Hrabovec 13 10 0 3 44:17 30
2. Jovsa 13 10 0 3 31:17 30
3. Horňa 13 6 2 5 27:24 20
4. Veľké Revištia B 13 6 1 6 27:24 19
5. Nižná Rybnica 13 6 1 6 26:34 19
6. Úbrež 13 5 1 7 29:31 16
7. Stretava 13 4 1 8 18:36 13
8. Jastrabie pri MI 13 2 0 11 13:32 6
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3)

 

12. kolo 18.5.2014: Jastrabie - Úbrež 4:1 (2:0); gól: Erik Buksar

Úbrež: Mirda - Gejguš, Serbak, Ondejka, Soták - Streňo (77. Poľak), Lukáč (59. Antonič), Kornúc (57. Buksár), Lenarčič - Tovar, Beňo

Čo sme nedokázali na zelenom trávniku, poriešilo sa za zeleným stolom.
III.A tr.mužov : Jastrabie pri MI - ÚBREŽ 0:3 kont. Kontumované pre NŠH vekovo mladšieho ako 16 rokov za družstvo domácich.

 

 

 

 

 

 


III.A trieda mužov: 12. kolo - nedeľa 18.5.2014 o 17.00 h: Jastrabie pri MI - Úbrež 4:1 (2:0), Horňa - Stretava 1:1 (0:1), Veľké Revištia B - Jovsa 3:0 (1:0), Nižná Rybnica - Ruský Hrabovec 4:1 (1:0).

1. Jovsa 12 10 0 2 31:13 30
2. Ruský Hrabovec 12 9 0 3 42:16 27
3. Veľké Revištia B 12 6 1 5 26:22 19
4. Horňa 12 5 2 5 23:24 17
5. Nižná Rybnica 12 5 1 6 24:33 16
6. Stretava 12 4 1 7 15:32 13
7. Úbrež 12 3 1 8 23:32 10
8. Jastrabie pri MI 12 3 0 9 16:28 9
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3).


11. kolo 11.5.2014: Úbrež - Horňa 3:4 (1:3); góly: Dušan Poľak, Martin Kornúc, Rastislav Serbak

Úbrež: Mirda - Gejguš, Ondejka, Serbak, Lenarčič - Buksár (29. Tovar), Kornúc, Lukáč, Streňo - Antonič (46. Koškovský), Poľak (77. Petruška)

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: 11. kolo - nedeľa 11.5.2014 o 16.30 h: Ruský Hrabovec - Jastrabie pri MI 5:3 (2:3), Jovsa - Nižná Rybnica 3:1 (3:1), Stretava - Veľké Revištia B 4:0 (0:0), Úbrež - Horňa 3:4 (1:3).

1. Jovsa 11 10 0 1 31:10 30
2. Ruský Hrabovec 11 9 0 2 41:12 27
3. Veľké Revištia B 11 5 1 5 23:22 16
4. Horňa 11 5 1 5 22:23 16
5. Nižná Rybnica 11 4 1 6 20:32 13
6. Stretava 11 4 0 7 14:31 12
7. Úbrež 11 3 1 7 22:28 10
8. Jastrabie pri MI 11 2 0 9 12:27 6
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3)


10. kolo 4.5.2014: V.Revištia - Úbrež 3:3 (2:2); góly: Juan Pablo Tovar Mesa 2, Erik Buksar

Úbrež: Mirda - Soták, Ondejka, Lenarčič, Staruch - Buksár (80. Tokár), Beňo,Lukáč (46. Antonič), Streňo, Poľak (65. Orosz), Tovar

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: 10. kolo - nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h: Jastrabie pri MI - Horňa 0:5 (0:2), Veľké Revištia B - Úbrež 3:3 (2:2), Nižná Rybnica - Stretava 3:2 (2:2), Ruský Hrabovec - Jovsa 2:0 (1:0).

1. Jovsa 10 9 0 1 28:9 27
2. Ruský Hrabovec 10 8 0 2 36:9 24
3. Veľké Revištia B 10 5 1 4 23:18 16
4. Horňa 10 4 1 5 18:20 13
5. Nižná Rybnica 10 4 1 5 19:29 13
6. Úbrež 10 3 1 6 19:24 10
7. Stretava 10 3 0 7 10:31 9
8. Jastrabie pri MI 10 2 0 8 9:22 6
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3)


9. kolo 27.4.2014: Úbrež - N.Rybnica 1:2 (0:1); gól: Juan Pablo Tovar Mesa; ŽK: Mečiar

Úbrež: Mirda - Soták,Mečiar (84. Orosz), Ondejka, Lenarčič - Buksár, Kornúc, Beňo (17. Antonič, 69. Gejguš), Lukáč, Serbak, Tovar

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: 9. kolo - nedeľa 27.4.2014 o 16.00 h: Jovsa - Jastrabie pri MI 2:1 (2:0), Stretava - Ruský Hrabovec 0:3 (0:0), Úbrež - Nižná Rybnica 1:2 (0:1), Horňa - Veľké Revištia B 2:1 (0:1).

1. Jovsa 9 9 0 0 28:7 27
2. Ruský Hrabovec 9 7 0 2 34:9 21
3. Veľké Revištia B 9 5 0 4 20:15 15
4. Horňa 9 3 1 5 13:20 10
5. Nižná Rybnica 9 3 1 5 16:27 10
6. Úbrež 9 3 0 6 16:21 9
7. Stretava 9 3 0 6 8:28 9
8. Jastrabie pri MI 9 2 0 7 9:17 6


8. kolo 20.4.2014: R.Hrabovec - Úbrež 5:1 (3:0); gól: Ondejka z PK

Úbrež: Mirda - Ondejka - Staruch, Serbák, Gejguš (60. Antonič) - Streňo, Beňo (70. Tokár), Lukáč, Buksar, Kornúc - Poľak








III.A trieda mužov: 8. kolo - nedeľa 20.4.2014 o 16.00 h: Jastrabie pri MI - Veľké Revištia B 0:1 (0:1), Nižná Rybnica - Horňa 4:4 (2:3), Ruský Hrabovec - Úbrež 5:1 (3:0), Jovsa - Stretava 2:0 (2:0).

1. Jovsa 8 8 0 0 26:6 24
2. Ruský Hrabovec 8 6 0 2 31:9 18
3. Veľké Revištia B 8 5 0 3 19:13 15
4. Úbrež 8 3 0 5 15:19 9
5. Stretava 8 3 0 5 8:25 9
6. Horňa 8 2 1 5 11:19 7
7. Nižná Rybnica 8 2 1 5 14:26 7
8. Jastrabie pri MI 8 2 0 6 8:15 6


III. A tr. mužov 2013/14 - jarná časť:

8. kolo 20.4.2014 16:00 R.Hrabovec - Úbrež

9. kolo 27.4.2014 16:00 Úbrež - N.Rybnica

10. kolo 4.5.2014 16:30 V.Revištia - Úbrež

11. kolo 11.5.2014 13:30 Úbrež - Horňa

12. kolo: 18.5.2014 17:00 Jastrabie - Úbrež

13. kolo 25.5.2014 17:00 Stretava - Úbrež

14. kolo 1.6.2014 17:00 Úbrež - Jovsa



Prípravný futbalový zápas 13.4.2014: Nižná Rybnica - Úbrež 4:2 (3:0); góly: Patrik Orosz, Dušan Poľak

Úbrež: Mirda - Soták - Gejguš, Ondejka, R. Antonič - Buksár, Beňo, Lukáč, Kornúc - Streňo, D. Poľak (Orosz, Tokár)









Prípravný futbalový zápas 30.3.2014: Úbrež - Zbudza 1:2 (0:1); gól: Erik Buksár

Úbrež: Mirda - Koškovský - Gejguš (Tokár), Lenarčič (Buksár), R.Antonič (D.Minda) - Streňo, Beňo, Lukáč, Kornúc - Pablo Tovar, Petruška (Poľak)









Prípravný futbalový zápas 23.3.2014: Zbudza - Úbrež 4:1 (2:0); gól : Janko Ondejka

Úbrež: Orosz - Ondejka, Gejguš (Tokár), Mečiar, Lenarčič (D.Minda) - Poľak (Petruška), Lukáč (Hvižďák), Kornúc, R.Antonič (Buksar) - Pablo Tovar, Streňo









Prípravný zápas 9.3.2014 : Úbrež - Bl.Polianka 2:5 (0:4); góly: Ondejka (z PK), Streňo

Úbrež:
Mirda (50.Orosz) . Ondejka, Tokár (39. Gejguš), Hvižďák, Lenarčič - Streňo, Kornúc, Andričík, Poľak - Skyba, Orosz (46. D.Minda)









Prípravný futbalový zápas 2.3.2014: Bl. Polianka - Úbrež 2:1 (2:0); gól: Milan Drotár

Úbrež: Mirda - Ondejka, Tokár (Gejguš), Koškovský, D.Frič - Streňo, Drotár, Beňo, Kornúc - Dušan Poľak (David poľak), Orosz (D. Minda)









Prípravný halový turnaj 8.2.2014 - telocvičňa ZŠ Úbrež - 1. ročník úbrežského miniturnaja:

Turnaja sa zúčastnili 4 mužstva: Úbrež - starší, Úbrež mladší, Úbrež - Jasenovčania a Úbrež - legionári. Zvíťazili Jasenovčania, najlepším strelcom bol Milan Drotár.









Futbalový turnaj mikroregiónu OKNA

V piatok 27.12.2013 sa v telocvični michalovského gymnázia odohral ďalší ročník futbalového turnaja mikroregiónu OKNA. Zúčastnilo sa na ňom 6 mužstiev, ktoré boli rozdelené do 2 skupín. V skupine A sa predstavili mužstvá V. Revíšť, Úbreže a Rem. Hámrov, v skupine B si sily zmerali V. Rybnica, V. Remety a N. Rybnica. Jednou z podmienok turnaja bol vek hráčov vyšší ako 30 rokov, za každé mužstvo však mohol nastúpiť aj jeden mladší hráč. Našu obec reprezentovali títo hráči: Martin Beňo, Miroslav Svoboda, Daniel Hvižďák, Miroslav Frič ml, Ľuboš Mirda a neskôr naše mužstvo doplnili Dušan Maščák a Rasťo Serbák. Výber Úbreže obsadil konečné tretie miesto po týchto výsledkoch:
Skupina A:
Úbrež - V. Revištia 3:1 (2:0) góly: M.Frič 2, M.Beňo
Úbrež - Rem. Hámre 0:2 (0:1)
zápas o 3. miesto: Úbrež - Vyš. Rybnica 3:1 (3:0) góly: R.Serbák 2, M.Beňo.

Víťazom turnaja sa stali futbalisti Rem. Hámrov, pred Vyš. Remetami a tretím Úbrežom. Zemiakovú medailu si odniesla Vyš. Rybnica, na 5. mieste skončili V. Revištia a na 6. mieste Niž. Rybnica.


Exhibičný zápas: Úbrež DORASTENCI - Úbrež MUŽI 2:2 (1:1); na pokutové kopy 5:7; góly: Janko Horňák, Miro Kiš - Dušan Poľak, Martin Kornúc; najkrajší gól z penaltového rozstrelu: Mišo Gejguš
DORASTENCI:
Mirda - D.Frič, Štofa, D.Minda, Gejguš, Varcholák, David Poľak, Matúš Mikula, Koceľa, Horňák, Pužo, Kiš, Džad, Miker.
MUŽI:
Orosz - Lenarčič, Petruška, Hvižďák, Tokár, Beňo, L.Maščák, M.Řeřicha, D.Řeřicha, Streňo, L.Čisar, Kornúc, Bely, Dušan Poľak









Bilancia jesennej časti súťaže III. A tr. ObFZ MI ročník 2013/14:

V jesennej časti súťaže naše mužstvo zo 7 zápasov 3 vyhralo a 4 prehralo. Umiestnili sme sa na 4. mieste s počtom bodov 9 a vyrovnaným skóre 14:14. Suvarénne najlepším strelcom mužstva bol Lukáš Čisar s počtom strelených gólov 9. Marek Streňo, Martin Beňo, Dušan Poľak, Martin Kornúc a Milan Ivanco strelili po 1 gól. Červenú ani žltú kartu v jesennej časti súťaže nedostal nikto.
Plný čas 630 minút odohrali Matej Andričík a Lukáš Čisar. Ďalšie poradie hráčov podľa odohraných minút je nasledovné: Ľuboš Mirda 585, Marek Streňo a Martin Beňo po 540, Ľuboš Tokár 510, Martin Kornúc 481, Dušan Poľak 462, Tomáš Lenarčič 450, Róbert Antonič 440, Tomáš Lukáč 349, Anton Chovanec, Martin Koškovský a Jozef Staruch po 270, Milan Ivanco 192, Rasťo Serbák a Daniel Hvižďák po 90, Patrik Orosz 77, Laco Maščák 21, Lukáš Petruška 19, Peter Tóth 14.

7. kolo z 20.10.2013: Jovsa - Úbrež 2:1 (0:0); gól: Lukáš Čisar

Úbrež: Orosz (46. Mirda) - Rasťo Serbák - R.Antonič, M.Andričík, T.Lenarčič - M.Streňo, T.Lukáč, M.Kornúc, A.Chovanec - L.Čisar, D.Poľak

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: - 7. kolo - nedeľa 20.10.2013 o 14.00 h: Stretava - Jastrabie pri MI 2:0 (1:0), Jovsa - Úbrež 2:1 (0:0), Rus. Hrabovec - Horňa 2:0 (1:0), Niž. Rybnica - Veľ. Revištia B 2:0 (1:0).

1. Jovsa 7 7 0 0 24:6 21
2. Ruský Hrabovec 7 5 0 2 26:8 15
3. Veľké Revištia B 7 4 0 3 18:13 12
4. Úbrež 7 3 0 4 14:14 9
5. Stretava 7 3 0 4 8:23 9
6. Jastrabie pri MI 7 2 0 5 8:14 6
7. Horňa 7 2 0 5 7:15 6
8. Nižná Rybnica 7 2 0 5 10:22 6
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3).


6. kolo z 13.10.2013: Úbrež - Stretava 2:0 (2:0); góly: Kornúc Martin (z PK), Čisar Lukáš;

Úbrež: Mirda - Andričík - Tokár (72. Poľak), Lenarčič, R.Antonič (81.Orosz) - Streňo, Kornúc, Beňo, Chovanec - Ivanco (72. L.Petruška), Čisar

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: - 6. kolo - nedeľa 13.10.2013 o 14.30 h: Jastrabie pri Michalovciach - Niž. Rybnica 4:1 (2:0), Veľ. Revištia B - Rus. Hrabovec 2:3 (1:1), Horňa - Jovsa 1:3 (0:2), Úbrež - Stretava 2:0 (2:0)

1. Jovsa 6 6 0 0 22:5 18
2. Ruský Hrabovec 6 4 0 2 24:8 12
3. Veľké Revištia B 6 4 0 2 18:11 12
4. Úbrež 6 3 0 3 13:12 9
5. Jastrabie pri MI 6 2 0 4 8:12 6
6. Horňa 6 2 0 4 7:13 6
7. Stretava 6 2 0 4 6:23 6
8. Nižná Rybnica 6 1 0 5 8:22 3
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3).


5. kolo 6.10.2013: Úbrež - Jastrabie 1:0 (1:0); gól: Čisar Lukáš

Úbrež: Mirda - Andričík - Tokár, Hvižďák, Lenarčič - Poľak (60. Kornúc), Beňo, Lukáč, Streňo - Čisar, Ivanco (77. Tóth)

 

 

 

 

 

 


III.A trieda mužov: - 5. kolo - nedeľa 6.10.2013 o 14.30 h: Úbrež - Jastrabie pri MI 1:0 (1:0), Stretava - Horňa 3:0 (0:0), Jovsa - Veľ. Revištia B 6:1 (2:1), Rus. Hrabovec - Niž. Rybnica 5:2 (2:1)

1. Jovsa 5 5 0 0 19:4 15
2. Veľké Revištia B 5 4 0 1 16:8 12
3. Ruský Hrabovec 5 3 0 2 21:6 9
4. Úbrež 5 2 0 3 11:12 6
5. Horňa 5 2 0 3 6:10 6
6. Stretava 5 2 0 3 6:21 6
7. Jastrabie pri MI 5 1 0 4 4:11 3
8. Nižná Rybnica 5 1 0 4 7:18 3
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Jovsa (-3).


4. kolo 29.9.2013: Horňa - Úbrež 2:1 (1:0); gól: v 50. min Ivanco Milan

Úbrež: Mirda - Koškovský - Tokár, Andričík, Lenarčič - Lukáč (80. Orosz), Beňo, Kornúc, Chovanec - Poľak (46. Ivanco), Čisar

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: - 4. kolo - nedeľa 29.9.2013 o 15.00 h: Jastrabie pri MI - Rus. Hrabovec 1:0 (1:0), Niž. Rybnica - Jovsa 1:3 (1:1), Veľ. Revištia B - Stretava 5:0 (3:0), Horňa - Úbrež 2:1 (1:0).

1. Veľké Revištia B 4 4 0 0 15:2 12
2. Jovsa 4 4 0 0 13:3 12
3. Ruský Hrabovec 4 2 0 2 16:4 6
4. Horňa 4 2 0 2 6:7 6
5. Úbrež 4 1 0 3 10:12 3
6. Jastrabie pri MI 4 1 0 3 4:10 3
7. Nižná Rybnica 4 1 0 3 5:13 3
8. Stretava 4 1 0 3 3:21 3

 

3. kolo 19.9.2013: Úbrež - Veľké Revištia "B" 1:4 (1:2);l: Poľak Dušan

Úbrež: Mirda - Koškovský, Andričik, Staruch,Tokár - Streňo, Beňo, Kornúc, R.Antonič - Čisar, Poľak (70. L.Maščák)

 

 

 

 

 

 

 

III.A trieda mužov: - 3. kolo - nedeľa 22.9.2013 o 15.00 h: Horňa - Jastrabie pri MI 3:1 (2:0), Úbrež - Veľ. Revištia B 1:4 (1:2), Stretava - Niž. Rybnica 3:2 (2:2), Jovsa - Rus. Hrabovec 2:0 (1:0)

1. Jovsa 3 3 0 0 10:2 9
2. Veľké Revištia B 3 3 0 0 10:2 9
3. Ruský Hrabovec 3 2 0 1 16:3 6
4. Úbrež 3 1 0 2 9:10 3
5. Horňa 3 1 0 2 4:6 3
6. Nižná Rybnica 3 1 0 2 4:10 3
7. Stretava 3 1 0 2 3:16 3
8. Jastrabie pri MI 3 0 0 3 3:10 0

 

2. kolo 15.9.2013: Nižná Rybnica -Úbrež 0:7 (0:5); góly: Čisar Lukáš 5, Beňo Martin, Streňo Marek

Úbrež: Mirda - Koškovský - Tokár (80. Orosz), Andričík, Staruch - R.Antonič, Beňo, Kornúc, Streňo - Čisar, Poľak


1. kolo 8.9.2013: Úbrež - Ruský Hrabovec 1:6 (0:2); gól: Čisar Lukáš

Úbrež: Mirda - Andričík - Staruch, Tokár, Lenarčič - R.Antonič, Beňo, Lukáč, Streňo - Poľak, Čisar








 


III.A trieda mužov - jesenná časť súťaže:

1. kolo - nedeľa 08.09.2013 o 15.30 h:
Veľké Revištia B - Jastrabie pri MI
Horňa - Nižná Rybnica
Úbrež - Ruský Hrabovec
Stretava - Jovsa

2. kolo - nedeľa 15.09.2013 o 15.30 h:
Jastrabie pri MI - Jovsa
Ruský Hrabovec - Stretava
Nižná Rybnica - Úbrež
Veľké Revištia B - Horňa 


3. kolo - nedeľa 22.09.2013 o 15.00 h:
Horňa - Jastrabie pri MI
Úbrež - Veľké Revištia B
Stretava - Nižná Rybnica
Jovsa - Ruský Hrabovec


4. kolo - nedeľa 29.09.2013 o 15.00 h:
Jastrabie pri MI - Ruský Hrabovec
Nižná Rybnica - Jovsa
Veľké Revištia B - Stretava
Horňa - Úbrež 


5. kolo - nedeľa 06.10.2013 o 14.30 h:
Úbrež - Jastrabie pri MI
Stretava - Horňa
Jovsa - Veľké Revištia B
Ruský Hrabovec - Nižná Rybnica 


6. kolo - nedeľa 13.10.2013 o 14.30 h:
Jastrabie pri MI - Nižná Rybnica
Veľké Revištia B - Ruský Hrabovec
Horňa - Jovsa
Úbrež - Stretava


7. kolo - nedeľa 20.10.2013 o 14.00 h:
Stretava - Jastrabie pri MI
Jovsa - Úbrež
Ruský Hrabovec - Horňa
Nižná Rybnica - Veľké Revištia B


Prípravný zápas 1.9.2013 ÚBREŽ - Zbudza 2:1 (0:1); góly: Lukáš Čisar 2


Úbrež: Mirda (46. Orosz) - Ondejka (10. D. Frič), Tokár, Koškovský, Lenarčič - Kornúc, Beňo, Lukáč, Petruška - Čisar, Poľak (60. Teleky)

 

 

 

 

 




Turnaj v Blatnej Polianke 4.8.2013:


Úbrež - Veľké Revištia "B" 1:1 gól našich Slavo Petruška

Blatná Polianka - Úbrež 3:0

Blatná Polianka - Veľké revištia "B" 2:1

Celkové poradie: 1.Bl.Polianka, 2. Veľ.Revištia "B", 3. Úbrež

Vďaka všetkým chlapcom ktorí prišli hrať, aj napriek veľkej horúčave, menovite: Dušan Poľak, René Serbak, Martin Beňo, Robo Antonič, Slavo Petruška, Tomáš Lenarčič, Peťo Dedina, Paťo Petruška, Marek Streňo, Luky Čisar, Janko Antonič, Matej Andričík, Paťo Orosz, Janko Ondejka.

 

Prípravný futbalový zápas 28.7.2013: Hažín - Úbrež 5:2 (0:1); góly: Ján Antonič, Tomáš Dubrovský

Úbrež: Mirda - Ondejka - P.Dubrovský, D.Frič, Lenarčič - Čisar, M.Frič, Andričík, T. Dubrovský - Antonič, Teleky (striedali: D.Poľak, S.Petruška R. Antonič)

 

 

 

 

 

 

 


Prípravný futbalový zápas 21.7.2013:  Blatná Polianka - Úbrež 2:1 (2:0); gól: Lukáš Čisar

Úbrež: Mirda - Ondejka, D.Fič, P.Dubrovský, René Serbák - Poľak (Petruška), Beňo (Lenarčič), Andričík, Streňo (R. Antonič) - J. Antonič, Čisar