Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Stolný tenis 2012/13

22. kolo 23.3.2013: Úbrež - Tušická Nová Ves 11:7; Štefanič G. 4, Svoboda M. 3, Svoboda V. a Tkáčik J. po 2

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Jendželovský Marián, Marjov Ľubomír 1:3
2. Štefanič Gabriel, Tkáčik Juraj - Ivan Peter st., Matysko Ján 2:3
1. Svoboda Miroslav - Matysko Ján 3:0
2. Svoboda Vincent -  Marjov Ľubomír 0:3
3. Štefanič Gabriel -  Jendželovský Marián 3:2
4. Tkáčik Juraj - Ivan Peter st. 3:2
5. Svoboda Miroslav - Marjov Ľubomír 3:0
6. Svoboda Vincent -  Jendželovský Marián 1:3
7. Štefanič Gabriel - Ivan Peter st. 3:2
8. Tkáčik Juraj - Matysko Ján 3:2
9. Svoboda Miroslav - Jendželovský Marián 1:3
10. Svoboda Vincent - Ivan Peter st. 3:0
11. Štefanič Gabriel -  Matysko Ján 3:2
12. Tkáčik Juraj -  Marjov Ľubomír 2:3
13. Svoboda Miroslav - Ivan Peter st. 3:2
14. Svoboda Vincent - Matysko Ján 3:1
15. Štefanič Gabriel - Marjov Ľubomír 3:0
16. Tkáčik Juraj - Jendželovský Marián 1:3

 

 

 

 

 

 


Úspešnosť hráčov v dvojhre po 22. kole: Hvižďák M. 51:15 (77,27%); Svoboda M. 53:30 (63,86%); Svoboda V. 38:46 (45,24%); Štefanič G. 35:48 (42,17%), Tkáčik J. 4:6 (40%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 22. kole: Hvižďák M. 11:7 (61,11%); Štefanič G. 11:9 (55%); Svoboda M. 8:13 (38,10%); Svoboda V. 8:13 (38,10%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Konečná tabuľka 5. ligy:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 21 21 0 0 269:109 63
2. OKST Bracovce "B" 21 17 1 3 255:123 56
3. ŠKST Michalovce "D" 21 15 2 4 268:110 53
4. TTC Vojany Tigers "C" 21 15 1 5 224:154 52
5. STK Kaluža 21 12 1 8 217:161 46
6. ŠK Stretavka 21 11 0 10 192:186 43

7. STO Sliepkovce 21 13 3 5 212:166 50
8. Slávia Sobrance "B" 21 11 2 8 194:184 45
9. TJ STO Úbrež 21 11 1 9 203:175 44
10. STO obec Tušická Nová Ves 21 8 1 12 184:194 38
11. STK Orechová 21 7 2 12 169:209 37
12. OKST Budkovce "B" 21 6 4 11 164:214 37

13. OKST Dúbravka 20 7 0 13 124:236 34
14. OŠK Blatná Polianka 20 4 1 15 136:224 29
15. +2 STO Falkušovce 20 1 4 15 106:254 26
16. TTC Michalovce 20 2 2 16 121:239 26
17. ŠK Porostov 20 1 3 16 130:230 25


21. kolo 16.3.2013: Úbrež - Sobrance "B" 9:9; Svoboda M., Svoboda V. a Štefanič G. po 3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 21. kole: Hvižďák M. 51:15 (77,27%); Svoboda M. 50:29 (63,29%); Svoboda V. 36:44 (45%); Štefanič G. 31:48 (39,24%), Tkáčik J. 2:4 (33,33%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 21. kole: Hvižďák M. 11:7 (61,11%); Štefanič G. 11:8 (59,89%); Svoboda M. 8:12 (40%); Svoboda V. 8:12 (40%), Tkáčik J. 0:1 (0%)

Tabuľka po 21. kole - nadstavba o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STO Sliepkovce 20 12 3 5 201:159 47
8. Slávia Sobrance "B" 20 10 2 8 182:178 42
9. TJ STO Úbrež 20 10 1 9 192:168 41
10. STO obec Tušická Nová Ves 20 8 1 11 177:183 37
11. STK Orechová 20 7 2 11 162:198 36
12. OKST Budkovce "B" 20 6 4 10 158:202 36


20. kolo 9.3.2013: Úbrež - Sliepkovce 3:15; Tkáčik 2, Svoboda M. 1, Svoboda V. 0, Štefanič G. 0

1. Štefanič Gabriel, Tkáčik Juraj - Minda Kamil, Sabol Martin 2:3
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Minda Kamil, Adam Ivo 1:3
1. Svoboda Miroslav - Minda Kamil 3:2
2. Svoboda Vincent - Sabol Martin 1:3
3. Štefanič Gabriel - Minda Kamil 1:3
4. Tkáčik Juraj - Adam Ivo 1:3
5. Svoboda Miroslav - Sabol Martin 1:3
6. Svoboda Vincent - Minda Kamil 0:3
7. Štefanič Gabriel - Adam Ivo 1:3
8. Tkáčik Juraj - Minda Kamil 0:3
9. Svoboda Miroslav - Minda Kamil 2:3
10. Svoboda Vincent - Adam Ivo 1:3
11. Štefanič Gabriel - Minda Kamil 2:3
12. Tkáčik Juraj - Sabol Martin 3:1
13. Svoboda Miroslav - Adam Ivo 1:3
14. Svoboda Vincent - Minda Kamil 1:3
15. Štefanič Gabriel -  Sabol Martin 1:3
16. Tkáčik Juraj - Minda Kamil 3:1

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 20. kole: Hvižďák M. 51:15 (77,27%); Svoboda M. 47:28 (62,67%); Svoboda V. 33:43 (43,42%); Štefanič G. 28:47 (37,33%), Tkáčik J. 2:4 (33,33%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 20. kole: Hvižďák M. 11:7 (61,11%); Štefanič G. 11:8 (59,89%); Svoboda M. 8:11 (42,11%); Svoboda V. 8:11 (42,11%), Tkáčik J. 0:1 (0%)

Tabuľka po 20. kole - nadstavba o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STO Sliepkovce 19 12 2 5 192:150 45
8. Slávia Sobrance "B" 19 10 1 8 173:169 40
9. TJ STO Úbrež 19 10 0 9 183:159 39
10. STK Orechová 19 7 2 10 155:187 35
11. STO obec Tušická Nová Ves 19 7 1 11 166:176 34
12. OKST Budkovce "B" 19 6 3 10 149:193 34


19. kolo 2.3.2013: Orechová - Úbrež 12:6; Svoboda M., Svoboda V. a Štefanič G. po 2, Hvižďák M. 0

1. Levický Michal st., Levický Michal ml. - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:0
2. Lešo Martin, Nameš Štefan - Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 3:2
1. Levický Michal st. - Svoboda Miroslav 3:1
2. Nameš Štefan - Hvižďák Martin 3:1
3. Levický Michal ml. - Svoboda Vincent 2:3
4. Lešo Martin - Štefanič Gabriel 0:3
5. Levický Michal st. - W.O. 3:0
6. Nameš Štefan - Svoboda Vincent 0:3
7. Levický Michal ml. - Štefanič Gabriel 2:3
8. Lešo Martin - Svoboda Miroslav 3:2
9. Levický Michal st. - Svoboda Vincent 3:0
10. Nameš Štefan - Štefanič Gabriel 3:1
11. Gecko Peter - Svoboda Miroslav 1:3
12. Lešo Martin - W.O. 3:0
13. Levický Michal st. -  Štefanič Gabriel 3:0
14. Nameš Štefan - Svoboda Miroslav 0:3
15. Gecko Peter - W.O. 3:0
16. Lešo Martin - Svoboda Vincent 3:1 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 19. kole: Hvižďák M. 51:15 (77,27%); Svoboda M. 46:25 (64,79%); Svoboda V. 33:39 (45,83%); Štefanič G. 28:43 (39,44%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 19. kole: Hvižďák M. 11:7 (61,11%); Štefanič G. 11:7 (61,11%); Svoboda M. 8:10 (44,44%); Svoboda V. 8:10 (44,44%)

Tabuľka po 19. kole - nadstavba o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STO Sliepkovce 18 11 2 5 177:147 42
8. Slávia Sobrance "B" 18 10 1 7 171:153 39
9. TJ STO Úbrež 18 10 0 8 180:144 38
10. STK Orechová 18 7 1 10 146:178 33
11. OKST Budkovce "B" 18 6 2 10 140:184 32
12. STO obec Tušická Nová Ves 18 6 1 11 150:174 31


18. kolo 24.2.2013: Budkovce "B" - Úbrež 8:10; Hvižďák M. 3,5; Svoboda M. 3; Svoboda V. 2, Štefanič G. 1,5 

1. Červenák Viliam, Tkáč Martin - Štefanič Gabriel, Hvižďák Martin 0:3
2. Bréda Miroslav, Horňák Jozef - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:2
1. Bréda Miroslav - Svoboda Miroslav 2:3
2. Červenák Viliam - Hvižďák Martin 0:3
3. Tkáč Martin - Štefanič Gabriel 3:0
4. Horňák Jozef -  Svoboda Vincent 3:0
5. Bréda Miroslav - Hvižďák Martin 3:2
6. Červenák Viliam - Štefanič Gabriel 3:1
7. Tkáč Martin - Svoboda Vincent 1:3
8. Horňák Jozef - Svoboda Miroslav 0:3
9. Bréda Miroslav - Štefanič Gabriel 0:3
10. Červenák Viliam - Svoboda Vincent 3:1
11. Tkáč Martin - Svoboda Miroslav 1:3
12. Horňák Jozef - Hvižďák Martin 2:3
13. Bréda Miroslav - Svoboda Vincent 0:3
14. Červenák Viliam Svoboda Miroslav 3:2
15. Tkáč Martin - Hvižďák Martin 0:3
16. Horňák Jozef - Štefanič Gabriel 3:1 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 18. kole: Hvižďák M. 51:14 (78,46%); Svoboda M. 44:23 (65,67%); Svoboda V. 31:37 (45,59%); Štefanič G. 26:41 (38,81%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 18. kole: Hvižďák M. 11:6 (64,71%); Štefanič G. 11:6 (64,71%); Svoboda M. 8:9 (47,06%); Svoboda V. 8:9 (47,06%)

Tabuľka po 18. kole - nadstavba o 7.-12. miesto:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
7. STO Sliepkovce 17 10 2 5 166:140 39
8. Slávia Sobrance "B" 17 10 1 6 164:142 38
9. TJ STO Úbrež 17 10 0 7 174:132 37
10. OKST Budkovce "B" 17 6 2 9 133:173 31
11. STK Orechová 17 6 1 10 134:172 30
12. STO obec Tušická Nová Ves 17 5 1 11 139:167 28


17. kolo 16.2.2013: Sobrance - Úbrež 8:10; Hvižďák M. 4, Svoboda M., Svoboda V. a Štefanič G. po 2

1. Kozma Jozef, Hajaš Marcel -  Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 3:2
2. Pinkovský Miroslav, Barbarič Stanislav - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:0
1. Kozma Jozef -  Hvižďák Martin 0:3
2. Hajaš Marcel -  Svoboda Vincent 3:2
3. Pinkovský Miroslav -  Svoboda Miroslav 1:3
4. Barbarič Stanislav - Štefanič Gabriel 0:3
5. Kozma Jozef - Svoboda Vincent 3:1
6. Hajaš Marcel Svoboda Miroslav 3:1
7. Pinkovský Miroslav - Štefanič Gabriel 1:3
8. Barbarič Stanislav - Hvižďák Martin 0:3
9. Kozma Jozef - Svoboda Miroslav 3:0
10. Hajaš Marcel - Štefanič Gabriel 3:0
11. Pinkovský Miroslav - Hvižďák Martin 0:3
12. Barbarič Stanislav - Svoboda Vincent 2:3
13. Kozma Jozef - Štefanič Gabriel 3:2
14. Hajaš Marcel -  Hvižďák Martin 1:3
15. Pinkovský Miroslav - Svoboda Vincent 0:3
16. Barbarič Stanislav - Svoboda Miroslav 1:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 17. kole: Hvižďák M. 48:13 (78,69%); Svoboda M. 41:22 (65,08%); Svoboda V. 29:35 (45,31%); Štefanič G. 25:38 (39,68%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 17. kole: Hvižďák M. 10:6 (62,5%); Štefanič G. 10:6 (62,5%); Svoboda M. 8:8 (50%); Svoboda V. 8:8 (50%)

Tabuľka po 17. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 16 16 0 0 209:79 48
2. ŠKST Michalovce "D" 16 13 2 1 219:69 44
3. OKST Bracovce "B" 16 13 1 2 196:92 43
4. TTC Vojany Tigers "C" 16 12 1 3 176:112 41
5. STK Kaluža 16 11 1 4 187:101 39
6. ŠK Stretavka 16 11 0 5 168:120 38
7. STO Sliepkovce 16 9 2 5 153:135 36
8. Slávia Sobrance "B" 16 9 1 6 152:136 35
9. TJ STO Úbrež 16 9 0 7 164:124 34
10. OKST Budkovce "B" 16 6 2 8 125:163 30
11. STK Orechová 16 6 1 9 128:160 29
12. STO obec Tušická Nová Ves 16 5 1 10 134:154 27
13. OKST Dúbravka 16 3 0 13 82:206 22
14. OŠK Blatná Polianka 16 3 0 13 101:187 22
15. TTC Michalovce 16 1 2 13 90:198 20
16. ŠK Porostov 16 0 2 14 95:193 18
17. STO Falkušovce 16 0 2 14 69:219 18


16. kolo 9.2.2013: Úbrež - Stretavka 8:10; Hvižďák M. 3,5; Svoboda V. 2,5; Svoboda M. 1,5; Štefanič G. 0,5

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Šarocký Matej st.,Zemánek Tomáš 3:1
2. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Luco Radoslav, Marcinčák Miloš 3:0
1. Svoboda Miroslav - Šarocký Matej st. 3:2
2. Hvižďák Martin - Zemánek Tomáš 3:1
3. Svoboda Vincent - Luco Radoslav 0:3
4. Štefanič Gabriel - Marcinčák Miloš 0:3
5. Svoboda Miroslav - Zemánek Tomáš 2:3
6. Hvižďák Martin - Luco Radoslav 3:0
7. Svoboda Vincent -  Marcinčák Miloš 2:3
8. Štefanič Gabriel - Šarocký Matej st. 1:3
9. Svoboda Miroslav - Luco Radoslav 2:3
10. Hvižďák Martin - Marcinčák Miloš 3:1
11. Svoboda Vincent - Šarocký Matej st. 3:2
12. Štefanič Gabriel - Zemánek Tomáš 2:3
13. Svoboda Miroslav - Marcinčák Miloš 0:3
14. Hvižďák Martin - Šarocký Matej st. 0:3
15. Svoboda Vincent -  Zemánek Tomáš 3:1
16. Štefanič Gabriel -  Luco Radoslav 2:3

 

 

 

 

 

 

 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 16. kole: Hvižďák M. 44:13 (77,19%); Svoboda M. 39:20 (66,1%); Svoboda V. 27:33 (45%); Štefanič G. 23:36 (38,98), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 16. kole
: Hvižďák M. 10:5 (66,67%); Štefanič G. 10:5 (66,67%); Svoboda M. 8:7 (53,33%); Svoboda V. 8:7 (53,33%)

Tabuľka po 16. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 14 14 0 0 180:72 42
2. ŠKST Michalovce "D" 15 12 2 1 207:63 41
3. OKST Bracovce "B" 15 12 1 2 184:86 40
4. TTC Vojany Tigers "C" 15 11 1 3 166:104 38
5. STK Kaluža 15 11 1 3 181:89 38
6. +2 ŠK Stretavka 15 10 0 5 152:118 35
7. Slávia Sobrance "B" 15 9 1 5 144:126 34
8. STO Sliepkovce 15 8 2 5 140:130 33
9. TJ STO Úbrež 15 8 0 7 154:116 31
10. OKST Budkovce "B" 15 6 1 8 116:154 28
11. STK Orechová 15 6 0 9 119:151 27
12. STO obec Tušická Nová Ves 15 4 1 10 122:148 24
13. OKST Dúbravka 15 3 0 12 78:192 21
14. OŠK Blatná Polianka 14 3 0 11 87:165 20
15. TTC Michalovce 14 1 2 11 85:167 18
16. ŠK Porostov 15 0 2 13 90:180 17
17. STO Falkušovce 15 0 2 13 63:207 17



15. kolo 30.1.2013: Lúčky - Úbrež 14:4; Hvižďák M. 2, Svoboda M. a Štefanič G. po 1

1. Hospodár Juraj, Kalaj Milan - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:1
2. Sekletár Ladislav, Sokologorský Jozef -  Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 3:2
1. Hospodár Juraj - Svoboda Miroslav 3:0
2. Sokologorský Jozef - Hvižďák Martin 3:2
3. Sekletár Ladislav -  Svoboda Vincent 3:0
4. Kalaj Milan - Štefanič Gabriel 3:2
5. Hospodár Juraj - Hvižďák Martin 3:0
6. Sokologorský Jozef - Svoboda Vincent 3:0
7. Sekletár Ladislav - Štefanič Gabriel 2:3
8. Kalaj Milan - Svoboda Miroslav 3:1
9. Hospodár Juraj -  Svoboda Vincent 3:0
10. Sokologorský Jozef - Štefanič Gabriel 3:0
11. Sekletár Ladislav - Svoboda Miroslav 3:2
12. Kalaj Milan - Hvižďák Martin 2:3
13. Hospodár Juraj - Štefanič Gabriel 3:0
14. W.O -. Svoboda Miroslav 0:3
15. Sekletár Ladislav - Hvižďák Martin 0:3
16. Kalaj Milan -  Svoboda Vincent 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 15. kole: Hvižďák M. 41:12 (77,36%); Svoboda M. 38:17 (69,09%); Svoboda V. 25:31 (44,64%); Štefanič G. 23:32 (41,82), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 15. kole: Hvižďák M. 9:5 (64,29%); Štefanič G. 9:5 (64,29%); Svoboda M. 7:7 (50%); Svoboda V. 7:7 (50%)

Tabuľka po 15. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 14 14 0 0 180:72 42
2. ŠKST Michalovce "D" 15 12 2 1 207:63 41
3. OKST Bracovce "B" 14 11 1 2 171:81 37
4. TTC Vojany Tigers "C" 14 10 1 3 155:97 35
5. STK Kaluža 14 10 1 3 165:87 35
6. Slávia Sobrance "B" 15 9 1 5 144:126 34
7. STO Sliepkovce 14 8 2 4 135:117 32
8. ŠK Stretavka 14 9 0 5 142:110 32
9. TJ STO Úbrež 14 8 0 6 146:106 30
10. OKST Budkovce "B" 15 6 1 8 116:154 28
11. STK Orechová 14 5 0 9 109:143 24
12. STO obec Tušická Nová Ves 14 4 1 9 114:138 23
13. OKST Dúbravka 15 3 0 12 78:192 21
14. OŠK Blatná Polianka 14 3 0 11 87:165 20
15. TTC Michalovce 14 1 2 11 85:167 18
16. ŠK Porostov 14 0 2 12 83:169 16
17. STO Falkušovce 14 0 2 12 61:191 16


14. kolo 13.1.2013: Úbrež - Budkovce B 14:4; Hvižďák M. a Svoboda M. po 4,5, Svoboda V. a Štefanič G. po 2,5

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Horňák Marek, Horňák Jozef 3:1
2. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Bréda Miroslav, Tkáč Martin 3:0
1. Svoboda Miroslav - Horňák Marek 3:1
2. Hvižďák Martin - Tkáč Martin 3:1
3. Svoboda Vincent - Horňák Jozef 0:3
4. Štefanič Gabriel -  Bréda Miroslav 3:0
5. Svoboda Miroslav - Tkáč Martin 3:1
6. Hvižďák Martin - Horňák Jozef 3:2
7. Svoboda Vincent - Bréda Miroslav 3:1
8. Štefanič Gabriel - Horňák Marek 1:3
9. Svoboda Miroslav - Horňák Jozef 3:1
10. Hvižďák Martin - Bréda Miroslav 3:0
11. Svoboda Vincent - Horňák Marek 2:3
12. Štefanič Gabriel - Tkáč Martin 3:0
13. Svoboda Miroslav Bréda Miroslav 3:0
14. Hvižďák Martin - Horňák Marek 3:1
15. Svoboda Vincent - Tkáč Martin 3:0
16. Štefanič Gabriel - Horňák Jozef 0:3

 

 

 

 

 

 


Úspešnosť hráčov v dvojhre po 14. kole: Hvižďák M. 39:10 (79,59%); Svoboda M. 38:14 (73,08%); Svoboda V. 25:27 (48,08%); Štefanič G. 22:29 (43,14), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 14. kole: Hvižďák M. 9:4 (69,23%); Štefanič G. 9:4 (69,23%); Svoboda M. 7:6 (53,85%); Svoboda V. 7:6 (53,85%)

Tabuľka po 14. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 13 13 0 0 166:68 39
2. ŠKST Michalovce "D" 14 11 2 1 191:61 38
3. OKST Bracovce "B" 13 10 1 2 160:74 34
4. TTC Vojany Tigers "C" 13 10 1 2 148:86 34
5. STK Kaluža 13 9 1 3 152:82 32
6. Slávia Sobrance "B" 13 8 1 4 124:110 30
7. TJ STO Úbrež 13 8 0 5 142:92 29
8. -2 ŠK Stretavka 13 8 0 5 131:103 29
9. STO Sliepkovce 13 7 2 4 119:115 29
10. STK Orechová 13 5 0 8 104:130 23
11. OKST Budkovce "B" 12 4 1 7 89:127 21
12. +2 OŠK Blatná Polianka 14 3 0 11 87:165 20
13. OKST Dúbravka 13 3 0 10 67:167 19
14. STO obec Tušická Nová Ves 12 2 1 9 87:129 17
15. TTC Michalovce 12 1 2 9 73:143 16
16. ŠK Porostov 13 0 2 11 81:153 15
17. STO Falkušovce 13 0 2 11 59:175 15


13. kolo 12.1.2013: Tušická Nová Ves - Úbrež 6:12; Hvižďák M. 3,5, Svoboda M. a Svoboda V. po 3, Štefanič G. 2,5 

1. Jendželovský Marián, Marjov Ľubomír - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:2
2. Ivan Peter st., Matysko Ján -  Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 0:3
1. Matysko Ján - Svoboda Miroslav 1:3
2. Marjov Ľubomír - Hvižďák Martin 2:3
3. Jendželovský Marián - Svoboda Vincent 3:1
4. Ivan Peter st. - Štefanič Gabriel 0:3
5. Matysko Ján - Hvižďák Martin 0:3
6. Marjov Ľubomír - Svoboda Vincent 2:3
7. Jendželovský Marián - Štefanič Gabriel 2:3
8. Ivan Peter st. - Svoboda Miroslav 2:3
9. Matysko Ján -  Svoboda Vincent 0:3
10. Marjov Ľubomír - Štefanič Gabriel 3:2
11. Jendželovský Marián - Svoboda Miroslav 3:2
12. Ivan Peter st. - Hvižďák Martin 2:3
13. Matysko Ján - Štefanič Gabriel 3:1
14. Marjov Ľubomír - Svoboda Miroslav 0:3
15. Jendželovský Marián - Hvižďák Martin 3:2
16. Koscelanský Jozef - Svoboda Vincent 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 13. kole: Hvižďák M. 35:10 (77,78%); Svoboda M. 34:14 (70,83%); Svoboda V. 23:25 (47,92%); Štefanič G. 20:27 (42,55), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 13. kole: Hvižďák M. 8:4 (66,67%); Štefanič G. 8:4 (66,67%); Svoboda M. 6:6 (50%); Svoboda V. 6:6 (50%)

Tabuľka po 13. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "D" 13 11 1 1 182:52 36
2. STO Šírava Lúčky 12 12 0 0 152:64 36
3. OKST Bracovce "B" 12 10 0 2 151:65 32
4. TTC Vojany Tigers "C" 12 9 1 2 131:85 31
5. ŠK Stretavka 13 8 0 5 131:103 29
6. -2 Slávia Sobrance "B" 12 8 1 3 120:96 29
7. STK Kaluža 11 7 1 3 120:78 26
8. TJ STO Úbrež 12 7 0 5 128:88 26
9. STO Sliepkovce 12 6 2 4 106:110 26
10. STK Orechová 12 5 0 7 99:117 22
11. OKST Budkovce "B" 11 4 1 6 85:113 20
12. OKST Dúbravka 12 3 0 9 64:152 18
13. STO obec Tušická Nová Ves 12 2 1 9 87:129 17
14. OŠK Blatná Polianka 13 2 0 11 77:157 17
15. TTC Michalovce 11 1 2 8 72:126 15
16. ŠK Porostov 12 0 2 10 73:143 14
17. STO Falkušovce 12 0 2 10 58:158 14


12. kolo 22.12.2012: Úbrež - Kaluža 7:11; Hvižďák M. a Svoboda M. po 2, Svoboda V. a Štefanič G. po 1

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Kondáš Peter, Riebesam Norbert 1:3
2. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Bendžuch Michal, Sorokáč Štefan st. 1:3
1. Svoboda Miroslav - Kondáš Peter 1:3
2. Hvižďák Martin - Riebesam Norbert 1:3
3. Svoboda Vincent - Sorokáč Štefan st. 1:3
4. Štefanič Gabriel - Bendžuch Michal 3:2
5. Svoboda Miroslav - Riebesam Norbert 1:3
6. Hvižďák Martin - Sorokáč Štefan st. 3:1
7. Svoboda Vincent - Bendžuch Michal 3:2
8. Štefanič Gabriel - Kondáš Peter 1:3
9. Svoboda Miroslav - Sorokáč Štefan st. 3:1
10. Hvižďák Martin - Bendžuch Michal 3:0
11. Svoboda Vincent - Kondáš Peter 0:3
12. Štefanič Gabriel - Riebesam Norbert 1:3
13. Svoboda Miroslav - Bendžuch Michal 3:0
14. Hvižďák Martin - Kondáš Peter 2:3
15. Svoboda Vincent - Riebesam Norbert 0:3
16. Štefanič Gabriel - W.O. 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 12. kole: Hvižďák M. 32:9 (78,05%); Svoboda M. 31:13 (70.45%); Svoboda V. 20:24 (45.45%); Štefanič G. 18:25 (41,86), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 12. kole: Hvižďák M. 7:4 (63,64%); Štefanič G. 7:4 (63,64%); Svoboda M. 6:5 (54,55%); Svoboda V. 6:5 (54,55%)

Tabuľka po 12. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. ŠKST Michalovce "D" 12 10 1 1 166:50 33
2. STO Šírava Lúčky 11 11 0 0 140:58 33
3. OKST Bracovce "B" 11 9 0 2 134:64 29
4. Slávia Sobrance "B" 12 8 1 3 120:96 29
5. TTC Vojany Tigers "C" 11 8 1 2 117:81 28
6. ŠK Stretavka 12 8 0 4 125:91 28
7. STK Kaluža 11 7 1 3 120:78 26
8. TJ STO Úbrež 11 6 0 5 116:82 23
9. STO Sliepkovce 11 5 2 4 95:103 23
10. STK Orechová 11 5 0 6 95:103 21
11. OKST Budkovce "B" 11 4 1 6 85:113 20
12. OKST Dúbravka 11 3 0 8 57:141 17
13. STO obec Tušická Nová Ves 11 2 1 8 81:117 16
14. +2 OŠK Blatná Polianka 12 2 0 10 76:140 16
15. TTC Michalovce 11 1 2 8 72:126 15
16. ŠK Porostov 12 0 2 10 73:143 14
17. STO Falkušovce 11 0 2 9 56:142 13


11. kolo 15.12.2012: Sliepkovce - Úbrež 10:8; Hvižďák M. 4,5, Svoboda M 2, Štefanič G. 1,5

1. Minda Kamil, Sabol Martin - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:2
2. Adam Ivo, Minda Kamil - Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 0:3
1. Minda Kamil - Svoboda Miroslav 3:2
2. Sabol Martin - Hvižďák Martin 1:3
3. Minda Kamil - Svoboda Vincent 3:0
4. Adam Ivo - Štefanič Gabriel 3:1
5. Minda Kamil - Hvižďák Martin 0:3
6. Sabol Martin - Svoboda Vincent 3:1
7. Minda Kamil - Štefanič Gabriel 3:0
8. Adam Ivo - Svoboda Miroslav 3:1
9. Minda Kamil - Svoboda Vincent 3:0
10. Sabol Martin - Štefanič Gabriel 2:3
11. Minda Kamil - Svoboda Miroslav 2:3
12. Adam Ivo - Hvižďák Martin 1:3
13. Minda Kamil - Štefanič Gabriel 3:1
14. Sabol Martin - Svoboda Miroslav 1:3
15. Minda Kamil - Hvižďák Martin 0:3
16. Adam Ivo - Svoboda Vincent 3:2

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 11. kole: Hvižďák M. 30:7 (81,08%); Svoboda M. 29:11(72,5%); Svoboda V. 19:21 (47,5%); Štefanič G. 17:23 (42,5), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 11. kole: Hvižďák M. 7:3 (70%); Štefanič G. 7:3 (70%); Svoboda M. 6:4 (60%); Svoboda V. 6:4 (60%)

Tabuľka po 11. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 11 11 0 0 140:58 33
2. ŠKST Michalovce "D" 11 9 1 1 149:49 30
3. Slávia Sobrance "B" 11 8 0 3 111:87 27
4. OKST Bracovce "B" 10 8 0 2 121:59 26
5. ŠK Stretavka 11 7 0 4 113:85 25
6. TTC Vojany Tigers "C" 10 7 1 2 103:77 25
7. STK Kaluža 10 6 1 3 109:71 23
8. TJ STO Úbrež 10 6 0 4 109:71 22
9. STK Orechová 10 5 0 5 94:86 20
10. STO Sliepkovce 10 4 2 4 84:96 20
11. -2 OKST Budkovce "B" 10 4 1 5 79:101 19
12. OKST Dúbravka 10 3 0 7 53:127 16
13. STO obec Tušická Nová Ves 10 2 0 8 72:108 14
14. TTC Michalovce 10 1 2 7 65:115 14
15. ŠK Porostov 11 0 2 9 68:130 13
16. OŠK Blatná Polianka 11 1 0 10 64:134 13
17. STO Falkušovce 10 0 2 8 50:130 12


10. kolo 8.12.2012: Úbrež - Vojany C 7:11; Hvižďák M. 3, Svoboda M. 2, Svoboda V. a Štefanič G. po 1

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent -  Havrila František, Varga Vojtech 1:3
2. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Krajnyik Zsolt, Mórik Alexander 0:3
1. Svoboda Miroslav - Varga Vojtech 3:2
2. Hvižďák Martin - Krajnyik Zsolt 3:2
3. Svoboda Vincent - Mórik Alexander 0:3
4. Štefanič Gabriel - Havrila František 1:3
5. Svoboda Miroslav - Krajnyik Zsolt 3:2
6. Hvižďák Martin - Mórik Alexander 3:1
7. Svoboda Vincent - Havrila František 1:3
8. Štefanič Gabriel - Varga Vojtech 3:2
9. Svoboda Miroslav - Mórik Alexander 0:3
10. Hvižďák Martin - Havrila František 1:3
11. Svoboda Vincent - Varga Vojtech 3:0
12. Štefanič Gabriel - Krajnyik Zsolt 1:3
13. Svoboda Miroslav - Havrila František 1:3
14. Hvižďák Martin - Varga Vojtech 3:2
15. Svoboda Vincent - Krajnyik Zsolt 1:3
16. Štefanič Gabriel - Mórik Alexander 1:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 10. kole: Hvižďák M. 26:7 (78,79%); Svoboda M. 27:9 (75%); Svoboda V. 19:17 (52,78%); Štefanič G. 16:20 (44,44%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 10. kole: Hvižďák M. 6:3 (66,67%); Štefanič G. 6:3 (66,67%); Svoboda M. 6:3 (66,67%); Svoboda V. 6:3 (66,67%)

Tabuľka po 10. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 10 10 0 0 130:50 30
2. ŠKST Michalovce "D" 10 8 1 1 133:47 27
3. OKST Bracovce "B" 10 8 0 2 121:59 26
4. Slávia Sobrance "B" 10 8 0 2 106:74 26
5. +2 ŠK Stretavka 10 6 0 4 103:77 22
6. +2 TTC Vojany Tigers "C" 9 6 1 2 89:73 22
7. -2 TJ STO Úbrež 9 6 0 3 101:61 21
8. -2 STK Kaluža 9 5 1 3 96:66 20
9. OKST Budkovce "B" 9 4 1 4 71:91 18
10. STK Orechová 9 4 0 5 82:80 17
11. STO Sliepkovce 9 3 2 4 74:88 17
12. +2 OKST Dúbravka 9 3 0 6 51:111 15
13. STO obec Tušická Nová Ves 9 2 0 7 64:98 13
14. -2 TTC Michalovce 9 1 2 6 61:101 13
15. OŠK Blatná Polianka 10 1 0 9 58:122 12
16. ŠK Porostov 10 0 1 9 59:121 11
17. STO Falkušovce 9 0 1 8 41:121 10


9. kolo 1.12.2012: ŠKST Michalovce D - Úbrež 14:4; Hvižďák M. 1,5, Svoboda M.1, Štefanič G. 0,5, 1 x WO

1. Kostovčík Martin, Soos Mikuláš - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:0
2. Matej Ján, Papcun Marek - Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 1:3
1. Kostovčík Martin - Svoboda Miroslav 1:3
2. Papcun Marek - Hvižďák Martin 3:1
3. Soos Mikuláš - Svoboda Vincent 3:0
4. Matej Ján - Štefanič Gabriel 3:2
5. Kostovčík Martin - Hvižďák Martin 3:1
6. Papcun Marek - Svoboda Vincent 3:1
7. Soos Mikuláš - Štefanič Gabriel 3:0
8. Matej Ján - Svoboda Miroslav 3:2
9. Kostovčík Martin - Svoboda Vincent 3:1
10. Papcun Marek - Štefanič Gabriel 3:0
11. Soos Mikuláš - Svoboda Miroslav 3:2
12. Matej Ján - Hvižďák Martin 0:3
13. Kostovčík Martin - Štefanič Gabriel 3:0
14. Papcun Marek - Svoboda Miroslav 3:2
15. W.O. - Hvižďák Martin 0:3
16. Matej Ján - Svoboda Vincent 3:2

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 9. kole: Svoboda M. 25:7 (78,13%); Hvižďák M. 23:6 (79,31%); Svoboda V. 18:14 (56,25%); Štefanič G. 15:17 (46,88%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 9. kole: Hvižďák M. 6:2 (75%); Štefanič G. 6:2 (75%); Svoboda M. 6:2 (75%); Svoboda V. 6:2 (75%) 

Tabuľka po 9. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 9 9 0 0 118:44 27
2. ŠKST Michalovce "D" 9 7 1 1 116:46 24
3. OKST Bracovce "B" 9 7 0 2 105:57 23
4. -2 Slávia Sobrance "B" 9 7 0 2 96:66 23
5. TJ STO Úbrež 8 6 0 2 94:50 20
6. STK Kaluža 8 5 1 2 91:53 19
7. ŠK Stretavka 9 5 0 4 90:72 19
8. TTC Vojany Tigers "C" 8 5 1 2 78:66 19
9. OKST Budkovce "B" 9 4 1 4 71:91 18
10. STO Sliepkovce 8 3 2 3 66:78 16
11. STK Orechová 8 3 0 5 69:75 14
12. TTC Michalovce 8 1 2 5 60:84 12
13. STO obec Tušická Nová Ves 8 2 0 6 58:86 12
14. OKST Dúbravka 8 2 0 6 41:103 12
15. +2 OŠK Blatná Polianka 9 1 0 8 50:112 11
16. -2 ŠK Porostov 9 0 1 8 54:108 10
17. STO Falkušovce 8 0 1 7 39:105 9


8. kolo 24.11.2012: Úbrež - Blatná Polianka 14:4; Svoboda M. 4,5, Svoboda V. 3,5, Hvižďák M a Štefanič G. po 3

1. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Komarik Jozef, Vinc Martin 2:3
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Bačová Jana, Vinc Patrik 3:0
1. Svoboda Miroslav - Vinc Patrik 3:2
2. Hvižďák Martin -  Bačová Jana 3:0
3. Svoboda Vincent - Vinc Martin 3:1
4. Štefanič Gabriel - Komarik Jozef 3:1
5. Svoboda Miroslav - Bačová Jana 3:1
6. Hvižďák Martin - Vinc Martin 3:0
7. Svoboda Vincent -  Komarik Jozef 2:3
8. Štefanič Gabriel - Vinc Patrik 3:2
9. Svoboda Miroslav - Vinc Martin 3:0
10. Hvižďák Martin - Komarik Jozef 2:3
11. Svoboda Vincent - Vinc Patrik 3:0
12. Štefanič Gabriel - Bačová Jana 3:0
13. Svoboda Miroslav - Komarik Jozef 3:2
14. Hvižďák Martin - Vinc Patrik 3:0
15. Svoboda Vincent - Bačová Jana 3:1
16. Štefanič Gabriel - Vinc Martin 1:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 8. kole: Svoboda M. 24:4 (85,71%); Hvižďák M. 22:4 (84,62%); Svoboda V. 18:10 (64,29%); Štefanič G. 15:13 (53,57%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 8. kole
: Hvižďák M. 5:2 (71,43%); Štefanič G. 5:2 (71,43%); Svoboda M. 6:1 (85,71%); Svoboda V. 6:1 (85,71%) 

Tabuľka po  8. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. STO Šírava Lúčky 8 8 0 0 104:40 24
2. Slávia Sobrance "B" 8 7 0 1 88:56 22
3. ŠKST Michalovce "D" 8 6 1 1 102:42 21
4. OKST Bracovce "B" 8 6 0 2 91:53 20
5. TJ STO Úbrež 7 6 0 1 90:36 19
6. STK Kaluža 7 5 1 1 87:39 18
7. -2 ŠK Stretavka 8 5 0 3 83:61 18
8. TTC Vojany Tigers "C" 7 4 1 2 68:58 16
9. OKST Budkovce "B" 8 3 1 4 61:83 15
10. +2 STK Orechová 7 3 0 4 65:61 13
11. STO Sliepkovce 7 2 2 3 55:71 13
12. TTC Michalovce 7 1 2 4 53:73 11
13. -2 STO obec Tušická Nová Ves 7 2 0 5 50:76 11
14. +2 ŠK Porostov 8 0 1 7 46:98 9
15. OKST Dúbravka 7 1 0 6 31:95 9
16. STO Falkušovce 8 0 1 7 39:105 9
17. OŠK Blatná Polianka 8 0 0 8 39:105 8


7. kolo 17.11.2012: Porostov - Úbrež 5:13; Hvižďák M. 4,5, Svoboda M. a Svoboda V. po 3,5, Štefanič G. 1,5

1. Tiža Ján, Longa Jozef - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 0:3
2. Hreščák Miroslav, Jenčík Miloš - Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 2:3
1. Hreščák Miroslav - Svoboda Miroslav 0:3
2. Jenčík Miloš - Hvižďák Martin 2:3
3. Tiža Ján - Svoboda Vincent 0:3
4. Longa Jozef - Štefanič Gabriel 3:2
5. Hreščák Miroslav - Hvižďák Martin 1:3
6. Jenčík Miloš - Svoboda Vincent 3:0
7. Tiža Ján - Štefanič Gabriel 0:3
8. Longa Jozef - Svoboda Miroslav 1:3
9. Hreščák Miroslav - Svoboda Vincent 0:3
10. Jenčík Miloš - Štefanič Gabriel 3:0
11. Tiža Ján - Svoboda Miroslav 0:3
12. Longa Jozef - Hvižďák Martin 0:3
13. Hreščák Miroslav - Štefanič Gabriel 3:2
14. Jenčík Miloš - Svoboda Miroslav 3:1
15. Tiža Ján - Hvižďák Martin 0:3
16. Longa Jozef - Svoboda Vincent 1:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 7. kole: Svoboda M. 20:4 (83,33%); Hvižďák M. 19:3 (86,36%); Svoboda V. 15:9 (62,5%); Štefanič G. 12:12 (50%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 7. kole
: Hvižďák M. 5:1 (83,33%); Štefanič G. 5:1 (83,33%); Svoboda M. 5:1 (83,33%); Svoboda V. 5:1 (83,33%)

Tabuľka po 7. kole:

1. STO Šírava Lúčky 7 7 0 0 89:37 21
2. Slávia Sobrance "B" 7 7 0 0 86:40 21
3. OKST Bracovce "B" 8 6 0 2 91:53 20
4. ŠKST Michalovce "D" 7 5 1 1 86:40 18
5. ŠK Stretavka 7 5 0 2 78:48 17
6. TJ STO Úbrež 6 5 0 1 76:32 16
7. STK Kaluža 6 4 1 1 71:37 15
8. TTC Vojany Tigers "C" 6 3 1 2 55:53 13
9. OKST Budkovce "B" 6 3 0 3 50:58 12
10. STO obec Tušická Nová Ves 7 2 0 5 50:76 11
11. STK Orechová 6 2 0 4 54:54 10
12. STO Sliepkovce 5 2 1 2 43:47 10
13. TTC Michalovce 6 1 1 4 44:64 9
14. OKST Dúbravka 7 1 0 6 31:95 9
15. STO Falkušovce 7 0 1 6 32:94 8
16. ŠK Porostov 7 0 0 7 37:89 7
17. OŠK Blatná Polianka 7 0 0 7 35:91 7


6. kolo 9.11.2012: Úbrež - Bracovce B 4:14; Svoboda M. 2, Svoboda V. a Štefanič G. po 1

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Fázik Ján, Ivan Michal 1:3
2. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Bašar Milan, Treščo Štefan 2:3
1. Svoboda Miroslav - Stanický Anton 0:3
2. Hvižďák Martin - Treščo Štefan 0:3
3. Svoboda Vincent - Bašar Milan 0:3
4. Štefanič Gabriel - Fázik Ján 3:1
5. Svoboda Miroslav - Treščo Štefan 3:2
6. Hvižďák Martin - Bašar Milan 1:3
7. Svoboda Vincent - Fázik Ján 3:1
8. Štefanič Gabriel - Stanický Anton 1:3
9. Svoboda Miroslav - Bašar Milan 1:3
10. Tkáčik Juraj - Fázik Ján 0:3
11. Svoboda Vincent - Stanický Anton 0:3
12. Štefanič Gabriel - Ivan Michal 1:3
13. Svoboda Miroslav - Fázik Ján 3:0
14. Tkáčik Juraj - Stanický Anton 0:3
15. Svoboda Vincent - Ivan Michal 1:3
16. Štefanič Gabriel - Bašar Milan 2:3

 

 

 

 

 

 

 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 6. kole: Svoboda M. 17:3 (85%); Hvižďák M. 15:3 (83,33%); Svoboda V. 12:8 (60%); Štefanič G. 11:9 (55%), Tkáčik J. 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 6. kole
: Hvižďák M. 4:1 (80%); Štefanič G. 4:1 (80%); Svoboda M. 4:1 (80%); Svoboda V. 4:1 (80%)

Tabuľka po 6. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. Slávia Sobrance "B" 6 6 0 0 76:32 18
2. STO Šírava Lúčky 6 6 0 0 75:33 18
3. ŠK Stretavka 6 5 0 1 74:34 16
4. ŠKST Michalovce "D" 6 4 1 1 72:36 15
5. +2 OKST Bracovce "B" 6 4 0 2 67:41 14
6. TJ STO Úbrež 5 4 0 1 63:27 13
7. STK Kaluža 5 3 1 1 56:34 12
8. TTC Vojany Tigers "C" 5 3 1 1 51:39 12
9. OKST Budkovce "B" 6 3 0 3 50:58 12
10. +2 STK Orechová 6 2 0 4 54:54 10
11. STO Sliepkovce 5 2 1 2 43:47 10
12. -2 STO obec Tušická Nová Ves 6 2 0 4 47:61 10
13. TTC Michalovce 5 1 1 3 37:53 8
14. +2 STO Falkušovce 6 0 1 5 24:84 7
15. ŠK Porostov 6 0 0 6 32:76 6
16. OŠK Blatná Polianka 6 0 0 6 27:81 6
17. OKST Dúbravka 5 0 0 5 16:74 5


5. kolo 27.10.2012: Falkušovce - Úbrež 3:15; Hvižďák M. a Svoboda M. po 4,5; Svoboda V. 3,5; Štefanič G. 2,5

1. Frenák Alexander, Štefan Václav - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 2:3
2. Fecák Lukáš, Onody Zoltan - Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 2:3
1. Frenák Alexander - Svoboda Miroslav 2:3
2. Onody Zoltan - Hvižďák Martin 1:3
3. Štefan Václav - Svoboda Vincent 0:3
4. Fecák Lukáš - Štefanič Gabriel 2:3
5. Frenák Alexander - Hvižďák Martin 0:3
6. Onody Zoltan - Svoboda Vincent 3:0
7. Štefan Václav - Štefanič Gabriel 3:2
8. Fecák Lukáš - Svoboda Miroslav 0:3
9. Frenák Alexander - Svoboda Vincent 0:3
10. Onody Zoltan - Štefanič Gabriel 3:1
11. Duhaň Martin - Svoboda Miroslav 0:3
12. Fecák Lukáš - Hvižďák Martin 1:3
13. Frenák Alexander - Štefanič Gabriel 0:3
14. Onody Zoltan - Svoboda Miroslav 1:3
15. Duhaň Martin - Hvižďák Martin 0:3
16. Fecák Lukáš - Svoboda Vincent 0:3
 
Úspešnosť hráčov v dvojhre po 5. kole: Hvižďák M. 15:1 (93,75%); Svoboda M. 15:1 (93,75%); Svoboda V. 11:5 (68,75%); Štefanič G. 10:6 (62,5%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 5. kole: Hvižďák M. 4:0 (100%); Štefanič G. 4:0 (100%); Svoboda M. 4:0 (100%); Svoboda V. 4:0 (100%)

Tabuľka po 5. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. Slávia Sobrance "B" 5 5 0 0 65:25 15
2. STO Šírava Lúčky 5 5 0 0 63:27 15
3. ŠKST Michalovce "D" 5 4 1 0 66:24 14
4. ŠK Stretavka 5 4 0 1 62:28 13
5. +2 TJ STO Úbrež 4 4 0 0 59:13 12
6. +2 STK Kaluža 5 3 1 1 56:34 12
7. -2 OKST Bracovce "B" 5 3 0 2 53:37 11
8. -2 OKST Budkovce "B" 5 3 0 2 45:45 11
9. TTC Vojany Tigers "C" 4 2 1 1 38:34 9
10. STO obec Tušická Nová Ves 5 2 0 3 40:50 9
11. STO Sliepkovce 4 1 1 2 32:40 7
12. STK Orechová 5 1 0 4 40:50 7
13. TTC Michalovce 4 1 0 3 28:44 6
14. ŠK Porostov 5 0 0 5 25:65 5
15. OŠK Blatná Polianka 5 0 0 5 21:69 5
16. STO Falkušovce 5 0 0 5 15:75 5
17. OKST Dúbravka 4 0 0 4 12:60 4


4. kolo 20.10.2012: Úbrež - Orechová 12:6; Hvižďák M. a Svoboda M. po 3,5; Svoboda V. a Štefanič G. po 2,5

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Levický Michal ml., Levický Michal st. 3:1
2. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Lešo Martin, Nameš Štefan 3:0
1. Svoboda Miroslav - Levický Michal ml. 3:0
2. Hvižďák Martin - Nameš Štefan 3:0
3. Svoboda Vincent - Levický Michal st. 3:2
4. Štefanič Gabriel - Gecko Peter 3:0
5. Svoboda Miroslav - Nameš Štefan 3:0
6. Hvižďák Martin - Levický Michal st. 3:0
7. Svoboda Vincent - Gecko Peter 0:3
8. Štefanič Gabriel - Levický Michal ml. 3:0
9. Svoboda Miroslav - Lešo Martin 3:0
10. Hvižďák Martin - Gecko Peter 3:2
11. Svoboda Vincent - Levický Michal ml. 3:0
12. Štefanič Gabriel - Nameš Štefan 2:3
13. Svoboda Miroslav - Gecko Peter 0:3
14. Hvižďák Martin - Levický Michal ml. 2:3
15. Svoboda Vincent - Nameš Štefan 0:3
16. Štefanič Gabriel - Lešo Martin 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 4. kole: Hvižďák M. 11:1 (91,67%); Svoboda M. 11:1 (91,67%); Svoboda V. 8:4 (66,67%); Štefanič G. 8:4 (66,67%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 4. kole: Hvižďák M. 3:0 (100%); Štefanič G. 3:0 (100%); Svoboda M. 3:0 (100%); Svoboda V. 3:0 (100%)

Tabuľka po 4. kole:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. +2 Slávia Sobrance "B" 4 4 0 0 54:18 12
2. STO Šírava Lúčky 4 4 0 0 49:23 12
3. +2 ŠKST Michalovce "D" 4 3 1 0 50:22 11
4. -3 ŠK Stretavka 4 3 0 1 48:24 10
5. OKST Bracovce "B" 4 3 0 1 46:26 10
6. OKST Budkovce "B" 4 3 0 1 43:29 10
7. +2 TJ STO Úbrež 3 3 0 0 44:10 9
8. -4 STK Kaluža 4 2 1 1 44:28 9
9. STO obec Tušická Nová Ves 4 2 0 2 32:40 8
10. TTC Vojany Tigers "C" 3 1 1 1 28:26 6
11. STO Sliepkovce 3 1 1 1 26:28 6
12. +5 TTC Michalovce 3 1 0 2 22:32 5
13. STK Orechová 4 0 0 4 28:44 4
14. ŠK Porostov 4 0 0 4 21:51 4
15. OŠK Blatná Polianka 4 0 0 4 17:55 4
16. OKST Dúbravka 4 0 0 4 12:60 4
17. -2 STO Falkušovce 4 0 0 4 12:60 4


3. kolo 13.10.2012: Dúbravka - Úbrež 1:17; Hvižďák M., Svoboda M. a Štefanič G. po 4,5; Svoboda V. 3,5

1. Kiškaš Miroslav, Halecký Dominik - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 1:3
2. Eľko Štefan, Leško Marek - Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel 1:3
1. Kiškaš Miroslav - Svoboda Miroslav 1:3
2. Halecký Dominik - Hvižďák Martin 0:3
3. Leško Marek - Svoboda Vincent 3:1
4. Eľko Štefan - Štefanič Gabriel 1:3
5. Kiškaš Miroslav - Hvižďák Martin 1:3
6. Halecký Dominik - Svoboda Vincent 0:3
7. Leško Marek - Štefanič Gabriel 1:3
8. Eľko Štefan - Svoboda Miroslav 0:3
9. Kiškaš Miroslav - Svoboda Vincent 1:3
10. Halecký Dominik - Štefanič Gabriel 0:3
11. Leško Marek - Svoboda Miroslav 1:3
12. Eľko Štefan - Hvižďák Martin 0:3
13. Kiškaš Miroslav - Štefanič Gabriel 1:3
14. Halecký Dominik - Svoboda Miroslav 0:3
15. Leško Richard - Hvižďák Martin 0:3
16. Eľko Štefan - Svoboda Vincent 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 3. kole: Hvižďák M. 8:0 (100%); Svoboda M. 8:0 (100%); Svoboda V. 6:2 (75%); Štefanič G. 6:2 (75%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 3. kole: Hvižďák M. 2:0 (100%); Štefanič G. 2:0 (100%); Svoboda M. 2:0 (100%); Svoboda V. 2:0 (100%)

Tabuľka súťaže po 3. kole - základná časť

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. +4 ŠK Stretavka 3 3 0 0 41:13 9
2. +4 STO Šírava Lúčky 3 3 0 0 38:16 9
3. Slávia Sobrance "B" 3 3 0 0 38:16 9
4. -2 ŠKST Michalovce "D" 3 2 1 0 38:16 8
5. -2 STK Kaluža 3 2 1 0 37:17 8
6. -5 OKST Bracovce "B" 3 2 0 1 35:19 7
7. +2 STO obec Tušická Nová Ves 3 2 0 1 29:25 7
8. +2 TJ STO Úbrež 2 2 0 0 32:4 6
9. STO Sliepkovce 3 1 1 1 26:28 6
10. -3 OKST Budkovce "B" 2 1 0 1 18:18 4
11. +6 TTC Vojany Tigers "C" 2 0 1 1 14:22 3
12. STK Orechová 3 0 0 3 22:32 3
13. OŠK Blatná Polianka 3 0 0 3 12:42 3
14. STO Falkušovce 3 0 0 3 10:44 3
15. OKST Dúbravka 3 0 0 3 6:48 3
16. -4 TTC Michalovce 2 0 0 2 10:26 2
17. -4 ŠK Porostov 2 0 0 2 8:28 2

 

2. kolo 4.10.2012: Úbrež - TTC Michalovce 13:3; Hvižďák M., Svoboda M. po 4,5; Svoboda V. 3,5; Štefanič G. 2,5

1. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Štefančík Anton, Tomčík Jozef 3:1
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Kasman Marek, Kravec Ján 3:1
1. Svoboda Miroslav - Tomčík Jozef 3:1
2. Hvižďák Martin - Kasman Marek 3:0
3. Svoboda Vincent - Kravec Ján 3:2
4. Štefanič Gabriel - Štefančík Anton 1:3
5. Svoboda Miroslav - Kasman Marek 3:0
6. Hvižďák Martin - Kravec Ján 3:0
7. Svoboda Vincent - Štefančík Anton 2:3
8. Štefanič Gabriel - Tomčík Jozef 1:3
9. Svoboda Miroslav - Kravec Ján 3:1
10. Hvižďák Martin - Štefančík Anton 3:2
11. Svoboda Vincent - Tomčík Jozef 3:0
12. Štefanič Gabriel - Kasman Marek 3:0
13. Svoboda Miroslav - Štefančík Anton 3:2
14. Hvižďák Martin - Tomčík Jozef 3:0
15. Svoboda Vincent - Kmeť Ján 3:0
16. Štefanič Gabriel - Kravec Ján 3:0 

 

 

 

 

 

 

 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 2. kole: Hvižďák M. 4:0 (100%); Svoboda M. 4:0 (100%); Svoboda V. 3:1 (75%); Štefanič Gabriel 2:2 (50%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 2. kole: Hvižďák M. 1:0 (100%); Štefanič Gabriel 1:0 (100%); Svoboda M. 1:0 (100%); Svoboda V. 1:0 (100%)

Tabuľka súťaže po 2. kole - základná časť:

por.č. posun družstvo odohrané výhry remízy prehry kont. zápasy body
1. OKST Bracovce "B" 2 2 0 0 30:6 6
2. +4 ŠKST Michalovce "D" 2 2 0 0 29:7 6
3. +2 STK Kaluža 2 2 0 0 28:8 6
4. +3 Slávia Sobrance "B" 2 2 0 0 27:9 6
5. -2 ŠK Stretavka 2 2 0 0 26:10 6
6. +2 STO Šírava Lúčky 2 2 0 0 25:11 6
7. -3 OKST Budkovce "B" 2 1 0 1 18:18 4
8. -6 STO Sliepkovce 2 1 0 1 17:19 4
9. +7 STO obec Tušická Nová Ves 2 1 0 1 16:20 4
10. ++7 TJ STO Úbrež 1 1 0 0 15:3 3
11. -2 STK Orechová 2 0 0 2 15:21 2
12. -2 TTC Michalovce 2 0 0 2 10:26 2
13. ŠK Porostov 2 0 0 2 8:28 2
14. OŠK Blatná Polianka 2 0 0 2 7:29 2
15. -3 STO Falkušovce 2 0 0 2 7:29 2
16. OKST Dúbravka 2 0 0 2 5:31 2
17. -6 TTC Vojany Tigers "C" 1 0 0 1 5:13 1


1. kolo 31.9.2012 - Úbrež mal voľno

 


 











Zľava: Vincent Svoboda, Martin Hvižďák, Miroslav Svoboda, Gabriel Štefanič


Vyžrebovanie 5. ligy Majstrovstiev oblasti v stolnom tenise mužov pre súťažný ročník 2012/2013:


Vyžrebovanie nového súťažného ročníka 2012/2013 pre 5.ligu MI-SO a schválenie hracieho systému , jednokolovo, 4 – členné družstvá /18 zápasov/. (17.kôl každý s každým a potom sa tabuľka rozdelí na 3 skupiny po 6+6+5 klubov: Skupina A o 1.-6.miesto, Skupina B o 7.-12.miesto a Skupina C o 13.-17.miesto, v ktorých sa bude hrať jednokolovo t.j. 5 kôl o celkové umiestnenie). Výsledky dosiahuté v prvej časti sa prenášajú do druhej časti o celkové umiestnenie. Celkovo sa odohrá 22.kôl. Ak oddiel-klub, ktorý hral doma s klubom (-mi) počas 17.kôl prvej časti s ktorými bude hrať o celkové umiestnenie znova, bude tieto zápasy hrať vonku. Rebríček úspešnosti hráča sa vypočítava pri odohratí minimálne 50% zápasov a to len z počtu odohratých zápasov 1.-17.kola prvej časti. Tento rebríček úspešnosti hráča bude použitý aj pri turnaji TOP 12. V kolách o celkové umiestnenie t.j. 18.-22.kolo sa úspešnosť do celkového rebríčka nezapočítava. Striedanie je možné len dvakrát počas stretnutia. Po vystriedaní musia noví hráči dohrať stretnutie na pozícií striedaných hráčov. Úradný hrací čas pre domáce stretnutia je sobota o 17. hod.
Výnimky hracích časov pre domáce stretnutia týchto oddielov-klubov:
ŠKST Michalovce – sobota o 16. hod, Budkovce B – nedeľa o 9. hod, Vojany C a Sobrance B – nedeľa o 14. hod.

1. kolo 29.9.2012 Úbrež má voľno
2. kolo 6.10.2012 Úbrež – TTC Michalovce
3. kolo 13.10.2012 Dúbravka – Úbrež
4. kolo 20.10.2012 Úbrež – Orechová
5. kolo 27.10.2012 Falkušovce – Úbrež
6. kolo 10.11.2012 Úbrež - Bracovce B
7. kolo 17.11.2012 Porostov – Úbrež
8. kolo 24.11.2012 Úbrež – Bl. Polianka
9. kolo 1.12.2012 ŠKST Michalovce D – Úbrež (sobota o 16. hod.)
10. kolo 8.12.2012 Úbrež – Vojany C
11. kolo 15.2.2012 Sliepkovce – Úbrež
12. kolo 22.12.2012 Úbrež – Kaluža
13. kolo 12.1.2013 Tušická Nová Ves – Úbrež
14. kolo 19.1.2102 Úbrež – Budkovce B
15. kolo 26.1.2013 Lúčky – Úbrež
16. kolo 9.2.2013 Úbrež – Stretavka
17. kolo 16.2.2013 Sobrance B – Úbrež (nedeľa o 14. hod.)

O celkové umiestnenie: skupina A o 1. – 6. miesto
skupina B o 7. – 12. miesto
skupina C o 13. – 17. miesto

18. kolo sobota 23.2.2013 o 17. hod.
19. kolo sobota 2.3.2013 o 17. hod.
20. kolo sobota 9.3.2013 o 17. hod.
21. kolo sobota 16.3.2013 o 17. hod.
22. kolo sobota 23.3.2013 o 17. hod.