Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Dorastenci 2012/13

Bilancia dorasteneckej súťaže II. A triedy ObFZ MI ročník 2012/13:

Dorastenci FK Úbrež skončili súťaž na peknom 2. mieste. Zo 14 zápasov získali 33 bodov a vysoko pozitívne skóre 76:22. Prehrali iba jeden zápas v postupujúcej Koromli a v troch zápasoch remízovali.

Góly: Najlepším strelcom bol Lukáš Čisar s počtom strelených gólov 15. Marko Mikula a Tomáš Dubrovský strelili súperom po 10 gólov, René Minda 8, Miro Frič 6, Dominik Frič a Tomáš Čisar po 4, Slavo Petruška, Michal Streňo a Jakub Kanči po 3, Patrik Dubrovský a Jozef Štofa po 2, Michal Štefanič, Michal Gejguš, Ján Koceľa, Peter Varchoľák, Dávid Poľak a Murgáč po 1 gól.

Žlté karty: Po jednu žltú kartu dostali v priebeho súťaže Marko Mikula, René Minda, Patrik Orosz, Michal Štefanič a Lukáš Čisar.

Odohraté minúty: Plný počet 1260 minút odohral iba Patrik Orosz. Dominik Frič a Marko Mikula odohrali po 1170 minút, Jozef Štofa 1020, Lukáš Čisar 990, Michal Gejguš 951, René Minda 891,Ján Koceľa 459, Matúš Mikula 405,  Michal Štefanič 630, Michal Streňo 591, Vlado Regenda 540, Jozef Staruch 354, Dávid Poľak 346, Kanči 318, Peter Tóth 311, Tomáš Dubrovský 298, Petruška 253, Miro Kiš 251, Varchoľak 237, Dušan Poľak 214, Dominik Minda 206, Tomáš Čisar a Murgáč po 180, Miro Frič 174, Viliam Serbák a Kriška po  90, Patrik Dubrovský 71 a Miker 9 minút. 

 

17. kolo 8.6.2013: Sejkov - Úbrež 1:1 (0:0); gól: Lukáš Čisar

Úbrež: Orosz - R.Minda - Štofa, Koceľa, Gejguš - D.Minda, L.Čisar, Marko Mikula, Kanči (70. Matúš Mikula) - T.Čisar (60. Pužo), Kiš (46. Varchoľák)

II.A trieda dorastencov - U19: - 17. kolo - sobota 8.6.2013 o 17.00 h: Tibava - Porostov 2:3 (1:1), voľno - voľno, Sejkov - Úbrež 1:1 (0:0), Bl. Polianka - Bežovce 2:2 (1:1), Koromľa - Záhor 23:0 (11:0)

1. Koromľa 13 11 1 1 104:1734
2. Úbrež 14 10 3 1 76:22 33
3. Tibava 14 6 2 6 60:49 20
4. Porostov 13 6 0 7 49:54 18
5. Blatná Polianka 13 5 1 7 32:44 16
6. Bežovce 13 4 2 7 54:84 14
7. Záhor 13 4 0 9 41:88 12
8. Sejkov 13 2 1 10 21:79 7
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže


16. kolo 1.6.2013: Úbrež - Bl. Polianka 3:0 (2:0); góly: Štefanič Michal, Streňo Marek, Mikula Marko

Úbrež: Orosz - D.Frič - Gejguš, Streňo, Mikula - Pužo, L. Čisar, Petruška (60. David Poľak), Minda (82. Miker) - T. Čisar, Kiš (65. Minda)

 

 

 

 

 

 


II.A trieda dor. - U19: - 16. kolo - sobota 1.6.2013 o 17.00 h: Porostov - Záhor 9:4 (4:0), Bežovce - Koromľa 1:10 (0:4), Úbrež - Bl. Polianka 3:0 (2:0), voľno - Sejkov, Tibava - voľno

1. Úbrež 13 10 2 1 75:21 32
2. Koromľa 12 10 1 1 81:17 31
3. Tibava 13 6 2 5 58:46 20
4. Porostov 12 5 0 7 46:52 15
5. Blatná Polianka 12 5 0 7 30:42 15
6. Bežovce 12 4 1 7 52:82 13
7. Záhor 12 4 0 8 41:65 12
8. Sejkov 12 2 0 10 20:78 6
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže


15. kolo 26.5.2013: Koromľa - Úbrež 3:0 (2:0);

Úbrež: Orosz - Tóth, D.Frič, Petruška, Regenda - David Poľak, Štofa (70. Kiš), Donimik Minda, Varchoľak, Gejguš, Koceľa

II.A trieda dor. - U19: - 15. kolo - sobota 25.5.2013 o 17.00 h: voľno - Porostov, Sejkov -Tibava 1:8 (0:6), Bl. Polianka - voľno, Koromľa - Úbrež 3:0 (2:0), Záhor - Bežovce 2:10 (0:7)

1. Úbrež 12 9 2 1 72:21 29
2. Koromľa 11 9 1 1 71:16 28
3. Tibava 13 6 2 5 58:46 20
4. Blatná Polianka 11 5 0 6 30:39 15
5. Bežovce 11 4 1 6 51:72 13
6. Porostov 11 4 0 7 37:48 12
7. Záhor 11 4 0 7 37:56 12
8. Sejkov 12 2 0 10 20:78 6
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže


14. kolo 19.5.2013: Úbrež - Záhor 8:2 (7:1); góly: Tomáš Čisar 4, Slavo Petruška 2, Marko Mikula 2

Úbrež: Orosz - D.Frič - Štofa, Štefanič, Gejguš - Marko Mikula, Kanči (70. Varchoľak), Petruška (46. Koceľa), Matúš Mikula - Kiš, T.Čisar

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dor. - U19: - 14. kolo - sobota 18.5.2013 o 17.00 h: Porostov - Bežovce 9:3 (4:2), Úbrež - Záhor 8:2 (7:1), voľno - Koromľa, Tibava - Bl. Polianka 0:3 (0:1), voľno - Sejkov

1. Úbrež 11 9 2 0 72:18 29
2. Koromľa 10 8 1 1 68:16 25
3. Tibava 12 5 2 5 50:45 17
4. Blatná Polianka 11 5 0 6 30:39 15
5. Porostov 11 4 0 7 37:48 12
6. Záhor 10 4 0 6 35:46 12
7. Bežovce 10 3 1 6 41:70 10
8. Sejkov 11 2 0 9 19:70 6
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže


13. kolo 11.5.2013: Bežovce - Úbrež 4:4 (0:4); góly: Michal Gejguš, Marko Mikula, Ján Koceľa, Lukáš Čisar ŽK: Marko Mikula, René Minda

Úbrež: Orosz - D.Frič, Minda, Štofa, Gejguš - Marko Mikula, Čisar, Kanči, Varchoľák (46. Matúš Mikula) - Dávid Poľak, Koceľa

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dor. - U19: - 13. kolo - sobota 11.5.2013 o 16.30 h: Sejkov - Porostov 6:5 (4:1), Bl. Polianka - voľno, Koromľa - Tibava 14:0 (7:0), Záhor - voľno, Bežovce - Úbrež 4:4 (0:4)

1. Úbrež 10 8 2 0 64:16 26
2. Koromľa 10 8 1 1 68:16 25
3. Tibava 11 5 2 4 50:42 17
4. Záhor 9 4 0 5 33:38 12
5. Blatná Polianka 10 4 0 6 27:39 12
6. Bežovce 9 3 1 5 38:61 10
7. Porostov 10 3 0 7 28:45 9
8. Sejkov 11 2 0 9 19:70 6
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže

 

12. kolo 4.5.2013: Porostov - Úbrež 4:5 (3:1); góly: Jakub Kanči 3 (2 z PK) Slavo Petruška, Peter Varchoľák

Úbrež: Orosz - D.Frič, Gejguš, Tóth (46. Štofa), Regenda - Marko Mikula, Petruška (60. Kiš), Kanči, Kriška - Koceľa (55.Varchoľak ), Matúš Mikula  

II.A trieda dorastencov - U19: - 12. kolo - sobota 4.5.2013 o 16.30 h: Porostov - Úbrež 4:5 (3:1), voľno - Bežovce, Tibava - Záhor 14:1 (5:0), voľno - Koromľa, Sejkov - Bl. Polianka 2:4 (1:1)

1. Úbrež 9 8 1 0 60:12 25
2. Koromľa 9 7 1 1 54:16 22
3. Tibava 10 5 2 3 50:28 17
4. Záhor 9 4 0 5 33:38 12
5. Blatná Polianka 10 4 0 6 27:39 12
6. Porostov 9 3 0 6 23:39 9
7. Bežovce 8 3 0 5 34:57 9
8. Sejkov 10 1 0 9 13:65 3
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže

 

11. kolo: voľno - Úbrež


10.kolo 20.04.2013: Tibava - Úbrež 2:2 (1:0); góly: v 76. min. Čisar, v 87. min. Minda

Úbrež: Orosz - Minda - D.Frič, Štofa, Gejguš - Matúš Mikula, Streňo, Čisar, Marko Mikula - David Poľak, Koceľa

II.A trieda dorastencov - U19: - 10. kolo - sobota 20.4.2013 o 16.00 h: Porostov - voľno, Tibava - Úbrež 2:2 (1:0), voľno - Bežovce, Sejkov - Záhor 1:9 (1:3), Bl. Polianka - Koromľa 0:4 (0:2)


1. Úbrež 8 7 1 0 55:8 22
2. Koromľa 8 6 1 1 42:15 19
3. Záhor 8 4 0 4 32:24 12
4. Tibava 8 3 2 3 31:24 11
5. Porostov 7 3 0 4 15:28 9
6. Bežovce 7 3 0 4 31:52 9
7. Blatná Polianka 8 2 0 6 17:33 6
8. Sejkov 8 1 0 7 10:49 3
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže


Zápasy jarnej časti súťaže:


Tibava - Úbrež v sobotu 20.4.2013 o 16:00 h

Porostov - Úbrež v sobotu 4.5.2013 o 16:30 h

Bežovce - Úbrež v sobotu 11.5.2013 o 16:30 h

Úbrež - Záhor v sobotu 18.5.2013 o 14:30 h

Koromľa - Úbrež v nedeľu 26.5.2013 o 14:30 h

Úbrež - Bl. Polianka v sobotu 1.6.2013 o 17:00 h

Sejkov - Úbrež v sobotu 8.6.2013 o 17:00 h


Bilancia jesennej časti súťaže:

Naši dorastenci vyhrali jesennú časť súťaže II.A triedy s plným bodovým ziskom 21 bodov. V 7 zápasoch dosiahli skóre 53:6, čo znamená priemer 7,57 streleného gólu na zápas a inkasovanie 0,86.

Záverečná tabuľka jesennej časti súťaže:

1. Úbrež 7 7 0 0 53:6 21
2. Koromľa 7 5 1 1 38:15 16
3. Tibava 7 3 1 3 29:22 10
4. Záhor 7 3 0 4 23:23 9
5. Porostov 7 3 0 4 15:28 9
6. Bežovce 7 3 0 4 31:52 9
7. Blatná Polianka 7 2 0 5 17:29 6
8. Sejkov 7 1 0 6 9:40 3
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže

Góly: Najlepším strelcom bol Lukáš Čisar, ktorý strelil 12 gólov, Tomáš Dubrovský 10, René Minda 7, Marko Mikula a Miro Frič po 6, Dominik Frič 4, Patrik Dubrovský, Michal Streňo a Jozef Štofa po 2, Dávid Poľak a Murgáč po 1. 

Žlté karty: Patrik Orosz, Michal Štefanič a Lukáš Čisar po 1.

Odohrané minúty: Plný počet 630 minút odohrali Patrik Orosz, Lukáš Čisar, Marko Mikula a Dominik Frič. Jozef Štofa odohral 546 minút, Michal Štefanič a René Minda po 540, Michal Streňo 411, Vlado Regenda 360, Jozef Staruch 354, Michal Gejguš 321, Tomáš Dubrovský 298, Dušan Poľak 214, Murgač 180, PeterTóth 176, Miro Frič 174, Matúš Mikula a Viliam Serbák po 90, Patrik Dubrovský 71, Dušan Poľak 45.


8. kolo 20.10.2012: Úbrež - Sejkov 14:0 (6:0); góly: Dominik Frič 4, Lukáš Čisar 3, René Minda 3, Jozef Štofa 2, Marko Mikula, Murgáč

Úbrež: Orosz - Štofa, Staruch, Štefanič, Gejguš - Murgač, V.Serbák, Čisar, Mikula - D.Frič, Minda

 

 

 

 

 

 


II.A trieda dorastencov: - 8. kolo - sobota 20.10.2012 o 14.00 h: Porostov - Tibava 4:1 (2:0), Úbrež - Sejkov 14:0 (6:0), Bežovce - Bl. Polianka 5:3 (1:2), Záhor - Koromľa 3:4 (2:2)

1. Úbrež 7 7 0 0 53:6 21
2. Koromľa 6 4 1 1 35:15 13
3. Tibava 7 3 1 3 29:22 10
4. Záhor 6 3 0 3 22:18 9
5. Porostov 6 3 0 3 15:25 9
6. Bežovce 6 3 0 3 28:47 9
7. Blatná Polianka 6 1 0 5 12:28 3
8. Sejkov 6 0 0 6 4:37 0
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaţe


7. kolo 13.10.2012: Bl. Polianka - Úbrež 0:5 (0:2); góly: René Minda, Miro Frič, Marko Mikula, Lukáš Čisar, Tomáš Dubrovský.

Úbrež: Orosz - Štofa, Štefanič, T.Dubrovský, D.Frič - Marko Mikula, Čisar, M.Frič, Streňo - Minda, Matúš Mikula

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: - 7. kolo - sobota 13.10.2012 o 14.30 h: Záhor - Porostov 7:3 (3:1), Koromľa - Bežovce 16:2 (8:0), Bl. Polianka - Úbrež 0:5 (0:2), Sejkov - voľno, voľno - Tibava

1. Úbrež 6 6 0 0 39:6 18
2. Koromľa 5 3 1 1 31:12 10
3. Tibava 6 3 1 2 28:18 10
4. Záhor 5 3 0 2 19:14 9
5. Porostov 5 2 0 3 11:24 6
6. Bežovce 5 2 0 3 23:44 6
7. Blatná Polianka 5 1 0 4 9:23 3
8. Sejkov 5 0 0 5 4:23 0
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže 

 

6. kolo 6.10.2012: Úbrež - Koromľa 6:1 (2:1); góly: Dubrovský Tomáš 3, Mikula Marko, Minda René, Frič Miro

Úbrež: Orosz - Štofa (52. Staruch), Štefanič, D.Frič, Regenda - Gejguš, Čisar, T.Dubrovský, Streňo (52. M.Frič) - Minda, Mikula








II.A trieda dorastencov: - 6. kolo - sobota 6.10.2012 o 14.30 h: Porostov - voľno, Tibava - Sejkov 3:0 kont. (hostia nenastúpili), voľno - Bl. Polianka, Úbrež - Koromľa 6:1 (2:1), Bežovce - Záhor 5:3 (2:1)

1. Úbrež 5 5 0 0 34:6 15
2. Tibava 6 3 1 2 28:18 10
3. Koromľa 4 2 1 1 15:10 7
4. Záhor 4 2 0 2 12:11 6
5. Bežovce 4 2 0 2 21:28 6
6. Porostov 4 2 0 2 8:17 6
7. Blatná Polianka 4 1 0 3 9:18 3
8. Sejkov 5 0 0 5 4:23 0
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže


5. kolo 30.9.2012: Záhor - Úbrež 1:3 (0:0); góly: Lukáš Čisar 3; ŽK: Lukáš Čisar

Úbrež: Orosz - Štofa, Štefanič, D.Frič, Regenda - Tóth, Čisar, Mikula, Murgač - David Poľak, Minda

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: - 5. kolo - sobota 29.9.2012 o 15.00 h: Bežovce - Porostov 11:3 (3:3), Záhor - Úbrež 1:3 (0:0), Koromľa - voľno, Bl. Polianka - Tibava 1:9 (1:3), Sejkov - voľno

1. Úbrež 4 4 0 0 28:5 12
2. Koromľa 3 2 1 0 14:4 7
3. Tibava 5 2 1 2 25:18 7
4. Záhor 3 2 0 1 9:6 6
5. Porostov 4 2 0 2 8:17 6
6. Bežovce 3 1 0 2 16:25 3
7. Blatná Polianka 4 1 0 3 9:18 3
8. Sejkov 4 0 0 4 4:20 0
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaţe 


4. kolo 22.9.2012: Úbrež – Bežovce 11:1 (6:0); Góly: Tomáš Dubrovský 4, Miro Frič 4, Patrik Dubrovský 2, Dávid Poľak

Úbrež: Orosz - Štefanič, Štofa, D.Frič, Regenda - Mikula, Staruch, P.Dubrovský (46. M.Frič), Streňo - T.Dubrovský (55. David Poľak), Čisar

II.A trieda dorastencov: - 4. kolo - sobota 22.9.2012 o 15.00 h: Porostov - Sejkov 1:0 (0:0),
voľno - Bl. Polianka, Tibava - Koromľa 2:2 (0:1), voľno - Záhor, Úbrež - Bežovce 11:1 (6:0)

1. Úbrež 3 3 0 0 25:4 9
3. Záhor 2 2 0 0 8:3 6
4. Porostov 3 2 0 1 5:6 6
5. Tibava 4 1 1 2 16:17 4
6. Blatná Polianka 3 1 0 2 8:9 3
7. Sejkov 4 0 0 4 4:20 0
8. Bežovce 2 0 0 2 5:22 0
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaţe


3. kolo 15.9.2012: Úbrež - Porostov 6:2 (4:1); góly: Tomáš Dubrovský 2, Lukáš Čisar 2, Marek Streňo, Rene Minda ŽK: Orosz, Štefanič

Úbrež: Orosz - Štefanič, Štofa, D.Frič, Tóth (42. Dávid Poľak) - Gejguš, Čisar, Streňo - T.Dubrovský (65.P.Dubrovský), Minda, Mikula

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: - 3. kolo - sobota 15.9.2012 o 15.30 h: Úbrež - Porostov 6:2 (4:1),Bežovce - voľno, Záhor - Tibava 3:2 (2:0), Koromľa - voľno, Bl. Polianka - Sejkov 8:1 (2:1).


1. Úbrež 2 2 0 0 14:3 6
2. Koromľa 2 2 0 0 12:2 6
3. Záhor 2 2 0 0 8:3 6
4. Tibava 3 1 0 2 14:15 3
5. Blatná Polianka 3 1 0 2 8:9 3
6. Porostov 2 1 0 1 4:6 3
7. Bežovce 1 0 0 1 4:11 0
8. Sejkov 3 0 0 3 4:19 0
9. Poruba p/V - po 1. kole vystúpila zo súťaže 


2. kolo 8.9.2012: Úbrež mal voľno


1. kolo 1.9.2012: Úbrež - Tibava 8:1 (3:0); góly: Mikula 3, Čisar 3, Minda, Streňo

Úbrež: Orosz - Staruch (46. Dušan Poľak) - Štofa (46. Tóth), Štefanič, Regenda - Frič, Čisar, Streňo, Gejguš (52. David Poľak) - Minda, Mikula

 

 

 

 

 

 

 

II.A trieda dorastencov: - 1. kolo - sobota 1.9.2012 o 15.30 h: voľno - Porostov, Úbrež -
Tibava 8:1 (3:0), Bežovce - Poruba p/V 3:0 kont. (nehralo sa; hostia nenastúpili), Záhor - Sejkov 5:1
(4:0), Koromľa - Bl. Polianka 6:0 (1:0).


1. Úbrež 1 1 0 0 8:1 3
2. Koromľa 1 1 0 0 6:0 3
3. Záhor 1 1 0 0 5:1 3
4. Bežovce 1 1 0 0 3:0 3
5. Porostov 0 0 0 0 0:0 0
6. Poruba p/V 1 0 0 1 0:3 0
7. Sejkov 1 0 0 1 1:5 0
8. Blatná Polianka 1 0 0 1 0:6 0
9. Tibava 1 0 0 1 1:8 0 

 

 

Stoja: Vladimír Serbák (vedúci mužstva), Jozef Staruch, Peter Tóth, René Minda, Jozef Štofa, Lukáš Čisar, Vlado Regenda, Michal Štefanič, Martin Beňo (hospodár), Dušan Poľak; kľačia: tréner Ľuboš Mirda so synom Martinom, Michal Gejguš, Dominik Frič, Marko Mikula, Marek Streňo, Dávid Poľak; leží: Patrik Orosz



Vyžrebovanie jesennej časti II. A triedy dorastencov:


01. kolo - sobota 01.09.2012 o 15.30 h: Úbrež - Tibava
02. kolo - sobota 08.09.2012 o 15.30 h: voľno - Úbrež
03. kolo - sobota 15.09.2012 o 15.30 h: Úbrež - Porostov
04. kolo - sobota 22.09.2012 o 15.00 h: Úbrež - Bežovce
05. kolo - nedeľa 30.09.2012 o 12.30 h: Záhor - Úbrež
06. kolo - sobota 06.10.2012 o 14.30 h: Úbrež - Koromľa
07. kolo - sobota 13.10.2012 o 14.30 h: Blatná Polianka - Úbrež
08. kolo - sobota 20.10.2012 o 14.00 h: Úbrež - Sejkov
09. kolo - sobota 27.10.2012 o 14.00 h: Poruba p/V - Úbrež