Anketa:

.

Futbal - jar 2012

Bilancia futbalovej súťaže II A triedy Obfz Michalovce ročník 2011/2012:

Naše mužstvo obsadilo v konečnej tabuľke 9. miesto s bilanciou 10 výhier, 2 remízy a 14 prehier. Skóre sme mali veľmi pasívne, jedno s najhorších v súťaži 36:61. V jarnej časti boli sklamaním najmä naše vystúpenia na ihriskách súperov.Tam sme nezískali ani bod a inkasovali až 27 gólov, dali sme iba 5. Ďalším sklamaním bol herný prejav, ktorý bol nevýrazný od prvého zápasu..Určite sa pod to podpísala aj slabá účasť na tréningoch. Aj napriek tomu sa nám podarilo II. triedu zachrániť, tak verím, že to bude do novej sezóny pre poučenie.

Góly: R.Serbák 12, R.Tomčo 5, M.Teleky 5, L.Čisar 4,M.Andričík 2, M.Kornúc 2, J.Ondejka 2, M.Dudáš 1, M.Heveri 1,D.Hvižďák 1, D.Poľak 1
Červené karty: M.Teleky 1, M.Andričík 1
Žlté karty: R.Serbák 5, M.Koškovský 4, M.Andričík 3, M.Teleky 3, I.Barilič 2, J.Staruch 1, D.Maščák 1, M.Beňo 1, D.Poľak 1, M.Dudáš 1, J.Ondejka 1
Odohrané minúty: V jarnej časti súťaže plný hrací čas odohral iba I.Barilič. Počas celého súťažného ročníka sa v zápasoch vystriedalo 22 hráčov, počet odohraných minút je nasledovný:
Ľ.Mirda 2250, R.Serbák 2166, I.Barilič 2070, M.Koškovský 1947, D.Maščák 1828, M.Dudáš 1752, M.Andričík 1622, M.Beňo 1590, M.Teleky 1530, R.Tomčo 1457, J.Staruch 1322, M.Heveri 1305, J.Ondejka 954, D.Poľak 899, M.Kornúc 850, M.Šuchta 780, L.Čisar 713, D.Hvižďák 272, M.Mižák 263, J.Maxim 90, L.Maščák 45, M.Svoboda 35

14. Podhoroď 26 8 6 12 42:60 30
ŠTK odrátala body takto: Senné 6, TJ Družst. Pavlovce n/U 3, Zempl. Široká 3.
O poradí družstiev na 12. - 14. mieste rozhodli výsledky vzájomných stretnutí.

26. kolo: Úbrež - V. Remety 3:1 (0:0), góly: Serbák, Čisar, Dudáš

Úbrež: Mirda - D.Maščák, Barilič, Koškovský, Staruch - Andričík, L.Maščák (46. Šuchta), Tomčo, Dudáš - Serbák (52. Čisar) Teleky (68. Poľak)

V prvom polčase sa v horúcom počasí hral medzišestnástkový futbal, obe mužstvá čakali na chybu súpera. Hralo sa bez väščích šancí, brankári veľa roboty nemali. V závere polčasu začali hostia preberať iniciatívu, ale prerušila ich polčasová prestávka.
Úvod druhého dejstva nám vyšiel perfektne, hneď v prvej minúte si Serbák narazil loptu s Andričíkom a krížnou strelou otvoril skóre. O desať minút hostia vyrovnali po chybe v našej šestnástke. V 65. minúte nás Čisar poslal opäť do vedenia, keď ho voľného pred bránou našiel Teleky. Na konečných 3:1 zvýšil po peknej individuálnej akcii Dudáš a tak sme sezónu ukončili domácim víťazstvom.

II.A trieda mužov: - 26. kolo - nedeľa 17.6.2012 o 17.30 h: Zalužice B - Iňačovce 3:1 (2:0),
Záhor - TJ Družst. Pavlovce n/U 4:1 (1:0), Sejkov - Senné 3:5 (3:2), Úbrež - Vyš. Remety 3:1 (0:0),
Rem. Hámre - Zempl. Široká 4:0 (2:0), Porostov - Podhoroď 1:1 (1:0), Lesné - Bežovce 5:2 (3:1).

14. Rem. Hámre 26 9 3 14 49:65 30
Stretnutiami 26. kola sa táto súťaž dňa 17.6.2012 skončila.
ŠTK v konečnej tabuľke odráta body takto: Senné 6, TJ Družst. Pavlovce n/U 3, Zempl. Široká 3.

25.kolo: Senné - Úbrež 2:0 (0:0); ŽK: Andričík

Úbrež: Mirda - Koškovský, Barilič, Serbák, Staruch - Poľak (78. Hvižďák), Beňo, Andričík, Dudáš - Teleky, Čisar

V prvom polčase sa hral obojstranne vyrovnaný futbal, s jednou veľkou šancou na každej strane. Najprv domáci prekopli bránku asi z piatich metrov a potom Dudáš nastrelil iba vybiehajúceho brankára.
V druhom polčase začali aktívnejšie domáci a v 54. minúte strelili úvodný gól zápasu. Už o 4 minúty bolo 2:0 po našej nepozornosti v šestnástke. Potom sa obraz hry znova vyrovnal, postupne sme však preberali iniciatívu, ale aj napriek viacerým dobrým šanciam sme gól streliť nedokázali.

II.A trieda mužov: - 25. kolo - nedeľa 10.6.2012 o 17.00 h: Bežovce - Zalužice B 6:1(1:1), Podhoroď - Lesné 1:0 (1:0), Zempl. Široká - Porostov 6:3 (5:1), Vyš. Remety - Rem. Hámre 1:3 (1:0),Senné - Úbrež 2:0 (1:0), TJ Družst. Pavlovce n/U - Sejkov 0:3 (0:0), Iňačovce - Záhor 3:0 (1:0).

24.kolo: Úbrež - Pavlovce: 1:4 (0:3); gól: Serbák; ŽK: Serbák

Úbrež: Mirda - D.Maščák, Barilič, Koškovský, Staruch - Andričík, Beňo (46. Poľak, 74. Hvižďák), Serbák, Dudáš - Teleky, Čisar

Hostia boli hneď od prvých minút aktívnejší, navyše im pomohol rýchly gól už v 3. minúte po chybe nášho brankára. Potom sme dostali možnosť odpovedať my, ale naše dve veľké šance na vyrovnanie ostali nevyužité a následne prišiel druhý gólový trest do našej siete. Do prestávky hostia pridali ešte tretí gól a rozhodli o svojom víťazstve.
V druhom polčase prevládali na ihrisku opäť Pavlovčania, boli herne lepší, viac držali loptu a kontrolovali priebeh hry. V 74. minúte sa nám podarilo znížiť na 1:3, keď sa po rohovom kope pred bránkou najlepšie zorientoval Serbák a prudkou strelou prekonal brankára Pavloviec. V 82. minúte hostia ešte upravili na konečných 1:4 a zaslúžene zvíťazili.

II.A trieda mužov: - 24. kolo - nedeľa 3.6.2012 o 17.00 h: Zalužice B - Záhor 3:2 (1:2), Sejkov - Iňačovce 4:1 (2:0), Úbrež - TJ Družst. Pavlovce n/U 1:4 (0:3), Rem. Hámre - Senné 4:3 (2:1), Porostov - Vyš. Remety 2:3 (0:2), Lesné - Zempl. Široká 1:1 (1:0), Bežovce - Podhoroď 4:0 (2:0).

14. Rem. Hámre 24 7 3 14 42:64 24
ŠTK po skončení súťaže odráta body takto: Senné 6, TJ Družst. Pavlovce n/U 3, Zempl. Široká 3.

23.kolo: Iňačovce - Úbrež 3:0 (2:0)

Úbrež: Mirda - Tomčo, Barilič, Koškovský, Staruch - Andričík, Beňo (46. Poľak), Heveri, Dudáš - Serbák, Teleky

Úvod zápasu bol vyrovnaný, hralo sa prevažne v strede ihriska, bez gólových šancí. S pribudajúcimi minútami sme začali preberať iniciatívu my, mali sme viac z hry a prišli aj prvé šance. Tomčovu strelu brankár s námahou vyrazil, rovnako si poradil aj so zakončením Telekyho. Keďže sme nevyužili ani ďalšie šance, prišiel trest na druhej strane. Po chybe v našej šestnástke a následnom rohovom kope sme prehrávali v 36. minúte po peknej hlavičke 1:0. V 43. minúte sme opäť inkasovali, keď prvú strelu na bránu Mirda vyrazil, ale následnú dorážku už nestihol pokryť.
V druhom polčase boli viacej iniciatívni domáci, dostali sa aj do viacerých šancí, ale tretí gól pridali až v 90. minúte a zaslúžene zvíťazili.

II.A trieda mužov: - 23. kolo - nedeľa 27.5.2012 o 17.00 h: Podhoroď - Zalužice B 2:0 (2:0), Zempl. Široká - Bežovce 1:3 (1:2), Vyš. Remety - Lesné 1:0 (0:0), Senné - Porostov 1:2 (0:1), TJ Družst. Pavlovce n/U - Rem. Hámre 5:0 (0:0), Iňačovce - Úbrež 3:0 (2:0), Záhor - Sejkov 1:3 (1:1).

14. Rem. Hámre 23 6 3 14 38:61 21

22.kolo: Úbrež - Záhor 2:1 (2:1); góly: Serbák, Tomčo (z  PK)

Úbrež: Mirda - Barilič, D.Maščák, Tomčo, Staruch - Andričík, Beňo, Heveri (76. Šuchta), Dudáš - Teleky, Serbák

Zápas mal kvôli hokeju výkop už o 10:30, čo pomohlo nám lebo sme mali lepší vstup do stretnutia. Už v druhej minúte sa dostal do peknej šance Dudáš, ale trafil iba brankára. V 11. minúte Beňo pekne zacentroval do šestnástky, kde si na loptu nabehol Serbák a hlavou otvoril skóre zápasu. V 25. minúte bol v šestnástke faulovaný aktívny Serbák a Tomčo z pokutového kopu zvýšil na 2:0. Od tohto momentu hrali hostia iba desiati po červenej karte pre ich obrancu. Prevahu mohol využiť Teleky, ale svoju šancu zakončil do vybiehajúceho brankára. V 37. minúte sme opäť kopali jedenástku po faule na Telekyho, ale Tomčov pokus tentokrát brankár vystihol. V 42. minúte sme po skrumáži v šestnástke dostali kontaktný gól na 2:1.
V druhom polčase mali hernú prevahu hostia, loptu mali viacej na svojich kopačkách, ale do vážnejšej šance sa nedostali. Naše pokusy zvýšiť svoj náskok boli tiež nepresné a tak sa zápas skončil naším tesným víťazstvom 2:1.

II.A trieda mužov: - z 18. kola: Vyš. Remety - Senné 3:0 kont. (po rozhodnutí ŠTK; pôvodne 2:1); - 22. kolo - nedeľa 20.5.2012 o 17.00 h: Zalužice B - Sejkov 8:0 (5:0), Úbrež - Záhor 2:1 (2:1), Rem. Hámre - Iňačovce 4:0 (2:0), Porostov - TJ Družst. Pavlovce n/U 2:5 ( : ), Lesné -Senné 3:1 (3:1), Bežovce - Vyš. Remety 4:0 (1:0), Podhoroď - Zempl. Široká 5:1 (0:1).

14. Rem. Hámre 22 6 3 13 38:56 21

21.kolo: Sejkov - Úbrež 3:1 (1:1); gól: Teleky; ŽK: Staruch, Koškovský, Teleky, D.Maščák

Úbrež: Mirda - D.Maščák, Barilič, Tomčo, Staruch - Šuchta, Beňo, Koškovský, Poľak - Teleky, Serbák

V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, prevažne medzi šestnástkami, s minimom gólových šanci na oboch stranách. Úvodný gól zápasu padol v 23. minúte, keď Beňo našiel presnou prihrávkou v šestnástke Telekyho, ktorý zakončil presne k ľavej žrdi a bolo 0:1. V 36. min. domáci vyrovnali z pokutového kopu, po faule Starucha na útočníka domácich. Úvod druhého polčasu nadviazal na ten prvý, hralo sa opäť prevažne v strede ihriska. V 71. minúte však už išli domáci do vedenia, keď sa lopta v našej šestnástke odrazila presne na nohu ich hráča a ten ponad vybiehajúceho brankára zvýšil na 2:1. Po tomto góle sme sa pokúsili otvoriť hru, ale protiútoky nám nevychádzali, naopak v 82. min. domáci z priameho kopu upravili na konečných 3:1

II.A trieda mužov: - z 20. kola: Bežovce - TJ Družst. Pavlovce n/U 3:0 (stretnutie kontumované s ponechaním výsledku 3:0 z HP; na základe šetrenia DK; pôvodne 3:0 nedohrané od 75´ pre inzultáciu R hráčmi hostí);   21. kolo - nedeľa 13.5.2012 o 16.30 h: Zempl. Široká - Zalužice B 5:0 (3:0), Vyš. Remety - Podhoroď 6:2 (4:1), Senné - Bežovce 3:0 (1:0), TJ Družst. Pavlovce n/U -Lesné 10:2 (3:0), Iňačovce - Porostov 2:1 (0:0), Záhor - Rem. Hámre 3:1 (1:0), Sejkov - Úbrež 3:1 (1:1)

14. Rem. Hámre 21 5 3 13 34:56 18

20.kolo: Zalužice B - Úbrež 5:1 (0:1); gól: Rasťo Tomčo (z PK)

Úbrež: Mirda - D.Maščák, Barilič, Tomčo, Koškovský, Šuchta - Heveri, Serbák, Dudáš (69. Beňo) - Teleky - Čisar

Úvod zápasu domácim nevyšiel, naopak, prvé šance sme mali my, ale ostali nevyužité. V 9. minúte bol však v šestnástke domácich faulovaný Teleky a Tomčo nás z pokutového kopu poslal do vedenia. Náš náskok sa nám podarilo udržať až do konca prvého polčasu, dokonca sme mohli pridať aj ďalšie góly, ale nedokázali sme premeniť ani tie najväčšie šance. Domáci postupne zvyšovali svoj tlak, ale do prestávky nastrelili iba brvno a následne z päťky prekopli našu bránku. V druhom polčase bol náš súper už lepším mužstvom, prevýšil nás herne, aj kondične a postupne strelil päť gólov do našej siete. Na druhej strane sme zase nedokázali premeniť šance a tak sme z Hažína odišli s vysokou prehrou.

II.A trieda mužov: - 20. kolo - nedeľa 6.5.2012 o 16.30 h: Zalužice B - Úbrež5:1 (0:1), Rem. Hámre - Sejkov 1:2 ( : ), Porostov - Záhor 3:0 (1:0), Lesné - Iňačovce 1:3 (0:1), Bežovce - TJ Druţst. Pavlovce n/U 3:0 (1:0) nedohrané od 75´ pre inzultáciu R hráčmi hostí, Podhoroď - Senné 2:0 (1:0), Zempl. Široká - Vyš. Remety 4:1 (2:1).

14. Rem. Hámre 20 5 3 12 33:53 18

19.kolo: Úbrež - Rem. Hámre 3:2 (1:2); góly: Lukáš Čisar, Rasťo Tomčo (z PK), Rasťo Serbák; ŽK: Martin Beňo

Úbrež: Teleky - D.Maščák - Barilič, Tomčo, Koškovský - Šuchta, Beňo, Andričík, Dudáš - Serbák, Čisar (78. Poľak)

Derby začali lepšie hostia, už v 30. minúte sme prehrávali 0:2. Našťastie sa nám ešte do prestávky podarilo streliť kontaktný gól, keď Čisar využil svoje sólo z polovice ihriska a zakončil ponad vybiehajúceho brankára. Hneď v úvode druhého polčasu Tomčo z pokutového kopu vyrovnal. Vytúžený víťazný gól strelil v 52. minúte Rasťo Serbák, keď po Beňovom rohu hlavou prekonal brankára hostí.

II.A trieda mužov: - 19. kolo - nedeľa 29.4.2012 o 16.00 h: Vyš. Remety - Zalužice B 2:0 (2:0), Senné - Zempl. Široká 1:4 (0:2), TJ Družst. Pavlovce n/U - Podhoroď 6:1 (1:1), Iňačovce -Bežovce 0:1 (0:0), Záhor - Lesné 4:1 (1:0), Sejkov - Porostov 0:1 (0:1), Úbrež - Rem. Hámre 3:2 (1:2).

18.kolo: Porostov - Úbrež 5:1 (4:0); gól: Lukáš Čisar; bez kariet

Úbrež: Mirda - Serbák, Barilič, Koškovský, Staruch - Šuchta, Beňo, Heveri, Dudáš (46. Hvižďák) - Poľak, Čisar

Z našej strany sme znova bez viacerých chýbajúcich hráčov úplne nezvládli prvý polčas, hlavne jeho úvod. Už v 3. minúte si Barilič zrazil nešťastne center do vlastnej brány a bolo 1:0. V 16. min. domáci pridali druhý gól a o desať minút už bolo 3:0 po ďalšom našom vlastnom góle. Vtedy sme už úplne rezignovali, Porostov bol na ihrisku mužstvom, ktoré hralo futbal a my sme sa iba bezradne prizerali. Do polčasu ešte domáci zvýšili svoj náskok a rozhodli zápas. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale domáci ju s pohodlným výsledkom držali pod kontrolou, dokonca pridali aj piaty gól. Nám sa podarilo streliť čestný úspech až v 81. minúte, keď sa presadil Čisar a upravil tak na konečných 5:1.

II.A trieda mužov: - 18. kolo - nedeľa 22.4.2012 o 16.00 h: Zalužice B - Rem. Hámre 8:0 (2:0), Porostov - Úbrež 5:1 (4:0), Lesné - Sejkov 2:0 (1:0), Bežovce - Záhor 0:3 (0:1), Podhoroď - Iňačovce 2:1 (1:1), Zempl. Široká - TJ Družst. Pavlovce n/U 1:0 (0:0), Vyš. Remety - Senné 2:1 (1:1).

14. Rem. Hámre 18 5 3 10 30:48 18

17. kolo: Úbrež - Lesné 2:1 (1:1); Góly: Lukáš Čisar, Rasťo Tomčo (z PK)

Úbrež: Mirda - D.Maščák, Barilič, Tomčo, Staruch - Hvižďák (46.Kornúc), Beňo, Heveri, Šuchta - Poľak, Čisar

Na zápas sme nastúpili v oklieštenej zostave, z rôznych príčin chýbali Andričík, Serbák, Teleky, Koškovský a Dudáš. Po úvodnom oťukávaní najprv pohrozili hostia, ale mierili nepresne. Potom sme sa postupne osmelili aj my, ale rovnako naše pokusy neboli presné. V 14. minúte dostal prihrávku do šestnástky Čisar a strelou popri brankárovi otvoril skóre. Bol to jeho premiérový gól za A-mužstvo. Lesné odpovedalo už o minútu, keď prudká strela spoza šestnástky skončila v našej sieti. Krátko na to sme mali veľkú šancu ísť do vedenia, ale Čisar vo veľkej šanci nastrelil iba brvno hosťujúcej brány. Do konca polčasu sa ešte naši útočníci Poľak s Čisarom dostali do viacerých sľubných šancí, ale gól sme streliť nedokázali. Naopak v poslednej minúte hostia zahrávali rohový kop a Mirda len s veľkou námahou a so šťastím vyškrabal nepríjemnú strelu smerujúcu za jeho chrbát.
V druhom polčase sme boli lepším mužstvom, znova sme si vypracovali gólové šance, ale chýbalo presné zakončenie, alebo brankár hostí doslova čaroval. Rozhodujúci gól sa nám podarilo streliť v 80. minúte, kedy bol v šestnástke faulovaný Kornúc a nariadenú penaltu s istotou premenil Tomčo.

II.A trieda mužov: - 17. kolo - nedeľa 15.4.2012 o 15.30 h: Senné - Zalužice B 1:1 ( : ), TJ Družstevník Pavlovce n/U - Vyšné Remety 4:1 (1:0), Iňačovce - Zemplínska Široká 2:1 (2:1), Záhor -Podhoroď 1:1 (0:1), Sejkov - Bežovce 4:2 (2:2), Úbrež - Lesné 2:1 (1:1), Remetské Hámre - Porostov 0:1 ( : ).

14. Podhoroď 17 3 6 8 27:39 15

16. kolo: Bežovce - Úbrež 3:2 (1:1); Góly: Matej Andričík, Rasťo Serbák; ŽK: Rasťo Serbák, Martin Koškovský , Dušan Poľak; ČK: Marián Teleky, Matej Andričík

Úbrež: Mirda - D.Maščák, Barilič, Tomčo, Koškovský, Staruch - Andričík, Beňo (68. Poľak), Serbák, Šuchta - Teleky

V prvom polčase boli lepším mužstvom domáci, ktorí si vytvorili územnú prevahu a aj viacej šancí, ale bez presnej koncovky. My sme sa dostali do dvoch vyložených príležitostí, Beňova strela po rohu skončila na brvne a Teleky v sľubnej šanci trafil iba do brankára. Góly padli až v závere polčasu. Domáci otvorili skóre v 43.minúte. My sme dokázali odpovedať už o 2 minúty, keď Andričík strelou spoza šestnástky aj za pomoci vetra prekvapil domáceho brankára a vyrovnal. V druhom polčase sme nastúpili proti silnému vetru, aj proti húževnatým domácim, ktorí sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Ale v 61. minúte nám vyšiel rýchly protiútok a Serbák nás poslal do vedenia. V 70.min. domáci vyrovnali prudkou strelou k pravej žrdi. V 87. minúte rozhodca nariadili pokutový kop a domáci viedli 3:2. V nadstavenom čase sme dokázali vyrovnať, keď Poľak dorazil do bránky Telekyho prihrávku, ale rozhodca gól na veľké prekvapenie a tlak domácich pre postavenie mimo hry neuznal. Za záverečné protesty nám boli dodatočne po zápase ešte delegátom udelené dve červené karty pre Telekyho a Andričíka.

II.A trieda mužov: - 16. kolo - nedeľa 8.4.2012 o 15.30 h: Zalužice B - Porostov 4:1 (1:0), Lesné - Rem. Hámre 3:2 (2:0), Bežovce - Úbrež 3:2 (1:1), Podhoroď - Sejkov 1:0 (1:0), Zempl. Široká - Záhor 2:1 (0:0), Vyš. Remety - Iňačovce 3:0 (2:0), Senné - TJ Družst. Pavlovce n/U 0:0 (0:0).

14. Podhoroď 16 3 5 8 26:38 14

15. kolo: Úbrež - Podhoroď 4:1 (2:1); Góly: Andričík, Teleky, Tomčík z PK, Serbák; ŽK: Teleky

Úbrež: Mirda - D.Maščák, Barilič, Tomčo, Šuchta - Andričík, Beňo, Heveri, Dudáš (64. Poľak) - Teleky, Serbák

V tomto zápase nám nevyšiel úvod, pôsobili sme krčovito, strácali sme veľa lôpt nepresnými prihrávkami. V 27. minúte to súper využil a strelil úvodný gól zápasu. Našťastie už v 36. minúte sme odpovedali vyrovnávajúcim gólom. Andričík vybojoval loptu pred našou šestnástkou, narazil si s Heverim a svoje pekné sólo zakončil k pravej žrdi. Už o 3 minúty sme zahrávali pokutový kop po faule na Telekyho, ale Dudáš nastrelil iba žrď. V zápätí sa po chybe hosťujúcej obrany dostal k lopte Teleky a zvýšil na 2:1.
Na začiatku druhého polčasu bol v šestnástke opäť faulovaný Teleky a Tomčo si z pokutového kopu otvoril strelecký účet. Po tomto góle hostia znervózneli a viacej sa hádali, než hrali futbal. To sme využili na strelenie štvrtého gólu, keď Heveri našiel peknou krížnou prihrávkou voľného Serbáka a ten prízemnou strelou upravil na konečných 4:1.

II.A trieda mužov: - 15. kolo - nedeľa 1.4.2012 o 15.30 h: TJ Družst. Pavlovce n/U - Zalužice B 3:1 (1:0), Iňačovce - Senné 1:1 (1:1), Záhor - Vyš. Remety 5:2 (3:0), Sejkov - Zempl. Široká 1:0 (1:0), Úbrež - Podhoroď 4:1 (2:1), Rem. Hámre - Bežovce 4:1 (2:0), Porostov - Lesné 1:0 (1:0).

14. kolo  Zempl. Široká - Úbrež 6:0 (2:0); ŽK: Barilič, Dudáš

Úbrež: Mirda - Tomčo - Barilič, R.Serbák, Koškovský (58.Staruch) - Šuchta, Beňo, Andričík, Dudáš (68.Poľak) - Heveri, Teleky

V prvom jarnom kole nám zápas absolútne nevyšiel, výsledok hovorí za všetko. Naša hra bola zahanbujúca, v zime sme asi zabudli hrať futbal. Každý z hráčov čo boli na ihrisku, neodviedol ani máličko zo snahy, bojovnosti a chcenia. Domáci išli od prvých minút za víťazstvom, my sme sa im nestačili ani prizerať. Paradoxne prvú veľkú (a zároveň aj poslednú) šancu sme mali my, keď Barilič z priameho kopu nastrelil brvno. Potom už úradovali domáci, do prestávky nám strelili 2 góly. V druhom polčase nás definitívne zlomil gól na 3:0 z pokutového kopu už v 48. min. Potom sme sa už iba bezmocne prizerali na hru domácich, ktorí si z chuti zahrali futbal a nám uštedrili tvrdú lekciu. Už ďalší zápas ukáže, či sa z nej dokážeme poučiť a hráči si od prvého po posledného vstúpia do svedomia , alebo si budeme robiť hanbu aj naďalej.

II.A trieda mužov: - 14. kolo - nedeľa 25.3.2012 o 15.00 h: Zalužice B - Lesné 6:0 (4:0), Bežovce - Porostov 0:1 (0:0), Podhoroď - Rem. Hámre 2:2 (2:1), Zempl. Široká - Úbrež 6:0 (2:0), Vyš. Remety - Sejkov 3:0 (3:0), Senné - Záhor 1:1 (0:1), TJ Družst. Pavlovce n/U - Iňačovce 3:0 kont. (hostia nenastúpili);

17.6.2012 17:30 Úbrež - V. Remety

Prípravný futbalový zápas 18.3.2012: Úbrež - Bl. Polianka 0:2 (0:0)

Zostava: Mirda - D.Maščák, Barilič, R.Serbák,Koškovský (Staruch) - Šuchta (Poľak) Heveri, Beňo (Čisar), Andričík - Dudáš, Teleky

Prípravný futbalový zápas 4.3.2012: Úbrež - Bl. Polianka 5:0 (2:0); Góly: Marián Heveri 2, Lukáš Čisar, Tomáš Dubrovský, Rasťo Serbák; hralo sa na ihrisku v Jasenove

Zostava: Mirda - Tomčo, Barilič (P.Dubrovský), Andričík (Hvižďák), Šuchta - Staruch ( Poľak), Heveri, Beňo (T.Dubrovský), Dudáš - Teleky, Čisar (R.Serbák) (R.Minda)