Fotogaléria:

.

Anketa:

.

Stolný tenis - 2011/12

22. kolo  23.3.2012:  Budkovce D - Úbrež 4:12; Svoboda Miroslav 3,5; Štefanič Gabriel 3; Svoboda Vincent 2,5; 3 x WO 


1. Halecký Dominik - Svoboda Miroslav 1:3
2. Kiškaš Miroslav - Svoboda Vincent 3:1
3. Tkáč Martin - Štefanič Gabriel 0:3
4. W.O. - W.O. 0:0
5. Halecký Dominik - Svoboda Vincent 0:3
6. Kiškaš Miroslav - Štefanič Gabriel 2:3
7. Tkáč Martin - W.O. 3:0
8. W.O. - Svoboda Miroslav 0:3
9. Halecký Dominik - Štefanič Gabriel 0:3
10. Kiškaš Miroslav - W.O. 3:0
11. Tkáč Martin - Svoboda Miroslav 0:3
12. W.O. - Svoboda Vincent 0:3
13. Halecký Dominik - W.O. 3:0
14. Kiškaš Miroslav - Svoboda Miroslav 0:3
15. Tkáč Martin - Svoboda Vincent 0:3
16. W.O. - Štefanič Gabriel 0:3

1. W.O. - W.O. 0:0
2. Halecký Dominik, Kiškaš Miroslav - Svoboda Vincent, Svoboda Miroslav 1:3 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 22. kole: Svoboda Miroslav 47:31 (60,26%); Svoboda Vincent 39:39 (50%); Hvižďák Martin 35:35 (50%); Hvižďák Ján 3:40 (6,98%); Štefanič Gabriel 13:10 (56,52%); Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%);

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 22. kole: Svoboda Miroslav 11:8 (57,89%); Svoboda Vincent 11:8 (57,89%); Hvižďák Ján 1:15 (6,25%); Hvižďák Martin 1:17 (5,56%); Štefanič Gabriel 2:1 (66,67%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%)

Konečná tabuľka 5. ligy:

Tabuľka súťaže po kole - nadstavba 01.-06.

1. MKST Veľké Kapušany "C" 21 18 2 1 275:103 59
2. STO Šírava Lúčky 21 18 1 2 273:105 58
3. ŠKST Michalovce "D" 21 17 1 3 294:84 56
4. STK Kaluža 21 13 4 4 228:150 51
5. OKST Budkovce "B" 21 12 1 8 188:190 46
6. ŠK Stretavka 21 10 3 8 204:174 44

Tabuľka súťaže po kole - nadstavba 07.-12.

7. TTC Vojany Tigers "C" 21 12 1 8 202:176 46
8. Slávia Sobrance "B" 21 9 3 9 189:189 42
9. STO obce Falkušovce / Bracovce 21 9 3 9 186:192 42
10. STO Sliepkovce 21 9 1 11 186:192 40
11. STO obec Tušická Nová Ves 21 7 4 10 177:201 39
12. OŠK Blatná Polianka 21 5 3 13 163:215 34

Tabuľka súťaže po kole - nadstavba 13.-17.

13. OKST Budkovce "C" 20 6 4 10 152:208 36
14. TJ STO Úbrež 20 7 1 12 165:193 35
15. ŠK Porostov 20 3 2 15 99:261 28
16. ZŠ Krčava 20 3 0 17 118:242 26
17. OKST Budkovce "D" 20 0 2 18 67:291 22


21. kolo  15.3.2012:  Úbrež - Porostov 12:6; Svoboda Miroslav 3,5; Svoboda Vincent 3,5; Hvižďák Martin 3; Štefanič Gabriel 2


1. Svoboda Miroslav - Gorej Milan 3:0
2. Hvižďák Martin - Jenčík Miloš 2:3
3. Svoboda Vincent - Hreščák Miroslav 1:3
4. Štefanič Gabriel - Longa Jozef 3:1
5. Svoboda Miroslav - Jenčík Miloš 0:3
6. Hvižďák Martin - Hreščák Miroslav 3:2
7. Svoboda Vincent - Longa Jozef 3:0
8. Štefanič Gabriel - Gorej Milan 2:3
9. Svoboda Miroslav - Hreščák Miroslav 3:0
10. Hvižďák Martin - Longa Jozef 3:0
11. Svoboda Vincent - Gorej Milan 3:1
12. Štefanič Gabriel - Jenčík Miloš 0:3
13. Svoboda Miroslav - Longa Jozef 3:1
14. Hvižďák Martin - Gorej Milan 3:0
15. Svoboda Vincent - Jenčík Miloš 3:2
16. Štefanič Gabriel - Hreščák Miroslav 3:0

1. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Jenčík Miloš, Hreščák Miroslav 1:3
2. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Gorej Milan, Longa Jozef 3:1

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 21. kole: Svoboda Miroslav 44:31 (58,67%); Hvižďák Martin 35:35(50%); Svoboda Vincent 37:38 (49,33%); Hvižďák Ján 3:40 (6,98%);Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Štefanič Gabriel 10:10 (50%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 21. kole: Svoboda Miroslav 10:8 (55,56%); Svoboda Vincent 10:8 (55,56%); Hvižďák Ján 1:15 (6,25%); Hvižďák Martin 1:17 (5,56%); Štefanič Gabriel 2:1 (66,67%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%)

Tabuľka po 21. kole:

13. OKST Budkovce "C" 19 5 4 10 141:201 33
14. TJ STO Úbrež 19 6 1 12 153:189 32
15. ŠK Porostov 19 3 2 14 92:250 27
16. ZŠ Krčava 20 3 0 17 118:242 26
17. OKST Budkovce "D" 19 0 2 17 63:279 21


20. kolo  10.3.2012:  Úbrež - Krčava 14:4; Svoboda Miroslav 4,5; Svoboda Vincent 3,5; Hvižďák Martin 3,5; Štefanič Gabriel 2,5


1. Svoboda Miroslav - Levický Michal st. 3:1
2. Hvižďák Martin - Levický Michal ml. 3:0
3. Svoboda Vincent - Lešo Martin 2:3
4. Štefanič Gabriel - Varchola Mikuláš st. 3:0
5. Svoboda Miroslav - Levický Michal ml. 3:0
6. Hvižďák Martin - Lešo Martin 3:1
7. Svoboda Vincent - Varchola Mikuláš st. 3:1
8. Štefanič Gabriel - Levický Michal st. 0:3
9. Svoboda Miroslav - Lešo Martin 3:0
10. Hvižďák Martin - Varchola Mikuláš st. 3:1
11. Svoboda Vincent - Levický Michal st. 3:2
12. Štefanič Gabriel - Levický Michal ml. 3:0
13. Svoboda Miroslav - Varchola Mikuláš st. 3:0
14. Hvižďák Martin - Levický Michal st. 1:3
15. Svoboda Vincent - Levický Michal ml. 3:0
16. Štefanič Gabriel - Lešo Martin 1:3

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Levický Michal ml,.Levický Michal st. 3:0
2. Hvižďák Martin, Štefanič Gabriel - Lešo Martin, Varchola Mikuláš st. 3:0

 

 

 

 

 

 

 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 20. kole: Svoboda Miroslav 41:30 (57,75%); Hvižďák Martin 32:34(48,48%); Svoboda Vincent 34:37 (47,89%); Hvižďák Ján 3:40 (6,98%);Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Štefanič Gabriel 8:8 (50%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 20. kole: Svoboda Miroslav 9:8 (52,94%); Svoboda Vincent 9:8 (52,94%); Hvižďák Ján 1:15 (6,25%); Hvižďák Martin 1:16 (5,9%); Štefanič Gabriel 2:0 (100%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%)

Tabuľka po 20. kole:

13. OKST Budkovce "C" 18 4 4 10 131:193 30
14. TJ STO Úbrež 18 5 1 12 141:183 29
15. ŠK Porostov 18 3 2 13 86:238 26
16. ZŠ Krčava 19 3 0 16 110:232 25
17. OKST Budkovce "D" 19 0 2 17 63:279 21


19. kolo  3.3.2012:  Budkovce C - Úbrež 12:6; Svoboda Vincent 2; Štefanič Gabriel 2; Svoboda Miroslav 1; Hvižďák Martin 1


1. Semač Emil - Svoboda Miroslav 1:3
2. Mištanič Štefan st. - Hvižďák Martin 3:0
3. Pivarník Róbert - Svoboda Vincent 3:2
4. Červenák Viliam - Štefanič Gabriel 1:3
5. Semač Emil - Hvižďák Martin 0:3
6. Mištanič Štefan st. - Svoboda Vincent 3:1
7. Pivarník Róbert - Štefanič Gabriel 3:0
8. Červenák Viliam - Svoboda Miroslav 3:2
9. Semač Emil - Svoboda Vincent 0:3
10. Mištanič Štefan st. - Štefanič Gabriel 3:0
11. Pivarník Róbert - Svoboda Miroslav 3:0
12. Červenák Viliam - Hvižďák Martin 3:0
13. Semač Emil - Štefanič Gabriel 1:3
14. Mištanič Štefan st. - Svoboda Miroslav 3:1
15. Pivarník Róbert - W.O. 3:0
16. Červenák Viliam - Svoboda Vincent 1:3

1. Mištanič Štefan st., Pivarník Róbert - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:0
2. Červenák Viliam, Semač Emil - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 19. kole: Svoboda Miroslav 37:30 (55,22%); Hvižďák Martin 29:33(46,77%); Svoboda Vincent 31:36 (46,27%); Hvižďák Ján 3:40 (6,98%);Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Štefanič Gabriel 6:6 (50%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 19. kole: Svoboda Miroslav 8:8 (50%); Svoboda Vincent 8:8 (50%); Hvižďák Ján 1:15 (6,25%); Hvižďák Martin 0:16 (0%); Štefanič Gabriel 1:0 (100%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%)

Tabuľka po 19. kole:

13. OKST Budkovce "C" 18 4 4 10 131:193 30
14. TJ STO Úbrež 17 4 1 12 127:179 26
15. ZŠ Krčava 18 3 0 15 106:218 24
16. ŠK Porostov 17 2 2 13 73:233 23
17. OKST Budkovce "D" 18 0 2 16 58:266 20


Vyžrebovanie 2. časti súťaže 5. ligy okresov Michalovce a Sobrance.

Bude sa hrať v 3 skupinách podľa umiestnenia v 1. časti súťaže (1.- 6.; 7.-12.; 13.-17.). TJ STO Úbrež bude hrať po umiestnení v 1. časti na 13. mieste o celkové umiestnenie v 3. skupine v týchto termínoch:

18. kolo  25.2.2012 - voľno

19. kolo  3.3.2012 o 17:00 hod. Budkovce "C" - Úbrež

20. kolo  10.3.2012 o 17:00 hod. Úbrež - Krčava

21. kolo  17.3.2012 o 17:00 hod. Úbrež - Porostov

22. kolo  24.3.2012 o 17:00 hod. Budkovce "D" - Úbrež


17. kolo 15.2.2012:  TJ STO Úbrež - Budkovce D 14:4; Svoboda Miroslav 4,5; Svoboda Vincent 4,5; Štefanič Gabriel 4,5; Hvižďák Ján 0,5


1. Svoboda Miroslav - Halecký Dominik 3:1
2. Svoboda Vincent - Polák Patrik 3:0
3. Štefanič Gabriel - Kiškaš Miroslav 3:0
4. Hvižďák Ján - Tkáč Martin 0:3
5. Svoboda Miroslav - Polák Patrik 3:0
6. Svoboda Vincent - Kiškaš Miroslav 3:0
7. Štefanič Gabriel - Tkáč Martin 3:1
8. W.O. - Halecký Dominik 0:3
9. Svoboda Miroslav - Kiškaš Miroslav 3:1
10. Svoboda Vincent - Tkáč Martin 3:0
11. Štefanič Gabriel - Halecký Dominik 3:1
12. W.O. - Polák Patrik 0:3
13. Svoboda Miroslav - Tkáč Martin 3:0
14. Svoboda Vincent - Halecký Dominik 3:1
15. Štefanič Gabriel - Polák Patrik 3:0
16. W.O. - Kiškaš Miroslav 0:3 

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Halecký Dominik, Polák Patrik 3:0
2. Hvižďák Ján, Štefanič Gabriel - Kiškaš Miroslav, Tkáč Martin 3:1

 

 

 

 

 

 

 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 17. kole: Svoboda Miroslav 36:27 (57,14%); Hvižďák Martin 28:31(47,46%); Svoboda Vincent 29:34 (46,03%); Hvižďák Ján 3:40 (6,98%);Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Štefanič Gabriel 4:4 (50%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 17. kole: Svoboda Miroslav 8:7 (53,33%); Svoboda Vincent 8:7 (53,33%);  Hvižďák Ján 1:14 (6,66%); Hvižďák Martin 0:15 (0%); Štefanič Gabriel 1:0 (100%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%)

Záverečná tabuľka základnej časti súťaže:

1. MKST Veľké Kapušany "C" 16 15 0 1 224:64 46
2. STO Šírava Lúčky 16 14 1 1 215:73 45
3. ŠKST Michalovce "D" 16 14 0 2 239:49 44
4. STK Kaluža 16 11 3 2 184:104 41
5. OKST Budkovce "B" 16 12 1 3 163:125 41
6. ŠK Stretavka 16 9 3 4 167:121 37
7. TTC Vojany Tigers "C" 16 9 0 7 157:131 34
8. STO obce Falkušovce / Bracovce 16 8 2 6 142:146 34
9. STO Sliepkovce 16 7 1 8 142:146 31
10. Slávia Sobrance "B" 16 6 3 7 137:151 31
11. STO obec Tušická Nová Ves 16 4 3 9 131:157 27
12. OŠK Blatná Polianka 16 4 2 10 124:164 26
13. TJ STO Úbrež 16 4 1 11 121:167 25
14. OKST Budkovce "C" 16 3 3 10 110:178 25
15. ZŠ Krčava 16 2 0 14 90:198 20
16. ŠK Porostov 16 1 2 13 60:228 20
17. OKST Budkovce "D" 16 0 1 15 42:246 17


16. kolo 11.2.2012:  Budkovce B - TJ STO Úbrež 10:8; Svoboda Miroslav 3,5; Hvižďák Martin 3; Svoboda Vincent 1,5; Hvižďák Ján 0; Štefanič Gabriel 0


1. Horňák Marek - Svoboda Miroslav 1:3
2. Bréda Miroslav - Hvižďák Martin 2:3
3. Riebesam Norbert - Svoboda Vincent 3:0
4. Horňák Jozef - Štefanič Gabriel 3:0
5. Horňák Marek - Hvižďák Martin 1:3
6. Bréda Miroslav - Svoboda Vincent 0:3
7. Riebesam Norbert - Štefanič Gabriel 3:0
8. Horňák Jozef - Svoboda Miroslav 3:1
9. Horňák Marek - Svoboda Vincent 3:0
10. Bréda Miroslav - Hvižďák Ján 3:0
11. Riebesam Norbert - Svoboda Miroslav 2:3
12. Horňák Jozef - Hvižďák Martin 1:3
13. Horňák Marek - Hvižďák Ján 3:0
14. Bréda Miroslav - Svoboda Miroslav 1:3
15. Riebesam Norbert - Hvižďák Martin 3:1
16. Horňák Jozef - Svoboda Vincent 3:0 

1. Bréda Miroslav, Horňák Marek - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 1:3
2. Horňák Jozef, Riebesam Norbert - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 16. kole: Svoboda Miroslav 32:27 (54,24%); Hvižďák Martin  28:31(47,46%); Svoboda Vincent 25:34 (42,37%); Hvižďák Ján 3:39 (7,14%);Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Štefanič Gabriel 0:4 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 16. kole: Svoboda Miroslav 7:7 (50%); Svoboda Vincent 7:7 (50%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:13 (0%); Hvižďák Martin 0:14 (0%)

Tabuľka po 16. kole:

1. MKST Veľké Kapušany "C" 15 14 0 1 207:63 43
2. STO Šírava Lúčky 15 13 1 1 198:72 42
3. ŠKST Michalovce "D" 15 13 0 2 222:48 41
4. STK Kaluža 15 11 2 2 175:95 39
5. OKST Budkovce "B" 15 12 0 3 154:116 39
6. ŠK Stretavka 15 9 2 4 158:112 35
7. STO obce Falkušovce / Bracovce 15 8 2 5 141:129 33
8. TTC Vojany Tigers "C" 15 8 0 7 142:128 31
9. STO Sliepkovce 15 7 0 8 133:137 29
10. Slávia Sobrance "B" 15 6 2 7 128:142 29
11. STO obec Tušická Nová Ves 15 4 3 8 130:140 26
12. OKST Budkovce "C" 16 3 3 10 110:178 25
13. OŠK Blatná Polianka 14 4 1 9 107:145 23
14. TJ STO Úbrež 15 3 1 11 107:163 22
15. ZŠ Krčava 15 2 0 13 89:181 19
16. ŠK Porostov 14 0 2 12 47:205 16
17. OKST Budkovce "D" 15 0 1 14 38:232 16


15. kolo 26.1.2012:  TJ STO Úbrež - Budkovce C 12:6; Hvižďák Martin 4; Svoboda Vincent 3,5; Svoboda Miroslav 2,5; Hvižďák Ján 2; Štefanič Gabriel


1. Svoboda Miroslav - Mištanič Štefan 2:3
2. Hvižďák Martin - Seman Marek 3:0
3. Svoboda Vincent - Pivarník Róbert 1:3
4. Hvižďák Ján - Tkáč Štefan 3:0
5. Svoboda Miroslav - Seman Marek 3:0
6. Hvižďák Martin - Pivarník Róbert 3:0
7. Svoboda Vincent -Tkáč Štefan 3:0
8. Štefanič Gabriel - Mištanič Štefan 1:3
9. Svoboda Miroslav - Pivarník Róbert 2:3
10. Hvižďák Martin - Tkáč Štefan 3:0
11. Svoboda Vincent - Mištanič Štefan 3:0
12. Hvižďák Ján - Seman Marek 3:0
13. Svoboda Miroslav - Tkáč Štefan 3:0
14. Hvižďák Martin - Mištanič Štefan 3:0
15. Svoboda Vincent - Seman Marek 3:0
16. Štefanič Gabriel - Pivarník Róbert 0:3 

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Seman Marek, Tkáč Štefan 3:0
2. Hvižďák Ján, Hvižďák Martin - Pivarník Róbert, Mištanič Štefan 2:3 

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 15. kole: Svoboda Miroslav 29:26 (52,73%); Svoboda Vincent 24:31 (43,64%); Hvižďák Martin 25:30 (45,45%); Hvižďák Ján 3:37 (7,50%);Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Štefanič Gabriel 0:2 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 15. kole: Svoboda Miroslav 6:7 (46,15%); Svoboda Vincent 6:7 (46,15%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:13 (0%); Hvižďák Martin 0:14 (0%)

Tabuľka po 15. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 14 13 0 1 215:37 40
2. MKST Veľké Kapušany "C" 14 13 0 1 196:56 40
3. STO Šírava Lúčky 14 12 1 1 183:69 39
4. STK Kaluža 14 10 2 2 165:87 36
5. OKST Budkovce "B" 14 11 0 3 144:108 36
6. STO obce Falkušovce / Bracovce 15 8 2 5 141:129 33
7. ŠK Stretavka 14 8 2 4 146:106 32
8. TTC Vojany Tigers "C" 14 8 0 6 136:116 30
9. Slávia Sobrance "B" 14 5 2 7 116:136 26
10. STO Sliepkovce 13 6 0 7 115:119 25
11. OKST Budkovce "C" 15 3 3 9 102:168 24
12. STO obec Tušická Nová Ves 14 3 3 8 113:139 23
13. OŠK Blatná Polianka 14 4 1 9 107:145 23
14. TJ STO Úbrež 14 3 1 10 99:153 21
15. ZŠ Krčava 14 2 0 12 83:169 18
16. ŠK Porostov 14 0 2 12 47:205 16
17. OKST Budkovce "D" 13 0 1 12 34:200 14

 

14. kolo - TJ STO Úbrež mal voľno


13. kolo 14.1.2012: TJ STO Úbrež - Kaluža 8:10; Svoboda Miroslav 3; Svoboda Vincent 2; Hvižďák Martin 2; Hvižďák Ján 1


1. Svoboda Miroslav - Kondáš Peter 0:3
2. Hvižďák Martin - Sorokáč Štefan st. 3:2
3. Svoboda Vincent - Bendžuch Michal 3:1
4. Hvižďák Ján - Lazar Miloš 3:1
5. Svoboda Miroslav - Sorokáč Štefan st. 3:2
6. Hvižďák Martin - Bendžuch Michal 2:3
7. Svoboda Vincent - Lazar Miloš 3:0
8. Hvižďák Ján - Kondáš Peter 0:3
9. Svoboda Miroslav - Bendžuch Michal 3:1
10. Hvižďák Martin - Lazar Miloš 3:0
11. Svoboda Vincent - Kondáš Peter 0:3
12. Hvižďák Ján - Sorokáč Štefan st. 0:3
13. Svoboda Miroslav - Lazar Miloš 3:2
14. Hvižďák Martin - Kondáš Peter 1:3
15. Svoboda Vincent - Sorokáč Štefan st. 1:3
16. Hvižďák Ján - Bendžuch Michal 1:3

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Bendžuch Michal, Lazar Miloš 2:3
2. Hvižďák Ján, Hvižďák Martin - Kondáš Peter, Sorokáč Štefan st. 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 13. kole:  Svoboda Miroslav 27:22 (55,10%); Svoboda Vincent 21:30 (41,18%); Hvižďák Martin 21:30 (41,18%); Hvižďák Ján 1:37 (2,63%);Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 13. kole: Svoboda Miroslav 5:7 (41,67%); Svoboda Vincent 5:7 (41,67%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:12 (0%); Hvižďák Martin 0:13 (0%)

Tabuľka po 13. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 12 11 0 1 185:31 34
2. MKST Veľké Kapušany "C" 12 11 0 1 166:50 34
3. STO Šírava Lúčky 12 10 1 1 154:62 33
4. STK Kaluža 13 9 2 2 151:83 33
5. STO obce Falkušovce / Bracovce 13 8 2 3 136:98 31
6. ŠK Stretavka 12 8 2 2 138:78 30
7. OKST Budkovce "B" 12 9 0 3 123:93 30
8. TTC Vojany Tigers "C" 12 7 0 5 112:104 26
9. OŠK Blatná Polianka 12 4 1 7 102:114 21
10. STO Sliepkovce 11 5 0 6 92:106 21
11. STO obec Tušická Nová Ves 12 3 2 7 97:119 20
12. Slávia Sobrance "B" 12 3 2 7 89:127 20
13. OKST Budkovce "C" 12 3 2 7 84:132 20
14. TJ STO Úbrež 13 2 1 10 87:147 18
15. ZŠ Krčava 12 1 0 11 68:148 14
16. ŠK Porostov 12 0 2 10 37:179 14
17. OKST Budkovce "D" 12 0 1 11 33:183 13


12. kolo 17.12.2011: Falkušovce/Bracovce - TJ STO Úbrež 12:6; Svoboda Miroslav 3,5; Hvižďák Martin 2; Svoboda Vincent 0,5; Hvižďák Ján 0


1. Frenák Alexander - Svoboda Miroslav 0:3
2. Fázik Ján - Hvižďák Martin 3:0
3. Onody Zoltan - Svoboda Vincent 3:0
4. Matej Ján - Hvižďák Ján 3:0
5. Frenák Alexander - Hvižďák Martin 1:3
6. Fázik Ján -  Svoboda Vincent 3:1
7. Onody Zoltan - Hvižďák Ján 3:0
8. Matej Ján - Svoboda Miroslav 1:3
9. Frenák Alexander - Svoboda Vincent 3:1
10. Fázik Ján - Hvižďák Ján 3:0
11. Onody Zoltan - Svoboda Miroslav 3:1
12. Matej Ján - Hvižďák Martin 3:1
13. Frenák Alexander - Hvižďák Ján 3:1
14. Fázik Ján - Svoboda Miroslav 1:3
15. Onody Zoltan - Hvižďák Martin 1:3
16. Matej Ján - Svoboda Vincent 3:2

1. Fázik Ján, Onody Zoltan - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 1:3
2. Frenák Alexander, Matej Ján - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 12. kole: Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Svoboda Miroslav 24:23 (51,06%); Svoboda Vincent 19:28 (40,43%); Hvižďák Martin 19:28 (40,43%); Hvižďák Ján 0:34 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 12. kole: Svoboda Miroslav 5:6 (45,45%); Svoboda Vincent 5:6 (45,45%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:11 (0%); Hvižďák Martin 0:12 (0%)

Tabuľka po 12. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 11 10 0 1 168:30 31
2. MKST Veľké Kapušany "C" 11 10 0 1 150:48 31
3. STO Šírava Lúčky 11 9 1 1 141:57 30
4. STO obce Falkušovce / Bracovce 12 8 1 3 127:89 29
5. ŠK Stretavka 11 8 1 2 129:69 28
6. OKST Budkovce "B" 11 8 0 3 111:87 27
7. STK Kaluža 10 7 1 2 119:61 25
8. TTC Vojany Tigers "C" 11 7 0 4 106:92 25
9. STO Sliepkovce 10 5 0 5 87:93 20
10. OKST Budkovce "C" 12 3 2 7 84:132 20
11. Slávia Sobrance "B" 11 3 2 6 88:110 19
12. STO obec Tušická Nová Ves 11 3 1 7 88:110 18
13. OŠK Blatná Polianka 11 3 1 7 85:113 18
14. TJ STO Úbrež 12 2 1 9 79:137 17
15. ZŠ Krčava 11 1 0 10 63:135 13
16. ŠK Porostov 11 0 2 9 35:163 13
17. OKST Budkovce "D" 11 0 1 10 32:166 12


11. kolo 15.12.2011: Tušická Nová Ves - TJ STO Úbrež 11:7; Svoboda Miroslav 3; Svoboda Vincent 3; Hvižďák Martin 1; Hvižďák Ján 0


1. Jendželovský Marián Hvižďák Martin 3:0
2. Marjov Ľubomír Svoboda Vincent 1:3
3. Matysko Ján Svoboda Miroslav 2:3
4. Ivan Peter st. Hvižďák Ján 3:0
5. Jendželovský Marián Svoboda Vincent 3:1
6. Marjov Ľubomír Svoboda Miroslav 2:3
7. Matysko Ján Hvižďák Ján 3:0
8. Ivan Peter st. Hvižďák Martin 2:3
9. Jendželovský Marián Svoboda Miroslav 3:0
10. Marjov Ľubomír Hvižďák Ján 3:0
11. Matysko Ján Hvižďák Martin 3:0
12. Ivan Peter st. Svoboda Vincent 0:3
13. Jendželovský Marián Hvižďák Ján 3:0
14. Semjan Marek Hvižďák Martin 3:0
15. Matysko Ján Svoboda Vincent 1:3
16. Ivan Peter st. Svoboda Miroslav 2:3

1. Jendželovský Marián, Marjov Ľubomír - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:0
2. Ivan Peter st., Matysko Ján - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 11. kole: Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Svoboda Miroslav 21:22 (48,84%); Svoboda Vincent 19:24 (44,19%); Hvižďák Martin 17:26 (39,57%); Hvižďák Ján 0:30 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 11. kole: Svoboda Miroslav 4:6 (40%); Svoboda Vincent 4:6 (40%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:10 (0%); Hvižďák Martin 0:11 (0%)

Tabuľka po 11. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 10 10 0 0 164:16 30
2. MKST Veľké Kapušany "C" 10 9 0 1 132:48 28
3. STO Šírava Lúčky 10 8 1 1 127:53 27
4. OKST Budkovce "B" 11 8 0 3 111:87 27
5. STO obce Falkušovce / Bracovce 11 7 1 3 115:83 26
6. STK Kaluža 10 7 1 2 119:61 25
7. ŠK Stretavka 10 7 1 2 112:68 25
8. TTC Vojany Tigers "C" 11 7 0 4 106:92 25
9. STO Sliepkovce 10 5 0 5 87:93 20
10. OKST Budkovce "C" 12 3 2 7 84:132 20
11. Slávia Sobrance "B" 10 3 2 5 88:92 18
12. STO obec Tušická Nová Ves 11 3 1 7 88:110 18
13. OŠK Blatná Polianka 11 3 1 7 85:113 18
14. TJ STO Úbrež 11 2 1 8 73:125 16
15. ZŠ Krčava 11 1 0 10 63:135 13
16. ŠK Porostov 10 0 2 8 34:146 12
17. OKST Budkovce "D" 11 0 1 10 32:166 12


10. kolo 4.12.2011: TJ STO Úbrež - Sliepkovce 7:11; Hvižďák Martin 3; Svoboda Miroslav 2; Svoboda Vincent 2; Hvižďák Ján 0


1. Svoboda Miroslav - Minda Kamil 3:1
2. Hvižďák Martin - Sabol Martin 3:1
3. Svoboda Vincent - Minda Kamil 3:1
4. Hvižďák Ján - Adam Ivo 0:3
5. Svoboda Miroslav - Sabol Martin 2:3
6. Hvižďák Martin - Minda Kamil 3:1
7. Svoboda Vincent - Adam Ivo 1:3
8. Hvižďák Ján - Minda Kamil 0:3
9. Svoboda Miroslav - Minda Kamil 3:0
10. Hvižďák Martin - Adam Ivo 3:1
11. Svoboda Vincent - Minda Kamil 1:3
12. Hvižďák Ján - Sabol Martin 0:3
13. Svoboda Miroslav - Adam Ivo 1:3
14. Hvižďák Martin - Minda Kamil 2:3
15. Svoboda Vincent - Sabol Martin 3:0
16. Hvižďák Ján - Minda Kamil 0:3 

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Minda Kamil, Adam Ivo 1:3
2. Hvižďák Ján, Hvižďák Martin - Minda Kamil, Sabol Martin 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 10. kole: Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Svoboda Miroslav 18:21 (46,1%); Svoboda Vincent 16:23 (41%); Hvižďák Martin 16:23 (41%); Hvižďák Ján 0:26 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 10. kole: Svoboda Miroslav 4:5 (44,4%); Svoboda Vincent 4:5 (44,4%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:9 (0%); Hvižďák Martin 0:10 (0%)

Tabuľka po 10. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 9 9 0 0 146:16 27
2. STO Šírava Lúčky 9 8 1 0 121:41 26
3. MKST Veľké Kapušany "C" 9 8 0 1 120:42 25
4. STK Kaluža 10 7 1 2 119:61 25
5. STO obce Falkušovce / Bracovce 10 6 1 3 99:81 23
6. ŠK Stretavka 9 6 1 2 99:63 22
7. TTC Vojany Tigers "C" 10 6 0 4 94:86 22
8. OKST Budkovce "B" 9 6 0 3 88:74 21
9. STO Sliepkovce 10 5 0 5 87:93 20
10. OKST Budkovce "C" 10 3 2 5 73:107 18
11. Slávia Sobrance "B" 9 3 2 4 83:79 17
12. STO obec Tušická Nová Ves 10 2 1 7 77:103 15
13. TJ STO Úbrež 10 2 1 7 66:114 15
14. OŠK Blatná Polianka 9 2 1 6 64:98 14
15. ŠK Porostov 9 0 2 7 32:130 11
16. OKST Budkovce "D" 9 0 1 8 28:134 10
17. ZŠ Krčava 9 0 0 9 44:118 9


9. kolo 26.11.2011: Vojany "C" - TJ STO Úbrež 15:3; Svoboda Miroslav 1,5; Svoboda Vincent 1,5; Hvižďák Martin 0; Hvižďák Ján 0


1. Filip Ján - Svoboda Miroslav 2:3
2. Gyüre Michal - Hvižďák Martin 3:0
3. Mórik Alexander - Svoboda Vincent 3:0
4. Franko Adam - Hvižďák Ján 3:0
5. Filip Ján - Hvižďák Martin 3:0
6. Gyüre Michal - Svoboda Vincent 3:0
7. Mórik Alexander - Hvižďák Ján 3:1
8. Franko Adam - Svoboda Miroslav 3:2
9. Filip Ján - Svoboda Vincent 0:3
10. Gyüre Michal - Hvižďák Ján 3:0
11. Mórik Alexander - Svoboda Miroslav 3:1
12. Franko Adam - Hvižďák Martin 3:0
13. Filip Ján - Hvižďák Ján 3:0
14. Gyüre Michal - Svoboda Miroslav 3:2
15. Mórik Alexander - Hvižďák Martin 3:0
16. Franko Adam - Svoboda Vincent 3:0 

1. Filip Ján, Gyüre Michal - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 1:3
2. Franko Adam, Mórik Alexander - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 9. kole: Tkáčik Juraj 7:6 (53,8%); Svoboda Miroslav 16:19 (45,7%); Svoboda Vincent 14:21 (40%); Hvižďák Martin 13:22 (37,1%); Hvižďák Ján 0:22 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 9. kole
: Svoboda Miroslav 4:4 (50%); Svoboda Vincent 4:4 (50%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:8 (0%); Hvižďák Martin 0:9 (0%)

Tabuľka po 9. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 8 8 0 0 132:12 24
2. STO Šírava Lúčky 8 7 1 0 107:37 23
3. MKST Veľké Kapušany "C" 8 7 0 1 104:40 22
4. STK Kaluža 9 6 1 2 108:54 22
5. ŠK Stretavka 8 6 1 1 95:49 21
6. TTC Vojany Tigers "C" 9 6 0 3 87:75 21
7. OKST Budkovce "B" 8 6 0 2 84:60 20
8. STO obce Falkušovce / Bracovce 9 5 1 3 88:74 20
9. STO Sliepkovce 9 4 0 5 76:86 17
10. OKST Budkovce "C" 9 2 2 5 62:100 15
11. Slávia Sobrance "B" 8 2 2 4 66:78 14
12. STO obec Tušická Nová Ves 9 2 1 6 70:92 14
13. OŠK Blatná Polianka 9 2 1 6 64:98 14
14. TJ STO Úbrež 9 2 1 6 59:103 14
15. ŠK Porostov 8 0 2 6 31:113 10
16. OKST Budkovce "D" 8 0 1 7 26:118 9
17. ZŠ Krčava 8 0 0 8 37:107 8


8. kolo 19.11.2011: TJ STO Úbrež - Blatná Polianka 9:9; Svoboda Miroslav 3,5; Svoboda Vincent 3,5; Hvižďák Martin 1; Tkáčik Juraj 1


1. Svoboda Miroslav - Komarik Jozef 0:3
2. Hvižďák Martin - Kostrej Ján 0:3
3. Svoboda Vincent - Bačová Jana 3:1
4. Tkáčik Juraj - Vinc Martin 2:3
5. Svoboda Miroslav -  Kostrej Ján 3:1
6. Hvižďák Martin - Bačová Jana 3:0
7. Svoboda Vincent -  Vinc Martin 3:1
8. Tkáčik Juraj - Komarik Jozef 1:3
9. Svoboda Miroslav - Bačová Jana 3:0
10. Hvižďák Martin - Vinc Martin 2:3
11. Svoboda Vincent - Komarik Jozef 0:3
12. Tkáčik Juraj - Kostrej Ján 0:3
13. Svoboda Miroslav - Vinc Martin 3:2
14. Hvižďák Martin -  Komarik Jozef 0:3
15. Svoboda Vincent - Kostrej Ján 3:2
16. Tkáčik Juraj - Bačová Jana 3:0

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Bačová Jana, Vinc Martin 3:0
2. Hvižďák Ján, Hvižďák Martin - Komarik Jozef, Kostrej Ján 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 8. kole: Tkáčik Juraj 7:6 (53,85%); Svoboda Miroslav 15:16 (48,39%); Hvižďák Martin 13:18 (41,94%); Svoboda Vincent 13:18 (41,94%); Hvižďák Ján 0:18 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 8. kole: Svoboda Miroslav 3:4 (42,86%); Svoboda Vincent 3:4 (42,86%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:7 (0%); Hvižďák Martin 0:8 (0%)

Tabuľka po 8. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 7 7 0 0 115:11 21
2. STO Šírava Lúčky 7 7 0 0 98:28 21
3. MKST Veľké Kapušany "C" 7 6 0 1 92:34 19
4. STK Kaluža 8 5 1 2 94:50 19
5. OKST Budkovce "B" 7 6 0 1 78:48 19
6. ŠK Stretavka 7 5 1 1 81:45 18
7. TTC Vojany Tigers "C" 8 5 0 3 72:72 18
8. STO obce Falkušovce / Bracovce 8 4 1 3 75:69 17
9. STO Sliepkovce 8 3 0 5 66:78 14
10. OKST Budkovce "C" 8 2 2 4 61:83 14
11. Slávia Sobrance "B" 7 2 2 3 61:65 13
12. STO obec Tušická Nová Ves 8 2 1 5 62:82 13
13. OŠK Blatná Polianka 8 2 1 5 60:84 13
14. TJ STO Úbrež 8 2 1 5 56:88 13
15. ZŠ Krčava 8 0 0 8 37:107 8
16. OKST Budkovce "D" 7 0 1 6 22:104 8
17. ŠK Porostov 7 0 1 6 22:104 8


7. kolo 11.11.2011: ZŠ Krčava - TJ STO Úbrež 5:13; Hvižďák Martin 2; Svoboda Miroslav 2; Svoboda Vincent 2; Tkáčik Juraj 2; Hvižďák Ján 0; Krčava nastúpila s 3 hráčmi, za chýbajúceho hráča (W.O.) sú kontumačné výsledky


1. Levický Michal ml. - Svoboda Miroslav 0:3
2. Levický Michal st. - Hvižďák Martin 2:3
3. Varchola Mikuláš st. - Svoboda Vincent 3:2
4. W.O. - Tkáčik Juraj 0:3
5. Levický Michal ml. - Hvižďák Martin 0:3
6. Levický Michal st. - Svoboda Vincent 0:3
7. Varchola Mikuláš st. - Tkáčik Juraj 2:3
8. W.O. - Svoboda Miroslav 0:3
9. Levický Michal ml. - Svoboda Vincent 2:3
10. Levický Michal st. - Tkáčik Juraj 1:3
11. Varchola Mikuláš st. - Svoboda Miroslav 3:2
12. W.O. - Hvižďák Martin 0:3
13. Levický Michal ml. -  Hvižďák Ján 3:0
14. Levický Michal st. - Svoboda Miroslav 2:3
15. Varchola Mikuláš st. - Hvižďák Martin 3:2
16. W.O. - Svoboda Vincent 0:3

1. W.O. - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 0:3
2. Levický Michal st.,Varchola Mikuláš st. - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:2

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 7. kole: Tkáčik Juraj 6:3 (66,67%); Svoboda Miroslav 12:15 (44,44%); Hvižďák Martin 12:15 (44,44%); Svoboda Vincent 10:17 (37,04%); Hvižďák Ján 0:18 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 7. kole: Svoboda Miroslav 2:4 (33,33%); Svoboda Vincent 2:4 (33,33%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:6 (0%); Hvižďák Martin 0:7 (0%)

Tabuľka po 7. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 7 7 0 0 115:11 21
2. ŠK Stretavka 6 5 1 0 73:35 17
3. MKST Veľké Kapušany "C" 6 5 0 1 75:33 16
4. STK Kaluža 7 4 1 2 82:44 16
5. OKST Budkovce "B" 6 5 0 1 68:40 16
6. STO Šírava Lúčky 5 5 0 0 70:20 15
7. TTC Vojany Tigers "C" 7 4 0 3 61:65 15
8. STO obce Falkušovce / Bracovce 6 3 1 2 60:48 13
9. OKST Budkovce "C" 7 2 2 3 60:66 13
10. STO Sliepkovce 7 3 0 4 59:67 13
11. Slávia Sobrance "B" 6 2 2 2 57:51 12
12. STO obec Tušická Nová Ves 7 2 1 4 55:71 12
13. OŠK Blatná Polianka 7 2 0 5 51:75 11
14. TJ STO Úbrež 7 2 0 5 47:79 11
15. ZŠ Krčava 7 0 0 7 31:95 7
16. OKST Budkovce "D" 6 0 0 6 13:95 6
17. ŠK Porostov 6 0 0 6 13:95 6


6. kolo 5.11.2011: TJ STO Úbrež - Michalovce "D" 1:15; Hvižďák Martin 1; Svoboda Miroslav 0; Svoboda Vincent 0; Hvižďák Ján 0


1. Svoboda Miroslav - Kostovčík Martin 0:3
2. Hvižďák Martin - Meňovčík Imrich 0:3
3. Svoboda Vincent - Papcun Marek 1:3
4. Hvižďák Ján - Soos Mikuláš 0:3
5. Svoboda Miroslav - Meňovčík Imrich 1:3
6. Hvižďák Martin - Papcun Marek 0:3
7. Svoboda Vincent - Soos Mikuláš 1:3
8. Hvižďák Ján - Kostovčík Martin 0:3
9. Svoboda Miroslav - Papcun Marek 0:3
10. Hvižďák Martin - Soos Mikuláš 3:2
11. Svoboda Vincent - Kostovčík Martin 2:3
12. Hvižďák Ján - Meňovčík Imrich 0:3
13. Svoboda Miroslav - Soos Mikuláš 0:3
14. Hvižďák Martin - Kostovčík Martin 1:3
15. Svoboda Vincent - Meňovčík Imrich 0:3
16. Hvižďák Ján - Papcun Marek 0:3

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Kostovčík Martin, Soos Mikuláš 1:3
2. Hvižďák Ján, Hvižďák Martin - Meňovčík Imrich, Papcun Marek 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 6. kole: Tkáčik Juraj 4:3 (57,14%); Svoboda Miroslav 10:14 (41,67%); Hvižďák Martin 10:14 (41,67%); Svoboda Vincent 8:16 (33,33%); Hvižďák Ján 0:17 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 6. kole: Svoboda Miroslav 2:4 (33,33%); Svoboda Vincent 2:4 (33,33%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:5 (0%); Hvižďák Martin 0:6 (0%)

Tabuľka po 6. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 6 6 0 0 103:5 18
2. MKST Veľké Kapušany "C" 6 5 0 1 75:33 16
3. +2 STO Šírava Lúčky 5 5 0 0 70:20 15
4. STK Kaluža 6 4 1 1 76:32 15
5. -2 ŠK Stretavka 5 4 1 0 60:30 14
6. OKST Budkovce "B" 5 4 0 1 52:38 13
7. STO obce Falkušovce / Bracovce 6 3 1 2 60:48 13
8. OKST Budkovce "C" 6 2 2 2 55:53 12
9. STO Sliepkovce 6 3 0 3 52:56 12
10. TTC Vojany Tigers "C" 6 3 0 3 50:58 12
11. STO obec Tušická Nová Ves 6 2 1 3 48:60 11
12. Slávia Sobrance "B" 5 1 2 2 39:51 9
13. OŠK Blatná Polianka 6 1 0 5 40:68 8
14. TJ STO Úbrež 6 1 0 5 34:74 8
15. ZŠ Krčava 6 0 0 6 26:82 6
16. OKST Budkovce "D" 5 0 0 5 13:77 5
17. ŠK Porostov 5 0 0 5 11:79 5


5. kolo 29.10.2011: V.Kapušany"C" - TJ STO Úbrež 15:3 (45:12); Hvižďák Martin 1; Svoboda Miroslav 1; Svoboda Vincent 1; Hvižďák Ján 0


1. Sabo Pavol - Svoboda Miroslav 3:0
2. Krištof Valentín - Hvižďák Martin 3:0
3. Popély Štefan st. - Svoboda Vincent 3:0
4. Popely Štefan ml. - Hvižďák Ján 3:0
5. Sabo Pavol - Hvižďák Martin 3:0
6. Krištof Valentín - Svoboda Vincent 3:1
7. Popély Štefan st. - Hvižďák Ján 3:0
8. Popely Štefan ml. - Svoboda Miroslav 3:0
9. Sabo Pavol - Svoboda Vincent 3:0
10. Krištof Valentín - Hvižďák Ján 3:0
11. Havrila Dominik - Svoboda Miroslav 0:3
12. Popely Štefan ml. - Hvižďák Martin 3:0
13. Sabo Pavol - Hvižďák Ján 3:0
14. Krištof Valentín Svoboda Miroslav 3:2
15. Havrila Dominik - Hvižďák Martin 0:3
16. Popely Štefan ml. - Svoboda Vincent 0:3 

1. Popély Štefan st.,Sabo Pavol - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 3:0
2. Krištof Valentín, Popely Štefan ml. - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 5. kole: Tkáčik Juraj 4:3 (57,14%); Svoboda Miroslav 10:10 (50%); Hvižďák Martin 9:11 (45%); Svoboda Vincent 8:12 (40%); Hvižďák Ján 0:9 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 5. kole: Svoboda Miroslav 2:3 (40%); Svoboda Vincent 2:3 (40%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:4 (0%); Hvižďák Martin 0:5 (0%)

Tabuľka po 5. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 5 5 0 0 86:4 15
2. MKST Veľké Kapušany "C" 5 5 0 0 67:23 15
3. ŠK Stretavka 5 4 1 0 60:30 14
4. STK Kaluža 5 3 1 1 66:24 12
5. STO Šírava Lúčky 4 4 0 0 55:17 12
6. STO obce Falkušovce / Bracovce 5 3 1 1 55:35 12
7. OKST Budkovce "B" 4 3 0 1 41:31 10
8. OKST Budkovce "C" 5 1 2 2 43:47 9
9. STO Sliepkovce 5 2 0 3 41:49 9
10.TTC Vojany Tigers "C" 5 2 0 3 37:53 9
11. Slávia Sobrance "B" 4 1 2 1 32:40 8
12. STO obec Tušická Nová Ves 5 1 1 3 34:56 8
13. TJ STO Úbrež 5 1 0 4 33:57 7
14. OŠK Blatná Polianka 5 1 0 4 33:57 7
15. ZŠ Krčava 5 0 0 5 22:68 5
16. OKST Budkovce "D" 4 0 0 4 10:62 4
17. ŠK Porostov 4 0 0 4 5:67 4


4. kolo 22.10.2011: TJ STO Úbrež - ŠK Stretavka 6:12 (22:44); Svoboda Vincent 2,5; Hvižďák Martin 2; Svoboda Miroslav 1,5; Hvižďák Ján 0


1. Svoboda Vincent - Šarocký Matej st. 3:2
2. Svoboda Miroslav - Timko Dušan 0:3
3. Hvižďák Martin - Luco Radoslav 3:2
4. Hvižďák Ján - Marcinčák Miloš 0:3
5. Svoboda Vincent - Timko Dušan 2:3
6. Svoboda Miroslav - Luco Radoslav 3:1
7. Hvižďák Martin - Marcinčák Miloš 3:1
8. Hvižďák Ján - Šarocký Matej st. 0:3
9. Svoboda Vincent - Luco Radoslav 3:2
10. Svoboda Miroslav - Marcinčák Miloš 1:3
11. Hvižďák Martin - Šarocký Matej st. 0:3
12. Hvižďák Ján - Timko Dušan 0:3
13. Svoboda Vincent - Marcinčák Miloš 0:3
14. Svoboda Miroslav - Šarocký Matej st. 0:3
15. Hvižďák Martin - Timko Dušan 1:3
16. Hvižďák Ján - Luco Radoslav 0:3

1. Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent - Luco Radoslav, Marcinčák Miloš 3:0
2. Hvižďák Ján, Hvižďák Martin - Šarocký Matej st.,Timko Dušan 0:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 4. kole: Tkáčik Juraj 4:3 (57,14%); Svoboda Miroslav 9:7 (56,25%); Hvižďák Martin 8:8 (50%); Svoboda Vincent 7:9 (43,75%); Hvižďák Ján 0:9 (0%)

Úspešnosť hráčov v štvorhre po 4. kole: Svoboda Miroslav 2:2 (50%); Svoboda Vincent 2:2 (50%); Tkáčik Juraj 0:1 (0%); Hvižďák Ján 0:3 (0%); Hvižďák Martin 0:4 (0%)

Tabuľka po 4. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 4 4 0 0 68:4 12
2. MKST Veľké Kapušany "C" 4 4 0 0 52:20 12
3. ŠK Stretavka 4 4 0 0 51:21 12
4. STK Kaluža 4 3 0 1 57:15 10
5. STO Šírava Lúčky 3 3 0 0 40:14 9
6. OKST Budkovce "B" 3 3 0 0 38:16 9
7. STO obce Falkušovce / Bracovce 4 2 1 1 39:33 9
8. OKST Budkovce "C" 4 1 1 2 34:38 7
9. STO obec Tušická Nová Ves 4 1 1 2 34:38 7
10. Slávia Sobrance "B" 3 1 1 1 23:31 6
11. TJ STO Úbrež 4 1 0 3 30:42 6
12. STO Sliepkovce 4 1 0 3 28:44 6
13. TTC Vojany Tigers "C" 4 1 0 3 26:46 6
14. OŠK Blatná Polianka 4 1 0 3 26:46 6
15. ZŠ Krčava 4 0 0 4 17:55 4
16. ŠK Porostov 4 0 0 4 5:67 4
17. OKST Budkovce "D" 3 0 0 3 8:46 3


3. kolo 15.10.2011: ŠK Porostov - TJ STO Úbrež 3:15 (19:48); Svoboda Miroslav 4,5; Hvižďák Martin 4; Svoboda Vincent 3,5; Tkáčik Juraj 3


1. Hreščák Miroslav - Svoboda Miroslav 1:3
2. Gorej Milan - Hvižďák Martin 0:3
3. Tiža Ján - Svoboda Vincent 1:3
4. Longa Jozef - Tkáčik Juraj 0:3
5. Hreščák Miroslav - Hvižďák Martin 0:3
6. Gorej Milan - Svoboda Vincent 0:3
7. Tiža Ján - Tkáčik Juraj 0:3
8. Longa Jozef - Svoboda Miroslav 2:3
9. Hreščák Miroslav - Svoboda Vincent 3:2
10. Gorej Milan - Tkáčik Juraj 1:3
11. Tiža Ján - Svoboda Miroslav 1:3
12. Longa Jozef - Hvižďák Martin 2:3
13. Hreščák Miroslav - Hvižďák Ján 3:1
14. Gorej Milan - Svoboda Miroslav 0:3
15. Tiža Ján - Hvižďák Martin 0:3
16. Longa Jozef - Svoboda Vincent 0:3 

1. Hreščák Miroslav, Longa Jozef - Svoboda Miroslav, Svoboda Vincent 2:3
2. Gorej Milan, Tiža Ján - Hvižďák Ján, Hvižďák Martin 3:0

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 3. kole: Svoboda Miroslav 8:4 66,67%; Hvižďák Martin 6:6 50%; Tkáčik Juraj 4:4 50%; Svoboda Vincent 5:7 41,67%, Hvižďák Ján 0:5 0%

Tabuľka po 3. kole:

1. ŠKST Michalovce "D" 3 3 0 0 50:4 9
2. ŠK Stretavka 3 3 0 0 39:15 9
3. MKST Veľké Kapušany "C" 3 3 0 0 38:16 9
4. STK Kaluža 3 2 0 1 40:14 7
5  STO Šírava Lúčky 2 2 0 0 27:9 6
6. OKST Budkovce "B" 2 2 0 0 22:14 6
7. STO obec Tušická Nová Ves 3 1 1 1 30:24 6
8. OKST Budkovce "C" 3 1 1 1 29:25 6
9. STO obce Falkušovce / Bracovce 3 1 1 1 29:25 6
10. Slávia Sobrance "B" 3 1 1 1 23:31 6
11. STO Sliepkovce 3 1 0 2 28:26 5
12. TJ STO Úbrež 3 1 0 2 24:30 5
13. OŠK Blatná Polianka 3 1 0 2 18:36 5
14. TTC Vojany Tigers "C" 3 0 0 3 14:40 3
15. ZŠ Krčava 3 0 0 3 11:43 3
16. ŠK Porostov 3 0 0 3 4:50 3
17. OKST Budkovce "D" 2 0 0 2 6:30 2


2. kolo 8.10.2011: TJ STO Úbrež - Slávia Sobrance "B" 8:10 (34:40); Svoboda Miroslav 3; Svoboda Vincent 2; Hvižďák Martin 2; Tkáčik Juraj 1

1. Tkáčik Juraj, Svoboda Vincent - Copák Andrej, Popovič Ladislav 0:3
2. Hvižďák Martin, Svoboda Miroslav - Hreščák Michal, Pinkovský Miroslav 1:3
1. Svoboda Miroslav - Copák Andrej 1:3
2. Hvižďák Martin - Gecko Peter 2:3
3. Tkáčik Juraj - Pinkovský Miroslav 1:3
4. Svoboda Vincent - Hreščák Michal 1:3
5. Svoboda Miroslav - Gecko Peter 3:2
6. Hvižďák Martin - Pinkovský Miroslav 3:2
7. Tkáčik Juraj - Hreščák Michal 2:3
8. Svoboda Vincent - Copák Andrej 0:3
9. Svoboda Miroslav - Pinkovský Miroslav 3:1
10. Hvižďák Martin - Hreščák Michal 3:2
11. Tkáčik Juraj - Copák Andrej 3:1
12. Svoboda Vincent - Popovič Ladislav 3:0
13. Svoboda Miroslav - Hreščák Michal 3:2
14. Hvižďák Martin - Copák Andrej 1:3
15. Tkáčik Juraj - Popovič Ladislav 1:3
16. Svoboda Vincent - Pinkovský Miroslav 3:0

1. Tkáčik Juraj, Svoboda Vincent - Copák Andrej, Popovič Ladislav 0:3
2. Hvižďák Martin, Svoboda Miroslav - Hreščák Michal, Pinkovský Miroslav 1:3

Úspešnosť hráčov v dvojhre po 2. kole: Svoboda Miroslav 4:4 50%, Svoboda Vincent 2:6 25%, Hvižďák Martin 2:6 25%, Tkáčik Juraj 1:3 25%, Hvižďák Ján 0:4 0%                                                                                                                                                                   

Tabuľka po 2. kole:

1. Michalovce D 2 2 0 0 34:2 6
2. Lúčky 2 2 0 0 27:9 6
3. V. Kapušany C 2 2 0 0 26:10 6
4. Stretavka 2 2 0 0 25:11 6
5. Tušická Nová Ves 2 1 1 0 26:10 5
6. Falkušovce 2 1 1 0 23:13 5
7. Sobrance B 2 1 1 0 19:17 5
8. Kaluža 2 1 0 1 26:10 4
9. Sliepkovce 2 1 0 1 22:14 4
10. Budkovce B 1 1 0 0 10:8 3
11. Budkovce C 2 0 1 1 17:19 3
12. Vojany Tigers C 2 0 0 2 12:24 2
13. Úbrež 2 0 0 2 9:27 2
14. Blatná Polianka 2 0 0 2 7:29 2
15. ZŠ Krčava 2 0 0 2 4:32 2
16. Porostov 2 0 0 2 1:35 2
17. Budkovce D 1 0 0 1 0:18 1

  

1. kolo 1.10.2011: STO Šírava Lúčky - TJ STO Úbrež 17:1 (53:10);
Svoboda Miroslav 1 (5:11); Svoboda Vincent 0 (3:12); Hvižďák Ján 0 (2:12); Hvižďák Martin 0 (0:12)

1. Hospodár Juraj - Hvižďák Martin 3:0
2. Sokologorský Jozef - Svoboda Vincent 3:0
3. Kalaj Milan - Svoboda Miroslav 3:2
4. Sekletár Ladislav - Hvižďák Ján 3:1

5. Hospodár Juraj - Svoboda Vincent 3:0
6. Sokologorský Jozef - Svoboda Miroslav 3:0
7. Kalaj Milan - Hvižďák Ján 3:1
8. Sekletár Ladislav - Hvižďák Martin 3:0

9. Hospodár Juraj - Svoboda Miroslav 3:0
10. Sokologorský Jozef - Hvižďák Ján 3:0
11. Kalaj Milan - Hvižďák Martin 3:0
12. Sekletár Ladislav - Svoboda Vincent 3:1

13. Hospodár Juraj - Hvižďák Ján 3:0
14. Sokologorský Jozef - Hvižďák Martin 3:0
15. Kalaj Milan - Svoboda Vincent 3:2
16. Vasiľ Milan - Svoboda Miroslav 2:3

1. Hospodár Juraj, Kalaj Milan - Svoboda Miroslav, Hvižďák Martin 3:0
2. Sokologorský Jozef, Sekletár Ladislav - Hvižďák Ján, Svoboda Vincent 3:0

Tabuľka po 1. kole:

1-3. Michalovce D 1 1 0 0 18:0 3
        Kaluža 1 1 0 0 18:0 3
        Sliepkovce 1 1 0 0 18:0 3
4. Lúčky 1 1 0 0 17:1 3
5. V. Kapušany C 1 1 0 0 13:5 3
6. Stretavka 1 1 0 0 11:7 3
7-10. Tušická Nová Ves 1 0 1 0 9:9 2
          Sobrance B 1 0 1 0 9:9 2
          Falkušovce 1 0 1 0 9:9 2
          Budkovce C 1 0 1 0 9:9 2
11. Vojany Tigers C 1 0 0 1 7:11 1
12. Blatná Polianka 1 0 0 1 5:13 1
13. Úbrež 1 0 0 1 1:17 1
14-16. Porostov 1 0 0 1 0:18 1
           ZŠ Krčava 1 0 0 1 0:18 1
           Budkovce D 1 0 0 1 0:18 1
17. Budkovce B 0 0 0 0 0:0 0


Súpiska hráčov TJ STO Úbrež: 

Miroslav Svoboda (1959)
Vincent Svoboda (1955)
Juraj Tkáčik (1963)
Martin Hvižďák (1989)
Ján Hvižďák (1992)
Ján Hamadej (1962)


Vyžrebovanie 5. ligy Majstrovstiev oblasti v stolnom tenise mužov pre súťažný ročník 2011/2012:

1.k.     1.10.2011 17:00   Lúčky – Úbrež
2.k.     8.10.2011 17:00   Úbrež – Sobrance „B“
3.k.   15.10.2011 17:00   Porostov – Úbrež
4.k.   22.10.2011 17:00   Úbrež – Stretavka
5.k.   28.10.2011 18:00   V.Kapušany „C“ – Úbrež
6.k.     5.11.2011 17:00   Úbrež – Michalovce „D“
7.k.   11.11.2011 18:00   Krčava – Úbrež
9.k.   26.11.2011 17:00   Vojany „C“ – Úbrež
10.k.   3.12.2011 17:00   Úbrež – Sliepkovce
11.k. 10.12.2011 17:00   Tušická Nová Ves – Úbrež
12.k. 17.12.2011 17:00   Falkušovce/Bracovce – Úbrež
13.k.   14.1.2011 17:00   Úbrež – Kaluža
14.k.   Úbrež má voľno
15.k.  28.1.2011 17:00   Úbrež – Budkovce „C“
16.k.  11.2.2011 17:00   Budkovce „B“- Úbrež
17.k.  18.2.2011 17:00   Úbrež – Budkovce „D“