Anketa:

.

Dorastenci - jeseň 2011

Štatistika jesennej časti súťaže dorastencov:

Z deviatich odohraných zápasov sme vyhrali 5 krát, raz sme remizovali a tri krát prehrali, s celkovým skóre 31:20. Priemer strelených gólov na zápas bol 3,44 a inkasovaných 1,88. V tabuľke sme skončili na peknom 5. mieste s počtom bodov 16.

10. Rem. Hámre 9 0 0 9 8:37

Góly: Lukáš Čisar 16, René Minda 5, Tomáš Dubrovský, Miro Frič, Dominik Frič, Peter Palenčár, Jozef Staruch, Streňo a David Poľak po 1

Žlté karty: René Minda a David Poľak po 1

Odohraté minúty: Regenda 720, Streňo 713, Štefanič 709, Čisar 675, D.Frič 659, Minda 650, Tóth 495, Staruch 450, David Poľak 410, Dušan Poľak 405, Orosz 392, Gejguš 345, Štofa 333, M.Frič 180, T.Dubrovský 180, Hvižďák 135, Serbák 90, Palenčár 90, Polony 90, Miker 69, Murgač 54, P.Dubrovský 45, Marko 25

9.kolo sobota 29.10.2011: Porostov - Úbrež 1:0 (1:0)

Úbrež: Polóny - M.Frič, Regenda, Štefanič, D.Frič (75. Štofa) - Streňo, Čisar, Staruch, Gejguš (65. David Poľak) - Minda, Orosz (46. Tóth)

8.kolo sobota 22.10.2011: Úbrež - Vyš.Remety 2:3 (1:3); góly: Lukáš Čisar, Tomáš Dubrovský

Úbrež: D.Frič - T.Dubrovský, Štofa (46. Dušan Poľak), Štefanič, Regenda - Tóth, Staruch, Čisar, Streňo - Orosz (62. David Poľak), Minda

7.kolo nedeľa 16.10.2011: Sejkov - Úbrež 2:4 (1:1); góly: Lukáš Čisar 2, Miro Frič, Dominik Frič

Úbrež: J.Hvižďák - Tóth (46.P.Dubrovský), M.Frič, Dušan Poľak, Regenda - Štefanič (80. Gejguš), Čisar, Streňo (84.Štofa) - Minda, T.Dubrovský, David Poľak (46.D.Frič)

6.kolo sobota 8.10.2011: Úbrež - Koromľa 3:3 (3:1); góly: Lukáš Čisar 2, Rene Minda

Úbrež: D.Frič - Dušan Poľak, Štofa (55. David Poľak), Štefanič, Regenda - Tóth, Staruch, Čisar, Streňo - Gejguš (46. Orosz), Minda

Úvod zápasu patril našim chlapcom, už po 20 minútach sme vyhrávali 3:0, keď sa v 7. minúte presadil Čisar po peknej prihrávke od Starucha. V 15. minúte skóroval opäť Lukáš Čisar, keď využil dlhý pas od Poľaka. Tretí gól pridal prudkou strelou Rene Minda. Potom strela Mareka Streňa skončila iba na brvne. Hostia ešte dokázali do polčasu znížiť na 1:3.
Druhý polčas hrali lepšie hostia a dvoma gólmi dokázali vyrovnať. Z našej strany zaujala šanca Čisara, ale lopta letela tesne nad a strelu Reneho Mindu brankár vytlačil na roh. V zaujímavom zápase prvého celku v tabuľke s druhým sa teda zrodila remíza.

5.kolo nedeľa 2.10.2011: Záhor - Úbrež 6:2 (2:1); góly: René Minda , Peter Palenčár; ŽK: René Minda

Úbrež: D.Frič - R.Serbák, Štofa, Štefanič, Regenda -Streňo, Palenčár, Minda, Tóth (46. T.Čisar) - David Poľak, Orosz (66. Marko)

V prvom polčase vyrovnaný zápas, ale viacej šancí si vypracovali domáci. Naši nastúpili bez hráčov, hrajúcich za A mužstvo a tí na ihrisku citeľne chýbali. Náš prvý gól strelil z priameho kopu Rene Minda, keď z 20 metrov posla loptu technickou strelou pod brvno.
V druhom polčase už boli domáci lepším mužstvom, o čom svedčili aj ďalšie góly v našej sieti. Z našej strany kontroval Palenčár, keď lobom z rohu šestnástky prekonal domáceho brankára.

4.kolo sobota 24.9.2011: Úbrež - Bežovce 7:0 (2:0); góly: Lukáš Čisar 5, Jozef Staruch, Rene Minda; bez kariet

Úbrež: D.Frič - Dušan Poľak, Štofa (32.Minda), Tóth, Regenda - Streňo, Staruch, Čisar, Štefanič - Gejguš, Orosz (46.David Poľak)

3.kolo sobota 17.9.2011: Úbrež - Tibava 4:3 (1:1), góly: Minda René 2, Čisar Lukáš, Streňo Marek; bez kariet

Úbrež: D.Frič - Dušan Poľak - Gejguš, Štefanič, Regenda - Streňo, Staruch, Čisar, Miker (34.Minda) - David Poľak, Orosz.

V prvom polčase začali aktívnejšie hostia, z našich chlapcov bolo cítiť rešpekt pred súperom. Po nevydarených akciách hostí sme sa dostali k slovu aj my, ale Orosz trafil iba pravú žrď a strela Davida Poľaka nemala potrebnú razanciu. V polovici polčasu sa hosťom po našej chybe podarilo skórovať a viedli 0:1. Do prestávky však ešte vyrovnal po peknom prieniku Lukáš Čisar.
Druhý polčas začali opäť lepšie hostia a ujali sa rýchlo vedenia, v 60. min. bolo dokonca už 1:3. Potom však peknou strelou znížil Marek Streňo a naši ožili. Vyrovnať mohol krátko na to R.Minda, ale v dobrej pozícii netrafil. To sa mu podarilo neskôr, keď sa z podobnej akcie už nemýlil a bolo 3:3. V 84. minúte dal René svoj druhý gól v zápase, ktorý znamenal naše tesné víťazstvo a zisk troch bodov.

2.kolo nedeľa 11.9.2011: Rem.Hámre - Úbrež 2:6 (2:2); góly: Lukáš Čisar 5, David Poľak; ŽK: David Poľak

Úbrež: Tóth - Minda - Štofa, D.Frič, Regenda - Miker (37.Murgač), Čisar, Streňo, Štefanič - Orosz (42.David Poľak), Gejguš (46. Hvižďák)

Keďže sa na prvý zápas dorasteneckej súťaže pred týždňom Poruba nedostavila, čakala našich chlapcov premiéra až na ihrisku v Rem. Hámroch. Domáci nastúpili iba s 9 hráčmi, ale na našej strane zasa nenastúpili hráči hrajúci aj za A mužstvo. V úvode sme mali šance my, ale nepodarilo sa nám ich premeniť. Lukáš Čisar nastrelil najprv brvno a potom ľavú žrď. Domáci sa potom dvakrát dostali do vedenia, ale Lukáš už našiel správnu mušku a dvakrát vyrovnal.
V druhom polčase sme už mali prevahu, domáci boli pri našej bránke asi dvakrát, ale vážnejšie ju neohrozili. Náš tretí gól pridal David Poľak a potom pokračoval strelecký koncert Lukáša Čisara, ktorý pridal ďalšie tri góly a zabezpečil nám hladké víťazstvo 2:6.

1.kolo sobota 3.9.2011: Úbrež - Poruba pod Vihorlatom - hostia sa na stretnutie nedostavili, o výsledku rozhodne ŠTK.

Porostov – ÚBREŽ

Dorastenci TJ Družstevník Úbrež sa prihlásili do futbalovej dorasteneckej súťaže II.A triedy. Na súpiske pre ročník 2011/12 je týchto 17 hráčov (najprv uvádzame rok narodenia):